Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [7th Oct]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [7th Oct]

Czy przegapiłeś nasze cotygodniowe podsumowanie najlepszych i najciekawszych aplikacji na Androida, które niedawno pojawiły się w Google PlayStore? Jeśli tak, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co przygotowaliśmy dla Ciebie na tydzień kończący się 6 października. Niektórzy z Was, użytkownicy Androida, prawdopodobnie przygotowują się na Nexusa 5 start, o którym mówi się, że jest tuż za rogiem.

Na tym szczycie mamy wiele gier i jestem pewien, że ci się spodobają. Ale mamy też kilka aplikacji, które pomogą Ci w podróży, aplikację ze stoperem i licznikiem, jedną aplikację, która dotyczy wiedźmy, ale tak naprawdę pomoże Ci zasnąć Twoje dzieci, słynną aplikację torrentową i wiele więcej. Daj nam znać w sekcji komentarzy, jeśli natknąłeś się na nowo wydaną aplikację na Androida i uważasz, że warto podzielić się nią ze społecznością.

FIFA 2014 (bezpłatna)

Nasz kolega Nimish nie tak dawno temu recenzował grę FIFA 2014, więc jeśli jesteś zainteresowany, przeczytaj ją dokładnie. Chociaż możesz pobrać aplikację za darmo, ale aby dostać się do trybu turniejowego i zarządzania, będziesz musiał zapłacić $40,99. Z 33 ligami, ponad 600 licencjonowanymi drużynami i ponad 16 000 graczy, ta gra z pewnością przyklei Cię do ekranu, jeśli kochasz piłkę nożną. Dzięki zoptymalizowaniu pod kątem tabletów oznacza to, że przeżyjesz oszałamiający mecz piłki nożnej. Ponadto Dzień Meczowy Football Club gwarantuje, że wszystko, co dzieje się z Twoim ulubieńcem w świecie rzeczywistym, znajdzie odzwierciedlenie w Twojej grze.

iCountTimer ($20,49)

Jeśli dużo ćwiczysz, prawdopodobnie używasz timerów i liczników do pomiaru codziennych wyników. iCountTimer to aplikacja na Androida, która łączy w sobie moc timera i licznika w eleganckiej i świetnie wyglądającej aplikacji treningowej. Za jego pomocą możesz łatwo ustawić swój trening lub żądany interwał.

Otrzymujesz także powiadomienia dźwiękowe, które powiadamiają Cię o wygaśnięciu ustawionego interwału. Aplikacja jest również delikatna dla baterii, ponieważ ma tryb przyciemnienia.

Obrót ($20,99)

Obrót to jedna z tych gier na Androida, w którą grasz, dopóki nie skończysz. Opisana jako gra polegająca na „strategicznym unikaniu, która będzie stale testować i kwestionować twoją zdolność do podejmowania szybkich, impulsywnych decyzji”, jest to gra, która wydaje się prosta, ale wystawi na próbę twoje szybkie myślenie. Dzięki minimalistycznemu wyglądowi Pivvot to bardzo intensywna gra, w której musisz podejmować szybkie decyzje. Możesz wybierać spośród pięciu różnych trybów gry, aby sprawdzić swoje umiejętności rozwiązywania problemów: podróż, nieskończona, ekspercka podróż, ekspercka nieskończona i szał.

Doktor Janggi ($30,99)

Jeśli mieszkasz w Korei, prawdopodobnie wiesz, czym jest Janggi i jak w nią grać. Ci, którzy tego nie robią, powinni wiedzieć, że jest to jedna z najpopularniejszych strategicznych gier planszowych, często nazywana szachami koreańskimi. Gra jest bardzo podobna do Xiangqi, chińskiej gry w szachy. The Doktor Janggi Aplikacja na Androida zawiera m.in 9Plansza ×10, podobnie jak fizyczna i aby rozgrywać mecze online należy zalogować się na swoje konto Google+.

Pociągi kieszonkowe (bezpłatne)

Być może pamiętacie lub nie, ale w maju tego roku zaprezentowaliśmy grę o nazwie NimbleQuest, którą określiłem jako dobrą „pikselowaną” grę na Androida. Od tego czasu firma stojąca za tą grą stworzyła Pocket Planes, grę, która szybko stała się popularna. Teraz Pocket Trains to najnowsza gra, w której rozwijasz wiele linii kolejowych przewożących ładunki na całym świecie. Aby pomóc Ci stworzyć prawdziwe imperium kolejowe w Pociągi kieszonkowemożesz zbierać różne części, aby konstruować parowce lub pociągi z silnikiem Diesla, które pomogą Ci w Twoich zadaniach.

Linqapp – tłumaczenie społecznościowe (bezpłatne)

Linqapp to aplikacja do tłumaczenia społecznościowego na Androida, którą naprawdę musisz dodać do swojej listy najlepszych aplikacji do tłumaczenia. Ale ta różni się od większości aplikacji do tłumaczeń, które widziałeś do tej pory, ponieważ pomaga uzyskać pomoc od rodzimych użytkowników języka, a nie od maszyn, co czyni ją narzędziem społecznościowym. Aby uzyskać pomoc człowieka, możesz po prostu zrobić zdjęcie lub nagrać klip audio i poprosić o bezpośrednią pomoc.

Mała czarownica w szkole ($30,49)

Nie można trzymać dzieci z dala od technologii, dlatego trzeba korzystać z odpowiednich dla nich aplikacji i edukacyjnych stron internetowych. Mała Czarownica w szkole, pomimo swojej nazwy, to aplikacja, z której warto korzystać w kontaktach z najmłodszymi. W tej aplikacji dzieci będą wypełniać magiczne płótno do kolorowania, wykorzystując swoją wiedzę o liczbach i rozwiązywać inne zagadkowe pytania, które zwiększą ich logikę. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 10, ta aplikacja zawiera 25 pięknie zaprezentowanych interaktywnych stron 3D i wspaniałe, żywe głosy w tle.

Mobil (bezpłatny)

Mobie to interesująca nowa aplikacja na Androida z odważną koncepcją połączenia mocy sześciu aplikacji w jednej — bezpieczeństwa, zabezpieczenia przed kradzieżą, zarządzania energią, wykorzystania danych, zwiększania pamięci, a nawet rekomendacji aplikacji. Działa w tle i obserwuje aktywność Twojego telefonu. Dlatego też, jeśli wykryje złośliwe oprogramowanie, powiadamia Cię o tym i usuwa je. Jeśli wykryje aplikacje pobierające dużo danych, poinformuje Cię o tym, aby uniknąć wysokich rachunków na koniec miesiąca. Co więcej, jest wyposażony w kilka opcji oszczędzania baterii i umożliwia przywrócenie telefonu w przypadku jego zgubienia oraz zablokowanie go w przypadku kradzieży.

Jesienna dynastia ($40,99)

Jesienna dynastia to popularna gra strategiczna czasu rzeczywistego, która od dłuższego czasu jest dostępna na PC i iOS, a dopiero teraz trafiła na Androida. Używaj różnych podstępów i inteligentnego pozycjonowania terenu, aby bronić swojej ziemi i podbijać wrogów. W grze możesz szkolić jednostki, konstruować budynki i ulepszać badania, aby Twoja dynastia zachowała silną władzę we własnym imperium i przeciwko wrogom.

Puzzle Jigty (bezpłatne)

Nie wiem jak Wy, ale ja jako dziecko byłem zakochany w łamigłówkach. I zapewniam Cię, że Puzzle Jigty Aplikacja na Androida przypomniała mi moją dawną pasję. Możesz rozwiązać zagadkę za pomocą obracających się lub prostych elementów 4 do 625. A granie w to na 10-calowym tablecie jest zdecydowanie dużo ciekawsze. Możesz wybierać spośród setek obrazów pogrupowanych tematycznie lub tworzyć puzzle, korzystając z własnych zdjęć.

Agent ($10,99)

Agent to aplikacja na Androida firmy Tagsstand, która w jakiś sposób naśladuje Google Now, starając się przewidywać Twoje potrzeby, takie jak przepuszczanie tylko pilnych połączeń i wiadomości, gdy śpisz lub zapamiętywanie, gdzie zaparkowałeś. Może wykonywać wiele innych czynności, na przykład włączać tryb samochodowy po przyspieszeniu powyżej 40 km na godzinę i wysyłać automatyczną odpowiedź na wiadomości po ich przeczytaniu na głos. Aby oszczędzać baterię telefonu, może wykryć, kiedy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 10 procent, wyłączy Bluetooth, przyciemni ekran i zatrzyma aktualizację aplikacji. Jest to zdecydowanie aplikacja do automatyzacji Androida, którą powinieneś zainstalować i nadal używać.

DuckTales: Łup Scrooge’a (bezpłatny)

Prawdopodobnie oglądałeś tę animację jako dziecko, ale teraz Disney chce, abyś odegrał kluczową rolę w uratowaniu oszukanej fortuny Scrooge’a przez Beagle Boys. Wybierz, czy chcesz zostać poszukiwaczem przygód, wynalazcą, szefem kuchni czy pilotem i dołącz do mieszkańców Duckburga, aby odzyskać skradziony łup Scrooge’a. Możesz także grać ze znajomymi w trybie bitwy online dla wielu graczy lub wybrać grę samotną.

Pan Jack Pocket ($40,90)

To, co na początku było fizyczną grą planszową, przekształciło się teraz w aplikację na Androida. Zaprojektowany przez Bruno Cathalę i Ludovic Maublanc i zilustrowany przez Jean-Marie Minguez, Mr. Jack Pocket jest teraz dostępny jako gra dedukcyjna na Androida dla smartphones i tablety. Możesz wcielić się w detektywa próbującego złapać tajemniczego Jacka lub wcielić się w samego Jacka, który próbuje uciec przed policją.

MixBit (bezpłatny)

MixBit to aplikacja na Androida stworzona przez tych samych ludzi, którzy ją stworzyli YouTube – Chad Hurley i Steve Chan. Za pomocą aplikacji możesz nagrywać, edytować i publikować filmy trwające od jednej sekundy do godziny na smartfonie lub tablecie. Ostateczny film może zawierać maksymalnie 256 klipów, każdy o długości do 16 sekund.

KickassTorrents Pro ($30,99)

Możesz teraz wyszukiwać i pobierać pliki torrent bezpośrednio na urządzenie z Androidem za pomocą KickassTorrents, popularnej społeczności udostępniającej torrenty. Za pomocą aplikacji KickassTorrents Pro możesz zarządzać pobieranymi plikami, dostosowywać żądania wyszukiwania i ręcznie dodawać linki do plików torrent.