Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

13 najlepszych influencerów podróżniczych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 13 najlepszych influencerów podróżniczych

Kiedy już wiesz, kim jest influencer, czas pomyśleć o tym, jak najlepiej wykorzystać jego talent w biznesie. Jeśli chcesz tworzyć dynamiczne kampanie marketingowe, posiadanie niesamowitego influencera w ramach twoich wysiłków może pomóc. Istnieje wiele świetnych platform, na których możesz wykorzystać talent influencerów do swoich działań marketingowych, a my przyjrzymy się niektórym z najlepszych influencerów, z którymi możesz pracować w tym artykule.Kim jest influencer podróżniczy?

Influencer podróżniczy to ktoś, kto często podróżuje do miejsc docelowych i dokumentuje swoje przygody. Niektórzy decydują się na pisanie blogów o swoich doświadczeniach lub publikowanie zdjęć i filmów na platformach takich jak Instagram I YouTube (lub ich kombinacja). Mogą również zdecydować się na udokumentowanie niszowej kategorii, takiej jak luksusowe podróże, lub skupić się na konkretnym regionie. Mogą również działać na innych platformach, takich jak Cameo (więcej o tym, czym jest Cameo), aby łączyć się z obserwującymi.

Branża influencerów podróżniczych w 2022 roku

Osoby mające wpływ na podróże stały się ostoją w świecie mediów społecznościowych i preferowanym partnerem marketingowym w branży turystycznej. W zależności od miejsc docelowych podróży, zarządy hotelarstwa, turystyki i marki turystyczne zintensyfikowały współpracę z osobami mającymi wpływ na podróże, aby zdobyć organicznych obserwatorów i zwiększyć świadomość miejsc docelowych podróży.

Dlaczego warto rozważyć współpracę z influencerem podróżniczym

Współpraca z czołowymi osobami mającymi wpływ na podróże może przynieść korzyści Twojej kampanii marketingowej z następujących powodów:

 1. Nowi odbiorcy: Praca z podróżami Instagram Influencerzy i inne platformy pomagają nawiązać kontakt z nowymi odbiorcami.
 2. Świadomość: Influencer marketing stał się jednym z najlepszych sposobów budowania świadomości dla firm
 3. Zasięg organiczny: Współpracując z influencerem podróżniczym, masz organiczny zasięg do nowych sieci, zamiast korzystać z płatnych reklam
 4. Zwiększyć sprzedaż: Możesz zdobywać nowych potencjalnych klientów i zamykać sprzedaż, współpracując z wpływowymi osobami z branży turystycznej, aby oferować ekskluzywne oferty promocji podróży.
 5. Zaufanie: Odbiorcy częściej ufają treściom pochodzącym od ich ulubionego influencera niż reklamom.

Najlepsi wpływowi podróżnicy do pracy w 2022 r

Jeśli nie masz pewności, z którymi podróżniczymi influencerami warto współpracować, przygotowaliśmy listę niektórych z najlepszych influencerów w przestrzeni oraz kanały mediów społecznościowych, w których są popularni, aby ułatwić proces selekcji.

1. Rodzina listy życzeń

Rodzina listy rzeczy do zrobienia jest znany ze swojego odnoszącego sukcesy kanału na YouTube, skupiającego się na vlogach z rodzinnych podróży, takich jak ich doświadczenia z wieczną wędrówką jako rodzina.

Nisza: Treści rodzinnego podróżnika

Główny kanał mediów społecznościowych: YouTube@thebucketlistfamily

Obserwujący: 10,39 miliona obserwujących

2. Lauren Bullen

Lauren Bullen prowadzi podróż Instagram konto z naciskiem na dobre samopoczucie i Elsa, jej siostra bliźniaczka Instagram konta, koncentruje się na prowadzeniu zdrowego stylu życia.

Rekommenderad:  Linki Dofollow vs Nofollow: jaka jest różnica w SEO

Nisza: Przygody podróży wellness

Główny kanał mediów społecznościowych: Instagram@gypsea_lust

Obserwujący: 2m

3. Briana Skerry’ego

Brian Skerry jest niesamowitym, światowej sławy fotografem National Geographic, który dokumentuje swoje tropikalne i oceaniczne przygody na swoich Instagram paszy dla innych, w tym miejsc na całym świecie.

Nisza: Fotografia morska

Główny kanał mediów społecznościowych: Instagram, @brianskerry

Obserwujący: 942 tys

4. Ekspert Wędrowiec Bloger podróżniczy

Prowadzony przez Matthew Karstena, na swoim blogu opisuje podróże przygodowe i fotografię, ponieważ uwielbia odwiedzać szalone miejsca. Dokumentuje jego doświadczenia, wskazówki podróżnicze, a także malownicze zdjęcia z wielu wypraw.

Nisza: Podróże przygodowe i styl życia cyfrowych nomadów

Główny kanał mediów społecznościowych: Instagram I YouTube, @expertvagabond

Obserwujący: 140 000 obserwujących na Instagram60 000 obserwujących dalej YouTube

5. Nieustraszony i Daleki

Fearless and Far to najlepsza podróż YouTube wpływowy. Jego YouTube kanał koncentruje się na przygodach, jedzeniu i poznawaniu nowych kultur.

Nisza: Epicka podróż przygodowa

Główny kanał mediów społecznościowych: YouTube@MikeCorey

Obserwujący: 10,05 miliona

6. Atlas i buty

Atlas and Boots został uznany za najlepszego blogera podróżniczego i pisarza podróżniczego. Obszernie dokumentują swoje podróże do egzotycznych miejsc, w tym badania i informacje na temat miejsc docelowych w połączeniu z fotografią krajobrazową.

Nisza: Podróże na świeżym powietrzu

Główny kanał mediów społecznościowych: Blog na stronie internetowej

Obserwujący: 250 tys

7. Biedny podróżnik Blog podróżniczy

Jeśli szukasz wpływowego podróżnika w niszy budżetowej, The Poor Traveller będzie świetnym miejscem do rozpoczęcia. Byli opisani w wielu znanych publikacjach ze względu na ich oszczędne podejście i bezpłatne przewodniki turystyczne.

Nisza: Budżetowe podróże

Główny kanał mediów społecznościowych: FacebookTon Biedny Podróżnik

Obserwujący: 800 tys

8. Chrisa Burkarda

Chris Burkard jest odnoszącym sukcesy influencerem podróżniczym, który jest również profesjonalnym fotografem. Chris Burkard o pokazywaniu zapierających dech w piersiach naturalnych ujęć z całego świata, takich jak piękny krajobraz, niesamowita plaża i inne wspaniałe miejsca. Jego kanały w mediach społecznościowych obejmują również styl życia, surfowanie, aktywność na świeżym powietrzu i inne informacje dotyczące miejsc, w których był, takich jak Kostaryka, Kazachstan i wiele innych.

Nisza: Fotografia lifestylowa i przyrodnicza

Główny kanał mediów społecznościowych: Instagram@chrisburkard

Obserwujący: 3.8 milion

9. Oddychaj Dream Go

Powolne podróże to kolejna rozwijająca się nisza, a Breathe Dream Go. Ich blog podróżniczy ma na celu tworzenie uważnych przewodników turystycznych dla entuzjastów podróży. Breathedreamgo współpracowało z głównymi markami podróżniczymi wokół swoich wyjątkowych doświadczeń z podróży po Indiach, a także innych częściach świata, takich jak Kanada i Azja, na platformach społecznościowych.

Rekommenderad:  [Jobs Roundup] Najnowsze możliwości stażu w nauce i analizie danych w najlepszych indyjskich firmach

Nisza: Powolna podróż

Główny kanał mediów społecznościowych: Facebook, Oddychałem Dreamgo

Obserwujący: 14 tysięcy obserwujących

10. Murada Osmanna

Murad Osmann jest prawdopodobnie jednym z najwybitniejszych Instagram influencerów podróżujących i ma dużą publiczność. Zapoczątkował słynny trend zdjęć z podróży „podążaj za mną”, który stał się wirusowy. Jego zwolennicy na Instagram waha się w milionach i jest znany ze swoich niesamowitych lokalizacji i poczucia estetyki. Jego treści zyskały na popularności, gdy zaczęły pojawiać się lokalne marki, a jego kanał zawiera teraz niektóre z najbardziej pożądanych hoteli.

Nisza: Egzotyczne lokalizacje połączone z wyjątkowym wyczuciem fotografii

Główny kanał mediów społecznościowych: Instagram @muradosmann

Obserwujący: 3.5 milion

11. Bez krawężników z Corym Lee

Curb Free z Cory Lee ma inne podejście do blogowania podróżniczego w porównaniu do innych na liście. Podróże Cory’ego przedstawiają jego doświadczenia z podróżowania na wózku inwalidzkim i rzucania światła na podróże dostępne dla wózków inwalidzkich dla innych. Występował w wielu programach telewizyjnych i publikacjach ze względu na swoje podejście do podróżowania.

Nisza: Podróżowanie na wózku inwalidzkim

Główny kanał mediów społecznościowych: Facebook, bez krawężników z corylee

Obserwujący: 28 tys

12. Angelica Blick

Angelica Blick to blogerka podróżnicza i odnosząca sukcesy ikona mody. jako Instagram influencerka podróżnicza, stworzyła markę wokół podróży i zapierających dech w piersiach projektów modowych. Jej kanał zawiera fantastyczne ujęcia tropikalnego świata, sesje modowe, oferty marek i nie tylko. Jest także laureatką nagród blogowych Veckorovyn za treści związane z podróżami.

Nisza: Modne podróże

Główny kanał mediów społecznościowych: Instagram@angelicablick

Obserwujący: 1.1. M

13. Jacka Morrisa

Jack Morris to kolejny duży bloger podróżniczy, który zyskał ogromną rzeszę fanów. Jego zdjęcia przedstawiają marzycielskie ucieczki do odległych miejsc i pokazują ciepłą kulturę miejsc, które odwiedza. Jest jednym z największych blogerów podróżniczych i stale powiększa grono swoich fanów.

Nisza: Podróż

Główny kanał mediów społecznościowych: Instagram@jackmorris

Obserwujący: 2.5 milion

Co czyni dobrego influencera w podróży

Jeśli nie masz pewności, jak zidentyfikować odpowiednie osoby mające wpływ na podróże dla swojej marki, oto kilka kwestii, o których należy pamiętać podczas procesu selekcji:

 1. Liczba obserwujących: Spójrz na liczbę obserwujących, których mają i czy występuje stały wzrost
 2. Zaręczyny: Mogą mieć wielu obserwujących, ale jak bardzo są zaangażowani? Spójrz na liczbę wyświetleń filmów, polubień Instagrami komentarze, aby uzyskać poczucie zaangażowania.
 3. Ambasador marki i partnerstwo: Jakiego rodzaju treści publikują i z jakimi markami zwykle współpracują? To da ci poczucie, czy mogą pomóc twojej kampanii marketingowej i ich doświadczeniu.
 4. Treść: Jakiego rodzaju treści chcesz zamieścić (np. posty dotyczące podróży Instagram lub treści oparte na doświadczeniach) i czy jest to zgodne z ofertą influencerów podróżniczych?
 5. Informacja zwrotna: Powinieneś zapytać osoby mające wpływ na podróże, jakie opinie i wskaźniki uzyskali dzięki poprzednim kampaniom marketingowym oraz w jaki sposób partnerstwo może przynieść korzyści obu Twoim markom.
Rekommenderad:  25 najlepszych opcji drugiego numeru telefonu w 2023 r

Jak pracować z influencerem podróżniczym

Istnieje wiele sposobów na rozpoczęcie współpracy z influencerem podróżniczym, w zależności od potrzeb i budżetu:

 1. Skontaktuj się z influencerem bezpośrednio przez ich Instagram stronę, korzystając z funkcji wiadomości bezpośrednich lub informacji kontaktowych podanych w ich biografii
 2. Możesz zostawić komentarz na ich temat Instagram posty z prośbą o sprawdzenie wiadomości, aby upewnić się, że ją widzą
 3. W oparciu o wstępną odpowiedź, możesz zapytać ich o różne pakiety lub oferty, które oferują, i podać więcej informacji na temat tego, czego szukasz i harmonogramu.
 4. Po zatwierdzeniu treści, wyników i harmonogramu przez obie strony, możesz sporządzić umowę określającą dyskusję i wyniki.
 5. Możesz zdecydować się na odprawę w różnych punktach czasowych kampanii, aby upewnić się, że wszystko działa bezproblemowo, i przeprowadzić podsumowanie na koniec, aby zrozumieć wskaźniki i rezultaty.

Kto jest najlepszym influencerem podróżniczym w 2022 roku?

Najlepszym influencerem podróżniczym jest Jack Morris @jackmorris. Obecnie ma wielu zwolenników Instagram z 2.5 milionów użytkowników dzięki niewiarygodnemu sukcesowi Instagram konto, które prezentuje jego przygody na całym świecie.

Który influencer podróżniczy ma najwięcej obserwujących Instagram?

najlepszy Instagram wpływowi podróżnicy to twórcy treści, tacy jak Murad Osmann @muradosmann, który ma jedną z największych obserwujących na Instagram Na 3.5 milionów użytkowników i został uznany przez publikacje takie jak Forbes za jedną z największych osób wpływających na podróże.Table of Contents