15 gier podobnych do Summoners War – Zaktualizowana lista na 2020 rok

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 1

Summoners Wars to jedna z najpopularniejszych strategii MMO dla profesjonalnych graczy. To koreańska gra, w której występują koreańskie postacie znane z gier akcji. Gra Summoners Wars została wydana w 2014 roku i dziś staje się najczęściej pobieranymi grami. Możesz wypróbować tę grę za darmo na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. Jeśli szukasz tego samego rodzaju gier, ten artykuł zawiera 15 gier podobnych do Wars Summoners. Sprawdźmy je!

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 2

Zanim przejdziemy do listy najlepszych gier, takich jak wojny przywoływaczy, najpierw musimy zrozumieć, dlaczego Wojny przywoływaczy stały się tak popularne w dzisiejszym świecie gier?

W Summoners Wars chodzi o marsz w kierunku zwycięstwa dzięki umiejętnościom aktorskim. To nie jest zwykła gra akcji, ponieważ zawiera wiele strategii, które musisz opracować, aby uzyskać wysoki wynik i poprawić swoją postać. Tutaj, w tej grze, grasz postacią Przywoływacza. Bohaterowie i potwory są tam, aby wziąć udział w grze, aby gra była bardziej ekscytująca.

W grze jest wiele postaci o różnych umiejętnościach, co pozwala ci odpowiednio strategować. Każda postać będzie miała inne możliwości i sposób wspierania cię lub gry przeciwko tobie. Musisz przećwiczyć grę przez kilka godzin, aby zrozumieć rzeczywistą rozgrywkę i jej bohaterów.

Gry takie jak Summoners Wars stają się popularne z dnia na dzień ze względu na ekscytującą rozgrywkę. Większość profesjonalnych graczy prosi o podobne gry na różnych forach. Dowiedzieliśmy się również o tym samym i dlatego stworzyliśmy listę. Poniższa lista zawiera nazwy, które służą tej samej rozgrywce, co Wojny Przywoływaczy. Wejdź na listę już teraz!

15 gier podobnych do Summoners War- 2020

1. RAID: Shadow Legends

RAID: Shadow Legends to popularna gra strategiczna kompatybilna z wieloma platformami. Ta ekscytująca gra strategiczna w krótkim czasie przekroczyła granicę 10 milionów pobrań, dlatego jest jedną z najlepszych gier dla graczy Summoners Wars.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 3

Gra jest dostępna dla platform mobilnych Android i iOS, a także Windows i komputery Mac PC. Ożyw swoje legendarne postacie dzięki super-bogatej i wysokiej jakości grafice z realistycznymi animacjami. Rozgrywka jest prosta, w której twoim obowiązkiem jest zebranie ponad 300 bohaterów z gry i zagranie z nią przeciwko mrocznemu wrogowi.

2. Star Summoners

Star Summoners to nowa gra oparta na oryginalnej grze Summoners Wars. Jest to nowa gra RPG opracowana przez LongMing HK. Gra oferuje taką samą rozgrywkę jak oryginalna gra Summoners Wars, dlatego zyskuje popularność w branży.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 4

Podobnie jak w oryginalnej grze, ta gra oferuje ponad 400 unikalnych Duchów, które można przywołać i zebrać w ramach rozgrywki. Twoim obowiązkiem jest ich odpowiednie szkolenie, aby podbić bitwę. Gra pozwala na grę z prawdziwymi graczami w trybie wieloosobowym. Możesz także grać w niego w trybie pojedynczego gracza, aby sprawdzić swoje własne umiejętności gry.

Jest to darmowa gra i jest dostępna na platformy Android i iOS. Śmiało i chwyć tę grę już teraz!

3. Siedmiu Rycerzy

Seven Knights to ekscytująca i pełna przygód gra RPG, dostępna na platformy mobilne z Androidem i iOS. Podobnie jak w oryginalnej grze Summoners Wars, w tej grze otrzymasz ponad 200 bohaterów, których możesz zebrać, wykonując podane misje.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 5

Gra została wydana po raz pierwszy na rynku południowokoreańskim, który jest teraz dostępny na rynku globalnym. Będziesz musiał ukończyć podane poziomy w grze, gdzie każdy poziom zawiera trzy etapy do opanowania. Korzystając ze strategii, możesz szybciej osiągać poziomy, aby zebrać więcej Bohaterów.

Jest to darmowa gra i jest dostępna na platformy Android i iOS.

4. Game of Summoner

Game of Summoner to kolejny popularny wybór dla tych, którzy szukają podobnej gry, takiej jak Wars Summoners. W tej grze eksplorujesz mroczną krainę z wściekłymi przedmiotami dookoła. Twoim obowiązkiem jest rekrutować nowych bohaterów i wychodzić z ciemnej krainy.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 6

Gra oferuje cztery unikalne klasy, tj. Wojownika, łowcę, kapłana i maga, od których musisz zacząć od jednej klasy. Zaraz po uruchomieniu gry będziesz mógł zbudować własną armię. Możesz grać w tę grę 6 Bohaterowie w twojej drużynie z 6 przeciwnicy. Możesz także odebrać łupy, aby wzmocnić swoją postać.

To darmowa gra dostępna na platformy mobilne z Androidem i iOS.

5. Idle Heroes

Idle Heroes to kolejna popularna gra RPG dla mobilnych graczy. W tej grze będziesz miał wiele opcji, aby wybrać swoich bohaterów i ukończyć podane kampanie. Musisz zebrać potężnych bohaterów, wykonując krótkie misje. Możesz pochwalić się swoimi umiejętnościami i opracować świetne strategie, aby ukończyć poziomy w krótkim czasie.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 7

Gdy tylko zbierzesz wymaganych bohaterów, możesz maszerować do pierwszej bitwy z drużyną swoich bohaterów. Gdy ukończysz poziomy, twoja drużyna bohaterów powiększy się. Musisz je wzmocnić, aby podbić rozgrywkę.

To darmowa gra, dostępna na platformy mobilne z Androidem i iOS.

6. Bohaterowie Fire Emblem

Bohaterowie Fire Emblem docierają teraz do platform mobilnych. Tak, popularna seria gier w kategorii RPG jest już dostępna za darmo. Jeśli jesteś mobilnym graczem i uwielbiasz grać w ekscytujące gry RPG, aby spędzić trochę czasu, to Fire Emblem Heroes jest już dostępny.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 8

Będziesz mieć do zaoferowania ponad 200 bohaterów do zebrania i zbudowania potężnego zespołu, który podbije grę. Twoim obowiązkiem jest proste, w którym będziesz musiał skupić się na zbieraniu i wzmacnianiu bohaterów, którzy pomogą ci w przyszłych bitwach, i tak możesz podbić grę.

Gra jest dostępna za darmo na platformy mobilne z Androidem i iOS.

7. Opłata Bohaterów

Heroes Charge to jedna z najpopularniejszych mobilnych gier RPG w dzisiejszych czasach, z ponad 10 milionami pobrań na całym świecie. Zagraj w grę, która oferuje bogatą grafikę i ekscytującą rozgrywkę. Grasz postacią jednego z Bohaterów w grze. Podczas rozgrywki będziesz musiał zebrać potężnych bohaterów, aby utworzyć drużynę i walczyć z przeciwnikami.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 9

Tymczasem możesz zbierać drogie przedmioty i przedmioty mocy, aby zwiększyć moc swoich postaci. Gra oferuje wiele rzeczy, których możesz użyć, aby poprawić rozgrywkę.

Możesz zainstalować grę za darmo na platformach Android i iOS.

8. Puzzle i smoki

Jeśli chcesz spędzić czas grając w jakąś lekką i produktywną grę, Puzzle & Dragons to idealna opcja dla Ciebie. Ta wyjątkowa gra logiczna oferuje zaawansowaną rozgrywkę RPG, w której zmierzysz się z innymi przeciwnikami, aby rozwiązać zagadkę.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 10

Twoim obowiązkiem jest zbieranie potworów na łamigłówkę, którą należy rozwiązać, budując skuteczne strategie. Tysiące potworów będzie tam do zabawy. Możesz wybrać odpowiednie potwory i inne rzeczy do gry.

Jest to darmowa gra, którą można pobrać ze sklepu App Store i Play Store Apple urządzenia i urządzenia z Androidem.

9. Gwiezdne Wojny: Galaxy bohaterów

Jeśli jesteś wielkim fanem popularnej serii Star Wars i chcesz odkryć swoje ulubione postacie z Gwiezdnych wojen, Star Wars: Galaxy of Heroes to idealna gra dla Ciebie. Ta gra pozwala odkrywać galaktykę, w której możesz zbierać swoje ulubione postacie z Gwiezdnych wojen, aby osiągnąć określone poziomy gry.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 11

Możesz rozpocząć grę od jednej postaci, w której będziesz musiał zebrać inne potężne postacie z Gwiezdnych wojen, aby utworzyć zespół. Możesz grać w kampanii jasnej i ciemnej strony. Możesz zebrać od ponad 80 bohaterów o wyjątkowych zdolnościach i mocy.

To darmowa gra dostępna na platformy mobilne z Androidem i iOS.

10. Oz: Broken Kingdom

Oz: Broken Kingdom to wielogatunkowa gra, w której możesz grać w RPG lub zbieranie kart. Rozgrywka działa w oparciu o podstawową mechanikę, w której zostaniesz wyrzucony w bitwie przeciwko małpom w celu zbadania prawdziwej rozgrywki. Po zakończeniu samouczka zostaniesz wysłany do gry w prawdziwą grę, zbierając przydatne przedmioty i postacie specjalne w grze.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 12

Gra jest wyjątkowa i oferuje bogaty interfejs graficzny. Możesz ukończyć krótkie gry lub poziomy, aby ulepszyć swoją postać i skutecznie grać w grę. Możesz także walczyć z innymi graczami na innej arenie, aby podbić więcej terytoriów.

Gra nic nie kosztuje i jest dostępna za darmo na platformy Android i iOS.

11. Brave Frontier

Brave Frontier to jedna z najpopularniejszych gier RPG oparta na postaciach Pokemonów. Wylądujesz w świecie potężnych stworzeń. Możesz zebrać ponad 200 różnych stworzeń lub postaci, aby zagrać z przeciwnikami.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 13

Podobnie jak w poprzednich grach, Twoim obowiązkiem jest ukończenie małych poziomów gry lub możemy powiedzieć, że mini-gry zbierają postacie i tworzą zespół z potężnymi graczami. Będziesz mógł zbadać sześć elementów, takich jak ciemność, światło, ogień, woda, grzmot i ziemia, aby rozpocząć rozgrywkę.

Brave Frontier to darmowa gra mobilna, dostępna zarówno na Androida, jak i iOS smartphones.

12. Wonder Tactics

Wonder Tactics to wyjątkowa gra RPG, w której przeniesiesz się do świata, w którym czeka na Ciebie ponad 150 lochów. Gra rozpoczyna się od prostego trybu podstawowego i stopniowo gra staje się trudniejsza. Otrzymasz trzy unikalne tryby gry o różnych poziomach trudności.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 14

W miarę postępów w grze możesz grać na wyższym poziomie trudności. Możesz zadzwonić i połączyć siły z ponad 250 bohaterami z różnych elementów, takich jak ziemia, woda, ogień, burza, światło itp. Dzięki unikalnej mechanice siatki zapewnia ekscytującą rozgrywkę, pozwalającą spędzić godziny czasu.

Gra jest darmowa i można ją pobrać ze Sklepu Play i App Store.

13. Obóz bitewny

Battle Camp to nie zwykła mobilna gra RPG, ale szczegółowa gra RPG z potworami, oferująca specjalne samouczki i zaawansowaną rozgrywkę. Służy ekscytującej rozgrywce fabularnej, w której twoim obowiązkiem jest stworzenie wymarzonej drużyny i maszerowanie w kierunku bitwy. Jest to mobilna gra RPG online, która pozwala kontaktować się z innymi graczami z całego świata w czasie rzeczywistym. Możesz także komunikować się z nimi, aby rozszerzyć rozgrywkę.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 15

Gra zawiera ponad 1, 200 potworów o różnych możliwościach. Musisz je zebrać i przeszkolić, aby mieli je w swoim zespole. Twoim obowiązkiem jest wzmocnienie ich pozycji, aby mogli pomóc ci w pokonaniu ostatecznej bitwy. Rozgrywka zwiększa produktywność dzięki motywowi przypominającemu układankę.

Jest to darmowa gra na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android lub iOS.

14. Hello Hero

Helo Hero to gra wielu gatunków, która jest dość popularna wśród młodych ludzi, którzy lubią grać w gry bitewne na swoich urządzeniach smartphones. Gra ma łatwą integrację z sieciami społecznościowymi, które pozwalają łatwo połączyć swój profil z profilami mediów społecznościowych, gdzie możesz towarzysko i dzielić się rzeczami lub zaprosić prawdziwych przyjaciół do wzięcia udziału w grze.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 16

Twoim obowiązkiem jest stworzenie idealnej drużyny bohaterów, którzy będą cię wspierać w trakcie gry. Możesz zbierać specjalne umiejętności i przedmioty mocy, aby wzmocnić swoją postać. Gracze mogą również organizować duże kampanie z lochami i PvP, aby było to bardziej ekscytujące.

Jest to darmowa gra, którą możesz zainstalować na odpowiednim smartfonie z Androidem lub iOS w Play Store i App Store.

15. Bluestone 2

Jeśli lubisz grać w bogate wizualnie gry na swoim najnowszym smartfonie, wybierz Bluestone 2 to najlepsza gra podobna do gry Wars Przywoływaczy. Gra oferuje bogatą rozgrywkę z wysokiej jakości grafiką. Wraz z realistyczną rozgrywką ta sama gra umożliwia wykorzystanie głosu postaci specjalnych, aby uczynić ją bardziej ekscytującą.

15 gier podobnych do Summoners War - Zaktualizowana lista na 2020 rok 17

Jest to gra typu kliker, która pozwala spędzić złoty czas, angażując różne postacie w trakcie gry. W ramach rozgrywki zgromadzą się setki postaci lub bohaterów. Każdy bohater ma unikalną umiejętność, która pomoże ci pokonać przeciwników.

Ten pilot można pobrać bezpłatnie na urządzenia z Androidem i iOS.

Wniosek:

Najlepsze gry, takie jak Summoners Wars, zawierają popularne gry, które zapewniają taką samą rozgrywkę jak oryginalna gra Summoners Wars. Przejrzyj listę, dowiedz się więcej o różnych grach, które są kompatybilne z platformami Android i iOS. Wyżej wymienione gry są za darmo, spróbuj i zachowaj te, które najbardziej Ci się podobają!