Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

15 najbardziej wyjątkowych akcesoriów do telefonów komórkowych, o których prawdopodobnie nie wiesz!

Mówiąc o akcesoriach do telefonów komórkowych, pierwsze akcesoria, które przychodzą na myśl, to ramka i osłona ekranu. Mimo to dzisiaj chcemy przedstawić Ci najatrakcyjniejsze akcesoria do smartfonów, o których prawdopodobnie nie wiesz.

Akcesoria mobilne, o których prawdopodobnie nie wiesz! Jeśli myślisz, że kreatywność producentów akcesoriów do telefonów ogranicza się do produkcji ramek lub ochraniaczy ekranu, bardzo się mylisz! Smartfony są dziś uważane za niezbędne narzędzia w życiu i naturalnym jest, że producenci akcesoriów wykorzystują całą swoją kreatywność, aby wprowadzać na rynek wyjątkowe, a czasem dziwne akcesoria. Akcesoria, o których istnieniu prawdopodobnie nawet nie wiesz.

Dziwność i niekonwencjonalność tej kategorii akcesoriów nie oznacza, że ​​są one bezużyteczne. Pomysł wyprodukowania tych wszystkich akcesoriów zrodził się z prostej potrzeby; Może zaistnieć potrzeba użytkowników telefonów komórkowych. Ekscytujące jest to, że większość tych akcesoriów jest bardzo tania i można je kupić bez obciążania konta bankowego.

Następnie przygotowaliśmy listę najdziwniejszych akcesoriów do telefonów komórkowych oraz link do ich zakupu.

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych - Ring Light

Lampa pierścieniowa dla miłośników selfie

Ci, którzy zajmują się fotografią, wiedzą, jak ważne jest „ światło pierścieniowe ” do fotografii portretowej. Lampa pierścieniowa pomaga uchwycić bardziej atrakcyjne i szczegółowe portrety, dodając oświetlenie studyjne, zwłaszcza gdy nie ma wystarczającej ilości światła otoczenia. Teraz dobrze wiedzieć, że możesz kupić wykończoną i prostą lampkę pierścieniową jako akcesorium do swojego telefonu. Z tego powodu można go uznać za jedno z najlepszych akcesoriów mobilnych.

Inhaltsverzeichnis

Lampki pierścieniowe do telefonów komórkowych ładuje się za pomocą portu USB, a następnie montuje na telefonie; zapewniają oświetlenie studyjne dla aparatu do selfie. Niektórzy użytkownicy używają tego produktu do nagrywania filmów z rozpakowywania. Oczywiście nie należy oczekiwać wydajności studyjnych lamp pierścieniowych od tak małej lampy pierścieniowej.

Zakupy online wszelkiego rodzaju lamp pierścieniowych

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych – nakładki na palce

rękaw na palec; Pożegnaj spocone dłonie

Jeśli często grasz w gry na telefonie, wiesz, że po kilku minutach Twoje palce się pocą i trudno jest celować, kontrolować samochód lub cokolwiek innego. Możesz w to nie wierzyć, ale ten problem jest na tyle irytujący dla graczy mobilnych, że pojawił się koncept o nazwie „Finger”. Rękaw zostało wynalezione. Można go uznać za jeden z najbardziej wyjątkowych akcesoriów mobilnych i produktów do noszenia.

Opaska na palec składa się z dwóch części, jednej na palcu wskazującym, drugiej na kciuku. Te rękawy są zwykle wykonane z nylonu i są odporne na pot i ślizgają się płynniej niż skóra dłoni po szkle telefonu lub tabletu. Cenowo są dość tanie i kosztują od 10 do 30 tysięcy tomanów; Na rynku nie brakuje oczywiście także drogich modeli, które wraz z rękawami oferują szereg akcesoriów pozwalających na wygodniejsze trzymanie telefonu.

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych - gamepad bluetooth

Doświadczenia podobne do konsol do gier z kontrolerami Bluetooth

Jeśli poważnie myślisz o zabawie telefonem, nie zadowalaj się tylko parą nakładek na palce; Ponieważ wiele urządzeń Bluetooth na rynku irańskim może zapewnić podobne wrażenia gra konsole do telefonów komórkowych. Konsole do gier mają nieskończoną różnorodność, a istnieją tanie i proste modele, które znajdują się na korpusie telefonu w postaci dwóch fizycznych przycisków, po luksusowe konsole Bluetooth z podstawą uchwytu na telefon. W przypadku gier ze złożonym sterowaniem, takich jak Call of Duty i PUBG, w które nie można łatwo grać za pomocą ekranu dotykowego, kontrolery Bluetooth lub nawet dodanie dwóch przycisków sprzętowych znacznie poprawią wrażenia z gry.

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych - mini wentylator

Najtańsze rozwiązanie na wypadek przerw w dostawie ciepła i prądu: przenośny wentylator

Mimo że gorący sezon mamy już za sobą, jeśli należysz do osób, które są gorące i nie możesz znieść upałów, możesz kupić ” kombinowany wentylator ” lub tak zwany „mini fan”, płacąc zaledwie 10 do 30 tysięcy tomanów. Przenośne wentylatory pobierają potrzebną energię z portu USB lub Lightning telefonu i do działania wykorzystują baterię telefonu.

Rzeczywiście dołączony wentylator nie jest bardzo drogi, ale można go uznać za jedno z najbardziej wyjątkowych akcesoriów mobilnych. Oczywiście nie należy wiele oczekiwać od wydajności tak małego wentylatora; Ale w te upalne dni, kiedy przerwy w dostawie prądu stały się powszechne, taki przenośny wentylator może się przydać. Musisz kupić model, którego port jest taki sam jak port telefonu.

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych - ochraniacze kabli

Osłona kabla do kabli, które bardzo szybko się psują

Ten problem może być bardziej uciążliwy dla użytkowników iPhone’a niż innych telefonów, ale kable Apple Lightning można łatwo rozerwać i szybko zniszczyć. Oczywiście ten problem nie ogranicza się tylko do kabli Apple Lightning, większość kabli USB w telefonach z Androidem po pewnym czasie zostaje wyeliminowana. Dobra wiadomość jest taka, że ​​można zapobiec temu problemowi za niewielkie pieniądze.

zabezpieczenie kabla ”, który owija się wokół kabla ładującego, zapobiega uszkodzeniu linii oraz zapobiega odbarwieniu, zabrudzeniu i innym typowym problemom kabli ładujących. Ponadto możesz zmienić kabel ładujący na wybrany przez siebie kolor. Ochraniacze kabli są niewiarygodnie tanie, a wysokiej jakości ochraniacze kabli można kupić za mniej niż 10 000 tomanów.

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych - uchwyt do ładowarki

Dzięki podstawie uchwytu ładowarki Twój telefon nie będzie już zawieszony między ziemią a niebem.

Wyobraź sobie sytuację, w której gniazdko elektryczne jest daleko od podłogi, a Twój telefon musi wisieć w powietrzu lub chcesz naładować telefon na siłowni, a nie chcesz kłaść go na brudnej podłodze sali gimnastycznej. W tych i podobnych czasach posiadanie „ stojak na ładowarkę ” może rozwiązać wszystkie problemy. Uchwyt do ładowarki kosztuje od 5 do 20 tysięcy tonów i jest instalowany wokół ładowarki ściennej, dzięki czemu telefon jest blisko gniazdka. Dzięki temu nie ma nacisku na ładowarkę ścienną i kabel, a Twój telefon nie będzie zawieszony w powietrzu ani zanieczyszczony na ziemi.

Za niewielką opłatą możesz uzyskać dostęp do jednego z najlepszych akcesoriów mobilnych, które mogą również przedłużyć żywotność ładowarki.

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych — kable magnetyczne

Kable magnetyczne; Najdoskonalsze i najdroższe akcesoria, jakie możesz kupić

Kable magnetyczne ” należą do najatrakcyjniejszych i oczywiście najbardziej luksusowych akcesoriów do telefonów komórkowych. Funkcją tych kabli jest to, że głowica kabla pozostaje w telefonie, a kabel jest z nią połączony magnetycznie. Stosowanie kabli magnetycznych ma wiele zalet w porównaniu do kabli standardowych. Przykładowo możesz ładować różne telefony i tablety za pomocą tylko jednego kabla, kupując kabel magnetyczny z trzema rodzajami micro USB i Lightning oraz USB typu C. Dodatkowo użycie kabli magnetycznych powoduje zużycie portu USB lub Lightning w Twoim telefonie mniej. Pomijając to wszystko, kable magnetyczne, zwłaszcza modele luksusowe, w których kabel jest świecący, są o kilka kroków atrakcyjniejsze i, mówiąc najprościej, „chłodniejsze”.

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych - konwerter OTG

Usuń komputer z trójkąta miłosnego telefonu, lampy błyskowej i komputera z konwerterem OTG.

Wśród akcesoriów, które wprowadziliśmy na tę listę, możemy nazwać „ Konwerter OTG „najbardziej znany. Adaptery OTG to kable lub proste adaptery, które podłącza się do telefonu i zapewniają pełny port USB. Konwerter OTG uważany jest za jedno z najpowszechniej stosowanych akcesoriów do smartfonów, które umożliwia podłączenie wszelkiego rodzaju pendrive’ów bezpośrednio do smartfonów. Istnieją konwertery OTG do wszelkiego rodzaju smartfonów z portami micro USB i Lightning oraz USB typu C, a na rynku irańskim można znaleźć modele od 10 tysięcy tomanów lub 1 miliona tomanów.

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych - rysik i uchwyt

Pióro dotykowe, które pełni jednocześnie funkcję uchwytu i czyścika do ekranu

Pióra dotykowe nie są specjalnymi akcesoriami; możesz uzyskać różne modele dla wszystkich rodzajów telefonów i tabletów. Sprawa robi się jednak ciekawa, gdy producenci akcesoriów do telefonów komórkowych dodają do tych prostych długopisów dziwne funkcje. Jednym z najbardziej ekscytujących rodzajów touch penów są modele, które mogą pełnić także rolę uchwytu na telefon; Jeśli więc nie używasz pióra, kładziesz je na stole, a Twój telefon na nim spoczywa. Pomimo dodania takiej funkcji, te rysiki dotykowe nie są bardzo drogie, a za kwotę około 10 tysięcy Tomanów można otrzymać rysik dotykowy, który jest jednocześnie uchwytem. Niektóre droższe modele posiadają na końcu szczoteczkę do czyszczenia ekranu telefonu.

Najlepsze akcesoria do telefonów komórkowych – naklejka na okładkę Mahot

Naklejka na okładkę, gdy piękno jest ważniejsze niż ochrona

Może etui ochronne były atrakcyjne dziesięć lat temu, ale teraz nastała era pokrowców ochronnych. Naklejka na obudowę działa jak osłona ekranu, z tą różnicą, że przykleja się do tyłu telefonu, a nie do przodu. Oczywiście naklejki na okładki nie pielęgnują telefonu tak dobrze, jak tradycyjne silikonowe nakładki; Zaletą naklejek na okładki jest jednak to, że można je spersonalizować pod kątem dowolnej płci i dowolnego wzoru; Możesz nawet wygrawerować na nim wybrany przez siebie tekst. Zamiast więc ograniczać się do silikonowych ochraniaczy, możesz zaopatrzyć się w osłonę ze skóry krokodyla lub ceramikę i ozdobić swoje imię.

Migawka aparatu mobilnego Bluetooth w kolorze niebieskim

Migawka Bluetooth, najlepsza opcja do zdalnego fotografowania

Dzięki migawce Bluetooth, po ustawieniu smartfona w odpowiednim miejscu, możesz nagrywać atrakcyjne zdjęcia ze znajomymi i rodziną. Praca z nim jest również prosta.

Migawka Bluetooth uznawana jest za jedno z najlepszych akcesoriów mobilnych. Wystarczy aktywować mobilną migawkę i podłączyć ją do smartfona. Następnie umieść urządzenie w dowolnym miejscu, w którym można zarejestrować lepszy obraz i za pomocą przycisków wspomnianego gadżetu wyreguluj kamerę.

Widok z boku czarnego projektora kieszonkowego

Kieszonkowy projektor wideo umożliwiający oglądanie filmów w większym formacie

Projektor wideo nie jest produktem nowym. Prawdopodobnie często je widziałeś w klasach, miejscach pracy i innych miejscach. Ale co, jeśli zawsze możesz nosić go w kieszeni?

W tej części artykułu przedstawimy Państwu kieszonkowe projektory wideo, które zawsze można schować do torby lub kieszeni i można z nich korzystać w dowolnym miejscu. Wspomniany produkt może wyświetlać Twoje pliki graficzne, a nawet niektóre mogą służyć jako power bank.

Konsola do gier PUBG obok smartfona

kategoria gier PUBG; doskonała opcja do strzelanek

Jeśli należysz do osób, które lubią strzelanki, zwłaszcza PUBG, ten produkt jest stworzony właśnie dla Ciebie. Możesz zwiększyć prędkość strzelania, instalując te małe uchwyty na smartfonie podczas gry.

Wspomniany uchwyt do gry można łatwo zamontować na telefonie komórkowym i nie pozwala na jego wyślizgnięcie. Możesz nadal korzystać z tego produktu, nawet jeśli Twój smartfon ma ramkę.

Zestaw do powiększania obrazu w smartfonie

Zestaw powiększający ekran dla lepszego oglądania filmów

Wyobraź sobie, że chcesz obejrzeć filmy nagrane z podróży lub nowy film, który pobrałeś z grupą znajomych. Oglądanie tych plików wideo na małym ekranie smartfona może być dla niektórych denerwujące; dlatego powstał prosty, ale funkcjonalny gadżet, który może powiększyć ekran telefonu komórkowego.

Wystarczy umieścić smartfon w wbudowanej sekcji i zobaczyć powiększony obraz. Po prostu!

Statyw pająka w kolorze czerwono-czarnym z aparatem

Statyw Spider, dzięki któremu możesz umieścić telefon w dowolnym miejscu

Jako ostatni produkt na liście wprowadzamy statyw, który będzie bardzo przydatny dla osób fotografujących się.

Dzięki elastycznym nóżkom statywy Spider mogą stabilnie trzymać urządzenie w różnych miejscach, dzięki czemu możesz nagrywać za ich pomocą filmy i zdjęcia. Ten produkt może być jednym z najlepszych akcesoriów mobilnych dla osób, które vlogują swoje codzienne życie.

Czy kupiłeś jakieś wyjątkowe akcesoria do swojego telefonu, które sprawiają, że wygląda dziwnie i ekscytująco? Jak myślisz, jakiego urządzenia brakuje na tej liście? W komentarzu prosimy o przedstawienie tego.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie micromaxPobieranie premium motywów WordPresskurs udemy do pobrania za darmo