Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

12 najlepszych opcji hostingu WordPress

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 najlepszych opcji hostingu WordPress

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

WordPress to popularny system zarządzania treścią (CMS), który umożliwia użytkownikom hostowanie i tworzenie stron internetowych. WordPress to darmowy CMS typu open source, który zawiera duży wybór motywów, architekturę wtyczek i konfigurowalne funkcje, aby dostosować witrynę do Twojej firmy, bloga, portfolio, a nawet sklepu internetowego. Jeśli więc pytasz, czy WordPress jest dobry dla witryn małych firm, odpowiedź brzmi zdecydowanie tak. Od 2021 r. 37% wszystkich witryn korzysta z WordPressa, a 60% można dodać systemy zarządzania treścią.

Korzystanie z WordPress to tylko połowa pracy, aby dotrzeć do klientów online. Będziesz potrzebować usługi hostingowej, aby zwiększyć sukces swojej witryny. Dzięki odpowiedniemu hostingowi WordPress możesz poprawić optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO), zwiększyć wydajność swojej witryny, zarządzać automatycznymi aktualizacjami i nie tylko. W tym przewodniku pomożemy Ci wybrać najlepsze opcje hostingu WordPress dla Twojej witryny.Co to jest hosting WordPress?

Mówiąc najprościej, hosting WordPress to forma hostingu internetowego zaprojektowana specjalnie do obsługi witryn WordPress. Korzystając z usługi hostingowej WordPress, użytkownicy uzyskują dostęp do narzędzi i usług, które są specjalnie dostosowane do witryn WordPress. Mogą to być funkcje, takie jak instalacja jednym kliknięciem, automatyczne aktualizacje oprogramowania i dostosowane wsparcie WordPress. Dostępne są różne rodzaje opcji hostingu WordPress, w tym bezpłatny, współdzielony hosting, wirtualny serwer prywatny (VPS) i dedykowane usługi hostingowe WordPress.

12 najlepszych usług hostingowych WordPress w 2021 r

Firmy hostingowe WordPress nie tylko pomagają zapewnić wsparcie dla optymalnej wydajności witryn WordPress, ale także szereg funkcji zarządzania witryną WordPress. Poniżej znajdują się niektórzy z najlepszych dostawców hostingu WordPress.

1. Idź Tato

Idź Tato oferuje rozwiązanie hostingowe WordPress, które obejmuje 99.9% gwarancji dostępności; bezpłatna firmowa poczta e-mail przez pierwszy rok; automatyczne aktualizacje podstawowego oprogramowania i zabezpieczeń WordPress; tysiące darmowych motywów i wtyczek; gotowe strony i edytor stron typu „przeciągnij i upuść”; 24/7 wsparcie; narzędzie do migracji jednym kliknięciem; i więcej.

Cennik: Ceny GoDaddy zaczynają się od $40,99 miesięcznie i oferuje biznesową pocztę e-mail; Certyfikat SSL; nazwa domeny; 30 GB pamięci; i jest idealny dla 25 000 odwiedzających miesięcznie. Podczas gdy jego plan e-commerce, który współpracuje z WooCommerce, obejmuje miesięczną subskrypcję w wysokości 16,06 USD i oferuje nieograniczone miejsce; optymalizator SEO; nieograniczone usuwanie złośliwego oprogramowania i naprawa hacków oprócz funkcji dostępnych w planie startowym.

2. HostGator

HostGator oferuje wyspecjalizowane rozwiązania hostingowe WordPress, które obejmują bezpłatną domenę, bezpłatną warstwę SSL (Secure Sockets Layer), która tworzy zaszyfrowane łącze między serwerem internetowym a przeglądarką internetową. Oferowane dodatkowe funkcje obejmują brak ograniczeń rozmiaru dla jakichkolwiek plików Twojej witryny; brak ograniczeń transferu danych; dostosowywać motywy i wtyczki WordPress; przyjazny dla użytkownika cPanel; Kredyty AdWords i Bing; i 24/7 zespół wsparcia przez e-mail, czat na żywo i telefon.

Cennik: Plan wylęgu HostGator jest ustawiony na $275 miesięcznie za jedną witrynę WordPress, w której otrzymujesz bezpłatne transfery witryn WordPress; bezpłatne transfery stron cPanel; niezmierzona przepustowość; nieograniczona liczba e-maili; i 99.9% gwarancji dostępności. Podczas gdy jego biznesplan dla sklepu internetowego obejmuje miesięczną subskrypcję w wysokości $ 5.25, który oferuje nieograniczoną liczbę subdomen; nieograniczone konta FTP; funkcje handlu elektronicznego, w tym ZenCart i OSCommerce; i więcej.

Rekommenderad:  Kompletny przewodnik po PPC w marketingu cyfrowym

3. BlueHost

BlueHost’s to dostawca hostingu, który oferuje opcję instalacji WordPress jednym kliknięciem; automatyczne aktualizacje; bezpłatna rejestracja domeny; darmowy certyfikat SSL; dostęp do poczty e-mail w dowolnym miejscu dzięki platformie Microsoft 365; i więcej.

Cennik: Podstawowy plan BlueHost obejmuje miesięczną subskrypcję w wysokości $ 2.95 do hostowania jednej strony internetowej; miejsce na stronie internetowej o pojemności 50 GB; dostęp do rynku aplikacji Bluehost; dostęp cPanel i SSH; pulpit nawigacyjny analityki witryny. za $ 7.45 jego plan Choice Plus umożliwia zarządzanie nieograniczoną liczbą stron internetowych; niezmierzona przestrzeń na stronie; darmowa domena na rok; automatyczne tworzenie kopii zapasowych i nie tylko.

4. W ruchu

Z Hosting InMotion jest dostarczany z narzędziem do tworzenia witryn WordPress BoldGrid, które doskonale przyspiesza i upraszcza proces tworzenia witryn WordPress. Dzięki niemu użytkownicy otrzymują preinstalowany WordPress; Narzędzia do migracji witryn WordPress; darmowe motywy WordPress, wtyczki i szablony stron; i więcej.

Cennik: Plany hostingowe WordPress firmy InMotion zaczynają się od $ 4.99 miesięcznie z możliwością zarządzania jednym serwisem; 50 GB pamięci; darmowe SSL; nieograniczona przepustowość; nieograniczona liczba e-maili; pakiet bezpieczeństwa; narzędzia marketingowe; i więcej. Jego plan WP-VPS obejmuje miesięczną subskrypcję w wysokości 17,99 USD, która pozwala zarządzać nieograniczoną liczbą stron internetowych; opcjonalny dostęp do roota; dedykowane IP; dedykowana pamięć RAM i przepustowość; wiele cPaneli i więcej.

5. GreenGeeks

GreenGeeksHosting WordPress jest zoptymalizowany pod kątem WordPress, gwarantując 99.9% uptime Twojej witryny WordPress. Oferując jednocześnie szybkie przesyłanie stron internetowych, uzupełnia swój serwer LiteSpeed ​​WebServer i wtyczkę LS Cache Plugin, które umożliwiają ładowanie szybkich stron internetowych. Platforma GreenGeek wykorzystuje również SSD, najnowszą wersję PHP, HTTP/2i umożliwia dostęp do kilku centrów danych na całym świecie. Jeśli chodzi o zabezpieczenie, Twoja witryna będzie monitorowana pod kątem złośliwego oprogramowania i innych możliwych zagrożeń oraz luk w zabezpieczeniach za pomocą połączonych działań automatycznych i ręcznych.

Cennik: Plan Lite kosztuje $ 2.49 miesięcznie, gdzie na jedną witrynę otrzymujesz 50 GB przestrzeni dyskowej; przelewy niemierzone; 50 kont e-mail; bezpłatna instalacja WordPress, aktualizacje i bezpłatna migracja witryny; darmowy certyfikat SSL; bezpłatna kopia zapasowa i nie tylko. Jego plan premium z subskrypcją $ 80,95 miesięcznie pozwala zarządzać wieloma stronami internetowymi z nieograniczoną liczbą baz danych; wbudowane buforowanie i nie tylko.

6. Ionos

Hosting WordPress firmy Ionos oprócz tego, że zawiera wszystkie dzwonki i gwizdki, których potrzebujesz, jeśli chodzi o domenę, SSL, e-mail jest dostarczany z ogromną ilością 5Ponad 000 motywów, ponad 58 000 wtyczek i nie tylko.

Cennik: Jego plan hostingowy WordPress zaczyna się od $ 3 miesiąc za jedną witrynę. Z tym planem otrzymujesz 25 GB przestrzeni dyskowej; profesjonalna poczta elektroniczna; zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem; darmowa domena na rok; i więcej. Jego nieograniczony plan kosztuje $ 8 miesiąc, w którym możesz zarządzać nieograniczoną liczbą stron internetowych; nieograniczone miejsce na dane i więcej funkcji.

Rekommenderad:  12 najlepszych narzędzi do pisania treści dla SEO (Najpopularniejsze w 2023 r.)

7. Hostinger

Hostinger oferuje usługi WordPress Hosting, które pomagają uruchomić witrynę internetową dzięki automatycznej instalacji jednym kliknięciem, która jest również obsługiwana przez buforowanie LiteSpeed ​​i zaawansowaną optymalizację, aby zapewnić szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo witryny. Oferuje również użytkownikom duży wybór konfigurowalnych motywów i wtyczek do wyboru – wszystkie wspierane przez 24/7 wsparcie.

Cennik: W przypadku pojedynczej witryny plany zaczynają się od $ 10,99 miesięcznie z dyskiem SSD o pojemności 30 GB; jedno konto e-mail; cotygodniowe kopie zapasowe; dwie subdomeny i więcej. Podczas gdy jego WordPress Pro, który jest przeznaczony dla małych i średnich firm, jest objęty miesięczną subskrypcją, opłata w wysokości 11,59 USD może pomóc w zarządzaniu aż 3000 stron internetowych; pamięć SSD 200 GB; bezpłatny e-mail; nieograniczona przepustowość; nieograniczone bazy danych

8. DreamHost

DreamHost oferuje plany hostingowe specyficzne dla WordPress. Wraz z nim WordPress jest wstępnie zainstalowany i gotowy do pracy; otrzymujesz darmową subskrypcję wersji premium Jetpack; Twoja witryna jest automatycznie aktualizowana, a Twoja witryna zostanie skonfigurowana za pomocą podwójnych zapór sieciowych (WAF) zoptymalizowanych pod kątem WordPress.

Cennik: Jego WordPress Starter jest objęty miesięczną subskrypcją w wysokości $2.59 do zarządzania jedną stroną internetową z darmową nazwą domeny. Jest to dodatek do preinstalowanego WordPressa; bezpłatne automatyczne migracje WordPress; Kreator stron internetowych WP; szybka pamięć SSD; oraz darmowy certyfikat SSL. Jego bardziej solidny plan WordPress Unlimited kosztuje $3.99 opłat miesięcznych, w których możesz zarządzać nieograniczoną liczbą stron internetowych; obsługuj nieograniczony ruch i nieograniczoną liczbę kont e-mail dla Twojej domeny.

9. SiteGround

SiteGround oferuje opcje hostingu WordPress, które obejmują prostą instalację WordPress; bezpłatna migracja witryny WordPress; Automatyczna aktualizacja WordPressa; i WordPress SuperCacher, który buforuje Twoją witrynę WordPress na trzech różnych poziomach, co skraca czas ładowania.

Cennik: Plan startowy SiteGrund zawiera $ 30,99 miesięcznie, gdzie za jedną stronę internetową otrzymujesz 10 GB miejsca na stronie; obsłużyć 10 000 wizyt na stronie miesięcznie; bezpłatna instalacja i migracja WordPressa; automatyczne aktualizacje WordPressa; darmowe SSL; codzienna kopia zapasowa; i więcej. Jego solidny plan GoGeek kosztuje 10,69 USD miesięcznie, w którym użytkownicy mogą zarządzać nieograniczoną liczbą stron internetowych; 40 GB pamięci; 400 000 wizyt miesięcznie; bezpłatny e-mail; zwiększone bezpieczeństwo i nie tylko.

10. TsoHost

Hosting WordPress firmy Tsohost oferuje automatyczne kopie zapasowe, automatyczne aktualizacje rdzenia WordPress, codzienne skanowanie bezpieczeństwa i bezpłatny, wstępnie zainstalowany certyfikat SSL. Możesz także wybierać spośród wielu motywów i szablonów stron zaprojektowanych dla rodziny firm TsoHost. Motywy są projektowane na zamówienie dla różnych branż wraz z 24/7 wsparcie.

Cennik: Podstawowa cena planu dla planu Tsohost obejmuje miesięczną subskrypcję w wysokości $ 50,45 na użytkownika/miesiąc. Ten plan pozwala na zaangażowanie nawet 25 000 odwiedzających miesięcznie; darmowa domena; 30 GB pamięci; codzienne kopie zapasowe i skany bezpieczeństwa; darmowy certyfikat SSL i nie tylko. Jego plan e-commerce zawiera wszystkie funkcje planu startowego oprócz wtyczki WooCommerce; nieograniczone przechowywanie; nieograniczona przepustowość i więcej za 34,11 USD miesięcznego abonamentu.

Rekommenderad:  7 najlepszych programów afiliacyjnych do e-mail marketingu dla blogerów

11. Hosting A2

Z Hosting A2 użytkownicy mogą uruchamiać swoje witryny WordPress za pomocą zaledwie kilku kliknięć na hostingu współdzielonym, hostingu VPS lub hostingu dedykowanym. Oprócz względnej łatwości konfiguracji i funkcji zbudowanych z myślą o szybkości i wydajności, które skracają czas ładowania strony, oferuje 20-krotnie szybsze ładowanie dzięki serwerom turbo.

Cennik: Plany hostingowe A2 zaczynają się od 12,99 USD miesięcznie, gdzie na jedną stronę internetową otrzymujesz 10 GB miejsca; bezpłatny certyfikat SSL; panel kontrolny Plesk; automatyczne kopie zapasowe i bezpłatna migracja. Jego solidny plan obejmuje abonament w wysokości 22,99 USD miesięcznych opłat za zarządzanie maksymalnie trzema stronami internetowymi; pamięć 25 GB; darmowy certyfikat SSL i nie tylko.

12. web.com

Web zachwala się, że został zaprojektowany specjalnie dla małych i średnich firm, gwarantując 99.9% uptime i oferuje nieograniczoną ilość przestrzeni dyskowej i kont e-mail. Oferuje bezproblemową instalację, hosting narzędzia do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” oraz bezproblemowy hosting.

Cennik: Jeśli chodzi o ceny, podstawowy plan hostingowy obejmuje miesięczną subskrypcję w wysokości $ 5.95, gdzie otrzymujesz 300 GB miejsca; nieograniczony transfer danych; 25 kont FTP; 100 skrzynek e-mail dla wielu użytkowników i roczna rejestracja domeny. Plan premium zawiera $ 9.95 oferuje nieograniczone miejsce na dane; nieograniczony transfer danych; nieograniczone konta FTP; 1000 skrzynek e-mail dla wielu użytkowników; oraz roczną rejestrację domeny.

Jak wybrać najlepszy hosting WordPress

Hosting WordPress jest bardzo podobny do hostingu internetowego, z tą różnicą, że platformy hostingowe WordPress pomagają bezproblemowo zintegrować Twoją witrynę z serwerami oraz szybko i wydajnie przetwarzać żądania danych. Jeśli szukasz dostawcy hostingu WordPress, poszukaj następujących funkcji:

Łatwość użytkowania: Twoja platforma hostingowa WordPress powinna być wystarczająco prosta, abyś mógł uzyskać zdalny dostęp do swojej witryny za pośrednictwem aplikacji panelu sterowania.

Funkcje hostingu: Rozwiązanie hostingowe powinno oferować duży wybór funkcji i rozwiązań, które mogą ściśle odpowiadać Twoim konkretnym wymaganiom.

Obsługa klienta: Twój dostawca usług hostingowych powinien być dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiązać problemy w ciągu 24 godzin za pośrednictwem wielu kanałów, w tym telefonu, poczty e-mail i czatu online.

Niedrogi hosting WordPress: rozwiązanie jest tak dobre, jak twoja zdolność do utrzymania usługi. Upewnij się, że Twój gospodarz oferuje konkurencyjne ceny usług, których szukasz. Zbadaj konkurencję i uważaj na ukryte ceny.Table of Contents