Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

12 przykładów infografik, które zainspirują Twój własny projekt infografiki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 przykładów infografik, które zainspirują Twój własny projekt infografiki

Wysokiej jakości wizualizacje mogą pomóc w skutecznej komunikacji z docelowymi odbiorcami. Infografiki mogą być szczególnie przydatne, gdy próbujesz przedstawić dane za pomocą danych. Istnieje kilka stylów infografik, które mogą przekazywać różne typy danych. Oto przewodnik po opcjach.Dlaczego Twoja firma powinna mieć infografiki

Infografiki są ogólnie przydatne do tworzenia wizualnej reprezentacji danych. Niezależnie od tego, czy chodzi o infografiki B2B, czy infografiki chodnikowe, masz opcje. Oto kilka przypadków, w których może to być przydatne w biznesie:

 • Marketing treści
 • Dostarczanie wartości czytelnikom bloga
 • Zwiększ świadomość marki promując swoją grafikę na innych stronach
 • Szkolenie pracowników i partnerów
 • Przyciąganie uwagi do Twojej firmy
 • Wizualizuj punkty, aby zbierać darowizny lub zwiększać świadomość

Te dobre przykłady infografik oferują wizualizację danych

Jeśli jesteś gotowy do wykorzystania infografik w swojej firmie, te przykłady przedstawiają różne style i formaty, które należy wziąć pod uwagę.

1. Infografiki osi czasu w mediach społecznościowych

Jeśli chcesz udostępnić listę wydarzeń lub dat, ta interaktywna infografika zawiera przykład. Po wybraniu okresu pojawia się więcej informacji o rodzaju komunikacji społecznościowej używanej w tym czasie.

2. Przykład infografiki procentowej utraty danych

Firmy mogą również tworzyć infografiki przedstawiające różne wartości procentowe. Przedstawienie tych liczb i wykresów obok siebie za pomocą małych ilustracji może zapewnić kontekst. Ta infografika ilustruje złożone pomysły, uwzględniając różne kategorie, aby porównać różne wartości procentowe.

3. Infografiki procesu znaku towarowego

Opisywanie procesu za pomocą samego tekstu może wydawać się suche i zagmatwane. Kolorowa infografika z wizualnymi wskazówkami, takimi jak strzałki, ułatwia śledzenie. Ten opisuje proces tworzenia znaku towarowego za pomocą ciekawego projektu graficznego i pomocnych instrukcji w każdej mniejszej sekcji.

Rekommenderad:  Opublikowano listę smartfonów Xiaomi, które zaktualizują się do Androida 12

4. Magento vs. Infografiki porównawcze Shopify

To świetny przykład infografiki dla tych, którzy muszą porównać dwa produkty lub koncepcje. Każda strona zawiera listę cech i cech. Możesz więc łatwo skorzystać z tej infografiki porównawczej, aby określić, co jest lepsze w określonym celu.

5. Infografiki informacyjne raportu o finansowaniu

Ta wciągająca infografika zawiera ogromną liczbę szczegółowych informacji na temat finansowania biznesu. Istnieją różne sekcje, które oferują informacje o wszystkim, od perspektyw rynkowych po zadłużenie biznesowe. Prosta grafika towarzysząca każdej sekcji sprawia, że ​​informacje są bardziej atrakcyjne wizualnie i łatwe do strawienia.

6. Plansza schematu udostępniania plików

Ta odnosząca sukcesy infografika oferuje prostą strukturę schematu blokowego z atrakcyjnymi elementami wizualnymi. Z centrum możesz śledzić przepływ danych, aby zrozumieć potencjalne zagrożenia związane z udostępnianiem poufnych informacji. Jest to jeden z najlepszych przykładów infografik dla tych, którzy muszą stworzyć wizualną hierarchię lub pokazać, w jaki sposób określone towary lub usługi mogą przemieszczać się przez ludzi lub miejsca.

7. Infografika listy zgodności EMV

Przewodniki po infografikach mogą być skuteczne w przypadku wystawiania pozycji za pomocą medium wizualnego. Ten przykład przedstawia powody, dla których firmy NIE POWINNY spełniać wymogów EMV (w sarkastyczny sposób). Ta sama koncepcja może przedstawiać dane, aby dzielić się praktycznymi wskazówkami lub różnymi rodzajami produktów lub usług.

8. Przekrój mebli biurowych Infografika

)

Infografiki mogą dostarczać informacji na wiele tematów jednocześnie. Na przykład ten zawiera sekcje dotyczące krzeseł biurowych, sztuki i oświetlenia. Podział na sekcje sprawia, że ​​każdy punkt jest łatwiejszy do strawienia. A poszczególne elementy graficzne składają się na pełną infografikę, która zawiera mnóstwo cennych i złożonych informacji.

9. Wykresy produktywności

Wykresy zapewniają atrakcyjne wizualizacje przedstawiające skomplikowane dane. Ta dobrze zaprojektowana infografika dotycząca produktywności biznesowej i przytłoczenia zawiera wykresy słupkowe i inne wykresy, które składają się na nadrzędny punkt dotyczący przytłoczenia przedsiębiorczego.

Rekommenderad:  20 motywów WooCommerce dla Twojej witryny sklepu internetowego

10. Infografika ankiety dotyczącej zdrowego biznesu

Ta prosta infografika zawiera informacje wizualne do tworzenia treści związanych z odpowiedziami na ankiety. Jest podzielony na sekcje. A każdy z nich zawiera łatwy wykres procentowy, aby ułatwić wzrokowcom.

11. Infografika z poradami dla pracowników milenijnych

Infografiki mogą być również doskonałym źródłem do dzielenia się cennymi wskazówkami. Ta infografika przedstawia najlepsze praktyki zarządzania tysiącletnimi pracownikami. To prosta lista porad. Ale każda sekcja zawiera ilustracje, jasne kolory i wyróżniający się tekst, dzięki czemu infografiki wyróżniają się na tle prostych treści blogów.

12. Infografika efektów obsługi klienta

Infografika jest idealnym narzędziem do pokazania przyczyny i skutku. Na przykład ten zawiera wykresy pokazujące odsetek klientów, którzy preferują określone doświadczenia związane z obsługą klienta. Wyjaśnia, co może się stać, jeśli firma nie zapewni wysokiego poziomu opieki.

Stwórz swój własny szablon infografiki

Pierwszym krokiem w tworzeniu pierwszej infografiki jest określenie celu. Możesz chcieć opisać złożony proces dostarczania wartości klientom. Twoim celem może być też promowanie swojej firmy poprzez porównanie produktu z konkurencją. Może to pomóc w wybraniu stylu i ustaleniu, jakie informacje mają zostać uwzględnione.

Następnie nadszedł czas, aby faktycznie zebrać dane. Możesz to zrobić, przeprowadzając ankiety wśród klientów, przeglądając posty w mediach społecznościowych lub czytając raporty z badań. Następnie określ najlepszy sposób kompilacji tych danych dla wzrokowca. Piękna infografika może zawierać wykres słupkowy, wartości procentowe lub po prostu ilustracje.

Następnie nadszedł czas, aby znaleźć najlepsze oprogramowanie do infografiki. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć przy projektowaniu infografiki, pomocne może być oprogramowanie takie jak Piktochart lub Venngage. Nadal potrzebujesz danych. Ale te narzędzia mogą pomóc w kompilacji elementów projektu.

Rekommenderad:  10 najczęstszych pytań i odpowiedzi SQL, które musisz znać na następną rozmowę kwalifikacyjną

Każda firma jest inna, ale poniższe wskazówki pomogą Ci stworzyć atrakcyjne infografiki:

 • Nakreśl swój cel i grupę docelową
 • Wypisz dane, które chcesz uwzględnić, i podziel je na sekcje
 • Szukaj inspiracji projektowych
 • Twórz wykresy kołowe lub wykresy, aby wizualizować dane
 • Dodaj ilustracje i inne elementy projektu