15 aplikacji do poprawy i monitorowania snu

Spanie jest najlepszym sposobem na odpoczynek dla ciała i umysłu, ale nie każdy może spać spokojnie lub nieprzerwanie w nocy. Trudno jest znaleźć możliwe przyczyny złej jakości snu. Lub nawet dowiedz się, jak szybciej zasnąć. Na szczęście istnieje wiele aplikacji, które służą właśnie do poprawy i monitorowania snu użytkownika.

Można ich używać do analizowania snu, budzenia cię do lżejszej fazy rano, a nawet spania szybciej z kojącymi dźwiękami. Aby wybrać najlepszą aplikację do poprawy i monitorowania snu, zapoznaj się z naszymi najważniejszymi wskazówkami poniżej!

1. Cykl snu

monitoruj snu cykl snu

Aby rozpocząć naszą listę, mamy cykl uśpienia. Służy do monitorowania snu i poprawy jego jakości w razie potrzeby. Może to oznaczać, że aplikacja obudzi Cię podczas lżejszej fazy snu. Jest to jeden ze sposobów, aby zapewnić bardziej naturalne przebudzenie, które sprawi, że poczujesz się bardziej wypoczęty.

Jest to z łatwością jedna z najpopularniejszych obecnie aplikacji do spania, więc warto to sprawdzić. Możesz pobrać go bezpłatnie ze swojego Android lub iPhone.

2. Poduszka

Poduszka to również dobra opcja do rozważenia. Może monitorować sen, analizować jego różne etapy i obudzić Cię w najlepszym momencie na spokojną pobudkę.

Może również sprawdzić tętno i ustawić jakość ogólnego snu. Z aplikacji można korzystać za darmo, ale wiele ciekawych funkcji jest dostępnych w wersji płatnej.

Może być używany na iPhonie lub na Apple Watchw zależności od tego, co wolisz. Możesz sprawdzić więcej i pobrać aplikację. w sklepie z aplikacjami.

3. Automatyczny sen

AutoSleep nie daje dużego wyboru i naprawdę potrzebujesz Apple Watch użyć tego. Na szczęście dobrze wykorzystuje wszystko ze smartwatcha Apple ma do zaoferowania monitorowanie snu użytkowników.

Fajne jest to, że wystarczy wykonać wstępną konfigurację, a aplikacja zajmie się resztą. Przeanalizuje Twój sen, pokaże jego jakość i różne inne informacje. Możesz dowiedzieć się więcej o nim dostęp do linku.

4. Power Cycle Power Nap

Sleep Cycle Power Nap to inna wersja pierwszej aplikacji, którą zalecamy. Chociaż służy do analizowania i monitorowania snu, bardziej skupia się na drzemkach niż na spaniu w nocy.

Dostępne są nawet niektóre opcje drzemki, w tym tryb 20 i 45 minut. Dobrą rzeczą jest to, że może cię obudzić, zanim zapadniesz w głęboki sen, dzięki czemu nie będziesz czuć się bardzo sennym przez resztę dnia.

Jest to bardzo interesująca opcja i jest alternatywą dla tych, którzy chcą przetestować coś niestandardowego. Możesz pobrać aplikacja na iPhonie.

5. Czas snu

aplikacja na czas snu

Czas uśpienia jest już bardziej podobny do innych aplikacji na liście. Można go używać do monitorowania snu, a po zebraniu wystarczającej ilości danych wyświetlać wykresy ze szczegółowymi informacjami o przeprowadzonej analizie.

Podobnie jak wiele innych, ma funkcję, która obudzi cię dokładnie podczas lżejszej fazy sygnału snu. Poza tym jest menu z cichym dźwiękiem i dźwiękami, które pomogą ci spać.

Ta opcja jest całkiem fajna, szczególnie dla tych, którzy mają problemy ze snem w ogóle. Jeśli byłeś ciekawy, możesz sprawdzić więcej na temat aplikacja prosto na Androida.

6. Inteligentny budzik

Inteligentny budzik to aplikacja do monitorowania snu, ale jego ostrość jest nieco inna. Jak sama nazwa wskazuje, służy bardziej jako budzik niż cokolwiek innego.

Zatem Twoim największym zmartwieniem jest przewidywanie, kiedy najlepiej Cię obudzić. Wykorzystuje twoje nawyki, jakość snu i etap, na którym jesteś, aby podjąć tę decyzję.

Z aplikacji można korzystać za darmo, ale w wersji płatnej są fajne funkcje. Obejmuje to nawet relaksujące dźwięki, których możesz użyć, aby zasnąć lub się obudzić. Sprawdź więcej przez link A jeśli interesuje Cię płatna wersja, zapoznaj się z tym samouczkiem, jak pobierać bezpłatne płatne aplikacje na Androida w całkowicie fajny sposób!

7. Dźwięki deszczu

Dźwięki deszczu są w pełni dostosowane do osób poszukujących szybszej aplikacji do spania. Wspomnieliśmy już o niektórych aplikacjach, które mają kojące dźwięki, ale to jest specjalność tego.

Ma kilka różnych dźwięków deszczu dla tych, którzy chcą czegoś bardzo spokojnego i bez kogoś rozmawiającego ze snem zrelaksowanego. Można go pobrać za darmo i nie zużywa dużo baterii smartfona. Sprawdź więcej i pobierz go na Androida.

8. SnoreLab

SnoreLab jest bardziej nastawiony na tych, którzy mają problemy z chrapaniem w nocy. Może wykrywać te dźwięki i nagrywać je w celu monitorowania snu i dostarczania danych, które pomogą ci w nadchodzących nocach.

Aplikacja uwzględnia również twoje nawyki żywieniowe, a nawet spożycie napojów, aby ustalić, co może być przyczyną problemu. Zobacz więcej dzięki następujący link.

9. Relaks Melodie

Relax Melodies to kolejna aplikacja dla tych, którzy chcą szybciej zasnąć. Zawiera również kojące dźwięki i muzykę, które mogą pomóc Ci poprawić sen.

Fajne jest to, że ma wiele różnych dźwięków i częstotliwości, z których możesz wybierać. Obejmuje to dźwięki natury lub inne specyficzne melodie, które pomogą ci zasnąć.

Kolejną zaletą jest to, że możesz ustawić timer, który będzie odtwarzał te dźwięki po zaśnięciu. Możesz pobrać aplikacja na iPhonie.

10. Sleepzy

monitoruj sen sen

Sleepzy jest bardziej konwencjonalny, jeśli chodzi o monitorowanie snu użytkownika. Analizuje twoje ruchy w nocy, inne nawyki, godziny snu i pokazuje ważne informacje.

W ten sposób pokazuje, co można zrobić lub zmienić w swojej rutynie, aby poprawić jakość snu. Podobnie jak wiele innych, można go również użyć, aby obudzić Cię w najlepszym momencie. Sprawdź to więcej na Androida.

11. Sleepio

Sleepio to kolejna świetna aplikacja dla tych, którzy mają problemy z zasypianiem. Twoim celem jest nauczanie i pomaganie ci łatwiej spać.

Dzięki niemu użytkownik wykona 20-minutowe sesje, aby nauczyć się technik poznawczych i behawioralnych, aby łatwiej spać. Można go używać za darmo w tym czasie, jak pokazano. na link.

12. Calm

Spokój jest dobrym wyborem dla tych, którzy chcą nie tylko relaksujących dźwięków, ale także tego typu obrazów. Można go użyć tylko do szybszego zaśnięcia lub medytacji przed snem.

Mimo to oferuje pewne szczególne medytacje przed snem. Wszystkie są medytacjami prowadzonymi, co oznacza, że ​​będziesz miał instrukcje, aby wykonać je w najlepszy sposób.

Naprawdę warto sprawdzić, czy chcesz zacząć bardziej relaksujący sen. Sprawdź więcej za pomocą następującego linku.

13. Dzień dobry budzik

Budzik na dzień dobry to kolejny, który służy bardziej jako budzik. Mimo to służy do analizowania i monitorowania snu, wykorzystując te informacje, aby dowiedzieć się, kiedy najlepiej cię obudzić.

Zapewnia to, że budzisz się bez lęku lub senności przez resztę dnia. To naprawdę jest aplikacja, z której wszyscy powinni korzystać. Sprawdź więcej o nim na twoim iPhonie.

14. aSleep

ASleep to niezwykle prosta aplikacja, która pomoże Ci zasnąć. Zawiera dziesiątki różnych dźwięków i melodii, które można wykorzystać do relaksu przed snem i podczas snu w nocy.

Jego wielką przewagą nad innymi tego typu aplikacjami jest to, że możesz łączyć dźwięki. Tak, jak chcesz i bardziej relaksujące. Sprawdź to i więcej na następujący link.

15. Pzizz

monitorować sen pzizz

Wreszcie mamy Pzizz, który był kiedyś uważany za jedną z najlepszych aplikacji do spania. Wykorzystuje niektóre badania psychologiczne, aby zbadać, w jaki sposób różne dźwięki mogą wpływać na sposób, w jaki śpisz i śpisz w nocy.

W ten sposób nie oferuje prostych dźwięków, takich jak inne, które mogą wybrać użytkownicy. Zamiast tego istnieje mieszanka efektów dźwiękowych, piosenek, a nawet narracji, które uspokoją umysł, uspokoją lęk i pozwolą zasnąć.

Pomysł jest naprawdę interesujący, a aplikacja ma nawet wyzwanie, które sprawia, że ​​używasz go 7 dni do subskrypcji wersji premium. Możesz sprawdzić bezpłatną wersję próbną prosto na Androida.

Czy podobały Ci się aplikacje do monitorowania snu?

Czy możesz spojrzeć na naszą listę najlepszych aplikacji do monitorowania snu? Zostaw komentarz i powiedz nam, co myślisz, a jeśli są jakieś inne aplikacje, które chciałbyś tutaj zobaczyć.