15 najlepszych aplikacji z kreskówkowymi aparatami (Android i iPhone)

Szukasz najlepszych aplikacji z kamerami do przekształcania zdjęć w bajki? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule omówimy najlepsze aplikacje, dzięki którym możesz sam rysować!

Kreskówki są częścią dzieciństwa wszystkich. Przypominają nam czasy, w których bylibyśmy szczęśliwi, po prostu oglądając programy. Co więcej, po prostu patrząc na nie bylibyśmy szczęśliwi. To były stare dobre czasy.

Niektórzy z nas lubią przekształcać nasze zdjęcia w bajki. Istnieją aplikacje, które dają Ci moc, aby to zrobić dokładnie w kilka sekund. Tutaj wymieniliśmy najlepsze aplikacje do kamer rysunkowych, które pokochasz. Zaczynajmy…

15 najlepszych aplikacji do kamer rysunkowych (2020)

15 najlepszych aplikacji z kreskówkowymi aparatami (Android i iPhone) 1

Sketch Me!

Stronie internetowej: Sketch Me!

Sketch Me to jedna z najłatwiejszych w obsłudze aplikacji dostępnych dla smartphones do tworzenia zdjęć z kreskówek. Jak sama nazwa wskazuje, to zdjęcie po prostu zamienia twoje zdjęcia w szkic. Ale pozwala użytkownikowi zmieniać różne ustawienia i dodawać różne efekty. W rezultacie możesz łatwo tworzyć zdjęcia z kreskówek za pomocą tej aplikacji. Możesz wybrać zdjęcie ze swojej galerii lub zrobić nowe. Ta aplikacja może być świetną opcją, która chce szybko zrobić zdjęcie z kreskówki bez większych problemów.

Meing

Stronie internetowej: Meing

Większość dostępnych tam aplikacji do tworzenia kreskówek tworzy obraz animowany 2D. Chociaż jest to całkiem fajne, niektórzy użytkownicy chcą od nich więcej smartphones. I tutaj aplikacja Meing różni się od innych aplikacji z kreskówkami. Umożliwia użytkownikowi łatwe tworzenie własnego awatara 3D. Ta aplikacja jest bardzo podobna do AppleAnimoji, ale o wiele łatwiejszy w użyciu. Po utworzeniu własnego awatara 3D za pomocą tej aplikacji możesz z łatwością się nim bawić. Użytkownicy Meing mogą nie tylko nagrywać filmy i udostępniać je w mediach społecznościowych za pomocą aplikacji Meing.

Moment Cam

Stronie internetowej: Moment Cam

Moment Cam to świetna aplikacja do łatwego tworzenia kreskówek i naklejek w telefonie. Oznacza to, że gdy użytkownicy Moment Cam stworzą kreskówkę, udostępnienie jej znajomym jest całkiem proste. Naklejki wykonane przy użyciu tej aplikacji można łatwo udostępniać innym osobom. Ponieważ naklejki te są obsługiwane w różnych aplikacjach do przesyłania wiadomości, wielu użytkowników je doceni. I możesz użyć tej aplikacji do konwersji istniejącego obrazu lub zrobienia nowego do robienia naklejek z kreskówek. Oprócz tego umożliwia nawet dostosowanie naklejki ze względu na różne dostępne opcje.

Prisma

Stronie internetowej: Prisma

Prisma to jeden z najpopularniejszych dostępnych efektów graficznych smartphones. A jeśli edytujesz również zdjęcia na smartfonie, są szanse, że słyszałeś o Prisma w przeszłości. Chociaż oferuje różne efekty i filtry, podstawowy nadaje obrazom kreskówkowy wygląd. W rezultacie możesz dość łatwo tworzyć artystycznie wyglądające obrazki z kreskówek. Ta aplikacja oferuje użytkownikowi ponad 300 filtrów, co może być bardzo przydatne. Ze względu na wszystkie te filtry możesz używać Prisma do więcej niż tylko tworzenia kreskówkowych obrazów na smartfonie. Chociaż, jeśli tworzysz obraz animowany, Prisma pozwala dość łatwo udostępniać go w mediach społecznościowych.

iCartoonizer

Stronie internetowej: iCartoonizer

Jak sama nazwa wskazuje, iCartoonizer po prostu przekształca twoje obrazy w kreskówkę. Ta aplikacja może być świetną opcją dla tych, którzy nie chcą żadnych zaawansowanych funkcji. Zamiast oferować przestarzałe opcje dla użytkownika, iCartoonizer to prosta aplikacja. W tej aplikacji można znaleźć ponad 100 filtrów, z których wszystkie przekształcają obraz w kreskówkę. Dzięki tym filtrom możesz bez problemu tworzyć rysunki z kreskówek na smartfonie. Oprócz konwersji obrazów do postaci z kreskówek, w tej aplikacji można również znaleźć podstawowe opcje edycji i narzędzia. W rezultacie iCartoonizer to świetna aplikacja do edycji na smartfony.

Bobble GIF

Stronie internetowej: Bobble GIF

Podczas gdy większość aplikacji z kreskówkami tworzy obraz, nie jest tak w przypadku Bobble GIF. Jak można się spodziewać po podanej nazwie, Bobble GIF tworzy pliki GIF. A te GIF-y to po prostu kreskówkowe wersje każdego filmu, który udostępniasz tej aplikacji. Z tego powodu możesz również utworzyć własny GIF-a z kreskówki, wybierając film z galerii lub tworząc nowy. Nie tylko to, ale cały proces tworzenia GIF tej strony jest dość łatwy. Po utworzeniu komiksowego GIF-a możesz udostępnić go innym za pomocą klawiatury GIF firmy Bobble.

ArtistA Cartoon

Stronie internetowej: ArtistA Cartoon

ArtistA Cartoon to aplikacja dla smartphones które można wykorzystać do tworzenia artystycznych obrazów. I jak można się spodziewać, te artystyczne obrazy mają kreskówkowy wygląd. Możesz zrobić sobie zdjęcie z obrazu lub wybrać z galerii. Po wybraniu obrazu aplikacja ArtistA Cartoon oferuje różne filtry i opcje edycji. W rezultacie możesz łatwo tworzyć niepowtarzalnie wyglądające obrazy za pomocą tej aplikacji. Jedną z najlepszych rzeczy w aplikacji ArtistA Cartoon jest to, że możesz łatwo udostępniać utworzone obrazy kreskówek znajomym.

Cartoon Yourself

Stronie internetowej: Cartoon Yourself

Ta aplikacja na smartfony jest dość zrozumiała, ponieważ można ją zrozumieć po nazwie. Możesz użyć tej aplikacji, aby łatwo stworzyć obraz z kreskówki. A robienie tego na smartfonie jest dość łatwe przy użyciu tej aplikacji. Pozwala użytkownikowi wybrać zdjęcie z galerii lub zrobić nowe. Gdy to zrobisz, możesz wybrać efekt kreskówkowy. Ponieważ ta aplikacja oferuje dużą liczbę filtrów, możesz łatwo tworzyć niepowtarzalne zdjęcia z kreskówek. Po wybraniu filtra Cartoon Yourself ta aplikacja automatycznie zapisze artystyczny obraz animowany w galerii.

Cartoon Photo Editor

Stronie internetowej: Cartoon Photo Editor

Aplikacja Cartoon Photo Editor zapewnia doskonałą równowagę między aplikacją do tworzenia kreskówek a aplikacją do edycji zdjęć na smartfona. W tej aplikacji można znaleźć wiele filtrów kreskówek oraz wiele opcji edycji. W rezultacie Cartoon Photo Editor to jedyna aplikacja, której będziesz musiał używać na smartfonie do robienia zdjęć z kreskówek. Kolejną wielką zaletą tej aplikacji jest to, że możesz nawet dostosować filtry kreskówek zgodnie z własnymi wymaganiami. Po wybraniu i zastosowaniu filtra Cartoon Photo Editor tworzy on ostatecznie świetnie wyglądający obraz animowany. Możesz także łatwo udostępniać obrazki z kreskówkami innym osobom, które zostały utworzone za pomocą tej aplikacji.

Zdjęcie do kreskówki samodzielnie Edytuj

Stronie internetowej: Zdjęcie do kreskówki samodzielnie Edytuj

Photo To Cartoon Yourself Edit to jedna z najłatwiejszych w obsłudze i prostych aplikacji do rysowania. Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja pozwala użytkownikowi łatwo stworzyć obraz z kreskówki. W tej aplikacji możesz zrobić nowe selfie lub wybrać zdjęcie z galerii smartfona. Gdy użytkownicy Photo to Cartoon to zrobią, mogą wybrać filtr kreskówek z różnych opcji oferowanych przez tę aplikację. Pozwala także zmienić kontrast, a także kontrast obrazu przed jego zapisaniem. W końcu możesz łatwo wygenerować obraz z kreskówki za pomocą tej aplikacji.

Painnt – filtry artystyczne i animowane

Stronie internetowej: Painnt – filtry artystyczne i animowane

Painnt – Art & Cartoon Filters to świetna aplikacja do edycji zdjęć artystycznych smartphones. Jak można się spodziewać, możesz użyć tej aplikacji do łatwego tworzenia obrazków z kreskówek. Ale w przeciwieństwie do tradycyjnych aplikacji do rysowania w aparacie, ten nadaje artystycznym akcentom. Jedną z najlepszych rzeczy w aplikacji Painnt jest to, że jest dość łatwa w użyciu. Nawet jeśli dopiero zaczynasz korzystać z takich aplikacji do edycji, możesz bez problemów korzystać ze wszystkich zaawansowanych funkcji aplikacji Painnt. W rezultacie możesz tworzyć świetnie wyglądające zdjęcia z kreskówek bez żadnych problemów.

Cartoon Selfie Camera

Stronie internetowej: Cartoon Selfie Camera

Większość innych aplikacji do kamer rysunkowych wymienionych w tym artykule edytuje zdjęcia po ich zrobieniu. Z tego powodu prawidłowe skomponowanie zdjęcia może być niemożliwe. I tu pojawia się aplikacja Cartoon Selfie Camera. Jak można się spodziewać po nazwie Cartoon Selfie Camera, jest to aplikacja do selfie z filtrami kreskówek. Ale te filtry kreskówkowe są wyświetlane w czasie rzeczywistym. Z tego powodu zrobienie sobie zdjęcia z kreskówki staje się dość łatwe. Możesz także dostosować filtr kreskówek, którego używasz z obrazem. Udostępnianie zdjęć znajomym po zrobieniu selfie jest również dość łatwe.

Cartoon Photo Filters – Coolart

Stronie internetowej: Cartoon Photo Filters – Coolart

Cartoon Photo Filters – Coolart oferuje swoim użytkownikom szeroką gamę filtrów kreskówkowych. W rezultacie możesz łatwo stworzyć unikalnie wyglądający obraz animowany w tej aplikacji. W tej aplikacji można również znaleźć wiele filtrów artystycznych, które docenią wielu użytkowników. Ale w przeciwieństwie do innych dostępnych aplikacji do filtrowania kreskówek, ta jest dość łatwa w użyciu. Nawet jeśli dopiero zaczynasz korzystać z takich aplikacji, możesz od razu zacząć z nich korzystać bez żadnych problemów. Jest to możliwe dzięki świetnemu interfejsowi użytkownika tej aplikacji, który jest dość prosty i łatwy w użyciu.

Twórca animacji twarzy z kreskówek

Stronie internetowej: Twórca animacji twarzy z kreskówek

Jak można sobie wyobrazić po nazwie, Cartoon Face Animation Creator to aplikacja na smartfona, za pomocą której można tworzyć animacje animowane. Dzięki tej aplikacji na smartfonie możesz mieć dużo czasu. Ta aplikacja umożliwia tworzenie różnego rodzaju animacji bezpośrednio na smartfonie bez żadnych problemów. I nawet jeśli nie wiesz, jak tworzyć animacje, korzystanie z tej aplikacji jest dość łatwe. Możesz łatwo tworzyć własne animacje animowane, nagrywając własne wideo. Gdy to zrobisz, możesz udostępnić animację innym osobom jako plik GIF.

Clip2Comic

Stronie internetowej: Clip2Comic

Clip2Comic może służyć do tworzenia kreskówkowych wersji zarówno obrazów, jak i filmów. I oferuje te same efekty i filtry dla obu z nich. W rezultacie możesz użyć tej jednej aplikacji do tworzenia filmów i zdjęć z kreskówek na smartfonie. Zawiera nawet funkcje edycji wideo, których można użyć do stworzenia filmu animowanego z obrazów i filmów zapisanych w smartfonie. A wszystko to jest dość łatwe, jeśli używasz aplikacji Clip2Comic na smartfonie. Po utworzeniu animowanego wideo lub obrazu możesz go łatwo udostępnić w mediach społecznościowych za pomocą aplikacji Clip2Comic.

Końcowe przemyślenia…

Mamy nadzieję, że znalazłeś dobrą aplikację do kreskówek, która odpowiada Twoim potrzebom. Te aplikacje działają zarówno na Androidzie, jak i na iPhone'ach. Pozwól swojej wyobraźni zamienić się w rzeczywistość za pomocą tych aplikacji.

Te aplikacje będą tworzyć tak dobre zdjęcia z kreskówek, że będziesz mógł rozśmieszyć znajomych w mediach społecznościowych. W końcu co to za zabawa z trzymaniem śmiesznych zdjęć dla siebie.

Udostępnij ten artykuł znajomym i rodzinie, aby poinformować ich o tych dobrych aplikacjach do kamer kreskówek. Jeśli zapomnieliśmy wspomnieć o jakiejkolwiek dobrej aplikacji, daj nam znać. Twoje zdrowie!