Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 bezpłatnych internetowych kanałów telewizyjnych, które możesz oglądać online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 bezpłatnych internetowych kanałów telewizyjnych, które możesz oglądać online

Wiemy o różnych usługach przesyłania strumieniowego, które umożliwiają oglądanie telewizji na żywo. Ale co z samodzielnymi kanałami telewizyjnymi? Czy można oglądać darmowe kanały telewizji internetowej z całego świata?

W tym artykule pomożemy Ci znaleźć najlepsze usługi IPTV w Internecie. Każdy kanał na liście ma legalne źródło, co oznacza, że ​​nie będziesz mieć kłopotów ze swoim dostawcą usług internetowych ani z prawem. Każdy kanał zapewnia również telewizję na żywo, z których wiele można oglądać na urządzeniach takich jak Roku i Amazon Pałeczki Ognia.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

BBC udostępnia bezpłatnie wszystkie swoje kanały telewizyjne finansowane z abonamentu telewizyjnego za pośrednictwem usługi iPlayer. Możesz oglądać BBC 1BBC 2BBC 4BBC News, BBC Parliament, BBC Alba, CBBC i CBeebies.

Niestety inne kanały BBC Studios, które nie są finansowane z opłaty licencyjnej (Alibi, Dave, Drama, Eden, Gold, W i Yesterday) są niedostępne. Międzynarodowe kanały BBC, takie jak BBC America i BBC Persian, również są niedostępne.

Jeśli nie mieszkasz w Wielkiej Brytanii, musisz korzystać z VPN, aby oglądać te kanały. Polecamy ExpressVPN i CyberGhost. Ponieważ potrzebujesz VPN, przesyłanie strumieniowe BBC na urządzeniu telewizyjnym w USA może być trudne.

Bloomberg jest jednym z wiodących źródeł wiadomości biznesowych i rynkowych. Dzięki Bloomberg możesz uzyskać aktualne informacje o aktualnym rynku.

Produkuje cztery międzynarodowe kanały telewizyjne, które można przesyłać strumieniowo za darmo. Są to Bloomberg US, Bloomberg Europe, Bloomberg Asia i Bloomberg Australia.

Wszystkie cztery kanały telewizyjne są online. Możesz je przesyłać strumieniowo za darmo za pośrednictwem strony internetowej Bloomberg. Wersja amerykańska jest również dostępna w Pluto TV.

Sky News z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest jednym z najlepszych bezpłatnych kanałów telewizji internetowej dla ćpunów informacyjnych. Możesz go oglądać za darmo na stronie internetowej Sky News i za pośrednictwem Sky News YouTube kanał. Nie potrzebujesz pakietu kablowego, aby dostroić się i możesz oglądać YouTube karmić z dowolnego miejsca na świecie.

Sky News nie nakłada żadnych ograniczeń geograficznych. Możesz oglądać kanał telewizyjny online, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Jednak wiadomości tutaj dotyczą głównie Wielkiej Brytanii.

ABC to amerykańska sieć. Koncentruje się na talk show, dramatach, programach lifestylowych i wiadomościach. Jest też trochę treści sportowych.

Rekommenderad:  Jak znaleźć oficjalne konta Snapchata

ABC nadaje wersje międzynarodowe w wielu krajach. Jeśli jednak chcesz oglądać amerykańską edycję sieci za darmo online, możesz to zrobić za pośrednictwem usługi USTVNow.

ABC to tylko jeden z pięciu kanałów telewizyjnych, które można oglądać za darmo w serwisie. Pozostałe cztery to CBS, PBS, MyTV 9i CW. Wszystkie kanały są dostępne tylko w standardowej rozdzielczości.

Kanał jest oficjalnie dostępny tylko dla obywateli amerykańskich mieszkających za granicą, ale istnieje kilka obejść, których można użyć, aby uzyskać dostęp.

FOX Sports to wyjątkowy internetowy kanał telewizyjny, który możesz oglądać online za darmo.

Nie jest to jednak ta sama wersja kanału telewizyjnego, którą można otrzymać w ramach abonamentu kablowego lub z aplikacji takiej jak Hulu lub FuboTV. Chociaż większość harmonogramu jest taka sama jak w FOX Sports 1nie zawiera żadnych transmisji sportowych na żywo.

Możesz jednak nadal cieszyć się rolami z najważniejszymi wydarzeniami, komentarzami sportowymi i programami analitycznymi oraz innymi regularnymi programami.

Możesz oglądać kanał telewizji internetowej dostępny tylko online w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii na Pluto TV.

Eleven Sports to brytyjska sieć sportowa, której popularność i wpływy stale rosną od czasu jej uruchomienia w 2015 roku.

Wersja amerykańska nazywa się Eleven Sports Network i możesz ją oglądać za darmo w Pluto TV, jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych. Inni użytkownicy będą musieli korzystać z VPN.

Kanał ma prawa do transmisji dla North American Soccer League (NASL), Big Sky Conference, najwyższej hiszpańskiej ligi koszykówki (Liga Endesa), szwedzkiej ligi hokejowej, rajdowych mistrzostw świata, ligi Can-Am Baseball i niektórych e-sportów turnieje.

Jeśli lubisz oglądać online darmowe kanały telewizyjne z całego świata, warto sprawdzić France 24. Jest to państwowy francuski nadawca krajowy, który koncentruje się na wiadomościach i zawartości czasopism.

Produkowane są cztery wersje kanału: wersja francuska oraz programy w języku angielskim, arabskim i hiszpańskim.

Możesz oglądać międzynarodowe kanały telewizyjne (a także francuskie) za darmo na stronie internetowej i we France 24 YouTube kanał.

Wiele osób błędnie zakłada, że ​​nie można oglądać CNN za darmo. W końcu jest to część pakietów premium większości dostawców telewizji kablowej. Nawet strona CNN pozwala na przesyłanie strumieniowe tylko przez 10 minut, zanim poprosi Cię o zalogowanie się u dostawcy.

Rekommenderad:  FreshBooks kontra QuickBooks: jakie jest najlepsze oprogramowanie księgowe?

Ale to możliwe! Ponownie Pluto TV zapewnia odpowiedź. Tak długo, jak jesteś w USA, możesz bezpłatnie przesyłać strumieniowo krajową wersję kanału telewizyjnego. Mieszkańcy spoza USA mogą wypróbować jedną z najszybszych usług VPN.

ITV to kolejna brytyjska sieć. W przeciwieństwie do BBC, ITV jest własnością niezależną. Sieć udostępnia bezpłatnie sześć swoich kanałów online każdemu, kto ma adres IP w Wielkiej Brytanii. Są ITV 1ITV 2ITV 3ITV 4, CITV i ITVBe. ITV Box Office i The Store nie są dostępne.

Bezpłatne kanały internetowe oferują zwykłą mieszankę wiadomości, dramatów, talk show i programów dla dzieci.

Jednak tam, gdzie sieć wyróżnia się wśród międzynarodowych przecinaczy kabli, znajduje się lista treści sportowych. Sieć posiada prawa do La Liga, Mistrzostw Europy UEFA, Mistrzostw Świata FIFA, Pucharu Świata w Rugby, Sześciu Narodów, French Open, Tour de France i Cheltenham Festival.

Podobnie jak kanał sportowy FOX, Pluto nadaje specjalnie dostosowaną wersję Nick Jr. każdemu, kto mieszka w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech lub Austrii. To kolejne świetne źródło darmowej telewizji online.

Programy dla dzieci na Nick Jr. obejmują Dora the Explorer, Wallykazam, Peppa Pig, Bubble Guppies i Nella the Princess Knight. Reklamy w Pluto TV są również odpowiednie do treści kanału.

Sieć Fubo Sports Network została uruchomiona w czerwcu 2019 r. Pierwotnie dostępna tylko za pośrednictwem aplikacji Fubo, jest teraz dostępna na ponad 75 milionach urządzeń po tym, jak Plex, Pluto i The Roku Channel zaczęły oferować kanał za darmo.

Znajdziesz również kanał wbudowany w niektóre telewizory smart, w tym modele Samsunga i Vizio.

Sieć oferuje transmisje sportowe na żywo, pokazy paneli, analizy i nie tylko. Jeśli jesteś fanem sportu, być może zainteresuje Cię też informacja, że ​​możesz oglądać piłkę nożną za darmo online w FIFA+.

Kanał 4 to kolejna popularna brytyjska sieć. To był pierwotny dom Black Mirror, The Inbetweeners, Peep Show, The IT Crowd, Da Ali G Show i wielu innych seriali, które stały się znane w USA.

Możesz przesyłać strumieniowo kanał 4— wraz ze swoimi kanałami zależnymi, takimi jak E4, More4 i Film4 — bezpośrednio na stronie internetowej. Aby uzyskać do nich dostęp, musisz mieszkać w Wielkiej Brytanii, ale logowanie VPN jest dozwolone dla osób z innych krajów.

Rekommenderad:  Jak zostać dobrym programistą w Javie

CBC jest największym nadawcą w Kanadzie. Jej kanał informacyjny, CBC News, jest jedną z najchętniej oglądanych sieci w kraju.

Abonenci telewizji kablowej w USA i Wielkiej Brytanii prawdopodobnie będą mogli znaleźć kanał w swoim przewodniku po programach. Jednak nie potrzebujesz drogiego pakietu telewizyjnego, aby móc dostroić się.

CBC News jest emitowany za darmo na stronie CBC. Jeśli nie mieszkasz w Kanadzie, będziesz musiał użyć VPN, aby sfałszować swoją lokalizację.

Jeśli jesteś fanem NFL, sprawdź kanał NFL w Pluto TV.

Kanał nie pokazuje meczów na żywo (zwykle potrzebujesz do tego abonamentu sieci NFL lub pakietu telewizji kablowej, chociaż istnieją sposoby na oglądanie NFL bez kabla), ale nadal oferuje wiele wysokiej jakości treści z zarówno NFL Films, jak i NFL Media.

Możesz na przykład obejrzeć wielokrotnie nagradzaną serię Hard Knocks, dziesiątki podsumowań drużyn i sezonów oraz powtórki klasycznych meczów.

Naszym zdaniem jest to jeden z najlepszych sposobów na darmowe korzystanie z treści NFL.

Jeśli mieszkasz w USA, możesz bezpłatnie oglądać PBS Kids za pośrednictwem usługi Locast. PBS Kids oferuje mnóstwo treści dla dzieci w każdym wieku, co oznacza, że ​​jest to przydatny kanał, który warto mieć pod ręką, jeśli masz małe dzieci.

Jeśli nie wiesz, Locast to całkowicie bezpłatna usługa, która specjalizuje się w lokalnych kanałach telewizyjnych z całych Stanów Zjednoczonych. Inne kanały w aplikacji to Comet, CW, NBC, Univision i ABC, a także ich lokalne pochodne. Jeśli mieszkasz poza USA, będziesz musiał skorzystać z VPN.

PBS Kids jest również dostępny bezpośrednio na stronie internetowej PBS Kids.

Nie zapomnij o płatnych internetowych kanałach telewizyjnych

Chociaż możliwe jest bezpłatne oglądanie telewizji na żywo i programów telewizyjnych na żądanie online, jeśli chcesz mieć pełny zestaw sieci premium, możesz subskrybować jedną z wielu płatnych aplikacji do przesyłania strumieniowego telewizji na żywo. Twoje opcje obejmują Sling, Hulu + Live TV i DirecTV.