Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [5th Aug]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [5th Aug]

Witajcie, Androidowcy z całego świata! Kolejny tydzień zakończył się czwartego sierpnia i mamy dla Was kolejne soczyste podsumowanie niektórych z nich najlepsze nowe aplikacje na Androida które pojawiły się w Sklepie Play. Do najważniejszych wiadomości dla użytkowników Androida należy z pewnością fakt, że Google pracuje nad aplikacją Android Device Manager (która zostanie udostępniona jeszcze w tym miesiącu), która umożliwi usunięcie wszystkich danych z urządzenia, jeśli nie będzie można ich odzyskać lub zostały one odzyskane. skradziony. Jeśli go zgubiłeś, będziesz mógł zadzwonić na swój telefon przy maksymalnej głośności, aby go znaleźć.

Jeśli szukasz naszej listy najlepszych aplikacji na iPhone’a/iPada z ostatniego tygodnia, znajdź ją tutaj. Na naszej aktualnej liście znajdą się aplikacje dla produktów Google, Office Mobile dla Androida, wystarczająca liczba gier, które pozwolą Ci działać przez następny tydzień, oraz różne inne genialne aplikacje, których zadaniem jest od szybszej nauki nowego języka po dekorowanie domu. Jak zawsze kolejność aplikacji jest całkowicie przypadkowa.

Google AdSense (bezpłatny)

Liczba witryn informacyjnych rośnie z dnia na dzień, a właściciele witryn również chcą zarabiać na swoim ruchu. Jeśli jesteś jednym z nich, prawdopodobnie wiesz, czym jest AdSense. Google uruchomiło teraz aplikację na Androida dla użytkowników AdSense. Teraz możesz zalogować się ze smartfona lub tabletu, aby zobaczyć, jakie były Twoje zarobki z poprzedniego dnia.

Rymdkapsel ($30,99)

Przy tak dużej liczbie recenzji z wyspecjalizowanych sklepów internetowych naszym świętym obowiązkiem dla Androida było umieszczenie Rymdkapsel na naszej liście. Rymdkapsel to gra strategiczna czasu rzeczywistego, w której Twoim zadaniem jest zbudowanie stacji kosmicznej z bloków w kształcie tetromino, które w rzeczywistości są pokojami.

Sługusy to robotnicy, którzy pomogą Ci rozwinąć stację i przygotować się na nieuchronny atak. Trochę dziwnie jest wyjaśniać grę, która wydaje się tak prosta, więc dlaczego nie obejrzeć filmu?

Office Mobile (subskrypcja Office 365)

Po uruchomieniu aplikacji Office Mobile dla użytkowników iPhone’a (bez wersji na iPada), Microsoft ogłosił niedawno również wersję na Androida. Jednak „sztuczka” pozostała ta sama – będziesz potrzebować subskrypcji Office 365. Osoby posiadające tę aplikację mogą używać pakietu Office Mobile dla systemu Android do uzyskiwania dostępu, przeglądania i edytowania plików programów Microsoft Word, Microsoft Excel i Microsoft PowerPoint.

Wiadro słów (bezpłatne)

Nauka nowego języka może być trudna, dlatego wielu z nas decyduje się na zainstalowanie na swoich urządzeniach aplikacji do nauki języków na Androida. Word Bucket pomaga znajdować i uczyć się nowych słów w języku hiszpańskim, francuskim, włoskim, portugalskim, chińskim, arabskim, koreańskim, japońskim, rosyjskim i angielskim. Word Bucket pozwala teraz znajdować nowe słowa i zapisywać je w swoim „wiadrze” bez konieczności zapisywania ich tak, jak kiedyś.

Aplikacja transportowa (bezpłatna)

Nie każdy ma samochód, ale prawie każdy ma smartfona i najprawdopodobniej każdy z nas musi się przemieszczać z miejsca na miejsce. Aplikacja Transit pozwala zaplanować dojazdy środkami transportu publicznego, wyświetlając godziny odjazdów wszystkich najbliższych tras transportu publicznego. Po prostu wybierz miejsce, do którego chcesz się udać, a Transit pokaże Ci na mapie, co musisz zabrać, aby się tam dostać.

Homestyler (bezpłatny)

Załóżmy, że uważasz, że aplikacje do ulepszania domu i projektowania wnętrz są naprawdę przydatne, to warto przyjrzeć się także Homestylerowi. Aplikacja jest wyposażona w „silnik” Autodesk Homestyler, którego można używać, robiąc zdjęcie pokoju, a następnie przekształcając je w trójwymiarowy plac zabaw do projektowania domu. Używaj modeli 3D prawdziwych mebli i wiszących opraw oświetleniowych, używaj różnych kombinacji kolorów i faktur oraz dodawaj do swojego pokoju dywaniki, obrazy, lustra i inne elementy, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać po ukończeniu.

Flashify (bezpłatny, wymagany root)

Zaawansowani użytkownicy Androida prawdopodobnie wiedzą, co oznacza „flashowanie obrazu” i ta aplikacja jest dedykowana dla nich. Aby to zadziałało, musisz mieć zrootowane urządzenie z Androidem. Za jego pomocą możesz flashować obrazy rozruchowe, obrazy odzyskiwania i pliki zip. Zawiera także szerszy zakres funkcji, takich jak czyszczenie pamięci podręcznej, Dalvik i dane. tworzenie kopii zapasowych/przywracanie jądra i odzyskiwanie za pomocą karty SD lub chmury, automatyczna synchronizacja z chmurą i flashowanie wielu plików z dowolnego miejsca.

Monitor sieci Mini (bezpłatny)

Nasz Android smartphones to małe komputery i dlatego zawsze szukamy aplikacji, które sprawią, że będą się tak zachowywać. Network Monitor Mini pozwala poznać aktualną przepustowość Internetu wykorzystywaną do wysyłania i pobierania, a także prędkość. Jeśli chcesz, możesz nawet nagrywać informacje o prędkości sieci Wi-Fi/3G/4G,

Przepływ dla Reddit (bezpłatny)

Reddit to jedna z najczęściej odwiedzanych stron na świecie, a poznając osobiście pana Ohaniana, jednego ze współzałożycieli, zacząłem jeszcze bardziej doceniać tę koncepcję. Flow for Reddit nie jest oficjalną aplikacją Reddit, ale rzeczywiście jest bardzo przydatna dla fanów Reddita, którzy szukają innej dobrej aplikacji Reddit. Zawiera takie specjalne funkcje, jak interfejs karty, obsługa YouTube, przeglądarka obrazów, łatwe głosowanie, wyszukiwanie, szybki, przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika, optymalne wyświetlanie treści, obsługa wielu Reddit oraz konfigurowalne motywy i kolory.

The Walking Dead: Atak ($20,99)

Zombie są wszędzie: w filmach, grach, a teraz także w Tobie smartphones i tablety! The Walking Dead: Assault to jedna z najlepiej płatnych aplikacji na Androida dostępnych obecnie w Sklepie Play. Akcja gry oparta jest na wielokrotnie nagradzanym dziele Roberta Kirkmana „The Walking Dead”. Wyjątkowy dźwięk i efekty wizualne z pewnością zrobią na Tobie wrażenie podczas gry.

Chromecast (bezpłatny)

Firma Google niedawno wypuściła Chromecasta, pendrive’a USB, który po podłączeniu umożliwia dostęp do treści internetowych i programów telewizyjnych. Jeśli więc masz urządzenie z Androidem i Chromecasta, musisz także pobrać aplikację na Androida. Aplikacja Chromecast na Androida umożliwia sterowanie urządzeniem do przesyłania strumieniowego za pomocą smartfona, tabletu lub laptopa.

XPrywatność (bezpłatna)

Prywatność, prywatność, prywatność – ostatnio tyle się o tym mówi, że czasami mam wrażenie, że straciło to swoje prawdziwe znaczenie. Opracowany przez doświadczonego użytkownika z na forach XDA-Developers, XPrivacy chce być najlepszym menedżerem prywatności Androida. Aplikacja może uniemożliwić nowo zainstalowanym lub nawet starym aplikacjom wyciek danych wrażliwych na prywatność i może ograniczyć kategorie (takie jak kontakty lub lokalizacja), do których ma dostęp.

Fuelzee: tanie ceny benzyny (bezpłatnie)

Wcześniej przygotowaliśmy listę dziewięciu najlepszych aplikacji na Androida, których możesz użyć do znalezienia tanich cen benzyny (zwykle działających w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Fuelzee to kolejna aplikacja o tym samym celu. Dostarczy tanie stacje benzynowe na podstawie Twojej lokalizacji (na razie w USA), a nawet nagrodzi Cię punktami, które możesz wykorzystać na stacjach benzynowych lub w lokalnych firmach.

Przebudzony: narzędzie do świadomego śnienia (bezpłatne)

Niewiele osób wie, czym jest świadomy sen, nawet jeśli o nim słyszały. Mówiąc prościej, świadome śnienie to zdolność poznania, że ​​śnisz i kontrolowania swoich snów. Ale zrobienie tego jest dość trudne. Awoken to jedno z narzędzi na Androida, które chce Ci w tym pomóc. Zawiera takie funkcje, jak sprawdzanie rzeczywistości, wskazówki dotyczące snów i dziennik snów.

Choplifter HD ($40,99)

Ostatnią pozycją na naszej liście jest płatna gra na Androida, która obecnie nadal posiada wersję 5-gwiazdkowa ocena w Sklepie Play. Wcielasz się w pilota ratunkowego, a Twoim zadaniem jest ratowanie ludzi. Ponieważ jesteś pilotem helikoptera, uratujesz ich, zabierając ich swoim helikopterem. Schwytani jeńcy wojskowi i ocaleni z epidemii wirusowych czekają na Twoją pomoc, gdy będziesz wisiał na brzegu, lądował, a nawet strząsał zombie ze swojego helikoptera.