Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

14 weekendowych prac w niepełnym wymiarze godzin, które możesz wykonywać w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 14 weekendowych prac w niepełnym wymiarze godzin, które możesz wykonywać w domu

Niezależnie od tego, czy szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin, możesz wcisnąć się obok swojej stałej 9-Do-5lub potrzebujesz elastycznego sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy, jest wiele ofert pracy w niepełnym wymiarze godzin w weekendy do wzięcia!

W dzisiejszym poście omówię niektóre weekendowe prace z domu, które będą działać nawet przy najbardziej napiętych harmonogramach.

1. Pisarz lub korektor

Jeśli masz jakiekolwiek zdolności do pisania lub gramatyki, w leniwe niedziele możesz wykonywać dziesiątki prac związanych z pisaniem i korektą na swoim laptopie. Możesz przeprowadzić proste wyszukiwanie w Google „usługi redakcyjne” i znaleźć co najmniej pół tuzina firm, które oferują tę usługę iw rezultacie potrzebują dobrych pisarzy i redaktorów.

Kilka firm, które znalazłem to:

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o karierze korektora? Sprawdź Caitlin Pyle za darmo warsztaty wprowadzającegdzie dowiesz się, czy nadajesz się do tej weekendowej pracy i gdzie znaleźć klientów.

2. Korepetytor lub trener przygotowujący do SAT

Jeśli Twoje wyniki SAT nadal są czymś, czym lubisz się chwalić, lub masz pewne umiejętności matematyczne, czytelnicze lub gramatyczne, możesz być w stanie podjąć pracę w niepełnym wymiarze godzin jako trener przygotowujący do SAT lub korepetytor. Dzięki dzisiejszej technologii (Zoom, FaceTime, Skype), możesz to zrobić nawet w zaciszu własnego domu. Może jednak będziesz musiał przebrać się z piżamy. Możesz rozpowszechniać informacje wśród swoich kontaktów na Facebook lub LinkedIn, lub niektóre witryny, które możesz sprawdzić pod kątem możliwości, obejmują:

3. Usługi transkrypcyjne

Mam kilku przyjaciół, którzy zajmują się transkrypcją medyczną. Piękno polega na tym, że zarabiają pieniądze na własnej osi czasu, nawet w soboty, oglądając mecze futbolu uniwersyteckiego. Jeśli nie jesteś zainteresowany przejściem szkolenia wymaganego przez transkrypcję medyczną, możesz wykonać transkrypcję ogólną.

Będziesz musiał szybko i dokładnie pisać, ponieważ płacisz za godzinę lub minutę dźwięku, która różni się od przepracowanej minuty lub godziny. Prawdopodobnie będziesz musiał wielokrotnie wysłuchać klipu audio, aby rozszyfrować, co zostało powiedziane. Wykwalifikowani transkryptorzy zwykle mają 3:1 szybkość przetwarzania, co oznacza, że ​​transkrypcja jednej minuty dźwięku zajmuje trzy minuty.

Niektóre strony internetowe do przejrzenia to:

Rekommenderad:  Jak odinstalować aplikacje, które przynosi? Windows domyślna?

4. Krótkoterminowe projekty niezależne

Jeśli chcesz różnorodności, możesz spróbować wykonywać jednorazowe projekty lub dorywcze prace, korzystając z niezależnej strony internetowej, takiej jak Fiverr, Upwork lub PeoplePerHour.com. Możesz przejrzeć projekty, które Cię interesują, złożyć ofertę na ukończenie pracy (budowanie w potrzebnej „osi czasu tylko w weekendy”) i zarobić trochę dodatkowych pieniędzy w tym procesie.

5. Płatne ankiety

Jednym z najbardziej elastycznych sposobów odkładania drobnych w wolnym czasie jest wypełnianie płatnych ankiet online. Brak zaangażowania; po prostu zaloguj się w czasie przestoju, na jaki pozwala Twój harmonogram. Chociaż nie wzbogacisz się, wypełniając ankiety, jest to świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki, gdy normalnie przewijasz Facebook! Większość ankiet kosztuje od $1-10 USD za 15-minutową ankietę, ale kilka witryn zapłaci 50 USD lub więcej.

Oto kilka witryn do sprawdzenia:

6. Krótkie zadania

Krótkie zadania są dokładnie tym, na co wyglądają – krótkimi! Możesz wykonać te zadania nawet przy najbardziej chaotycznym harmonogramie. To, jakiego rodzaju zadania się podejmiesz, zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej specjalizacji. W zależności od tego, w jakiej witrynie z krótkimi zadaniami się zarejestrujesz, możesz robić wszystko, od przeglądania reklam online lub wyników wyszukiwania po transkrypcję lub tłumaczenie filmów.

Oto niektóre z najlepszych witryn do krótkich zadań:

7. Testowanie witryny

Firmy zapłacą dobre pieniądze za uczciwe recenzje swoich stron internetowych. Jako tester witryn będziesz przeglądać witryny firmowe i przekazywać opinie (zwykle za pomocą nagrań audio lub wideo) na temat takich rzeczy, jak użyteczność, szybkość i responsywność. Koncerty testujące strony internetowe zazwyczaj płacą około 10 USD za każdy 5- do 25-minutowego testu. Te koncerty pojawiają się i znikają szybko, więc aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy, zarejestruj się w więcej niż jednej witrynie!

Oto kilka do sprawdzenia:

8. Wirtualny asystent

Piękno pracy jako wirtualna asystentka polega na tym, że niebo jest naprawdę granicą rodzaju pracy, którą możesz wykonywać. Jeśli interesuje Cię konkretny zawód lub posiadasz określone umiejętności, prawdopodobnie możesz zaoferować to jako usługę VA. Niektóre z bardziej typowych zadań VA obejmują zarządzanie mediami społecznościowymi, zarządzanie skrzynką odbiorczą i zarządzanie kalendarzem — z których większość można wykonywać w weekendy lub podczas snu dzieci!

Jeśli dopiero zaczynasz jako VA, oto kilka miejsc, w których możesz znaleźć pracę VA:

Rekommenderad:  Zmieniające się oblicze Facebook Marketing – 5 Rzeczy, które MUSISZ wiedzieć

9. Agent obsługi klienta

Wiele contact center jest czynnych prawie 24 godziny na dobę7więc jeśli szukasz harmonogramu, prawdopodobnie znajdziesz pasującą pracę w obsłudze klienta, a pracownicy weekendowi są zawsze bardzo poszukiwani!

Niektóre firmy oferujące godziny weekendowe to:

10. Praca na zewnątrz

Jeśli nie masz nic przeciwko wychodzeniu z domu na trochę, możesz zarabiać w weekendy, wykonując koncerty na żądanie. W miastach bardzo poszukiwani są giganci, więc dostępne są zadania każdego dnia tygodnia!

Niektóre z najpopularniejszych aplikacji na żądanie to:

11. Koncerty badań rynku

Firmy zajmujące się badaniem rynku przeprowadzają różnorodne badania, w tym płatne grupy fokusowe, badania behawioralne, takie jak udostępnianie aktywności związanej z przeglądaniem sieci lub paragonami ze sklepów, tajemnicze zakupy, a nawet pozorowane możliwości jurorów. Działania te są wykorzystywane przez marki i firmy, aby zrozumieć zachowania konsumentów i pomóc w tworzeniu kampanii marketingowych i reklamowych, poprawie obsługi klienta, zwiększeniu zaangażowania, a nawet kształtowaniu polityk i procedur. Chociaż nie zamierzasz zarabiać w pełnym wymiarze godzin na uczestnictwie w badaniach marketingowych, możesz zarobić przyzwoite pieniądze (50-150 USD za godzinę) i zarobić trochę fajnych gratisów.

Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze w weekendy, uczestnicząc w koncertach związanych z badaniem rynku, oto kilka legalnych firm do zbadania.

12. Zarządzanie mediami społecznościowymi

Jeśli lubisz być w mediach społecznościowych, istnieje wiele firm, które zapłacą ci za twoją wiedzę na temat mediów społecznościowych. Media społecznościowe to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin marketingu, od moderowania treści i obsługi klienta po wyświetlanie reklam i tworzenie treści. Na te stanowiska będziesz potrzebować znajomości platform takich jak Facebook, Twitter, InstagramI Pinterest i doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej. Najlepsze jest to, że media społecznościowe są dostępne dla konsumentów 24 godziny na dobę7365 dni w roku, więc dostępnych jest wiele zmian dziennych, nocnych i weekendowych.

Oto kilka firm, które warto sprawdzić pod kątem elastycznej pracy z domu:

13. Oceń filmy

Ta następna okazja wymaga tytułu licencjata, ale oferuje mnóstwo elastyczności i możliwość pracy w weekendy w dzień lub w nocy. Vericant zatrudnia rodzimych użytkowników języka angielskiego z tytułem licencjata do przeglądania i oceniania filmów ewaluacyjnych mówionego języka angielskiego. Te filmy są używane przez szkoły i uniwersytety w programach rekrutacyjnych. W przypadku tych ról online w niepełnym wymiarze godzin musisz być w stanie się poświęcić 5-15 godzin, ocenianie co najmniej 12 filmów tygodniowo w okresie od września do marca. Ze względu na charakter tej pracy, o ile możesz ukończyć 12 wymaganych filmów, możesz pracować w dowolnych godzinach lub dniach, które odpowiadają Twoim potrzebom w zakresie harmonogramu.

Rekommenderad:  Jak zarabiać na Pinterest Ze sklepem internetowym z liczbami rzeczywistymi, które to potwierdzają

14. Rozpocznij dodatkową zabawę

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad własnym harmonogramem, rozpoczęcie weekendowej zgiełku jest dla Ciebie idealną okazją do zarobienia pieniędzy na własnych warunkach. Na szczęście dzięki postępowi technologicznemu rozpoczęcie działalności online nigdy nie było łatwiejsze ani tańsze. W niektórych przypadkach nie musisz nawet inwestować żadnych pieniędzy z góry, wystarczy trochę czasu i trochę kreatywności.

Aby rozpocząć, wykonaj następujące proste kroki:

  • Zdecyduj, co zamierzasz sprzedawać (produkt lub usługę)
  • Wybierz platformę, na której chcesz sprzedawać swoje produkty i usługi
  • Rozpowszechnij informacje o swojej firmie, promując ją w mediach społecznościowych
  • Wykonaj usługę lub wyślij produkt i otrzymaj zapłatę

Jeśli masz trudności z podjęciem decyzji, od której strony zacząć, oto kilka pomysłów, dzięki którym możesz pobudzić swoją kreatywność:

Wniosek

Praca w niepełnym wymiarze godzin w weekendy to świetny sposób, aby zanurzyć się w świecie pracy w domu, rozpocząć pracę w nowej branży lub zarobić trochę pieniędzy na boku. Niezależnie od powodów, mam nadzieję, że ta lista była pomocna!

To tylko mały wybór miejsc, w których można szukać pracy w weekendy. Aby uzyskać aktualną listę nowych ofert pracy, sprawdź naszą tablicę ofert pracy w domu lub zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać nowe leady prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Co robisz, aby zarobić trochę dodatkowej gotówki w weekendy? Czy próbowałeś któregoś z zawodów z tej listy? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Pierwotnie opublikowano 18 października 2016 r. Treść zaktualizowano w styczniu 2023 r.

Table of Contents