12 najlepszych aplikacji antywirusowych na Androida dla większego bezpieczeństwa!

W tym wieku brak zainstalowanej aplikacji antywirusowej jest tym samym, co zapraszanie wirusów i innego złośliwego oprogramowania na urządzenie. The smartphones są bardzo podatne na ataki hakerskie, w szczególności Android jest bardzo podatny na ataki. Dlatego musisz mieć zainstalowane aplikacje antywirusowe na Androida, w przeciwnym razie jest to niebezpieczny świat.

Wszyscy kochamy nasze smartphones, nie ma wątpliwości i ufamy temu we wszystkim, co mamy. Co by się stało, gdyby Twój telefon został zhakowany? Co się stanie, jeśli wszystkie dane zostaną skradzione? Piekło by się rozpadło. Dlatego Twoje urządzenie z Androidem potrzebuje ochrony. Ochrona jest dostępna w postaci aplikacji antywirusowych.

Istnieje mnóstwo aplikacji antywirusowych na Androida, ale tutaj wymieniliśmy najlepsze. Nie musisz spędzać godzin na szukaniu najlepszego. Zaczynajmy…

Najlepsze aplikacje antywirusowe na Androida

Najlepsze aplikacje antywirusowe na Androida

Avast Mobile Security

Stronie internetowej: Avast Mobile Security

Avast jest bardzo popularnym twórcą aplikacji antywirusowych. Oferuje także jedną z najlepszych aplikacji antywirusowych na Androida. Mobilna wersja Avast ma bardzo uzasadnioną nazwę jako Avast Mobile Security. Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji jest to, że jest całkowicie darmowa. I nawet nie wyświetlasz żadnych reklam w tej aplikacji, co czyni ją świetną opcją dla wielu użytkowników.

Avast Mobile Security oferuje wiele funkcji antywirusowych. To sprawia, że ​​jest lepszy niż inne dostępne aplikacje antywirusowe. Jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez tę aplikację jest jej funkcja zapobiegająca kradzieży. Zgodnie z nazwą ta funkcja może być bardzo przydatna, jeśli przypadkowo zgubiłeś smartfon. Umożliwia łatwe sprawdzenie lokalizacji smartfona za pomocą konta Avast. W tym mobilnym programie antywirusowym dostępna jest również opcja zapory, która może być bardzo przydatna.

Bitdefender Antivirus

Stronie internetowej: Bitdefender Antivirus

Bitdefender Antivirus może być kolejną świetną opcją, jeśli szukasz aplikacji antywirusowych. Można go pobrać na urządzenia z Androidem bezpośrednio z Google Play Store. Ta aplikacja antywirusowa jest znana z tego, że zapewnia najlepsze zabezpieczenia urządzenia z Androidem. W rezultacie Twój telefon jest chroniony przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem i wirusami. Wielką zaletą tej aplikacji jest to, że oferuje częste aktualizacje dla użytkownika.

Dzięki temu ta aplikacja chroni Twoje urządzenie z Androidem nawet przed najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa. Bitdefender Antivirus jest dość łatwy w użyciu w porównaniu z innymi dostępnymi aplikacjami antywirusowymi. Jest to możliwe dzięki prostemu interfejsowi użytkownika, który oferuje użytkownikom. Wszystkie opcje i funkcje można znaleźć bezpośrednio na ekranie głównym tej aplikacji. W rezultacie możesz używać Bitdefender Antivirus bez żadnych problemów. Interfejs użytkownika jest prosty, nawet jeśli używasz aplikacji antywirusowej na smartfony po raz pierwszy.

Norton Mobile Security

Stronie internetowej: Norton Mobile Security

Norton oferuje również mobilną wersję swojego bardzo popularnego oprogramowania antywirusowego. Jak można się spodziewać, jest to jedna z najlepszych dostępnych opcji. Możesz wypróbować tę aplikację, jeśli szukasz aplikacji antywirusowych na smartfona. Jedną z najbardziej unikalnych cech tej aplikacji jest możliwość zdalnego dostępu. W rezultacie możesz łatwo znaleźć zgubione urządzenie z Androidem, zablokować je, a nawet wyczyścić wszystkie dane na nim, jeśli to konieczne.

Ta funkcja pozwala nawet blokować niechciane połączenia lub SMS-y w połączeniach telefonicznych z telefonu. W rezultacie możesz łatwo zatrzymać kradzież danych w przypadku skradzionego lub zagubionego smartfona. Zapewnia również doskonałe bezpieczeństwo dla twojego urządzenia, co czyni go jedną z najlepszych aplikacji antywirusowych. Mówi nawet o niezabezpieczonych sieciach Wi-Fi w smartfonie.

AVG Antivirus

Stronie internetowej: AVG Antivirus

AVG Antivirus to świetna aplikacja opracowana dla systemu Android smartphones. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz aplikacji antywirusowych. Umożliwia skanowanie wszystkich plików i aplikacji przechowywanych w smartfonie i upewnia się, że żaden z nich nie jest zainfekowany. W tej aplikacji dostępne są również inne funkcje, które mogą pomóc poprawić wydajność tej aplikacji. Ta aplikacja zawiera takie elementy, jak zwiększenie pamięci RAM, czyszczenie śmieci i wiele innych. AVG Antivirus umożliwia łatwe blokowanie aplikacji zainstalowanych w telefonie.

Aplikacja AVG Antivirus jest całkowicie bezpłatna w systemie Android. Ale oferuje również płatną wersję z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Jest to jedna z niewielu aplikacji antywirusowych, które nie wyświetlają żadnych reklam użytkownikowi. W tej aplikacji otrzymasz także funkcje zdalnego dostępu, które są bardzo przydatne. Możesz robić zdjęcia i nagrywać dźwięk zdalnie ze swojego smartfona.

Google Play Protect

Stronie internetowej: Google Play Protect

Goole Play Protect pozwala upewnić się, że wszystkie aplikacje zainstalowane na smartfonie są bezpieczne. Jest to wbudowana funkcja bezpieczeństwa Androida, która jest dość przydatna. W rezultacie nie musisz instalować żadnych innych aplikacji antywirusowych w telefonie komórkowym w celu skanowania aplikacji. Zamiast tego możesz po prostu użyć Google Play Protect dla Androida. Zgodnie z nazwą, Google Play Protect to funkcja bezpieczeństwa oferowana przez Google Play Store. Po prostu skanuje i sprawdza wszystkie aplikacje na smartfonie.

Z tego powodu Google Play Store powiadomi Cię, jeśli na smartfonie jest zainstalowana zainfekowana aplikacja. Wyświetla monit o natychmiastowe odinstalowanie zainfekowanej aplikacji ze smartfona. Ale najlepszą częścią tej funkcji jest to, że działa ona podobnie jak inne aplikacje antywirusowe do usuwania zainfekowanych aplikacji. Działa nawet z aplikacjami innych firm zainstalowanymi na smartfonie. Jak można się spodziewać, funkcja Google Play Protect jest całkowicie bezpłatna.

Lookout Security & Antivirus

Stronie internetowej: Lookout Security & Antivirus

Jeśli szukasz łatwych w użyciu aplikacji antywirusowych, nie szukaj dalej niż Lookout Security & Antivirus. Nawet jeśli dopiero zaczynasz korzystać z takich aplikacji antywirusowych, możesz z niej korzystać bez żadnych problemów. Jest to możliwe, ponieważ ta aplikacja ma łatwy w użyciu interfejs. Oferuje wszystkie opcje i funkcje bezpośrednio na ekranie głównym.

Cały projekt i motyw aplikacji są dość nowoczesne i eleganckie. Ale ta aplikacja jest również dość funkcjonalna, a jednocześnie dobrze wygląda pod względem interfejsu użytkownika. Ta aplikacja oferuje wiele funkcji, w tym ochronę Wi-Fi. Po prostu chroni dane w sieci i chroni smartfona przed atakami Wi-Fi. Jak można się spodziewać, umożliwia także skanowanie wszystkich aplikacji i plików na smartfonie.

Kaspersky Mobile Antivirus

Stronie internetowej: Kaspersky Mobile Antivirus

Kaspersky jest jedną z najpopularniejszych aplikacji antywirusowych. Jak sama nazwa wskazuje, jest również dostępna na urządzenia mobilne, w tym na Androida. W rezultacie możesz po prostu pobrać i zainstalować go na smartfonie z Google Play Store. Po zainstalowaniu Kaspersky Mobile Antivirus oferuje użytkownikom wiele przydatnych funkcji i opcji.

Za pomocą tej aplikacji możesz ręcznie skanować aplikacje i pliki na smartfonie. Oferuje również ochronę w czasie rzeczywistym, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas korzystania ze smartfona. Podobnie jak różne inne aplikacje antywirusowe, masz również funkcje antykradzieżowe. W tej aplikacji dostępna jest również funkcja blokady aplikacji, która umożliwia bezpieczne blokowanie aplikacji w smartfonie. W rezultacie nawet w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona inni nie mogą uzyskać dostępu do danych aplikacji.

360 Bezpieczeństwo

Stronie internetowej: 360 Bezpieczeństwo

Zgodnie z nazwą tej aplikacji, 360 Security oferuje wszechstronną ochronę twojego smartfona. Jest dość bezpieczny w porównaniu z innymi aplikacjami antywirusowymi przedstawionymi w tym artykule. Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji jest to, że jest całkowicie darmowa. Nawet nie wyświetlasz żadnych reklam podczas korzystania z tej aplikacji antywirusowej na smartfonie. Ale ta aplikacja oferuje znacznie więcej niż tylko funkcje bezpieczeństwa. Pozwala także poprawić wydajność urządzenia.

Ta aplikacja zawiera funkcje takie jak chłodzenie procesora, usuwanie śmieci, przyspieszacz prędkości i wiele innych. Podczas korzystania z tej aplikacji możesz nawet uzyskać niestandardową opcję blokady ekranu. Ten ekran blokady można w pełni dostosować do wymagań użytkownika. W rezultacie jest to jedna z najbardziej unikalnych aplikacji antywirusowych dostępnych na rynku. I, jak można się spodziewać, ta aplikacja może służyć do skanowania wszystkich aplikacji i plików w smartfonie pod kątem problemów.

McAfee Mobile Security & Lock

Stronie internetowej: McAfee Mobile Security & Lock

McAfee to jedna z najbezpieczniejszych opcji, jeśli szukasz aplikacji antywirusowych na swój smartfon. Posiada wszystkie funkcje bezpieczeństwa i opcje, których możesz potrzebować w swoim smartfonie. Wszystkie te funkcje i opcje umożliwiają łatwe zabezpieczenie aplikacji i danych. Możesz łatwo uzyskać dostęp do wszystkich opcji i menu oferowanych przez tę aplikację. Jest to możliwe dzięki świetnemu interfejsowi użytkownika, który jest dość łatwy w użyciu.

Oferuje nawet nowoczesny i elegancki wygląd oraz motyw, dzięki któremu ta aplikacja wygląda całkiem dobrze. Dzięki temu nawet jeśli dopiero zaczynasz korzystać z aplikacji antywirusowych, możesz bez problemu korzystać z aplikacji McAfee Mobile Security & Lock. Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji jest to, że zawiera różne funkcje zdalnego dostępu. Wszystko to może być bardzo przydatne w przypadku skradzionego lub zagubionego smartfona.

Mistrz bezpieczeństwa

Stronie internetowej: Mistrz bezpieczeństwa

Security Master jest również znany jako aplikacja CM Security, która jest jedną z najpopularniejszych aplikacji antywirusowych. Ta aplikacja jest dostępna na urządzenia z Androidem już od dłuższego czasu. W rezultacie możesz po prostu pobrać i zainstalować go na swoim smartfonie za pomocą Google Play Store. I jest całkowicie darmowy, bez wyświetlania żadnych reklam użytkownikowi.

Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji jest to, że oferuje świetny interfejs użytkownika. W rezultacie możesz łatwo uzyskać dostęp do funkcji zwiększających wydajność. Obejmuje rzeczy takie jak chłodzenie procesora, czyszczenie pamięci RAM, usuwanie śmieci i wiele innych. W tej aplikacji masz również funkcję oszczędzania baterii, która jest całkiem przydatna dla wszystkich smartphones. Jeśli masz do czynienia ze spamem na smartfonie, możesz po prostu zablokować je za pomocą tej aplikacji. Jak można się spodziewać po innych aplikacjach antywirusowych, można go również użyć do skanowania w poszukiwaniu zainfekowanych aplikacji i plików w smartfonie.

Avira Antivirus Security

Stronie internetowej: Avira Antivirus Security

Avira jest dość popularną opcją dla komputerów, jeśli szukasz aplikacji antywirusowych. Ale teraz jest również dostępny dla smartphones w tym Android. I, jak można się spodziewać, oferuje podobnie wspaniałe wrażenia na smartfonie. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że masz większość funkcji bezpieczeństwa w bezpłatnej wersji.

W rezultacie nie musisz kupować żadnych dodatkowych wersji premium tej aplikacji. Avira pozwala chronić dane, prywatność i bezpieczeństwo urządzenia na urządzeniu z Androidem. Można to zrobić, skanując pamięć wewnętrzną i zewnętrzną urządzenia. I skanuje zarówno pliki, jak i aplikacje, co czyni tę aplikację wyjątkowo bezpieczną. Możesz także użyć tej aplikacji do śledzenia lokalizacji swojego smartfona na żywo. W rezultacie możesz łatwo znaleźć swój smartfon, jeśli zostanie skradziony lub zgubiony.

Bezpieczeństwo DFNDR

Stronie internetowej: Bezpieczeństwo DFNDR

Wreszcie, mamy DFNDR Security, który jest kolejną świetną opcją, jeśli szukasz aplikacji antywirusowych. Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja jest świetną opcją, jeśli chcesz chronić swój smartfon przed cyberatakami. Ta aplikacja koncentruje się na bezpieczeństwie urządzenia, a nie na dodatkowych funkcjach. W rezultacie należy do najwyżej ocenianych aplikacji antywirusowych dostępnych na Androida. Chroni przed atakami hakerów i phishingiem w Internecie. Możesz także wyłączyć aplikacje działające w tle za pomocą DFNDR Security, aby zwiększyć prędkość Internetu. Tej aplikacji można łatwo zablokować różne aplikacje zainstalowane w smartfonie. Oferuje wszystkie te funkcje, a jednocześnie można je bezpłatnie pobrać z Google Play Store.

Końcowe przemyślenia…

Były to najlepsze aplikacje antywirusowe na Androida, których można użyć do zabezpieczenia urządzenia z Androidem przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami. Wszystkie te aplikacje są niezawodne, możesz użyć dowolnej z nich. Te aplikacje nie tylko wykonują automatyczne skanowanie, ale także blokują otwieranie złośliwych aplikacji i stron internetowych.

Którego programu antywirusowego używasz na swoim urządzeniu z Androidem? Nie używasz aplikacji antywirusowej? Jeśli nie, nie boisz się? Daj nam znać, co myślisz w polu komentarzy…