15 najlepszych aplikacji pogodowych i widżetów pogodowych na Androida!

Weather Underground najlepsze aplikacje pogodowe i widżety pogodowe dla Androida Znajomość pogody jest czymś, co wszyscy powinniśmy wiedzieć. Aplikacje pogodowe na smartfony i widżety pogodowe od lat stale się poprawiają. Działają lepiej, mają bardziej szczegółowe i dokładne informacje, a widżety pogodowe wyglądają lepiej z doWolnym motywem, którego używasz. Oto najlepsze aplikacje pogodowe i widżety pogodowe dostępne obecnie na Androida.

1 Pogoda

Darmowy / $1.99

1Weather od OneLouder Apps istnieje od dawna i jest nie tylko jedną z najpopularniejszych aplikacji pogodowych na tej liście, ale także jedną z najwyżej ocenianych. Jest wyposażony w standardowe funkcje, takie jak codzienna i godzinna prognoza, a także dostęp do dodatkowych informacji. Dostępne są również widżety pogodowe. Konstrukcja jest ostra i czysta. Jest również wyposażony w obsługę Android Wear, śledzenie pogody dla maksymalnie 12 miast i obsługuje 25 języków. Wszystkie funkcje są dostępne w wersji darmowej. Możesz także zapłacić $1.99, aby usunąć reklamy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Accuweather

Darmowy / $2.99

Accuweather od Accuweather.com to jedna z bardziej solidnych aplikacji pogodowych. Zawiera podstawowe informacje, w tym prognozy rozszerzone, prognozy godzinowe i tym podobne. Inne funkcje obejmują radar, wsparcie Android Wear i wiele innych. Zawiera także funkcję MinuteCast. Prognozuje deszcz minuta po minucie. Sama aplikacja wygląda całkiem dobrze. Widżety można serwisować. Jest to jedna z lepszych wszechstronnych aplikacji pogodowych.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Awesome Weather autorstwa YoWindow

Darmowy / $2.99

YoWindow Weather to jedna z bardziej unikalnych aplikacji pogodowych. Jest jasne, krzykliwe. Możesz przesunąć palcem po interfejsie, aby zobaczyć pogodę w doWolnym punkcie dnia. Obejmuje on również podstawy dość dobrze. Nie jest tak potężny jak niektóre aplikacje pogodowe. Jednak prostota ma również swoje zalety. To świetna aplikacja pogodowa dla tych, którzy potrzebują czegoś prostego, ale nadal dobrze wyglądają. Możesz bezpłatnie pobrać aplikację, aby wypróbować większość funkcji. Wersja płatna kosztuje $2.99. To rozsądna cena za to, co dostajesz.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Marchewkowa pogoda

Darmowy / $1.99 na miesiąc / $30,99 rocznie

Carrot Weather to nowsza aplikacja pogodowa. Ten zawiera dowcipne i sarkastyczne cytaty podobne do What The Forecast. Jednak ten ma również kilka dość unikalnych cech pogodowych. Robi podstawy, takie jak prognozy, temperatury godzinowe i więcej. Jednak funkcje premium aplikacji są nieco bardziej zabawne. Obejmują one widżety pogodowe wraz z 70-letnią historią pogody. Wersja premium kosztuje albo $1.99 na miesiąc lub $30,99 rocznie. Gorąco polecamy $30,99 rocznie, ponieważ pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na dłuższą metę.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Marchew Pogoda to jedna z najlepszych aplikacji pogodowych

Ciemne niebo

Darmowy / $20,99 rocznie

Dark Sky miał ciężki start na Androida. Otrzymał sprzeciw, ponieważ jest jednym z pierwszych aplikacji pogodowych, które mają subskrypcję. Zwłaszcza, że ​​wersja na iOS nie. Oprócz drobnych kontrowersji aplikacja jest naprawdę niesamowita. Zawiera jeden z lepszych radarów, jakie widzieliśmy, i ma aktualne aktualizacje prognoz. Istnieją również widżety pogodowe, jeśli ich potrzebujesz. Możesz wypróbować wersję premium za darmo i możesz jej używać za darmo bez subskrypcji, o ile nie przeszkadza ci mniej funkcji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu Dark Sky 2019 - najlepsze aplikacje pogodowe

Google Feed

Darmowe

Google Assistant nie jest jedną ze zwykłych aplikacji pogodowych. Może jednak pokazywać pogodę. Po prostu pytasz Google o prognozę. Możesz poprosić o aktualną pogodę, alerty pogodowe i więcej. Wystarczy kliknąć kartę pogody, aby uzyskać dodatkowe informacje w Internecie. Nie ma wielu funkcji, jak te inne aplikacje pogodowe, takie jak widżety pogodowe lub wbudowany radar. Jest jednak doskonały do ​​szybkich kontroli, szybkich aktualizacji i ostrzeżeń o złej pogodzie. Jest również całkowicie darmowy. Aplikacja jest również wstępnie zainstalowana na większości urządzeń z Androidem.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Google App to jedna z najlepszych aplikacji pogodowych na Androida

Radar pogodowy MyRadar

Darmowy / $20,99 miesięcznie / 24,99 USD rocznie

MyRadar to prosta aplikacja, która pokazuje radar pogodowy. Posiada pełen zakres funkcji, w tym możliwość odtwarzania animacji, dzięki czemu można sprawdzić, czy nadchodzi, czy też pada deszcz. Sama aplikacja jest prosta, ale możesz kupić dodatkową funkcję, jak zakupy w aplikacji. Niektóre dodatkowe funkcje obejmują śledzenie huraganu i dodatkowe funkcje radaru. Działa najlepiej w połączeniu z normalną aplikacją pogodową. Do pobrania za darmo z opcjonalnymi zakupami w aplikacji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Pogoda NOAA

Darmowy / $1.99

NOAA Weather Unofficial to aplikacja, która pozyskuje informacje o NOAA i National Weather Service. Możesz znaleźć takie informacje, jak najnowsze prognozy pogody, warunki godzinowe, radar i inne. Możesz śledzić kilka miast jednocześnie, a do wyboru są widżety pogodowe. Jedynym minusem jest to, że aplikacja nie obsługuje ostrzeżeń pogodowych. Możesz sprawdzić te w aplikacji, ale to wszystko. Jest wersja darmowa i płatna. Najpierw zalecamy darmowy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Storm Radar opracowany przez The Weather Channel

Darmowe

Storm Radar różni się nieco od innych aplikacji pogodowych. Działa podobnie. Jednak kładzie większy nacisk na trudne warunki pogodowe, takie jak tornada, silne burze, huragany i inne meteorologiczne wydarzenia Boga. Radar pogodowy ma 20 warstw, co daje mnóstwo możliwości dostosowania. Dostajesz wiele dodatków, takich jak prognozy, aktualne temperatury i wiele innych. Ironią jest to, że pochodzi z The Weather Channel i uważamy, że jest on lepszy niż zwykła aplikacja Weather Channel. Jeśli jesteś zainteresowany, jest całkowicie darmowy z reklamami.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu Storm Tracker 2019

Pogoda dzisiaj

Bezpłatnie / Do $4.99

Dzisiejsza pogoda była przyjemną niespodzianką w 2017 roku. Jest to czysta, funkcjonalna i szybka aplikacja pogodowa z więcej niż wystarczającą liczbą funkcji dla większości ludzi. Aplikacja zawiera zwykłych podejrzanych, takich jak prognozy pogody, wilgotność, rzeczywista temperatura w porównaniu z rzeczywistymi odczuciami, ostrzeżenia o pogodzie, widżety pogodowe i inne przydatne informacje, takie jak wskaźnik jakości powietrza, cykle księżycowe oraz czasy wschodu / zachodu słońca. Radar jest również jednym z najpiękniejszych, z jakich korzystaliśmy. Aplikację można pobrać i używać z opcjonalnymi zakupami w aplikacji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

WeatherBug

Bezpłatnie / 19,99 USD

WeatherBug to jedna ze starszych aplikacji pogodowych. Zawiera wszystkie elementy, których można oczekiwać od aplikacji pogodowej. Obejmuje to prognozy pogody, temperaturę, radar, alerty pogodowe i wiele innych. Zawiera także 18 różnych map pogodowych, system ostrzegania o piorunach, warunki na drodze i wiele innych. Istnieją widżety pogodowe, ale są one osobnym plikiem do pobrania. Jest to naprawdę solidna, stabilna aplikacja pogodowa z więcej niż wystarczającą liczbą funkcji dla większości ludzi. Programiści wykonują dobrą robotę, utrzymując interfejs użytkownika przynajmniej względnie zmodernizowany. Darmowa wersja jest wystarczająco dobra dla większości ludzi.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranowy Weatherbug Finał 2019

Kanał pogody

Bezpłatnie / Do $9.99

Weather Channel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aplikacji pogodowych. Na szczęście obejmuje wszystkie podstawy. Obejmuje to aktualną temperaturę, przyszłe prognozy, ostrzeżenia pogodowe, radar i wiele innych. Obejmuje to także najświeższe informacje, alarmy o piorunach i alarmy dotyczące pyłków. Istnieje wiele widżetów, osobny interfejs tabletu i dodatkowe rzeczy. Nie ma żadnych zakrętów. To sprawia, że ​​jest mniej świetny dla tych, którzy szukają prostszego rozwiązania. To doskonała wiadomość. Do pobrania za darmo bez zakupów w aplikacji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Weather Underground

Darmowy / $10,99 rocznie

Weather Underground to jedna z bardziej kompletnych aplikacji pogodowych. Zawiera wszystkie podstawowe informacje, więc nie znudzimy się tymi szczegółami. Oprócz zwykłych rzeczy, zawiera informacje zdrowotne, takie jak ryzyko UV, lokalne epidemie grypy i pyłki. Ma również widżety pogodowe. Aplikacja oferuje hiper-lokalną pogodę. Wszędzie są stacje meteorologiczne. Zapewniają pogodę bliżej Twojej aktualnej lokalizacji. Darmowa wersja ma wszystkie funkcje wraz z reklamą. Zaskakująco rozsądny roczny abonament usuwa reklamy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Weather Underground screenshot 2019 Final

Co prognoza? !!

Darmowy / $1.99

What The Forecast to jedna z nowszych aplikacji pogodowych. Prawdopodobnie widziałeś zrzuty ekranu z tej aplikacji gdzieś w mediach społecznościowych. Aplikacja daje zabawne wskazówki, które opisują pogodę na zewnątrz. Zawiera ponad 6600 fraz z opcjonalnym ustawieniem wulgaryzmów. Dodatkowo aplikacja zawiera siedmiodniową prognozę, integrację z AerisWeather, aktualną temperaturę, rzeczywistą atmosferę i wiele innych. Jest to zdecydowanie fajna aplikacja pogodowa dla tych, którzy potrzebują czegoś podstawowego, ale także wyjątkowego. Wulgaryzmy nie są odpowiednie dla wszystkich, ale już o tym wiesz.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

What the Forecast to jedna z najlepszych aplikacji pogodowych i widgetów pogodowych dla Androida

Pogoda Yahoo

Darmowe

Aplikacja pogodowa Yahoo jest prawdopodobnie najlepszą aplikacją. Ma piękny design, najważniejsze informacje o pogodzie, alerty pogodowe, radar i wiele innych. Aplikacja może śledzić do 20 miast. Pokazuje wspaniałe zdjęcia ze źródeł takich jak Flickr. Ale to wszystko. Daje podstawy pogody i wygląda naprawdę efektownie. To dobrze, jeśli to wszystko, czego potrzebujesz. Jednak ci, którzy potrzebują czegoś poważniejszego, mogą potrzebować szukać gdzie indziej. Aplikacja Yahoo Weather jest bezpłatna bez zakupów w aplikacji. Ma jednak reklamy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Yahoo Weather screenshot 2019 Final

Jeśli przegapiliśmy jakieś świetne aplikacje pogodowe lub widżety pogodowe na Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić naszą najnowszą aplikację na Androida i listy gier!