Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

14 wirtualnych prac, które możesz wykonywać w domu w branży hotelarskiej

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 14 wirtualnych prac, które możesz wykonywać w domu w branży hotelarskiej

Dla osób poszukujących pracy z doświadczeniem w branży hotelarskiej znalezienie okazji online może być trudnym zadaniem. Branża hotelarska to coś więcej niż praca w recepcji sieci hotelowej. Dlatego decydując się na karierę w tej dziedzinie, będziesz musiał myśleć nieszablonowo.

Różne zadania w ramach gościnności mogą obejmować rezerwacje online, planowanie wakacji, planowanie wydarzeń, usługi osobistego konsjerża i nie tylko.

Oto 12 wirtualnych ofert pracy w branży hotelarskiej, które możesz wykonać.

Chcesz więcej ofert pracy? Nie zapomnij włączyć opcji „Polub nas”. Facebook

Rezerwacje i sprzedaż online

Jako Specjalista ds. Rezerwacji Online lub Specjalisty ds. Sprzedaży Twoim głównym zadaniem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta i informowanie go o aktualnych ofertach specjalnych i możliwościach, odpowiadając jednocześnie na zapytania i wątpliwości dotyczące rezerwacji hoteli i wycieczek.

Większe i znane sieci hotelowe coraz częściej zatrudniają specjalistów ds. rezerwacji w domu. Oto kilka osób, do których możesz się zgłosić.

Hilton na całym świecie

Hilton zatrudnia Specjalistów ds. Rezerwacji, którzy pracują z domu i rezerwują preferowane hotele, jednocześnie oferując produkty i usługi dostosowane do potrzeb każdej osoby lub rodziny.

American Express

Ta dobrze znana firma zatrudnia doradców ds. podróży do obsługi połączeń przychodzących od członków American Express, którzy potrzebują pomocy w zakresie podróży.

Wyndhama

Firma Wyndham od czasu do czasu zatrudnia przedstawicieli ds. zdalnej obsługi klienta. Będziesz musiał regularnie kontaktować się z nimi pod kątem przyszłych możliwości.

CWT – Carlson Wagonlit Travel

Carlson Wagonlit Travel często zatrudnia doradców ds. doświadczenia w podróży, którzy odpowiadają na telefony wieczorami iw weekendy. Twoim głównym celem jest zapewnienie najlepszej podróży i zaoferowanie podróżującym świetnych rekomendacji.

Aktywna sieć

Active Network często zatrudnia sezonowych agentów rezerwacji online. Twoim głównym zadaniem jest pomaganie klientom w rezerwacjach kempingów, rezerwacjach parków i ewentualnie pomoc przy zakupie licencji łowieckich i wędkarskich.

Rekommenderad:  Android: Czy chcesz wiedzieć, czy możesz odtwarzać filmy w 4K? właśnie tak

Grupa Expedia

Ta znana internetowa firma turystyczna ma pod swoim parasolem szereg usług turystycznych, takich jak Hotels.com, HomeAway, Trivago, Travelocity i inne.

Możliwości dla zdalnych przedstawicieli obsługi klienta, specjalistów ds. rezerwacji online i wielu innych zdalnych prac są otwarte w różnych lokalizacjach na całym świecie.

Praca w usługach transportowych do domu

Od wynajmu samochodu po planowanie usług dla kierowców — jest to praca w branży hotelarsko-gastronomicznej, która zawsze będzie miała wolne miejsca.

Pracując jako specjalista ds. transportu, Twoim głównym obowiązkiem jest łączenie klientów z ich idealnym środkiem transportu — może to być wynajem samochodu, łodzi, jachtu lub osobisty kierowca.

Przedsiębiorstwo

To znana wypożyczalnia samochodów z siedzibą w St Louis w stanie Missouri.

Enterprise zatrudnia ponad 80 000 pracowników, zapewniając wysokiej jakości usługi wynajmu marek, w tym Enterprise Rent a Car, Alamo Rent A Car i National Car Rental.

Mają reputację doskonałego miejsca pracy i zajmują obecnie 15. miejsce na liście firm prywatnych Forbesa.

Ubera

Uber to popularna i szybko rozwijająca się firma transportowa, która zatrudnia nie tylko kierowców, ale także przedstawicieli obsługi klienta, opiekunów klientów i inżynierów IT, którzy mogą pracować zdalnie z domu.

Możesz w końcu pracować wirtualnie dla ich codziennych usług przewozowych Uber, usług dostawczych Uber Eats, a nawet ich luksusowych samochodów o nazwie Lux.

Herc

Hertz to kolejna popularna wypożyczalnia samochodów. Możesz zostać pracownikiem obsługi klienta lub menedżerem konta. Możesz wybrać pracę z różnych lokalizacji lub hybrydową mieszankę pracy lub całkowicie zdalną.

Usługi planowania wakacji i podróży

Czasami planowanie wakacji może być bardzo stresujące. W tym miejscu do gry wkracza doradca ds. podróży lub planista wakacji dla tych, którzy chcą pracować zdalnie i świadczyć bardzo potrzebną usługę.

American Express

American Express często zatrudnia doradców ds. podróży do obsługi połączeń przychodzących od członków podróży w celu zarezerwowania im najlepszej podróży, jaką mogą sobie wyobrazić.

Rekommenderad:  Łańcuch Markowa w czasie ciągłym i jego zastosowania w uczeniu maszynowym

Twoim głównym celem będą krajowe i międzynarodowe podróże docelowe, organizacja podróży samochodem i hotelem oraz przejęcie odpowiedzialności za podróż od początku do końca.

Cruise.com

Cruise.com zatrudnia specjalistów ds. sprzedaży rejsów i obsługi klienta. Ta praca to coś więcej niż sprzedaż i obsługa klienta. Twoim głównym zadaniem jest sprzedaż pakietów rejsowych, ubezpieczeń i innych produktów obecnym i przyszłym klientom.

Praca odbywa się za pośrednictwem połączeń przychodzących i wychodzących, czatu online i pomocy przez e-mail.

Jeśli masz już świetne doświadczenie w obsłudze klienta w branży rejsów wycieczkowych, będzie to idealna praca z domu, abyś mógł zarabiać za wykorzystanie posiadanych umiejętności.

Usługi Concierge

Jeśli szukasz czegoś więcej niż praca w dziale obsługi klienta przychodzącego i chcesz więcej wyzwań, rozważ pracę w usługach wirtualnego concierge.

To niesamowity obszar zatrudnienia, który daje satysfakcję klientom poszukującym Twojej dobrze zorganizowanej i profesjonalnej obsługi. Od osobistych próśb o prezenty po specjalistyczne potrzeby związane z podróżami, Twoje osobiste podejście zostanie nagrodzone w otrzymanych podziękowaniach.

Mój czas

Ta firma łączy klientów z lokalnymi firmami poprzez rezerwację terminów. Klienci mogą planować spotkania, takie jak strzyżenie włosów lub sprzątanie domu, a wykonawca MyTime Concierge nawiązuje połączenie za klienta.

Biurko VIP Łączyć

Po dołączeniu do pracy z VIP Desk będziesz obsługiwać przychodzące zapytania klientów przez telefon, e-mail i czat online. Twój tytuł to „ambasadorzy marki” lub „konsjerże”.

Ambasadorzy marki to w większości przedstawiciele obsługi klienta i wspierający potrzeby klientów korporacyjnych firmy. Regularnie sprawdzaj oferty pracy zdalnej.

Inspirujące

Jeśli lubisz luksusową gościnność i wiesz, gdzie są najlepsze i najbardziej luksusowe miejsca na wakacje na całym świecie lub lokalnie, możesz zorganizować wyjątkowe wakacje dla klientów. Możesz to zrobić pracując zdalnie dla Inpirato.

Mają wiele odległych miejsc, które obsługują wysokiej klasy podróżników, którzy płacą za członkostwo w tym ekskluzywnym klubie podróżniczym.

Rekommenderad:  Od A do Z: pełna historia Amazon

Końcowe przemyślenia

Znalezienie zdalnej pracy w branży hotelarskiej nie jest trudne, jeśli wiesz, jak i gdzie szukać.

Teraz, gdy hybrydowe i domowe sposoby pracy stały się bardziej popularne, firmy zaczęły oferować więcej wirtualnych możliwości pracy, aby zapewnić pracownikom większą elastyczność i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.