12 najlepszych gier przeglądarkowych

Gry na PC wydają się przyjemne, dopóki nie uświadomisz sobie, że musisz postawić setki lub tysiące dolarów na najlepszy zestaw do gier. Ci, którzy potrafią tworzyć niestandardowe platformy, są świetni, ale to nie znaczy, że musisz mieć komputer do grania, aby cieszyć się grami. W niektóre gry można grać w równie wciągających przeglądarkach na PC!

Granie w gry online to świetny sposób na relaks. Nie wszystko musi być konkurencyjne, czasem cieszenie się jest po prostu zabawą. (Nie wiem, co to znaczy, ale miało to sens w mojej głowie) W większość gier przeglądarkowych można grać bezpośrednio, ale niektóre wymagają zainstalowania kilku wtyczek i dodatków, co nie jest trudne.

Znalezienie przyjemnych gier na przeglądarkę jest trudne, dlatego przynieśliśmy Ci tę listę. Oto niektóre z najlepszych gier przeglądarkowych, w których będziesz cieszyć się…

Najlepsze gry przeglądarkowe

Najlepsze gry przeglądarkowe

Slither.io

Stronie internetowej: Slither.io

Slitherl.io to jedna z najstarszych gier przeglądarkowych dostępnych w Internecie. Ta gra jest bardzo podobna do gry w węża obecnej w starszych telefonach Nokia. Ale nadaje nowoczesny styl bardzo popularnej grze w węża. Ponieważ jest to gra internetowa z przeglądarką internetową, ma nawet tryb wieloosobowy. W rezultacie możesz grać w tę grę ze znajomymi lub losowymi graczami online. Musisz po prostu zjeść świecące kropki w tej grze, aby wyhodować węża. Musisz także uciec przed wrogami, aby stać się największym wężem.

Czołgi kieszonkowe

Stronie internetowej: Czołgi kieszonkowe

Jeśli grałeś w gry flash na swoim komputerze w przeszłości, musisz znać Pocket Tanks. A teraz ta gra jest również dostępna w wersji online, co czyni ją jedną z najlepszych gier przeglądarkowych. Zgodnie z nazwą tej gry, kontrolujesz swój czołg w tej grze, aby walczyć z inną. Ale najlepsze w tej grze jest to, że drugim czołgiem może być procesor lub znajomy. Możesz grać w tę grę ze znajomymi online lub za pomocą tej samej klawiatury. W tej grze otrzymujesz wiele rodzajów pocisków, których używasz do walki z innym czołgiem. W rezultacie oferuje wspaniałe wrażenia z gry bezpośrednio w przeglądarce komputera.

Wings.io

Stronie internetowej: Wings.io

Zgodnie z nazwą tej gry, jest to gra oparta na lataniu i samolotach. To gra z udziałem myśliwców odrzutowych, która sprawia, że ​​bierzesz udział w walkach psów. Wszystkie walki psów w tej grze są bardzo wciągające i mogą być świetną opcją do gry w wolnym czasie. Jest to jedna z najłatwiejszych gier przeglądarkowych w wolnym czasie. Sterowanie w tej grze jest dość proste, ponieważ sterujesz myśliwcem całkowicie za pomocą myszy. Musisz kontrolować kierunek swojego myśliwca za pomocą myszy i strzelać lewym przyciskiem myszy. W rezultacie, nawet jeśli dopiero zaczynasz grać, możesz przyzwyczaić się do tej gry w krótkim czasie.

Los

Stronie internetowej: Los

Doom to jedna z pierwszych gier FPS, jaka kiedykolwiek została wprowadzona na rynek, oferująca wspaniałe wrażenia w grach. A teraz możesz cieszyć się Doomem jako jedną z najbardziej nostalgicznych gier przeglądarkowych. Aby zagrać w grę Doom, musisz po prostu włączyć flash w przeglądarce. Gdy to zrobisz, Doom będzie działał bezbłędnie w przeglądarce internetowej twojego komputera. Podobnie jak starszy Doom, ten również wymaga grania w grę za pomocą klawiatury i myszy.

Powerline.io

Stronie internetowej: Powerline.io

Powerline.io to kolejna świetna opcja, jeśli szukasz gier przeglądarkowych, które są bardzo podobne do oryginalnej gry w węża znalezionej w telefonach Nokia. Ale ta gra ma inną rozgrywkę w porównaniu do starszej gry. W tej grze musisz zebrać wiele ulepszeń. A to pozwala ci wyhodować węża, jednocześnie zyskując dodatkowe moce i umiejętności. Jeśli dotkniesz innego węża w tej grze, od razu umrzesz. Jeśli grałeś w Slither.io, znajdziesz tę grę bardzo podobną do tej.

DarkOrbit Reaktywacja

Stronie internetowej: DarkOrbit Reaktywacja

DarkOrbit Reloaded to jedna z niewielu gier przeglądarkowych, która jest MMO. Zgodnie z nazwą tej gry jest to kosmiczna gra walki. W tej grze wcielasz się w kapitana statku kosmicznego, który wypełnia różne wyzwania i zadania. W rezultacie możesz dobrze się bawić podczas grania w tę grę. Podobnie jak inne gry przeglądarkowe, ta gra jest całkowicie darmowa. W tej grze możesz grać jako kupcy kosmiczni lub piraci. Jak można się obecnie spodziewać po grach przeglądarkowych, w tej grze można również znaleźć tryb wieloosobowy.

Wielka przygoda Abobo

Stronie internetowej: Wielka przygoda Abobo

Abobo's Big Adventure to przygodowa gra platformowa. Jest to jedna z najpopularniejszych gier RPG akcji na konsolę retro NES. Jak można się spodziewać, możesz teraz grać w tę grę w dowolnej przeglądarce na swoim komputerze. Big Adventure Abobo to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych wśród osób grających w starsze gry. W tej grze możesz walczyć z wieloma złoczyńcami, w tym z Donkey Kongiem. Ta gra ma fale różnych rodzajów wrogów. I wszyscy ci wrogowie mają różne umiejętności i moce. W rezultacie świetnie się bawisz, grając w tę grę retro w przeglądarce komputera.

Line Rider

Stronie internetowej: Line Rider

Line Rider to jedna z najbardziej unikalnych gier przeglądarkowych. Ta gra oferuje świetne połączenie muzyki i rozgrywki. Jest to gra typu sandbox, w której możesz narysować ścieżkę, którą można wykorzystać do biegania. W tej grze musisz po prostu uruchomić swoją postać na tym torze. i ta gra następnie odtwarza odpowiednio muzykę. Ta gra oferuje również wiele wbudowanych poziomów, które mają świetne utwory muzyczne. W rezultacie, jeśli szukasz wrażeń muzycznych podczas grania w gry w przeglądarce komputera, ta opcja może być świetną opcją.

Punkt nocny

Stronie internetowej: Punkt nocny

Night Point to jedna z niewielu gier przeglądarkowych zombie. Łączy zombie i świetną platformę RPG akcji dla wielu graczy w przeglądarce. W rezultacie możesz się świetnie bawić, walcząc z dużą liczbą zombie w przeglądarce komputera. Ponieważ jest to gra online dla wielu graczy, możesz także konkurować i walczyć z innymi graczami. Dynamika gry Night Point jest dość realistyczna. Ponieważ jest to strzelanka, pociski mają świetną fizykę do gry online na przeglądarkę. I, jak można się spodziewać, musisz używać myszy, aby kontrolować swoją postać w tej grze.

Dinozaur Chrome

Stronie internetowej: Dinozaur Chrome

Jeśli używasz Google Chrome jako podstawowej przeglądarki internetowej na komputerze, najprawdopodobniej już wiesz o tej grze. W przeciwieństwie do wszystkich innych gier przeglądarkowych, ta jest wbudowana w przeglądarkę Google Chrome. Ilekroć masz problemy z połączeniem internetowym, pojawia się ekran błędu z dinozaurem. Jeśli naciśniesz spację na tym ekranie, przejdziesz do gry Dinozaura w Chrome. Jest to w zasadzie gra platformowa, w której musisz omijać przeszkody. Możesz kontrolować dinozaura za pomocą klawiszy strzałek do skakania i schylania się w grze.

Zemsta Dzieciaka

Stronie internetowej: Zemsta Dzieci

Revenge of the Kids to jedna z najpopularniejszych gier RPG dostępnych na rynku. Ta gra akcji RPG oparta jest na dzikim zachodzie z różnymi rodzajami broni i umiejętności. W tej grze musisz pomścić morderstwo znajomych. Musisz po prostu użyć pistoletu, aby zastrzelić różnych wrogów, których spotkasz w tej grze. Ma nawet wiele broni do rzucania, co stanowi interesujący rodzaj rozgrywki. W miarę postępów w tej grze odblokowujesz kolejne pistolety i bronie. A wszystko to zapewnia jeszcze lepsze wrażenia.

TacticsCore.io

Stronie internetowej: TacticsCore.io

Nareszcie mamy TacticsCore.io na tej dużej liście dostępnych gier przeglądarkowych. Ta gra oferuje platformę walki, w której można bawić się różnymi maszynami wojennymi. Obejmuje rzeczy takie jak czołgi pająków, jastrzębie i bombowce. Możesz wybrać jedną z tych maszyn i walczyć z innymi. Sterowanie w tej grze jest również dość łatwe i łatwe do zrozumienia. Ta gra wymaga sterowania maszyną za pomocą klawiszy WASD oraz używania myszy do celowania i strzelania. Oferuje nawet bardzo przyzwoitą grafikę w porównaniu z innymi grami przeglądarkowymi.

Końcowe przemyślenia…

To były najlepsze gry przeglądarkowe, w które można grać. Niektóre z tych gier to gry wieloosobowe, z którymi możesz cieszyć się z przyjaciółmi, a inne to gry dla jednego gracza. Możesz wybrać ten, który wolisz.

Która z tych gier przeglądarkowych jest twoją ulubioną? Czy grałeś już w te gry online? Jeśli tak, w jakie pierwsze gry grałeś? Daj nam znać w komentarzach poniżej…