12 najlepszych aplikacji do cięcia filmów

Edycja multimediów, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, czy filmy, jest bardzo ważna, jeśli chcesz się włączyć Instagram. Dlatego wybraliśmy jedne z najlepszych aplikacji do cięcia wideo, abyś mógł je dodać Instagram Stories, TikTok lub WhatsApp Status, między innymi platformami.

Jeśli interesuje Cię którakolwiek z wymienionych powyżej rzeczy, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wycinać filmy za pomocą najlepszych aplikacji na rynku.

1. Movavi

Pierwszą aplikacją do cięcia wideo na naszej liście jest Movavi, która jest jedną z najlepszych opcji do tego (tylko najlepsza). Można go pobrać za darmo i ma wiele funkcji do edycji filmów.

Ma kilka filtrów do edycji filmów, przynoszących efekty z Hollywood, eleganckie przejścia i obsługę wielu formatów. Możesz także robić zrzuty ekranu, edytować zdjęcia i nie tylko. Postępuj zgodnie z link, aby przejść do oficjalnej strony i zobacz więcej.

Movavi

2. Wave.video

Wave.video to kolejna z najlepszych aplikacji do cięcia wideo. Pozwala tworzyć filmy z własnej kolekcji, a także umożliwia cięcia w celu optymalizacji i nie tylko. Jest świetny do tworzenia reklam i ma dużą kolekcję zastrzeżonych zdjęć i filmów.

Dzięki niemu można zmienić format ekranu wideo, optymalizując wszystkie sieci społecznościowe. Możesz także dostosowywać filmy wideo, używając tekstu w różnych i kolorowych czcionkach, dodając pliki GIF, naklejki i wiele innych. Kliknij link aby zobaczyć więcej.

Aplikacje Wave.video do cięcia wideo

3. Zdjęcia Google

Zdjęcia Google to usługa Google do przechowywania twoich zdjęć i filmów w chmurze i działa całkowicie bezpłatnie. Dzięki niemu zawsze będziesz mieć zapisane media na serwerach firmy, dzięki czemu nigdy ich nie stracisz.

Za pomocą aplikacji możesz także edytować wszystko, co przesyłasz, takie jak kadrowanie, zmiana rozmiaru, dodawanie filtrów, tekstu i wiele innych opcji. Jest dostępny dla sieci w najlepszych przeglądarkach poza Androidem i na iOS.

4. FilmoraGo

Kolejną z najlepszych opcji aplikacji do cięcia wideo jest FilmoraGo. Jest to jedna z najbardziej kompletnych aplikacji do edycji multimediów za pomocą smartfona. Posiada szeroką gamę funkcji dla edycji, zapewniając doskonały wynik.

Niektóre funkcje to cięcie, dodawanie efektów lub narzędzi muzycznych, dzielenie wideo, kontrola prędkości, a nawet dodawanie tekstu. Następnie możesz pisać dalej Facebook lub w Instagram, aby zyskać więcej obserwujących. Follow na oficjalnej stronie internetowej do pobrania.

5. WeVideo

Kolejną z najlepszych aplikacji z funkcją cięcia wideo jest WeVideo, która jest bardzo prosta, ale także bardzo skuteczna. Ma wiele różnych motywów i filtrów, dzięki czemu możesz dodawać je do swoich filmów, aby były jeszcze lepsze dla TikTok.

Możesz przesłać swoje dzieła na własne serwery WeVideo w celu późniejszej edycji w chmurze. Śledź na oficjalnej stronie internetowej aby zobaczyć więcej.

Aplikacje WeVideo do cięcia filmów

6. Edytor wideo InShot

Jest to kolejna świetna opcja wśród aplikacji do przycinania wideo, która ma wyjątkową użyteczność, ładny interfejs i znaczną liczbę narzędzi do edycji filmów, w tym przycinania.

Niektóre funkcje InShot to możliwość dodawania efektów, napisów, emotikonów lub muzyki – wszystko odbywa się szybko. Ta aplikacja ma oba wersy dla Androida ile na iOS.

7. Pokaz wideo

VideoShow to kolejna świetna alternatywa dla aplikacji do przycinania wideo, która ma na przykład wiele narzędzi do tworzenia wideo ze zdjęć. Jeśli chcesz wykonać cięcie, użyj skrótu Przytnij i wybierz opcję Wytnij.

Umożliwia eksport filmów o dowolnej długości, z ponad 50 motywami i setkami muzyki w tle, wieloma filtrami i bardzo kompletnym centrum materiałów. Możesz także zmienić szybkość odtwarzania filmów. Program VideoShow jest dostępny zarówno dla Androida ile na iOS.

8. iMovie

IMovie to samo narzędzie do edycji wideo Apple, ale nie brakuje w tym funkcjonalności. Powszechnie stosowany na komputerze Mac, ma również wersję na iPhone'a.

Łatwa w użyciu aplikacja ma wiele predefiniowanych motywów, ale można ją edytować według własnego uznania. Możesz wycinać, modyfikować głośność, dodawać efekty dźwiękowe i wideo i więcej. IMovie jest dostępne Tylko iOS.

Aplikacje iMovie do cięcia filmów

9. Magisto

Magisto to kolejna z najlepszych aplikacji do cięcia wideo, z wieloma opcjami oprócz tego. Dodano muzykę i efekty specjalne, dzięki czemu możesz udostępnić znajomym tylko kilka z nich.

Ma kilka tematów dla tych, którzy niewiele wiedzą o edycji wideo. Możesz dodawać filtry i muzykę, sugerować utwory, które najlepiej pasują do wybranego motywu i nie tylko. Magisto jest dostępne zarówno dla Androida ile na iOS.

10. KineMaster

KineMaster to kolejny świetny wybór wśród aplikacji do cięcia wideo. Posiada wiele niesamowitych narzędzi dla użytkowników amatorskich i profesjonalnych, takich jak dodawanie warstw, obrazów i tekstu, a także wdrażanie przejść 3D i stosowanie filtrów kolorów.

Możesz także pisać i rysować bezpośrednio na wideo, a także regulacje, takie jak jasność, nasycenie, prędkość wideo i edycja audio. Jednak w darmowej wersji wszystko, co produkuje, nosi znak wodny. Aby pobrać, skorzystaj z linków. w App Store lub w sklepie Play.

11. Vizmate

Kolejną z najlepszych alternatyw dla realizacji tej funkcji jest Vizmato, aplikacja, która pozwala nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości za pomocą przedniego lub tylnego aparatu smartfona. Umożliwia wstawianie motywów i filtrów w celu zapewnienia idealnego efektu końcowego.

Jest bardzo łatwy w użyciu, ale nie daj się zwieść, ponieważ ma wszystkie efekty wizualne, filtry i motywy potrzebne do tworzenia i edycji wideo. Follow w sklepie Play lub w App Store pobrać Vizmato.

Vizmate

Najnowszą opcją aplikacji do cięcia wideo jest VivaVideo, świetna aplikacja. Umożliwia bezpośrednie nagrywanie filmów, bez konieczności zapisywania ich w pamięci i ma wiele narzędzi do edycji.

Niektóre z nich to świetne motywy, dodające filtry, napisy, efekty w zwolnionym lub przyspieszonym tempie, a nawet muzykę. Umożliwia także udostępnianie filmów za pośrednictwem samej aplikacji. Pobierz to dla Androida lub na iOS.

A co sądzisz o najlepszych aplikacjach do cięcia wideo?

Zostaw nam swoją opinię na temat aplikacji, które wymieniliśmy tutaj, informując nas, czy znasz którąś z nich lub wolisz użyć innej.