Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [21st Jul]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [21st Jul]

Kolejny tydzień dobiega końca w świecie Androida i wkrótce wydarzy się wiele ciekawych rzeczy, gdyż jesteśmy blisko premiery Nexusa drugiej generacji 7. I nie jest to jedyna zapowiedź, na którą czekamy z niecierpliwością, gdyż wygląda na to, że Google w końcu wypuści na rynek smartfon Moto X w sierpniu 1 w Nowym Jorku. Mówi się, że jest to urządzenie, które można w dużym stopniu dostosować do własnych potrzeb.

Na tydzień kończący się 21 lipca przygotowaliśmy listę piętnastu aplikacji na Androida i tym razem nie mamy tylu gier, ile było na poprzedniej liście. Zamiast tego będziesz mógł cieszyć się dużym wyborem kreatywnych aplikacji, a korzystając z niektórych z nich, będziesz mógł nawet zarobić trochę pieniędzy. Co więcej, w naszym cotygodniowym podsumowaniu bardzo interesujące jest zobaczenie wielu płatnych aplikacji na Androida jednocześnie.

MEGA (bezpłatny)

Tak, MEGA to aplikacja na Androida firmy Kim Dotcom Mega platforma do przechowywania danych w chmurze, która obecnie znajduje się w Nowej Zelandii. Jeśli korzystasz z Dropbox, GoogleDrive lub innej aplikacji do przechowywania danych w chmurze, Mega może nie być pod wielkim wrażeniem, ale mimo to aplikacja zapewnia 50 GB darmowej przestrzeni w chmurze, która jest tak potrzebna w dzisiejszych czasach. Synchronizacja aparatu, transfer dwukierunkowy i szyfrowanie haseł to główne cechy tej aplikacji.

Synchronizacja BitTorrent (bezpłatna)

Aplikacja BitTorrent Sync na Androida jest dostępna na rynku, który może wydawać się zatłoczony, ale biorąc pod uwagę liczbę fanów tej firmy, nie mam wątpliwości, że aplikacja zyska całkiem sporą bazę użytkowników. Aby uniknąć nieporozumień, powinieneś wiedzieć, że BitTorrent Sync to aplikacja do synchronizacji plików osobistych i nie jest kompatybilna z aplikacjami do udostępniania plików torrent. Aplikacja szyfruje przesyłane pliki, jest bezpłatna, nie ma ograniczeń co do rozmiaru pliku, a także umożliwia mobilną synchronizację plików.

Rex (bezpłatny)

Obecnie pojawia się tak wiele nowych aplikacji na Androida, że ​​trudno za nimi nadążyć. A tak na marginesie, to jest główny powód naszej cotygodniowej listy. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej pomocy w odkrywaniu nowych, fajnych aplikacji na Androida, możesz wypróbować Rexa. Aplikacja będzie oferować rekomendacje oparte na już zainstalowanych aplikacjach.

Pływający Toucher (bezpłatny)

Floating Toucher ma postać przycisku, który „unosi się” na ekranie nad innymi aplikacjami, umożliwiając umieszczenie go w dowolnym miejscu. Po kliknięciu rozwinie się jako większy okrąg z kilkoma podstawowymi poleceniami systemowymi, takimi jak umożliwienie wyczyszczenia pamięci lub przejścia bezpośrednio do ustawień systemu. Łatwo też sprawić, by zniknął, wystarczy, że wykonasz długie naciśnięcie. Obejrzyj film i przekonaj się, jakie to genialnie proste.

Łamacz Fantazji ($00,99)

Dobra lista aplikacji na Androida zdecydowanie powinna zawierać gry, które zabijają czas! Fantasy Breaker to jedna z takich gier na Androida, w której potężnymi kulami pokonujesz przeszkody na swojej drodze. Ukończ 50 unikalnych poziomów w niesamowitej grafice, aby stać się najlepszym niszczycielem!

Medalion Beta (bezpłatny)

Locket ma całkiem interesującą koncepcję – płaci za wyświetlanie reklam na ekranie blokady. Wystarczy przesunąć palcem i odblokować telefon, aby zarobić kilka centów. Mówi się, że można zarobić „nawet setki dolarów rocznie”, ale nie chcę sobie wyobrażać, ile to oznacza. Niemniej jednak, kto wie, może w 3 lat, będziesz w stanie zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby kupić nowy telefon.

Aplikacja telefoniczna (bezpłatna)

Wyobraź sobie aplikację, która wie, do kogo chcesz zadzwonić? Dialapp to jedna z takich aplikacji, która w „magiczny sposób” potrafi przewidzieć, do kogo zadzwonisz w następnej kolejności, na podstawie Twojej lokalizacji, godziny, kalendarza i rozmów. Załóżmy, że umówiłeś się z kimś w swoim kalendarzu na spotkanie. Dialapp wyświetli na swojej liście tę właśnie osobę, więc nie będziesz musiał jej szukać w swoich kontaktach. Kiedy chcesz zjeść, idziesz do listy i widzisz tam swoje ulubione miejsce z chińską kuchnią. Całkiem pomysłowe, prawda?

Setki ($40,99)

Setki to bardzo, bardzo wciągająca gra logiczna, więc pobieraj ją ostrożnie! Twórcy twierdzą, że potrzebne mogą być do tego „szybkie palce i głębokie myślenie”, zatem nie jest to gra przeznaczona wyłącznie na stratę czasu. „The New York Times”, „The Atlantic” i „The Guardian” były pod wrażeniem gry, podobnie jak my. Na co czekasz? Niech rozpocznie się zabawa w układanie puzzli!

Origami (bezpłatny)

Czasami chcesz udostępniać zdjęcia i filmy tylko rodzinie, a nie wszystkim Facebook przyjaciele np. Dzięki origami jest to możliwe, ponieważ umożliwia tworzenie albumów ze zdjęciami i filmami oraz udostępnianie ich członkom rodziny. Możesz łatwo zapraszać członków rodziny ze swojej książki adresowej. Naprawdę imponujące jest to, że możesz cieszyć się nieograniczonym rozmiarem przesyłanych plików i miejscem na dane.

Biofilia (12,99 USD)

To najdroższa aplikacja na naszej liście, ale wydaje się, że jest warta swojej ceny, co potwierdza jej dobra ocena. Biophilia to multimedialna mieszanka muzyki, natury i technologii pod okiem słynnego muzyka Björk. Możesz tworzyć i uczyć się muzyki, a wszystko to we wspaniałej, wizualnej, trójwymiarowej galaktyce. Film przedstawiający aplikację mówi lepiej niż słowa.

iSeeNotes ($30,99)

Aplikacja iSeeNotes na Androida to rozkosz dla muzyków na całym świecie! Ta niesamowita aplikacja przeskanuje nuty i w magiczny sposób przekształci je w prawdziwą muzykę! Korzystając z muzycznego OCR (optycznego rozpoznawania znaków), aplikacja może czytać nuty. Aplikacja jest dopiero w fazie początkowej, więc oczekuje się, że będzie zawierała błędy z błędami. Daj jednak czas, a jestem pewien, że twórcy nas nie zawiodą!

Piękny minutnik (bezpłatny)

Timer jest nam potrzebny do wielu rzeczy – aby zobaczyć, jak szybko biegniemy, aby wiedzieć, kiedy zupa jest gotowa lub ile minut pozostało do rozpoczęcia drugiej połowy tego ważnego meczu piłkarskiego. Beautiful Timer dla Androida sprawia, że ​​wszystkie te zadania stają się przyjemnością dzięki oszałamiającemu interfejsowi wizualnemu.

Nieskończony lot ($40,99)

Miłośnicy latania czy aspirujący piloci? Infinite Flight pozwala cieszyć się w pełni funkcjonalnym symulatorem lotu. Wybieraj spośród 27 samolotów, 8 regionach i wszystkich głównych lotniskach wyposażonych w precyzyjne pasy startowe i drogi kołowania. Będziesz miał do dyspozycji narzędzia do planowania lotu, system lądowania według wskazań przyrządów (ILS), autopilota z opcjami wysokości, kursu, przepustnicy i prędkości pionowej, zaawansowany system powtórek, czas i warunki pogodowe, konfigurację ciężaru i wyważenia, lekcje wprowadzające i latania po starcie, Dziennik i osiągnięcia. Zapnijcie pasy, panie i panowie!

Motywacja (bezpłatna)

Zwlekanie jest jednym z naszych największych wrogów, jeśli chodzi o zarządzanie czasem. Motivade pomoże Ci wrócić do formy i poczuć się lepiej! Aplikacja działa jak motywator do ćwiczeń społecznościowych, informując Cię o postępach, jakie poczyniłeś i jak radzisz sobie z przyjaciółmi. Oczywiście dostępne są opcje śledzenia kondycji.

Druk (bezpłatny)

Aplikacja Printic została po raz pierwszy udostępniona użytkownikom iPhone’a, ale teraz jest dostępna również jako aplikacja na Androida. Zrób zdjęcie pięknego zachodu słońca i od razu je wydrukuj i wyślij do mamy pocztą! Obecnie dostępna tylko w USA, Printic pobierze od Ciebie zryczałtowaną stawkę w wysokości 99 centów, z wliczoną wysyłką 3×4-calowy wydruk, zdjęcie przypominające polaroid.