Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

13 najlepszych ofert pracy przy transkrypcji w 2023 r.: początkujący i profesjonaliści

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 13 najlepszych ofert pracy przy transkrypcji w 2023 r.: początkujący i profesjonaliści

Czy chcesz zarabiać pieniądze z domu według elastycznego harmonogramu? Praca jako transkrypcjonista da ci właśnie to. W tym artykule znajdziesz najlepsze zlecenia transkrypcji w 2022 roku. Niezależnie od tego, czy jesteś absolutnym początkującym, czy profesjonalistą, jest coś, co odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli szukasz elastycznego harmonogramu i sam ustalasz godziny pracy, praca transkrypcjonisty jest do tego idealna. Możesz dorobić do swojej normalnej pensji lub potraktować to jako pracę na pełen etat. Wszystko zależy od Ciebie!

Kiedy szukasz najlepszych zleceń transkrypcji, może to być przytłaczające. Jest tak wiele opcji. Który najbardziej by do Ciebie pasował?

Dlatego wymieniłem różne firmy oferujące transkrypcję online. Większość z nich pozwala kontrolować godziny pracy. Mam nadzieję, że jest w nim coś dla Ciebie!

Najpierw przejdziemy do tego, ile możesz zarobić jako transkrypcjonista. Następnie dowiesz się o najlepsze zlecenia transkrypcji dla początkujących. Na koniec przejdziemy do zadań związanych z transkrypcją dla profesjonalistów z doświadczeniem.

Ile możesz zarobić jako transkrypcjonista?

Według ZipRecruiter średnia pensja za pracę z domu transkrypcjonisty wynosi 58 281 USD w USA. To świetna pensja, biorąc pod uwagę, że możesz pracować z domu i mieć elastyczne godziny pracy.

ALE osiągnięcie takiej pensji jako początkujący będzie trudne.

Kiedy jesteś początkującym transkrypcjonistą z minimalnym doświadczeniem (mniej niż 1 rok), zarabiasz 12,72 $ na godzinę. Jeśli masz pomiędzy 1-4 lat doświadczenia zarabiasz średnio 13,37 USD według PayScale.

Wiele firm pozwoli Ci zarejestrować się bez żadnego doświadczenia, jedyne, co musisz zrobić, to zdać test pisania na klawiaturze. Należy pamiętać, że tego typu firmy mogą płacić dość niskie.

Na początku wszystko może być frustrujące. Będziesz musiał dowiedzieć się, które firmy pracują dla Ciebie i musisz wypróbować kilka witryn, aby uzyskać wystarczającą ilość pracy.

Jeśli chcesz podnieść stawkę i zyskać więcej możliwości, uzyskanie certyfikatu może być dobrym rozwiązaniem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się dokładnie, jak zarabiać świetne pieniądze jako transkrypcjonista, Ogólna transkrypcja: teoria i praktyka ™ z Transcribe Anywhere jest drogą do zrobienia. To najlepszy sposób, aby uzyskać certyfikat i nauczyć się wszystkiego, co wiedzą profesjonaliści 2 miesiące!

Testy transkrypcji do praktyki

Większość firm pozwoli ci wykonać test, gdy zarejestrujesz się w ich witrynie. To jest test, aby dowiedzieć się, jakie są twoje cechy i czy masz wystarczające kwalifikacje.

Istnieje kilka stron internetowych, które pozwalają ćwiczyć transkrypcję online, zanim będziesz musiał przejść na prawdziwą transakcję.

Możesz je sprawdzić tutaj:

Zacznijmy!

Aby rozpocząć karierę transkrypcji w tym roku, wybrałem najlepsze zlecenia transkrypcji. Istnieją zadania transkrypcji dla początkujących i zadania transkrypcji dla tych z Was, którzy mają już doświadczenie w transkrypcji.

Jeśli klikniesz poniżej, możesz przejść bezpośrednio do sekcji:

Najlepsze zlecenia transkrypcji dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz zajmować się transkrypcją, oto kilka stron internetowych i firm, które są świetnymi opcjami dla początkujących.

1. GoTranscript

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $0.6 za minutę dźwięku
 • Sposób płatności? Co tydzień przez PayPal lub Payoneer
 • Ograniczenia? Doświadczenie nie jest wymagane
 • Koszty do zastosowania? Nic

GoTranscript to platforma, na której możesz łatwo aplikować już dziś, wykonać test i wkrótce zacząć. Przyjmowane są osoby z całego świata, bez żadnego doświadczenia. Z wynagrodzeniem $0.6 za minutę dźwięku, to jest w porządku.

GoTranscript nie ma żadnych wymagań dotyczących szybkości pisania. Dają ci do 6 godzin na transkrypcję 10 minut dźwięku, co oznacza, że ​​nawet jeśli nie piszesz tak szybko, możesz sprawić, by zadziałało. Poza tym nie mają żadnej miesięcznej wyceny – więc możesz pracować w czasie, który najbardziej Ci odpowiada.

Częstą skargą dotyczącą GoTranscript jest to, że ich pliki audio regularnie nie mają wysokiej jakości.

2. Transkrybuj mnie

Numery rdzeni:

 • Zapłata? 12-22 USD za godzinę audio
 • Sposób płatności? Co tydzień przez PayPal
 • Ograniczenia? Doświadczenie nie jest wymagane
 • Koszty do zastosowania? Nic

TranscribeMe to bardzo popularna platforma do transkrypcji, która pozwala każdemu, w tym nowicjuszom, dołączyć do ich platformy. Możesz szybko zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze na ich platformie. Wystarczy wypełnić ich formularz i przejść test na platformie TranscribeMe, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 12 dni roboczych.

Rekommenderad:  Microsoft proponuje GODIVA, platformę uczenia maszynowego zamiany tekstu na wideo

Na platformie dokonasz transkrypcji krótkich klipów audio, które są pomiędzy 2 I 4 długie minuty. Dzięki temu transkrypcja jest mniej wyczerpująca i oznacza, że ​​możesz tworzyć krótsze i więcej klipów.

Jeśli masz wcześniejsze doświadczenie medyczne lub prawne, kwalifikujesz się do wyższej stawki wynagrodzenia. Średnie miesięczne zarobki na platformie wynoszą 250 $, a najlepsi transkrypcjoniści otrzymują nawet $2200.

Średnio zarabiający na platformie zarabiają 150 USD, a najlepsi transkrypcjoniści sięgają nawet 1215 USD miesięcznie.

3. Rzucanie słów

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $00,085 do $1 za minutę dźwięku plus wypłata premii
 • Sposób płatności? Co tydzień przez PayPal
 • Ograniczenia? Doświadczenie nie jest wymagane
 • Koszty do zastosowania? Nic

Jeśli chcesz zacząć korzystać z Casting Words, wystarczy wypełnić ich formularz. W zależności od Twojego doświadczenia określą, czy konieczne jest przystąpienie do testu.

Po zaakceptowaniu możesz zacząć od dostępnych ofert pracy, które są wyświetlane na pulpicie nawigacyjnym. Możesz wziąć tyle pracy, ile chcesz.

Wynagrodzenie, które otrzymujesz za swoją pracę, zależy w dużej mierze od oceny, którą otrzymałeś za ukończoną pracę. Im dokładniejsza jest twoja praca, tym wyższa jest twoja ocena i wyższa wypłata.

Jaka jest wypłata premii? Kiedy masz ocenę A 5, otrzymujesz wypłatę podstawową. Wszystko poniżej tego wymaga przerobienia. Wszystko powyżej, otrzymasz dodatkową wypłatę. Na przykład, jeśli Twoja praca otrzymała nagrodę 9otrzymasz 3-krotność kwoty wynagrodzenia podstawowego.

4. Obrót silnika

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $00,085 do $1 za minutę dźwięku
 • Sposób płatności? Co tydzień przez PayPal
 • Ograniczenia? Doświadczenie nie jest wymagane
 • Koszty do zastosowania? Nic

Rev to kolejna popularna firma oferująca transkrypcję audio i wideo. Ma ogromny zasięg ponad 100 000 klientów, w tym Google, Comcast, BuzzFeed i Dropbox. Kiedy zaczynasz, musisz zdać test online i możesz zacząć.

Po akceptacji na platformie Rev możesz wybrać projekty, nad którymi chcesz pracować. Mają duży wybór projektów, od podcastów po wykłady. Możesz faktycznie się czegoś nauczyć i możesz wybrać projekty, które są zgodne z twoimi osobistymi zainteresowaniami, jednocześnie zarabiając pieniądze. wygrana-wygrana!

5. CrowdSurf

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $00,05 do $00,17 za minutę wideo plus wypłata premii
 • Sposób płatności? Co tydzień przez PayPal
 • Ograniczenia? Doświadczenie nie jest wymagane
 • Koszty do zastosowania? Nic

CrowdSurf ma na celu tworzenie wysokiej jakości napisów do filmów, aby pomóc widzom niesłyszącym, niedosłyszącym lub posługującym się drugim językiem w oglądaniu filmów. Ich filmy są podzielone na 15-35 sekundowe klipy, aby ułatwić i przyspieszyć pracę transkrypcjonistom.

Te krótkie zadania możesz wykonywać kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Aby zarejestrować się w CrowdSurf, utwórz profil i wypełnij test. Prześlij dowód tożsamości i możesz zacząć w ciągu tygodnia!

Na marginesie należy zauważyć, że ich wynagrodzenie jest stosunkowo niskie i musisz zapewnić wysoką jakość pracy. Potrzebujesz średniego wyniku jakości w wysokości 3.5 poza 5 zostać z Crowdsurfem. Słyszałem jednak od wielu osób, że uważają te klipy za interesujące i wiele się z nich uczą.

6. praca nadrzędna

Numery rdzeni:

 • Zapłata? Bardzo zmienne
 • Sposób płatności? Za pośrednictwem Paypal, Payoneer, Instant Pay i lokalnego przelewu bankowego
 • Ograniczenia? Doświadczenie nie jest wymagane
 • Koszty do zastosowania? Nic

Upwork to ogromna strona internetowa, na której freelancerzy mogą się zarejestrować i szukać pracy. Jest ponad 5 miliony firm publikujących oferty pracy w Upwork, wiele związanych z transkrypcją.

Im większe masz doświadczenie, tym wyższą stawkę możesz żądać. Nie ma stawek podstawowych, a Twoja płatność jest całkowicie uzależniona od tego, ile Twój klient jest zainteresowany zapłatą.

To świetne miejsce, aby rozpocząć i zbudować swoje portfolio. Możesz zdobyć doświadczenie i zacząć budować relacje z różnymi klientami. To zawsze dobry pomysł!

7. Sposób Ze Słowami

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $00,45 do $10,73 za minutę dźwięku
 • Sposób płatności? Miesięcznie przez Paypal
 • Ograniczenia? Doświadczenie nie jest wymagane
 • Koszty do zastosowania? Nic

To świetne miejsce na początek i mają świetne wynagrodzenie. Way With Words ma wiele projektów, a ich pliki audio są dobrej jakości.

Jest tylko jedna ważna rzecz, którą musisz wiedzieć: bardzo trudno się tam dostać. Mają test językowy i test transkrypcji, który trwa 68 minut!

Transkrypcja w dowolnym miejscu oferuje kilka kursów, które przyspieszą Twoją karierę w zakresie transkrypcji, w tym transkrypcja ogólna I transkrypcja prawna. Na tych kursach nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby odnieść sukces! Oferują również świetne bezpłatny minikurs budować podstawową wiedzę. Oni oferują certyfikacja transkrypcjico zaprowadzi Cię dalej z wieloma firmami zajmującymi się transkrypcją.

Rekommenderad:  Popraw ostrość aparatu przy słabym oświetleniu iPhone'a dzięki latarce na ostrości

Najlepsze zlecenia transkrypcji, gdy masz doświadczenie

Jeśli masz już pewne doświadczenie z zadaniami związanymi z transkrypcją, oto kilka stron internetowych i firm, które są dla Ciebie świetnymi opcjami.

1. Mów i pisz

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $00,005-$00,006 za słowo
 • Sposób płatności? Co tydzień przez Paypal
 • Ograniczenia? Wymagany rok doświadczenia
 • Koszty do zastosowania? Nic

SpeakWrite to świetna firma do współpracy, jedyną rzeczą jest to, że potrzebujesz trochę doświadczenia. Jeśli chcesz ubiegać się o SpeakWrite, powinieneś być w stanie zdać test, w którym wpisujesz 60 słów na minutę z 90% poprawnym wynikiem.

Kiedy zdasz test, masz co najmniej roczne doświadczenie zawodowe i przejdziesz kontrolę przeszłości, możesz zacząć! Jesteś w stanie stworzyć własny elastyczny grafik, a wymogiem jest praca co najmniej 15 godzin miesięcznie.

Na platformie SpeakWrite ludzie zarabiają średnio 300 $ miesięcznie, a najwyższe zarobki sięgają nawet $3,000 miesięcznie.

2. Quicktate i iDictate

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $00,0025-$00,005 za słowo
 • Sposób płatności? Co tydzień przez Paypal
 • Ograniczenia? Wymagane doświadczenie
 • Koszty do zastosowania? 20 dolarów za sprawdzenie przeszłości

Quicktate umożliwia transkrypcję krótkich plików audio, które są mniejsze niż 5 minuty. Mogą to być listy, notatki lub raporty. Klientami są CNN, Coca-Cola i Ford. iDictate pozwala pracować nad plikami audio dłużej niż 5 minut, takich jak telekonferencje, spotkania, wywiady lub YouTube wideo.

Oba są własnością tej samej firmy, co oznacza, że ​​wystarczy złożyć wniosek tylko raz. Podczas składania wniosku musisz przesłać 3 referencje – nie mogą to być członkowie Twojej rodziny. Będziesz także musiał przejść kontrolę przeszłości, która ma opłatę w wysokości 20 USD.

3. Transkrypcja Divy

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $00,84 do $20,98 za minutę dźwięku
 • Sposób płatności? Co tydzień przez Paypal lub przelew bankowy
 • Ograniczenia? Doświadczenie ma pierwszeństwo
 • Koszty do zastosowania? Nic

Transcript Divas wyraźnie stwierdzają, że zamierzają płacić więcej niż przeciętna praca transkrypcjonistki w USA. Oznacza to, że ich stawka wynagrodzenia jest powyżej średniej, co może być ogromną zaletą, jeśli chcesz, aby był to twój pełny etat.

4. 1-888-Wpisz-It-Up

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $1-$3 za minutę dźwięku
 • Sposób płatności? Co dwa tygodnie przez Paypal, Payoneer lub Western Union
 • Ograniczenia? Wymagane doświadczenie
 • Koszty do zastosowania? Opłata za egzamin wstępny w wysokości 59 USD

1-888-Type-It-Up to firma, która daje możliwość wyższego wynagrodzenia, do 180 $ za godzinę audio. Jeśli chcesz ubiegać się o ich platformę, za egzamin wstępny pobierana jest opłata w wysokości 59 USD. To znacznie zmniejsza konkurencję, którą możesz mieć, gdy chcesz zarobić poważne dodatkowe pieniądze na transkrypcji.

Ich egzamin wstępny nie jest oceniany pod kątem szybkości, więc nie musisz się martwić o swoje słowa na minutę. Jedyną rzeczą, na którą zwracają uwagę, jest twój wskaźnik dokładności. Zwróć na to szczególną uwagę podczas przeprowadzania testu.

5. Transkrypcja Averbacha

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $1 za minutę dźwięku, $1.5 za minutę dźwięku w przypadku zadań z napiętym terminem
 • Sposób płatności? Przez Paypala
 • Ograniczenia? 2 wymagane lata doświadczenia
 • Koszty do zastosowania? Nic

Averbach Transcription to dobrze płatna firma z $1 za minutę dźwięku. W przypadku plików, które muszą zostać dostarczone tego samego dnia lub z dnia na dzień, otrzymujesz $10,50 za minutę dźwięku. Potrzebujesz min 2 wieloletnie doświadczenie, a także przeprowadzany jest test umiejętności.

Będziesz pracować nad takimi rzeczami, jak transkrypcja wywiadu do celów badawczych lub transkrypcja materiału telewizyjnego.

6. SpeechPad

Numery rdzeni:

 • Zapłata? $00,25-20,50 za minutę dźwięku
 • Sposób płatności? Dwa razy w tygodniu przez Paypal
 • Ograniczenia? Szybkość pisania 40 słów na minutę plus doświadczenie
 • Koszty do zastosowania? Nic

Speechpad to kolejna firma z dobrymi stawkami. Aby złożyć wniosek, musisz zdać test transkrypcji i pytania gramatyczne. Na podstawie wykonanej pracy otrzymujesz ocenę. Im lepsza ocena, tym lepsze możliwości.

SpeechPad wymaga 40 słów na minutę, to dość mało, a na pewno to zrobisz.

Rekommenderad:  Plany mobilne: wybór trzech najlepszych ofert tygodnia

Aby zarobić dodatkowe pieniądze, możesz ubiegać się o pilne prace. Aby zakwalifikować się do tych pilnych zadań, potrzebujesz co najmniej 500 godzin dźwięku na ich platformie i oceny 96+.

Często zadawane pytania – najlepsze zlecenia transkrypcji

W tej chwili może pojawić się mnóstwo pytań. Wymieniłem kilka najczęściej zadawanych pytań.

Jeśli są jakieś inne pytania, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź, daj mi znać poniżej w komentarzach!

Jak szybko musisz pisać jako transkrypcja?

W tej chwili nie ma czegoś takiego jak standardowa lub minimalna prędkość pisania dla całej branży. Różne firmy mają różne wymagania dotyczące szybkości i dokładności. Przy 70 słowach na minutę możesz wykonać większość pracy.

Nie zapominaj, że pisanie na klawiaturze to umiejętność, której możesz się nauczyć. Im więcej ćwiczysz, tym lepszy się staniesz. Jeśli w tej chwili nie spełniasz 70 słów na minutę, nie martw się. Kiedy będziesz ćwiczyć, będziesz coraz lepszy.

Czy mogę dobrze zarabiać jako transkrypcjonista?

Twoje wynagrodzenie zależy od szybkości pisania. Jeśli piszesz szybko i popełniasz niewiele błędów, zarabiasz więcej pieniędzy. W przypadku wielu firm zajmujących się transkrypcją certyfikat pomoże ci znaleźć lepiej płatną pracę. Transkrypcja w dowolnym miejscu oferuje program certyfikacji, który pomoże Ci zwiększyć Twój potencjał zarobkowy i nauczy Cię wszystkich tajników pracy jako transkrypcjonista.

Jaka jest różnica między jedną godziną pracy a jedną godziną dźwięku?

Stawki podane przez firmy dotyczą godziny audio. Jeśli zarobiłbyś 80 $ za godzinę audio, nie oznacza to, że dostaniesz 80 $ za każdą godzinę pracy. Godzina audio to długość pliku, który musisz przepisać. Będziesz pracować nad tym plikiem przez ponad godzinę.

Ile czasu zajmuje Ci transkrypcja jednej godziny dźwięku?

Zasada jest taka, że ​​trzeba 4 godziny na transkrypcję 1 godzina audio. Jest to bardzo zmienne w zależności od szybkości pisania, jakości dźwięku. Dla początkujących może to być do 6 godziny na transkrypcję 1-godzinny dźwięk.

Czy mogę zarabiać na życie jako transkrypcja?

Generalnie tak, możesz. ALE to nie znaczy, że każdy, kto tego spróbuje, to zrobi. Zależy to od wielu czynników, takich jak szybkość pisania, koszty utrzymania i ilość pracy dostępnej w danej firmie. W przypadku wielu firm zajmujących się transkrypcją certyfikat otworzy więcej miejsc pracy z lepszą płacą.

Im dłużej pracujesz nad swoją karierą transkrypcyjną, tym bardziej rozwiniesz swoje umiejętności i szybciej będziesz pracować. Dzięki temu będziesz zarabiać więcej w stawce godzinowej, a szanse na zarabianie na życie jako transkrypcjonista wzrosną.

Najlepsze oprogramowanie i sprzęt do transkrypcji?

Aby rozpocząć, potrzebujesz laptopa lub komputera i połączenia z Internetem.

Poza tym potrzebujesz:

 • Słuchawki – potrzebujesz słuchawek, które są wygodne w noszeniu przez dłuższy czas.
 • Pedał – kiedy pracujesz nad transkrypcjami, a pedał może pomóc Ci pracować znacznie szybciej. Możesz przewijać, wstrzymywać i odtwarzać dźwięk bez odrywania rąk od klawiatury.
 • Oprogramowanie do transkrypcji

Chcesz zarabiać więcej nie wychodząc z domu?

 1. 15 pomysłów na pasywny dochód do wypróbowania
 2. 6 Dodatkowe sprawy, dzięki którym zarabiam 100 dolarów miesięcznie

Zacznij zarabiać już dziś!

Zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze już dziś! Wymień firmy, które wydają się pasować do Twoich celów, aplikuj i rozpocznij transkrypcję.

W ciągu kilku dni możesz zacząć zarabiać dodatkową gotówkę. Możesz spłacić więcej długów, zaoszczędzić na emeryturę lub mieć dodatkowe miejsce w budżecie.