Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 $/godz. Praca w domu Obsługa klienta – TTEC rekrutuje już teraz!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 $/godz. Praca w domu Obsługa klienta – TTEC rekrutuje już teraz!

TTEC poszukuje obecnie przyjaznych, zmotywowanych osób, które dołączą do zespołu współpracowników zlokalizowanych w całych Stanach Zjednoczonych. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak zostać przedstawicielem ds. wsparcia pracy w domu w TTEC.

O TTEC w domu

TTEC to firma zajmująca się outsourcingiem procesów biznesowych, która została założona w 1982 roku. Założyciel, Ken Tuchman, chciał znaleźć lepszy sposób łączenia klientów z klientami, aby mogli uzyskać pomoc, której potrzebowali.

Zespół TTEC koncentruje się na interakcji z klientami za pośrednictwem różnych kanałów i urządzeń komunikacyjnych, takich jak głos, tekst i czat, e-mail i media społecznościowe.

Szczegóły pracy

TTEC zatrudnia przedstawicieli obsługi klienta w pełnym i niepełnym wymiarze godzin w całych Stanach Zjednoczonych Jako przedstawiciel obsługi klienta pracujący w domu będziesz odbierać połączenia przychodzące i e-maile od klientów.

TTEC zapewnia płatne szkolenia i stały coaching oraz wsparcie, które pomogą Ci osiągnąć doskonałe wyniki w pracy. Całe szkolenie odbywa się online lub przez telefon.

Proszę Note: Ta praca zdalna jest dostępna tylko w wybranych stanach.

Obecnie ta rola nie jest dostępna w następujących stanach: CA, CO, HI, IL, MA lub NY.

Jeśli to stanowisko nie jest dostępne w twoim stanie, sprawdź te alternatywne firmy, które oferują wynagrodzenie godzinowe i świadczenia pracownicze:

Wymagania do pracy w TTEC

Aby pracować w TTEC, musisz mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED. Musisz także mieć wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, zdolność do rozwoju w szybko zmieniającym się środowisku, a przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze klienta. Wszyscy kandydaci będą również musieli ukończyć i zdać ocenę.

Powinieneś także posiadać własny komputer i spełniać następujące wymagania techniczne:

  • Zestaw słuchawkowy USB
  • Dysk USB, aby uzyskać dostęp do naszych systemów
  • Dedykowany telefon (stacjonarny lub komórkowy), aby w razie potrzeby można było się z Tobą skontaktować przez cały okres szkolenia i zatrudnienia.
Rekommenderad:  Czy potrzebujesz celu dla swojego startupu?

Zaplanuj i zapłać

Harmonogramy pracy są różne i są ustalane na podstawie godzin dostępności wskazanych podczas procesu aplikacji. Konkretne godziny różnią się w zależności od projektu klienta. W przypadku każdego projektu powinieneś być w stanie zobowiązać się do minimum 4-6 kolejnych godzin na zmianę. Według Glassdoor można się spodziewać, że będzie się obracać 15-18 dolarów za godzinę.

Jak złożyć wniosek w TTEC w domu

Gotowy do złożenia wniosku? Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, rozpocznij proces aplikacji tutaj – https://www.ttecjobs.com.

Jeśli Twoja aplikacja zostanie zatwierdzona, aby przejść dalej w tym procesie, przejdziesz serię testów przed zatrudnieniem, których celem jest zmierzenie różnych umiejętności, kompetencji i uzdolnień.

Inne miejsca, w których można znaleźć pracę w obsłudze klienta

Jeśli tak, polecam sprawdzić FlexJobs. To strona członkowska z mnóstwem ręcznie sprawdzanych ofert pracy od renomowanych firm. Możesz przejdź tutaj i zobacz, jakie oferty pracy w dziale obsługi klienta są teraz dostępne we FlexJobs. Powodzenia!

Oby więcej takich prac, sprawdź naszą tablicę ogłoszeń z najnowszymi ofertami pracy i dodatkowymi występami pieniężnymi.