Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [21st may]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [21st may]

Czy przegapiłeś cotygodniową listę najfajniejszych i najbardziej niesamowitych aplikacji na Androida? Wiemy, że mieliśmy. Na tydzień kończący się 19 maja zebraliśmy jak zawsze różne ciekawe aplikacje i gry na Androida. Powinieneś zwrócić uwagę na darmowe gry, ponieważ darmowe nie oznaczają w 100% darmowe, ponieważ będziesz musiał kupić różne elementy w grze, aby w pełni je wykorzystać lub po prostu stać się lepszym lub uzyskać lepsze wyniki, głównie w grach.

Zeszłotygodniowa lista najlepszych aplikacji na Androida naszym zdaniem nie jest aż tak przestarzała, więc koniecznie ją sprawdź. Sprawdźmy bez zbędnych ceregieli, jak produktywny był ten tydzień w świecie aplikacji na Androida! Tym razem mamy dużo gier, co oznacza więcej zabawy. Daj nam znać w sekcji komentarzy, jeśli zauważyłeś również kilka godnych uwagi wzmianek.

Spotkania Google+ (bezpłatne)

W zeszłym tygodniu na konferencji Google I/O zaprezentowano samodzielną aplikację Google+ Hangouts. Aplikacja łączy trzy dotychczasowe produkty: Talk, Google+ Messenger i Hangouts w jeden – Google+ Hangouts. Możesz bezpłatnie rozmawiać ze znajomymi i prowadzić bezpłatne rozmowy wideo nawet z 10 kontaktami. Niestety dla tych, którzy chcą pozostać anonimowi, nie możesz już czekać „niewidzialny”, tak jak to zrobiłeś w Google Talk.

Jeż Sonic ($20,99)

Sonic the Hedgehog to jedna z najbardziej ikonicznych postaci w historii gier. Niedawno zrecenzowaliśmy grę Sonic Dash (iOS), więc jeśli jesteś fanem tej gry, koniecznie zajrzyj do niej. To remake oryginalnej gry, od której wszystko się zaczęło. Oprócz Sonica po raz pierwszy w historii będziesz grać także z jego przyjaciółmi, Tailsem i Knucklem.

Karateka Klasyczna ($00,99)

Karateka Classic jest jeszcze starsza od Sonic the Hedgehog, przywołując wspomnienia cieszącej się dużym powodzeniem gry Karateka z 1984 roku. Twórcą aplikacji jest Jordan Mechner, on również wykonane oryginalną grę Karateka, a także Prince of Persia. Walczysz jako samotny bohater, aby ocalić księżniczkę przed złym watażką Akumą. Powodzenia!

Kidpix (bezpłatny)

Aplikacja Kidpix na Androida opiera się na wspaniałym pomyśle – zapewnia odpowiednie narzędzie do przechowywania, a nawet udostępniania prac Twojego dziecka. Bez względu na to, co rysują i co tworzą, ważne jest, aby przechowywać ich dzieła. Masz ramki, które możesz dodać do zdjęć swoich dzieł sztuki, a także możesz uporządkować je w różnych kolekcjach.

Brygada Blitz (bezpłatna)

Gameloft to jedna z najlepszych na świecie firm zajmujących się tworzeniem gier mobilnych. Ich gry mają oszałamiającą grafikę i to samo dotyczy Blitz Brigade. Jest to gra wieloosobowa FPS, w której możesz grać w siłach Osi lub Aliantów. Wybierz, kim chcesz być – Żołnierzem, Strzelcem, Medykiem, Snajperem, Stealthem i walcz z 11 innymi użytkownikami z całego świata.

Beach Buggy Blitz (bezpłatny)

Beach Buggy Blitz to kolejna gra od czołowego dewelopera, która niedawno została wybrana przez redakcję w Google Play. Dzięki tej grze będziesz mógł także korzystać z nowych usług gier Google Play. Prowadź swój plażowy buggy po tajemniczej wyspie, aby pokonać kraby, yeti i trzymać się z daleka od płonącej gorącej lawy. Wszystko po to, aby zdobyć wspaniałe nagrody.

Golf Super Stickmana 2 (Bezpłatny)

Jeśli grałeś w Super Stickman Golf, z pewnością spodoba ci się jego kontynuacja. Nie jest to jednak zwykła gra w golfa, ponieważ zawiera wiele trudnych dołków, które wystawią na próbę Twoją wiedzę o kącie gry. Wciągająca gra o fizyce, w której możesz także grać z innymi, aby zostać najlepszym golfistą.

Rivals at War (bezpłatny)

Rivals at War to jedna z najlepszych gier na Androida, jakie widziałem od jakiegoś czasu. Świetna grafika i gry to główne powody, dla których pokochasz tę grę. Rekrutuj i trenuj swoich żołnierzy, aby walczyli z drużynami z całego świata w grze wojennej dla wielu graczy. Możesz być dowódcą, snajperem, strzelcem piły, niszczycielem, radiooperatorem, a nawet medykiem.

We Heart It (bezpłatny)

We Heat It, świetne miejsce online, w którym codziennie możesz znaleźć niesamowite zdjęcia i cytaty, udostępniło niedawno aplikację na Androida, dzięki której możesz czerpać więcej inspiracji bezpośrednio ze swojego urządzenia. I nawet jeśli po raz pierwszy słyszysz o We Heart It, być może jest to właściwy moment, aby rozpocząć odkrywanie tej podnoszącej na duchu sieci.

Zwinne pytania (bezpłatne)

Mam szczególną miłość do gier, które mają „pikselowane” postacie. Nie wiem dokładnie dlaczego, ale w jakiś sposób sprawia to, że gra wygląda ciekawiej, dzięki swojemu aspektowi retro. W Nimble Quest możesz poprowadzić bohaterów w walce z niezliczoną liczbą wrogów. Możesz także odkładać innych w Gildiach i wykonywać zadania.

Profiler DVD ($80,99)

Nie jest to może tania aplikacja, ale bardzo przydatna dla potrzebujących. Wiedza o tym, jak efektywnie przechowywać filmy to jedno, ale śledzenie wszystkich filmów, które obejrzałeś i polubiłeś, to coś innego. Pomoże Ci w tym DVD Profiler dzięki ogromnej bazie danych zawierającej ponad 600 000 tytułów.

Wzmacniacz basów Pr ($10,99)

Bass Booster Pro to aplikacja do ulepszania dźwięku na Androida, która obsługuje nie tylko funkcję Bass. Masz kilka przydatnych funkcji, takich jak wirtualizator i automatyczne wykrywanie ustawień, które zmieniają ustawienia wstępne w zależności od rodzaju słuchanej muzyki. Jeśli słuchasz jakiegoś New Age, ustawienie wstępne zostanie ustawione zgodnie z tym.

Teraz odtwarzane ($10,99)

Kolejna świetna aplikacja na Androida dla miłośników muzyki, odtwarzacz muzyki Teraz odtwarzane, jest jedną z najlepiej wyglądających, na jakie się natknęliśmy. Jest, jak to określa deweloper, elegancki. Ma wygląd przypominający Google Now, który jest tak delikatny dla oczu. Wspaniałą funkcją jest to, że automatycznie pobiera teksty piosenek, których słuchasz.

Szept (bezpłatny)

„Whisper to anonimowy portal społecznościowy, który pozwala dzielić się wyznaniami, wyrażać siebie i poznawać nowych ludzi” – tak brzmi oficjalny opis. Miałem kilka wątpliwości, zanim umieściłem ten produkt na naszej liście. Miejmy nadzieję, że nie będzie to miejsce, w którym zeznania będą kończyły się aresztowaniami. Z drugiej strony jest to świetny sposób na uwolnienie się od niektórych sekretów i uwolnienie się od ciężaru.

Moshcam

Czasami muzyka na żywo potrafi przekazać emocje znacznie lepiej niż oficjalna, nagrana piosenka. Moshcam to miejsce, w którym możesz bezpłatnie znaleźć teledyski i wywiady na żywo. A darmowe nie oznacza złej jakości, ponieważ programy są kręcone przez profesjonalistów i są wysokiej jakości.