Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [23rd Jun]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [23rd Jun]

Czy przegapiłeś naszą cotygodniową listę najlepszych aplikacji na Androida? Wracamy do akcji ze świeżą listą, która zakończy się w tym tygodniu, 23 czerwca. Zmieniamy harmonogram publikacji i publikujemy naszą cotygodniową listę w niedzielę, a nie na początku następnego tygodnia. Dlatego pamiętajcie i odtąd w każdą niedzielę sprawdzajcie naszą wyśmienitą kolekcję najlepszych, nowych aplikacji na Androida.

Ekosystem Androida otrzymuje większe wsparcie i artylerię promocyjną od swojego twórcy, Google. Niedawno firma z Mountain View ogłosiła, że ​​rozpoczyna strategię sprzedaży detalicznej Androida w Indiach, otwierając kilka sklepów Android Nation jeszcze w tym roku. Rzućmy okiem na najlepsze nowe aplikacje na Androida w tym tygodniu.

Instagram (Bezpłatny)

W niedawnym Facebook wydarzeniem, nad którym spółka ma obecnie kontrolę Instagram ogłosiła wsparcie dla wideo, wyraźnie rywalizując z Vine, firmą, którą później także przejęł internetowy mamut – Twitter. Facebook Niedawno ogłosił także obsługę klikalnych hashtagów, kolejnej funkcji skopiowanej z Twitter. Następnie, ponieważ Instagram dokonał tej dużej zmiany, zaktualizowano także jego aplikację na Androida. Możesz teraz udostępniać 15-sekundowe filmy i stosować do nich maksymalnie 13 filtrów.

Klawiatura Google (bezpłatna)

Czy używasz zbyt dużo SwiftKey lub Swype? A co, jeśli wypróbujesz własne rozwiązanie klawiatury Google, które jest teraz dostępne dla wszystkich użytkowników Androida jako aplikacja. Aplikacja klawiatury Google na Androida umożliwi Twojemu urządzeniu z Androidem „pisanie na Nexusie”.

Jego główne cechy są następujące:

  • Pisanie gestami z dynamicznym, pływającym podglądem
  • Pisanie głosowe
  • Sugestie następnego słowa i uzupełnienia bieżącego słowa
  • Słowniki dla 26 języków
  • Zaawansowane układy klawiatury

Threema ($10,99)

Obecnie toczy się taka debata na temat naszej prywatności w Internecie, że większość z nas nawet nie wie, którą stronę wybrać. Threema to aplikacja do przesyłania wiadomości mobilnych na Androida, która zapewnia pełne szyfrowanie, dzięki czemu tylko Ty i odbiorca możecie przeczytać wiadomość. Aplikacja została opracowana przez firmę Swiss, a jej serwery również znajdują się w Szwajcarii. Oprócz wysyłania wiadomości możesz udostępniać zdjęcia, filmy i swoją lokalizację GPS; możesz także synchronizować kontakty.

Weaphones WW2: Symulator broni palnej ($00,99)

Weaphones WW2: Firearms Sim to jedna z najbardziej kreatywnych aplikacji na Androida, jakie widziałem od jakiegoś czasu. Zasadniczo możesz wchodzić w interakcję ze swoim urządzeniem z Androidem, jakby to była prawdziwa broń. Załaduj, naładuj, oczyść i strzelaj z jednego z pistoletów. Gra zawiera autentyczną mechanikę broni, a będziesz mile zaskoczony „realistycznymi efektami ognia, dźwięku, dymu, błysku i odrzutu”. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa.

Roztop skały (bezpłatny)

Nie tak dawno temu wersja Rockmelt na iOS została zaktualizowana do wersji 3.0 a teraz firma zdecydowała się wypuścić także wersję na Androida. Przeglądarka Rockmelt na Androida zapewnia szybkie działanie, szybkie renderowanie stron internetowych, zdjęć i filmów. Można go także używać jako swego rodzaju aplikacji Reader, ponieważ możesz dodawać najczęściej odwiedzane strony internetowe, personalizując w ten sposób szukaną przez Ciebie treść. Mimo że aplikacja jest bezpłatna, nie zawiera żadnych ukrytych reklam.

Mini Ninja ($20,99)

Pamiętam, że Mini Ninjas było jedną z ostatnich gier, w które grałem na komputerze i bawiłem się naprawdę nieźle. Jeśli więc Mini Ninjas jest podobne do gry, w którą grałem, zabawa będzie gwarantowana! Będziesz grać jako jeden z 4 Bohaterowie ninja: Hiro, Futo, Suzume i Kunoichi walczą z magiczną armią Złego Samuraja Watażki. Uratuj swoich przyjaciół Ninja z klatek, aby zdobyć energię Kuji i rzucić magiczne zaklęcia Kuji, aby uzyskać oszałamiające ataki.

Batman: Blokada Arkham City ($50,99)

Odkąd byłem dzieckiem, moim ulubionym superbohaterem był Batman. Nawet teraz mam z nim koszulki. Twoim zadaniem jest, jak zawsze, pokonać ogromną armię złoczyńców i popleczników. Od czasu do czasu możesz walczyć z Jokerem, Two-Face, a także z ekskluzywnym bossem Deathstroke. Gra jest również zoptymalizowana pod kątem najlepszych tabletów z Androidem, firmy Samsung Galaxy Tab, Asus Transformer, Nexus 7, i więcej! Możesz dostosować swojego Batmana za pomocą specjalnych skórek i ulepszeń.

Kwiaty dla dzieci (bezpłatne)

Jeśli używasz urządzenia z Androidem do pomocy w rodzicielstwie, to Baby Blossoms powinno znaleźć się w Twojej kolekcji. Zawiera kilka bardzo ważnych funkcji, takich jak śledzenie szczepień, kalkulator wzrostu, kalkulator BMI/kalkulator BMR, ustawianie przypomnień, pobliskie sklepy, pobliskie szpitale, imiona dzieci, wskazówki dla rodziców, a nawet galerię dzieci, w której możesz dodać zdjęcia swojego maleństwa .

Szybkie społecznościowe ($00,99)

Jak uwielbiam aplikacje na Androida, które są tak proste, a jednocześnie tak potrzebne użytkownikom na całym świecie. Quick Social to jedna z takich aplikacji. Umożliwia tweetowanie i udostępnianie Facebook lub opublikuj na swoim koncie Google+ prosto z szuflady powiadomień Androida! Twórcy ostrzegają nawet użytkowników, aby tego nie dawali 1 gwiazdek, jeśli coś nie działa, ale raczej napisać na ich e-mail, aby naprawili problem – [email protected].

Na krawędzi świadomości ($20,99)

Dzięki grze logicznej na naszej cotygodniowej liście na Androida wszystko znów wydaje się normalne, prawda? W Brink of Consciousness wcielasz się w Sama Wilde’a, który musi uratować swoją ukochaną Annę z rąk złego maniaka. Będziesz musiał rozwiązać wiele zagadek, więc jeśli lubisz gry przygodowe z łamigłówkami, ta na pewno ci się spodoba.

Stuknij żabę HD ($00,99)

Tap the Frog HD to jedna z tych uzależniających gier, od których nie można się oderwać. Prawdopodobnie dlatego na całym świecie gra w nią ponad 15 milionów ludzi. Podczas gry pomożesz Żabie skakać, malować i chodzić w przestrzeni kosmicznej, aż dotrze do jego ukochanej.

Cyfrowy Kalkulator (bezpłatny)

DigiCal to jedna z najlepszych aplikacji kalendarza na Androida. Ma imponujące detale wizualne, takie jak światło Holo i ciemne motywy 6 potężne widoki kalendarza (dzień, tydzień, porządek obrad, miesiąc, miesiąc tekstowy i lista) oraz 5 pięknie zaprojektowane widżety (lista, siatka, dzień, lista dni i miesiąc). Aplikacja ma szczególny związek z usługami Google, ponieważ posiada następujące funkcje:

  • Wbudowane wyszukiwanie lokalizacji za pośrednictwem Miejsc Google
  • Google Now (Android 4.1+) wsparcie

Gdzie jest mój Miki? ($00,99)

Where’s my Mickey’s przenosi nas do popularnej gry Where’s my Water. I rzeczywiście, te gry są nieco podobne, ponieważ są częścią serii gier mobilnych Disneya. Oczywiście będziesz grać z Mickeyem, ale będziesz mógł odkrywać zabawne epizody z nowymi przyjaciółmi, takimi jak Goofy. Wyposażony w zupełnie nową mechanikę pogody, możesz „wykorzystać wiatr, chmury i deszcz, aby manewrować na ponad 100 poziomach wypełnionych zabawnymi wyzwaniami”.

Slydris ($10,99)

Slydris to gra logiczna, która zebrała wiele pozytywnych recenzji na portalach poświęconych grom. Właściwie to została nazwana przez GameTrailers grą roku 2012 na iOS. Teraz została przeniesiona na Androida i jest jedną z tych gier, w które idealnie nadaje się, gdy na kogoś czekasz lub stoisz w kolejce, co lubię nazywać „szybkie, zabawne gry”. Istnieją trzy tryby gry: tryb nieskończony, tryb Zen i tryb przetrwania.

Zachód słońca: filtr nocny ($00,99)

Korzystanie ze smartfona przed snem zawsze rodzi wiele pytań: czy uda mi się dobrze wyspać? Podobno nadal można się wyspać, jeśli przyciemnimy wyświetlacz i zachowamy odpowiednią odległość od oczu. Jednak nadal nie polecałbym tego robić. Ale jeśli jesteś użytkownikiem smartfona późno lub w nocy, być może Sunset: Night Filter może ci pomóc. Jak głosi opis, „Zachód słońca to filtr ekranowy, który dodaje dodatkową warstwę przyciemniającego koloru, aby pomóc ukoić oczy w tych wyjątkowo ciemnych godzinach”. Ochrona oczu jest bardzo ważna, a ta kreatywna aplikacja w tym pomaga.