15 krzyżówek dla Androida, iOS i sieci, które faktycznie działają!

Krzyżówka najlepsze rozwiązujące krzyżówki Krzyżówki to doskonałe łamigłówki. Te łatwe zajmują kilka minut, a te najbardziej skomplikowane mogą trwać kilka dni. To dobry sposób na naukę nowych rzeczy i jest to jedna z najpopularniejszych łamigłówek na świecie. Jak się okazuje, czasem odgryzamy więcej, niż możemy przeżuć. W rzeczywistości istnieje wiele aplikacji i stron internetowych, które pomagają w takich przypadkach. Oto najlepsze rozwiązania krzyżówek dla Androida, iPhone'a, iPada i Internetu.

Co sprawia, że ​​dobry pomocnik krzyżówki?

Istnieją dziesiątki witryn i aplikacji, które działają w tym celu. Jednak zdecydowana większość jest raczej prosta. Najlepsze z nich obejmują nowoczesne referencje i potencjalnie nawet rozwiązania popkulturowe wraz ze zwykłymi rzeczami. Każda aplikacja i witryna z tej listy może zrobić podstawy, a przynajmniej trochę więcej. Ponadto wszystkie rozwiązania krzyżówkowe z tej listy są bezpłatne, bezpłatne z reklamami lub mają jeden koszt premium. Tutaj nie ma subskrypcji!

W sekcji iOS tej listy wszystkie aplikacje powinny działać zarówno na iOS, jak i na iPadzie, chyba że określono inaczej.

Krzyżówki z Androidem

Anagram Solver

Darmowy / $3.99

Anagram Solver robi dwie różne rzeczy. Rozwiązuje anagramy, a także pomaga w rozwiązywaniu krzyżówek. Obsługuje puste miejsca, dzięki czemu możesz wyszukać prawie każde słowo, o ile znasz przynajmniej jego część. Ponadto aplikacja zawiera definicje słów, różne wskazówki i porady oraz niektóre dodatkowe funkcje. Jest to stosunkowo prosta aplikacja i działa zarówno jako solver do anagramów, jak i do rozwiązywania krzyżówek.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Anagram Solver to jeden z najlepszych krzyżówek

Krzyżówka Solver

Darmowe

Crossword Clue Solver może pomóc rozwiązać krzyżówkę na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest wyszukiwanie za pomocą wskazówki. Po prostu wpisz wskazówkę, aby uzyskać pomysły. Drugi sposób jest podobny do tego, jak działa większość z tych krzyżówek. Po prostu wpisujesz znane litery i kropki na litery, których nie znasz, a aplikacja zgaduje słowa z tego miejsca. Korzysta z internetowej bazy danych, więc nie ma wsparcia offline. W przeciwnym razie aplikacja jest bezpłatna i obsługiwana przez reklamy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Crossword Clue Solver to jeden z najlepszych krzyżówek dla Androida

Krzyżówka Solver autorstwa Havosa

Darmowy / $2.49

Crossword Solver to niewyobrażalna nazwa, ale wydaje się, że działa dobrze. Aplikacja rozpoznaje prawie 200 000 właściwych rzeczowników wraz z każdym słowem w słowniku. To powinno pomóc znaleźć więcej rzeczy niż zwykle. Ponadto istnieją różne filtry zmniejszające listę możliwości, pięć trybów rozwiązywania łamigłówek, a nawet niektóre słowa w języku obcym. Interfejs użytkownika wygląda na starożytny, ale jest wystarczająco łatwy w użyciu. Wersja pro tej aplikacji wydaje się działać znacznie lepiej niż wersja bezpłatna, więc miej to na uwadze, jeśli najpierw wypróbujesz wersję bezpłatną.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu z rozwiązania krzyżówki dla najlepszej listy rozwiązywaczy krzyżówek

Krzyżówka Solver firmy LithiumApps

Darmowe

Crossword Solver firmy LithiumApps jest jednym z nowszych programów do rozwiązywania krzyżówek na liście. Ma całkiem przyzwoity zestaw funkcji, w tym ponad 400 000 słów, wsparcie offline i solver anagramowy oprócz możliwości solvera krzyżówkowego. Ponadto możesz znaleźć definicje słów i wymowy audio, jeśli potrzebujesz tych rzeczy. Interfejs użytkownika jest dość prosty, nawet jeśli nie wygląda zbyt imponująco. Obsługuje również puste lub nieznane litery. Działa w trybie offline dla większości swoich funkcji, ale do wyszukiwania definicji potrzebny jest Internet.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Krzyżówka Zrzut ekranu z litową aplikacją dla najlepszych rozwiązujących krzyżówki dla Androida

Krzyżówka Solver King

Darmowy / $3.99

Crossword Solver King to kolejny z bardziej kompetentnych narzędzi do rozwiązywania krzyżówek. Zawiera ponad 280 000 słów dostępnych w trybie offline. Ponadto obsługuje brakujące litery, rozwiązuje anagramy i ma kilka filtrów, które pomagają zawęzić wyszukiwanie. Integruje się również z ten angielski słownik offline dla jeszcze większej funkcjonalności offline. W naszych testach działał wystarczająco dobrze i faktycznie jest to ten sam programista, co Anagram Solver powyżej. Wersja pro usuwa reklamy, obniża wymagane uprawnienia do zera i więcej.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Krzyżówka Zrzut ekranu z Królem dla najlepszej listy rozwiązywaczy krzyżówek

Rozwiązania krzyżówek dla iPhone i iPad

Krzyżówki Across Lite (tylko iPad)

Bezpłatnie z zakupami w aplikacji

Across Lite Crosswords to aplikacja na iPada dla fanów krzyżówek. Zawiera wyjątkowo zaawansowany solver oraz kilka rzeczywistych krzyżówek. Istnieje wiele filtrów, obsługa pustych liter i inne narzędzia, które pomagają w jak największym zawężeniu. Ponadto aplikacja obsługuje zarówno osoby leworęczne, jak i praworęczne, a także kilka innych ciekawych funkcji. Możesz użyć go jako solvera, ale programista twierdzi, że może nie działać z krzyżówkami, które nie są sformatowane w Across Lite.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Zrzut ekranu z aplikacji Across Lite Crosswords App Store dla najlepszych rozwiązujących krzyżówki

Anagram Solver

Darmowy / $2.99

Anagram Solver służy przede wszystkim do rozwiązywania anagramów i gier takich jak Words With Friends i Scrabble. Jednak jedna z funkcji obejmuje rozwiązywanie krzyżówek wraz z niektórymi funkcjami. Ma ponad 280 000 słów offline, obsługę wielu słów, obsługę pustych liter i kilka filtrów do poprawiania wyników wyszukiwania. Narzędzie do rozwiązywania krzyżówek jest przeważnie tylko rozszerzeniem narzędzia do rozwiązywania anagramów z obsługą większej liczby pustych liter. Dlatego prawdopodobnie nie będziesz w stanie samodzielnie tego użyć. Mimo to jest całkiem dobry w tym, co robi, a cena jest stosunkowo tania.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Zrzut ekranu z Anagram Solvers ze sklepu z aplikacjami dla najlepszych krzyżówek

Krzyżówka i Anagram Solver

Darmowy / $1.99- $2.99

Crossword & Anagram Solver nie jest najbardziej unikalną nazwą, ale jest skuteczną aplikacją. Działa bardzo podobnie do powyższego Anagram Solver. Wpisujesz litery wraz z pustymi spacjami i dostajesz kilka potencjalnych dopasowań słów. Aplikacja obsługuje także rozszyfrowanie anagramów, tryb ciemny iOS, i możesz zobaczyć definicje słów w aplikacji. Anagram wymaga $10,99 zakupu w aplikacji lub możesz go zdobyć i usunąć reklamy za pojedynczy $2Płatność 0,99. Podobnie jak powyższy Anagram Solver, jest to przydatne narzędzie, ale prawdopodobnie nie znajdzie wszystkich potrzebnych odpowiedzi.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Zrzut ekranu z aplikacji Crossword and Anagram Solvers ze sklepu App Store

Krzyżówka

Darmowy / $0.99

Crossword Solver to prosta, podstawowa aplikacja. Autor: Havoc, ten sam twórca aplikacji na Androida powyżej. Dlatego ma wiele takich samych funkcji. Obejmuje to ponad 200 000 właściwych rzeczowników, miejsc, filmów, książek, piosenek i innych odniesień do popkultury. Ponadto istnieje 150 000 synonimów, obsługa pustych lub brakujących liter, a także obsługa języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i, co zaskakujące, łacińskiego. Nie działa zbyt dobrze ze wskazówkami puzzli, ale może pomóc wypełnić puste pola najlepszymi z nich.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Zrzut ekranu z krzyżówkami App Store

Krzyżówka Solver

Darmowe

Crossword Clue Solver to jeden z niewielu rozwiązań do rozwiązywania krzyżówek iPhone'a i iPada, który faktycznie działa ze wskazówkami. Możesz wpisywać części wskazówki, aby zobaczyć różne słowa, a wyszukiwarka wciąż szuka brakujących liter, tak jak wszystkie inne. Interfejs użytkownika jest czysty i wydajny, ale oznacza to również, że aplikacja nie ma wielu dodatkowych funkcji. Wykonuje jednak zadanie i można go bezpłatnie pobrać.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Crossword Clue Solver screenshot App Store to jeden z najlepszych krzyżówek

Rozwiązania krzyżówek stron internetowych

Krzyżówka Niebo

Darmowe

Crossword Heaven to doskonała, choć prosta strona internetowa do rozwiązywania krzyżówek. Aplikacja zawiera linki do krzyżówek z Washington Times, New York Times, LA Times i USA Today. Zakładamy, że dostosowuje on swoje rozwiązanie krzyżówki do tych konkretnych krzyżówek. Witryna jest raczej łatwa w użyciu dzięki prostym banerom reklamowym, które nigdy nie wydają się zbyt nachalne. Możesz wyszukiwać według wskazówek i wprowadzać znane części odpowiedzi z obsługą pustych spacji. To ogólnie dobra, prosta strona.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Krzyżówka Niebo jest jednym z najlepszych krzyżówek

Krzyżówka

Darmowe

Crossword Solver to kolejna prosta strona internetowa, która pomaga całkiem dobrze wypełnić puste pola. Ten działa również dobrze jako solver do anagramów, jeśli potrzebujesz jednego z nich. Ty wybierasz, ile liter ma słowo i wpisujesz litery, które już znasz. Witryna następnie wyświetla listę potencjalnych słów. Jeśli użyjesz zakładek u góry, możesz również skorzystać z sekcji Baza danych wskazówek, aby wyszukać wskazówki, chociaż z naszego doświadczenia wynika, że ​​było to trafienie. Jest to solidna, kompetentna strona internetowa umożliwiająca szybką pomoc krzyżówkową.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Zrzut ekranu strony krzyżówki

Dictionary.com

Darmowe

Dictionary.com ma o wiele więcej niż słowniki, ponieważ z zaskoczeniem dowiedzieliśmy się podczas badania tego artykułu. Ma całą sekcję na oficjalnej stronie gier słownych, w tym sekcję Words With Friends i Scrabble wraz z kilkoma rozwiązaniami krzyżówek. Podaj wskazówkę i powiedz silnikowi znane litery. Następnie próbuje odgadnąć stamtąd wraz z procentem tego, jak pewna strona jest zgodna z odpowiedzią. To jest trochę wybredne, dopóki się do tego nie przyzwyczaisz. Na przykład nie tylko to wie Autorem Pet Cematary jest Stephen King dopóki nie dodałem kilku znanych liter z jego imienia. Zajmuje to trochę pracy, ale jeśli jesteś wystarczająco cierpliwy, działa przy wyszukiwaniu wskazówek.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Zrzut ekranu strony Dictionarydotcom z rozwiązaniami krzyżówek

Wyszukiwarka Google

Darmowe

Zdajemy sobie sprawę, że wyszukiwarka Google jest dość śmiesznie oczywistą odpowiedzią, ale nie czyni jej to nagle złym. Możesz poszukać wszelkiego rodzaju odniesień do popkultury, wskazówek i innych ciekawostek, aby sobie pomóc. Świetnie nadaje się również do dziwnie niejasnych wskazówek, a także oczywistych, których po prostu nie pamiętasz. Oczywiście możesz użyć wyszukiwarki Google, aby znaleźć inne rozwiązania krzyżówek dla platformy. W rzeczywistości użyliśmy go dość intensywnie, szukając potencjalnych uczestników tej właśnie listy.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Zrzut ekranu strony z rozwiązaniami krzyżowymi Google Search

Gry słowne

Darmowe

Wordplays to przyzwoita witryna do rozwiązywania krzyżówek i anagramów. Działa lepiej niż przeciętnie, choć chcielibyśmy, aby miał lepsze wsparcie popkultury. W każdym razie wystarczy wpisać słowa kluczowe ze wskazówki i liter, które już znasz, aby wyświetlić listę potencjalnych odpowiedzi. Dodatkowo strona pozwala odpowiedzieć i poszukać sprytnych wskazówek dla rzeźbiarzy krzyżówek. Powinno działać całkiem dobrze w przypadku prostszych odpowiedzi i większości niepoprawnych rzeczowników.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Witryna ze zrzutem ekranu Wordplays Crossword Solvers

Jeśli przegapiliśmy jakieś świetne rozwiązania krzyżówek, opowiedz nam o nich w komentarzach! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić naszą najnowszą aplikację na Androida i listy gier!