15 najlepszych aplikacji uruchamiających Androida, aby Twój ekran główny był idealny

Nova Launcher najlepsze aplikacje do uruchamiania Androida Aplikacje uruchamiające Androida od dawna stanowią integralną część systemu Android. Jeśli nie podoba ci się wygląd lub działanie ekranów głównych, możesz po prostu pobrać aplikację, aby to wszystko zmienić. Nie ma wątpliwości, że aplikacje uruchamiające Androida mają znacznie bardziej zróżnicowany zestaw funkcji niż jakikolwiek inny gatunek aplikacji i dzięki nim możesz naprawdę robić niesamowite rzeczy. Rzućmy okiem na najlepsze wyrzutnie Androida! My wyświetli listę Google Pixel Launcher gdyby był dostępny dla więcej niż kilku urządzeń.

Czytaj dalej: Porównanie wyrzutni Androida: jaka jest dla Ciebie najlepsza opcja?

Launcher akcji

Darmowy / $4.99+

Action Launcher od dawna jest ulubionym programem uruchamiającym Androida naszych czytelników. Jest wyposażony w standardowy system Android. Istnieją jednak dodatkowe funkcje, które dodają wyjątkowości. Quicktheme pozwala dostosować kolory interfejsu użytkownika na podstawie tapety. Shutters pozwala sprawdzić widżet aplikacji bez ustawiania go na ekranie głównym. Ma nawet elementy tematyczne i dostosowywania, dzięki którym Twój telefon bardziej przypomina Android Oreo. Istnieje również obsługa pakietu ikon, częste aktualizacje i wiele innych. W tym jest wiele do polubienia. Nawet szuflada aplikacji jest konfigurowalna.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

AIO Launcher

Darmowy / $1.99

AIO Launcher robi to inaczej niż wiele aplikacji uruchamiających Androida. Pozbywa się standardowego ekranu głównego na rzecz pełnej informacji listy rzeczy. Pokazuje rzeczy takie jak najnowsze SMS-y i nieodebrane połączenia, odtwarzacz multimedialny, informacje o systemie (RAM, bateria, pamięć itp.), A nawet takie rzeczy, jak wiadomości, cena Bitcoin, Twitteri więcej. Wersja płatna obejmuje również integrację z Telegramem i zwykłymi widżetami z innych aplikacji. Nie wszystko musi wyglądać jak zwykły Android i AIO Launcher z pewnością pokazuje, że można to zrobić skutecznie. Jest bezpłatny dla większości funkcji. Pełna wersja to bardzo rozsądny $1.99.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Apex Launcher

Darmowy / $3.99

Program Apex Launcher istnieje od bardzo dawna i pozostaje jedną z najbardziej znanych aplikacji uruchamiających Androida. Podobnie jak Action Launcher, ma na celu nadać zwykły wygląd Androida, z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Wśród nich jest możliwość zmiany animacji przejścia, nawyków przewijania, a nawet przewijana stacja dokująca, w której można umieścić wiele ikon. Program Apex Launcher zawiera także silnik motywów. Aplikacja przeszła kilka dużych zmian w 2018 roku. Teraz wygląda znacznie nowocześnie.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Apex Launcher to jedna z najlepszych aplikacji do uruchamiania Androida

APUS Launcher

Darmowe

APUS Launcher to fajna aplikacja, jeśli lubisz masę dostosowywania. Zawiera kolekcję ponad 50 000 tapet oraz mnóstwo dodatkowych motywów. Niektóre inne funkcje obejmują kanał informacyjny, możliwość ukrywania aplikacji z szuflady aplikacji, wbudowaną funkcję blokady aplikacji i kilka innych korzyści. Nie jest tak lekki ani wydajny jak wyrzutnie w stylu Pixel Launcher, takie jak Nova Launcher, Hyperion, Lawnchair itp. Jest jednak o wiele bardziej kolorowy i ekstrawagancki. Niektórzy wolą to w ten sposób. Program uruchamiający jest bezpłatny z obsługą reklam. Naszą jedyną prawdziwą skargą jest to, że nie można kupić aplikacji do usuwania reklam.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Evie Launcher

Darmowe

Evie Launcher była jedną z naszych najlepszych aplikacji na Androida z 2016 roku. Nadal jest to doskonały program uruchamiający do dziś. Program uruchamiający ma dość typowy układ ekranu głównego, a także uniwersalne wyszukiwanie, niestandardowe skróty i wiele opcji personalizacji. Dock jest nieco bardziej konfigurowalny niż większość wyrzutni w większości telefonów. Możesz także zmieniać takie rzeczy, jak rozmiary ikon, szuflada aplikacji i inne rzeczy. Oczywiście, launcherowi udaje się zachować czystość, lekkość i zapasy dla ludzi, którym zależy na tym. To może być teraz najlepszy całkowicie darmowy program uruchamiający Androida na rynku.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

aplikacje uruchamiające Androida zrzut ekranu z Launcherem

Launcher Hyperion

Darmowy / $2.99

Hyperion Launcher to nowy dzieciak w bloku uruchamiania Androida. Ładnie mieści się między cięższymi wyrzutniami, takimi jak Action i Nova, i standardowym doświadczeniem Lawnchair na Androida. Interfejs użytkownika zdecydowanie wygląda na zapas bez mnóstwa wzdęć i talentu. Istnieje jednak wiele funkcji dostosowywania. Obejmują one obsługę ikon innych firm, zmieniacz kształtów ikon, elementy tematyczne i inne fajne rzeczy. Obsługuje Google Feed, ale wymaga oddzielnego pobrania, tak jak większość innych programów uruchamiających. Jest nowy, ale już znajduje się w gronie najlepszych programów uruchamiających na Androida.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Launcher trawnika

Darmowe

Lawnchair Launcher to jedna z nowszych aplikacji do uruchamiania systemu Android. Jest to projekt typu open source, który naśladuje wygląd i działanie programu Pixel Launcher. Posiada wiele podobnych funkcji do Pixel Launcher wraz z kilkoma innymi. Funkcje te obejmują obsługę pakietu ikon, skróty i kropki powiadomień w systemie Android Oreo, integrację Google Now (z opcjonalną i bezpłatną wtyczką), ikony adaptacyjne i różne inne dostosowania. Jest wciąż nowy, a także w wersji beta. Jednak już działa lepiej niż większość wyrzutni. Jest również bezpłatny, bez reklam i zakupów w aplikacji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu Lawnchair Launcher 2019 Final

Błyskawica

$4.99 + $1.99

Lightning Launcher był dość przyzwoitym, minimalnym programem uruchamiającym Androida. Od tego czasu stał się jednym z najbardziej konfigurowalnych programów uruchamiających Androida, jakie kiedykolwiek powstały. Nadal jest również bardzo lekki. Daje to możliwość zmiany praktycznie wszystkiego na ekranie głównym. Możesz nawet mieć wiele zestawów ekranów głównych na różne okazje. Być może jego najbardziej unikalną cechą jest obsługa skryptów. Możesz użyć JavaScript, aby Lightning robił różne rzeczy. Istnieją również dodatkowe wtyczki, pakiety językowe i inne dostępne do pobrania. Lista funkcji nie jest dość długa, ale wydaje się, że zaznacza wszystkie właściwe pola. Aplikacja ma również krzywą uczenia się, ale warto się jej nauczyć.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Microsoft Launcher

Darmowe

Program Microsoft Launcher nie jest nowym programem uruchamiającym. Dawniej była to aplikacja Arrow Launcher. Microsoft zmienił markę aplikacji w połowie 2017 roku. Aplikacja integruje się z wieloma usługami Microsoft, w tym z kalendarzem, pocztą e-mail, listą rzeczy do zrobienia oraz bezpośrednią integracją z komputerami Microsoft, a także oferuje funkcje dostosowywania i sterowania gestami. Ten wrócił do wersji beta po rebrandingu. Dlatego na razie są prawdopodobnie pewne błędy. Jest to jednak coś innego i szczególnie przydatne dla tych, którzy chcą lepszej integracji z nimi Windows PC

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Microsoft Launcher to jedna z najlepszych aplikacji do uruchamiania

Nova Launcher

Darmowy / $4.99

Nie ma nic lepszego niż Nova Launcher. Podobnie jak Apex Launcher, Nova istnieje od dawnych dobrych czasów. Pozostaje nie tylko istotny, ale także jedną z najlepszych dostępnych opcji aplikacji uruchamiającej Androida. Posiada listę prania funkcji dostosowywania, które obejmują obsługę gestów, możliwość dostosowania wyglądu i działania aplikacji, obsługę pakietu ikon, motywy i wiele, wiele innych. Aplikacja jest również aktualizowana w zawrotnym tempie, co oznacza, że ​​błędy są zazwyczaj usuwane szybko, a nowe funkcje są konsekwentnie dodawane. Zapewnia także możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania układów ekranu głównego na wypadek, gdy w końcu przełączysz się na nowy telefon. To ten, który zalecamy spróbować najpierw.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Nova Launcher to jedna z najlepszych aplikacji do uruchamiania systemu Android

Mały program uruchamiający

Darmowe

Poco Launcher to standardowa wyrzutnia popularnego (i taniego) Pocophone'a. Jest faktycznie dostępny dla większości urządzeń z Androidem i to jest dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Google nawet ich nie wypuści. Jest to dość podstawowy program uruchamiający. Ma podstawowy podstawowy układ Androida z ikonami na ekranie głównym i szufladą aplikacji z funkcją przeciągnięcia palcem. Możesz dostosować takie elementy, jak siatka ekranu głównego i tło szuflady aplikacji. Ma również opcję prywatności, która ukrywa ikony z szuflady aplikacji, jeśli chcesz. W przeciwnym razie działa lekko i gładko. Jest to łatwa rekomendacja dla osób z niższymi urządzeniami i tych z wyższymi urządzeniami, które chcą czegoś naprawdę prostego.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Program uruchamiający bez rootowania

Darmowe

Rootless Launcher to przyzwoita, standardowa wersja systemu Android od 2018 roku. To właściwie dość podstawowe doświadczenie. Otrzymujesz standardowy wygląd Androida z dodatkowymi elementami dostosowywania, które uzupełniają wygląd. Niektóre funkcje obejmują obsługę pakietu ikon, adaptacyjną obsługę pakietu ikon, selektor kształtu ikony, motywy oparte na tapecie oraz zmianę położenia paska wyszukiwania. Możesz także uruchomić Google Feed w tym programie uruchamiającym, ale jak większość wymaga dodatkowego pobierania i instalacji wtyczki. Witryna z instrukcjami na ten temat znajduje się w opisie Google Play. To właśnie tam Hyperion i Lawnchair stanowią doskonałą opcję dla fanów Androida.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Rootless Launcher to jedna z najlepszych nowych aplikacji na Androida

Inteligentny program uruchamiający 5

Bezpłatnie / Do $6.99

Inteligentny program uruchamiający 5 to ogromna różnica od Smart Launcher 3. Na szczęście jest w pozytywnym kierunku. Posiada nowoczesny interfejs użytkownika, funkcje tematyczne otoczenia, nowoczesne funkcje, takie jak ikony adaptacyjne i wiele innych. Ma nawet widget pogody i zegara oraz sterowanie gestami. Nie jest tak potężny jak Nova Launcher lub podobne wyrzutnie. Ma jednak wystarczająco dużo funkcji, aby być całkiem przyjemnym. Wydaje się, że konkuruje bezpośrednio z Action Launcher i podobnymi aplikacjami, jeśli chodzi o dostosowanie i użyteczność.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Total Launcher

Darmowe

Total Launcher nie jest najpopularniejszym programem uruchamiającym na liście. Jednak nadal jest całkiem niezły. Zawiera bardzo wysoki poziom personalizacji wraz z różnymi motywami i innymi funkcjami. Jednak ma również bardziej stromy przebieg uczenia się niż większość. Ci, którzy zostają i dowiadują się, co robią, są traktowani jako coś naprawdę wyjątkowego. Z drugiej strony, ci, którzy chcą tylko czegoś prostego, co działa dobrze, mogą wypróbować coś takiego jak CPL, Rootless Launcher, Hyperion Launcher lub jedna z innych opcji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Total Launcher to jedna z najlepszych aplikacji do uruchamiania Androida

Launcher TSF

Darmowy / $1.99 dla motywów

TSF Launcher to jedna z unikalnych aplikacji uruchamiających. Posiada wiele dostosowań, w tym pełną obsługę gestów. Może robić wiele rzeczy, które wyglądają naprawdę fajnie. Jednak nie przynosi aż tak wielu wrażeń, że inne wyrzutnie do pewnego stopnia nie naśladują. Mimo to korzystanie z niej jest bardzo przyjemne. Niektóre z dodatkowych funkcji to animacje 3D, nieograniczony pasek dokowania, wybór partii rzeczy takich jak ikony na ekranie głównym, widżety i wiele innych. Pobieranie i korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne. Ma również dodatkową wtyczkę, która dodaje odznaki aplikacji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Jeśli przegapiliśmy jedną z najlepszych aplikacji do uruchamiania Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach! Jeśli Pixel Launcher kiedykolwiek wejdzie do Google Play, możesz się założyć, że skończy na pośpiechu na liście! Możesz znaleźć nasze najnowsze listy aplikacji, klikając tutaj!