Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [4th Jun]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [4th Jun]

To ten moment w tygodniu, kiedy przyglądamy się wszystkim nowym i godnym uwagi aplikacjom przesłanym do sklepu Google Play i włączamy je do naszego podsumowania. Jak zawsze lista będzie zawierać zarówno aplikacje, jak i gry, bezpłatne i płatne. W niektórych przypadkach bezpłatne aplikacje będą wymagały zakupów w aplikacji, które są potrzebne do odblokowania pełnej funkcjonalności.

Na tydzień kończący się 2 czerwca 2013 r. mamy kilka nowych gier, kilka przeglądarek internetowych, aplikację z budzikiem, aplikację do automatyzacji i wiele więcej. Aplikacje nie są ułożone w określonej kolejności.

Winorośl (bezpłatna)

Wino cieszy się ogromną popularnością od czasu premiery na iPhonie, dawno temu. Obecnie ma ponad 13 milionów użytkowników i Twitter w końcu wypuścił Vine także na Androida. Jak wykazały wstępne testy, nowa aplikacja Vine jest zaskakująco lepiej zaprojektowana i szybsza niż wersja na iPhone’a. Dla niewtajemniczonych Vine umożliwia użytkownikom nagrywanie zwięzłych, sześciosekundowych filmów, które automatycznie odtwarzają się w pętli i zawierają dźwięk.

Telewizja (bezpłatna)

Telewizja jest już dostępna w Sklepie Play, ale programista zaktualizował aplikację po zoptymalizowaniu jej również pod kątem tabletów z Androidem. To platforma wyszukiwania społecznościowego, która łączy treści z Internetu, własnej biblioteki Telly i witryn innych firm, takich jak ESPN i YouTube. Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, co oferuje.

Następna przeglądarka (bezpłatna)

Popularna aplikacja do uruchamiania systemu Android, Go Launcher, właśnie uruchomiła nową aplikację do przeglądania mobilnego dla systemu Android. Next Browser zapewnia płynne i szybkie surfowanie po Internecie i oferuje przydatne funkcje, takie jak przeglądanie w kartach, wiele rozszerzeń przeglądarki i możliwość synchronizowania zakładek na różnych urządzeniach.

Administrator Google (bezpłatny)

Jeśli jesteś użytkownikiem Google Apps, będzie to muzyka dla Twoich uszu. Po długim oczekiwaniu firma Google w końcu udostępniła aplikację na Androida dla administratorów Google Apps. Został zaprojektowany, aby ułatwić administratorom korzystanie z telefonu lub tabletu z Androidem w celu wykonywania najczęstszych zadań w podróży. Mogą one obejmować szybkie dodawanie lub zawieszanie użytkowników, resetowanie haseł, zarządzanie członkostwem w grupach, przeglądanie zmian ustawień domeny oraz bezpośrednie dzwonienie lub wysyłanie e-maili do określonych użytkowników.

Serdecznie ($10,99)

Jeśli regularnie odwiedzasz naszego bloga, z pewnością wiesz, jak bardzo kochamy aplikacje z budzikami. Cóż, oto jeszcze jeden, który robi na nas wrażenie. Serdecznie budzi Cię stopniowo narastającymi dźwiękami, które nie tylko nie są obce i przerażające, ale w rzeczywistości są pocieszające i znajome. Za $10,99, nie jest tani, ale ma wygląd i funkcje, które uzasadniają tę cenę.

Kamera 2 ($20,99)

W sklepie Play nie brakuje aplikacji do aparatu, ale Kamera 2 obiecuje, że będzie inaczej. Opracowany przez twórców popularnej aplikacji Paper Camera Camera 2 jest reklamowana jako „najlepsza aplikacja do efektów w czasie rzeczywistym”. Oferuje szereg filtrów, takich jak stare monitory komputerowe, science-fiction i inne.

Klasyczna Opera Mobile (bezpłatna)

Oto druga mobilna przeglądarka internetowa na liście, tym razem autorstwa jednej z moich ulubionych firm zajmujących się przeglądarkami. To jest dla tych użytkowników, którzy byli niezadowoleni z dostosowania Opery Chrome Webkit do swojej przeglądarki mobilnej. Klasyk przywraca starą wersję inną niż WebKit z tymi samymi starymi funkcjami, takimi jak szybkie wybieranie, zawijanie tekstu i inne.

Zdalna klawiatura (bezpłatna)

Masz dość klawiatur ekranowych? Nie masz ochoty kupować dodatkowego sprzętu, np. stacji dokującej lub klawiatury Bluetooth? Zdalna klawiatura umożliwia podłączenie klawiatury komputera stacjonarnego poprzez sieć WLAN/USB do urządzenia z systemem Android i wygodne sterowanie nim. Dzięki tej aplikacji możesz nie tylko pisać, ale także kopiować i wklejać tekst między urządzeniami w obu kierunkach.

Duolingo (bezpłatny)

Duolingo była dość popularna na iOS jako bezpłatna aplikacja do nauki języków, a teraz pojawia się także na Androidzie. Ucz się hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, portugalskiego, włoskiego i angielskiego całkowicie za darmo. Gorąco polecamy z naszej strony.

ArtFlow – szkicuj, maluj, rysuj (bezpłatny)

Aplikacje do szkicowania powoli zaczynają zyskiwać na popularności, szczególnie na iPadzie. Wraz ze wzrostem zainteresowania tabletami z Androidem programiści zaczęli udostępniać aplikacje do szkicowania i malowania również na Androida. Przepływ sztuki ma na celu przekształcenie tabletu w cyfrowy szkicownik z ponad 50 pędzlami i innymi narzędziami do rysowania. Aby odblokować pełną funkcjonalność, wymagane są zakupy w aplikacji.

Pływające powiadomienia (bezpłatne)

Zanim przejdziesz dalej i wypróbujesz, ostrzegamy, że jest to wciąż wersja alfa i nie jest jeszcze dostępna w sklepie Play. Jeśli jesteś fanem funkcji Chat Heads Facebook Strona główna, powinieneś spróbować Pływające powiadomienia aplikacja, która naśladuje głowy czatu dla wszystkich powiadomień.

Korektor muzyczny (bezpłatny)

Aplikacje korektora są dostępne w wielu sklepach Play. Nowy produkt w bloku nosi trafną nazwę Music Equalizer, który obiecuje poprawić jakość dźwięku w telefonie lub tablecie, umożliwiając dostosowanie poziomów efektów dźwiękowych w celu uzyskania najlepszego dźwięku. Jest to suwak głośności z pięciopasmowym korektorem z efektami Bass Boost i Virtualizer.

Przepływ profilu (bezpłatny)

Profile Flow to kolejna aplikacja do automatyzacji Androida, która obiecuje uczynić Twój smartfon jeszcze inteligentniejszym, automatycznie przełączając profile dla Ciebie na podstawie określonego zestawu warunków, takich jak Twoja lokalizacja, pora dnia, sieć, z którą jesteś połączony itp. NA.

NarcoGuerra ($104)

Zakryliśmy NarcoGuerra w naszym wczorajszym cotygodniowym podsumowaniu najlepszych aplikacji na iPhone’a i oczywiście zasługuje na miejsce również tutaj. Ta niezależna gra koncentruje się na wojnie z narkotykami w Meksyku, stawiając graczy w sytuacji władz meksykańskich próbujących pokonać kartele narkotykowe, a także korupcji we własnej policji.

Po Ziemi ($00,99)

Kolejną grą, którą omówiliśmy w naszym cotygodniowym podsumowaniu najlepszych aplikacji na iOS, jest After Earth. Oparta na programie telewizyjnym z Willem Smithem i jego synem Jaydenem, ta gra typu „niekończący się biegacz” ma 20 misji do rozegrania i ma fajnie wyglądającą grafikę.