15 najlepszych darmowych aplikacji muzycznych offline działa bez Wi-Fi

najlepsze aplikacje muzyczne offline

Wybór może być inny, ale wszyscy kochają muzykę. Wędrówki, jazda na rowerze, pisanie i czytanie bez muzyki jest jak pedałowanie silnika. Nawet zanim napisałem ten post, musiałem poświęcić kilka minut na znalezienie i odtworzenie właściwego utworu. Problem w tym, że w dzisiejszych czasach nikt nie chce się męczyć z pobieraniem i synchronizowaniem telefonów komórkowych do słuchania offline.

Dlatego większość z nas woli korzystać z aplikacji innych firm i przesyłać strumieniowo muzykę online. Ale poczekaj, nie zawsze masz połączenie z Internetem. Dobrze?

Dobrze, Nie musisz pobierać muzyki z bogatych w złośliwe oprogramowanie pirackich zatok tylko do słuchania offline. Plus cały wysiłek związany z synchronizowaniem urządzenia mobilnego. Istnieje legalny sposób na słuchanie offline bez Wi-Fi po strumieniowaniu go po raz pierwszy za pomocą Wi-Fi.

Najlepsze darmowe aplikacje do słuchania muzyki offline bez WiFi

Wiele z twoich ulubionych aplikacji umożliwia słuchanie muzyki bez zużycia danych. Te bezpłatne aplikacje do pobierania muzyki umożliwią telefonowi przesyłanie strumieniowe i zapisywanie ulubionych ścieżek audio do późniejszego słuchania.

SoundCloud

SoundCloud to największa społeczność udostępniająca muzykę online, z 175 milionami unikalnych miesięcznych słuchaczy. Zawiera prawie wszystkie główne marki na świecie. Rzadko znajdziesz tu nieobecny utwór muzyczny. Dzięki 40 milionom zarejestrowanych użytkowników ludzie uwielbiają tę witrynę. SoundCloud ma aplikacje mobilne na Androida, iOS oraz inne platformy. W sklepie Play dostępnych jest kilka aplikacji, które umożliwiają bezpłatne pobieranie muzyki bez Wi-Fi.

Oficjalna komórka SoundCloud umożliwia słuchanie offline. Możesz to zrobić w kilku prostych krokach.

 • Otwórz aplikację „SoundCloud” w telefonie komórkowym
 • Wyszukaj swoją ulubioną ścieżkę audio
 • Podczas słuchania kliknij przycisk „serce” pod ścieżką
 • Ścieżka zostanie dodana do „polubień”
 • Następnym razem możesz po prostu przejść do „polubień” i słuchać utworów muzycznych offline

Jeśli masz subskrypcję SoundCloud Go, daje to zupełnie nową łatwość zapisywania muzyki do słuchania bez danych. Dzięki SoundCloud Go możesz zapisać wszystkie ulubione listy odtwarzania. Możesz także skonfigurować automatyczne pobieranie do słuchania offline w Ustawieniach tej aplikacji.

Pobierz na iOS

Spotify

Wśród rosnącej konkurencji Spotify jest nadal wielką i najlepszą darmową bez aplikacji muzycznej WiFi. Jest to najfajniejsza, najłatwiejsza w użyciu i prawdopodobnie najlepsza usługa muzyczna. Ta aplikacja do strumieniowego przesyłania muzyki obsługuje także muzykę, podcasty i komiksy cyfrowe. Miłość ludzi pozostaje nienaruszona dzięki Spotify ze względu na swoje korzenie, oferując stabilne, intuicyjne doświadczenie z dużą ilością opcji.

Z kontem premium Spotify możesz dodać 3, 333 utworów na liście odtwarzania offline. Korzystając z bezpłatnego konta, możesz wybrać 15 list odtwarzania zawierających do 750 utworów, ale bez słuchania offline. Z kontem premium Spotify możesz słuchać muzyki offline na wszystkich swoich urządzeniach.

Aby lista odtwarzania Spotify była dostępna offline, wykonaj następujące czynności.

 • Otwórz i zaloguj swoją aplikację Spotify na smartfonie
 • Zaznacz dowolne listy odtwarzania, które chcesz udostępnić offline, dotykając ich szarych symboli.
 • Te listy odtwarzania będą miały kolor zielony, który wcześniej był szary
 • Po zakończeniu wybierania kliknij Gotowe

Pamiętaj, aby korzystać z połączenia Wi-Fi podczas synchronizacji urządzenia do słuchania muzyki offline, aby uniknąć opłat za przesyłanie danych.

Pobierz na iOS

Deezer

Deezer to darmowa aplikacja do pobierania muzyki, która zawiera ponad 53 miliony utworów. To pochodzi od różnych artystów w gatunkach. Deezer jest dostępny w 182 krajach, pozostawiając jedynie 10 krajów na całym świecie. Pod względem utworów i zasięgu na całym świecie ta aplikacja jest dwukrotnie większa w porównaniu do Apple Muzyka i Muzyka Google Play. Warto wspomnieć, że wszystkie funkcje Deezer nie są dostępne we wszystkich krajach. Podobnie prawa autorskie do utworów muzycznych sprawiają, że utwory są niedostępne w wielu krajach.

Deezer umożliwia także słuchanie radia na żywo. Teksty są również dostępne dla większości utworów. Deezer zapewnia możliwość pobierania darmowej muzyki bez Wi-Fi. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do muzyki, która nie wymaga Wi-Fi. Bezpłatny plan Deezer umożliwia także słuchanie ograniczonych utworów muzycznych z okazjonalnymi reklamami. Abonament Premium obejmuje nieograniczoną muzykę, bez reklam. Aby słuchać bez Wi-Fi, wykonaj poniższe czynności,

 • Otwórz aplikację Deezer
 • Naciśnij przycisk menu (3 pionowe kropki) w prawym górnym rogu ekranu.
 • Stuknij Ustawienia.
 • Przełącz Tryb offline przełącznik NA

Wady tej aplikacji to brak trybu offline dla wersji stacjonarnej aplikacji. Nie możesz przypominać transmisji na żywo ani transmisji radiowej. Ogólnie rzecz biorąc, Deezer zapewnia sobie pozycję na liście aplikacji do pobierania muzyki, które nie potrzebują Wi-Fi lub Internetu, aby cieszyć się dobrą muzyką.

Pobierz na iOS

Pandora

Jest liderem branży muzycznej, która zabawia swoich użytkowników milionami utworów muzycznych do słuchania. Pandora przypomina platformę muzyczną, na której muzycy i melomani mogą się ze sobą komunikować. Odkrywanie nowej muzyki do słuchania to zupełnie nowa zabawa dzięki tej aplikacji. Niestety ta aplikacja jest dostępna tylko w Ameryce.

Dbanie o potrzeby użytkowników. Pandora pozwala również użytkownikom tworzyć listy odtwarzania utworów muzycznych, które uwielbiają słuchać ponownie. Są to tak zwane „stacje”. Rejestrując się w tej aplikacji, sprawdź opcję profilu prywatnego, aby uniknąć problemów z prywatnością. Pandora także słucha muzyki bez zużywania danych przez cały czas. Ten proces jest tutaj nieco trudny. Wykonaj czynności opisane poniżej

 • Na początek użytkownik musi się upewnić, że lista odtwarzania lub stacja, którą chcą dodać, odsłuchali kilka razy, aby pojawiła się na liście.
 • Ponadto musisz utworzyć stacje Pandora, aby były dostępne offline.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk suwaka w lewym górnym rogu i „Tryb offline”. Dzięki temu wszystkie cztery najlepsze stacje będą dostępne do użytku offline.
 • Synchronizacja urządzenia w celu słuchania offline zajmuje kilka minut, więc lepiej utrzymuj połączenie urządzenia z Wi-Fi, aby uniknąć zużycia danych.

Istnieje również kilka wad aplikacji Pandora, których nie ma u konkurencji. Ta muzyka nie pozwala na nieograniczone przeskakiwanie. Słuchanie na żądanie i treści na żywo również nie są jeszcze obsługiwane. Ale wciąż wielu ludzi to uwielbia i może zaspokoić twoje zapotrzebowanie na muzykę bez zużycia danych.

Pobierz na iOS

Napster

Wcześniej znany jako Rhapsody, Napster jest pionierem wyścigu strumieniowego przesyłania muzyki. Napster może pochwalić się 40 milionami utworów w swoim repozytorium od tysięcy artystów muzycznych i DJ-ów. Użytkownicy uwielbiają przyjazne interfejsy i krytykę, umieszczając aplikacje mobilne Napster w najbardziej intuicyjnych interfejsach użytkownika, jakie kiedykolwiek zbudowano w branży strumieniowego przesyłania muzyki. Jego funkcja wyszukiwania utworów jest znacznie lepsza niż Spotify lub inne aplikacje do strumieniowego przesyłania muzyki.

Napster to aplikacja premium, która zawiera dwa pakiety płatnej subskrypcji. Tylko pakiet premium umożliwia słuchanie muzyki bez Wi-Fi. Pochodzi również z 14-dniową bezpłatną wersją próbną. Oprócz możliwości słuchania muzyki bez Wi-Fi możesz uzyskać dostęp do milionów utworów na żądanie.

 • Otwórz aplikację Napster
 • Przejdź do ustawień
 • Aktywuj tryb offline

Najlepsze w aplikacji Napster jest to, że jej wersja komputerowa umożliwia także słuchanie muzyki bez Wi-Fi. Jedną złą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że szybkość transmisji utworów muzycznych nie jest tak wysoka jak w innych aplikacjach.

Pobierz na iOS

Muzyka Google Play

Aplikacja Muzyka Google Play jest wstępnie zainstalowana na telefonach z Androidem. Został uruchomiony w 2011 roku jako usługa strumieniowego przesyłania muzyki Google. Użytkownicy tej aplikacji mogą wgrać 50 000 własnych utworów. Wszystkie te utwory zostaną następnie dodane do biblioteki w celu przesyłania strumieniowego. Jest to świetny sposób na przenoszenie osobistej kolekcji bez zajmowania miejsca na urządzeniu.

Muzyka Google Play obsługuje muzykę bez danych w swojej aplikacji. Możesz pobrać wszystkie swoje ulubione utwory na urządzenie, aby później słuchać ich offline bez połączenia danych. Włączenie funkcji muzyki bez danych w Google Play Music na smartfonie nie jest takie proste.

Wykonaj poniższe kroki, aby włączyć muzykę offline w Google Play Music.

 • Muzyka Google Play musi być już zainstalowana na telefonach z Androidem
 • Otwórz i zaloguj się do aplikacji
 • Przejdź do ścieżki muzycznej, którą chcesz pobrać
 • Kliknij trzy kropki, aby udostępnić go offline

Możesz pobrać nieograniczoną liczbę utworów do słuchania offline, o ile masz płatną subskrypcję. Niestety Muzyka Google Play nie jest dostępna na całym świecie, ale nadal obejmuje większość świata.

Doniesiono, że Google wkrótce uruchomi aplikację Youtube Music do strumieniowego przesyłania muzyki. Ta aplikacja zastąpi Muzykę Google Play w najbliższej przyszłości. Warto wspomnieć, że Youtube ma już funkcję subskrypcji treści premium znaną jako Youtube Read. Niestety ta funkcja jest ograniczona tylko do krajów rozwiniętych.

Amazon Music Unlimited

Jeff Bezos Amazon Zaczęło się jako Księgarnia internetowa Sklep nie ogranicza się już do książek. Trudno jest teraz trafić także na media cyfrowe i przemysł rozrywkowy. Amazon Prime Video i Amazon Music Unlimited to jeden z ich produktów w tej niszy. Ich katalog muzyczny zawiera miliony utworów muzycznych i kompozycje tekstów. Daje to szeroki wybór do wyboru.

Amazon Music Unlimited to usługa premium, ale dostępna jest również 30-dniowa wersja próbna bez reklam. Możesz więc ocenić usługę przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. Gdy zdecydujesz się na wersję próbną, na pewno spodoba ci się zakup subskrypcji. Amazon Music Unlimited pozwala słuchać muzyki offline bez Internetu. Po zakupie utworów możesz je pobrać do późniejszego słuchania offline.

Włącz muzykę bez danych Amazon Music Unlimited, wykonaj poniższe czynności.

 • Pobierz aplikację Zainstaluj aplikację na swój telefon
 • Utwórz konto i kup subskrypcję
 • Każda piosenka, którą wysłuchasz, zostanie automatycznie pobrana na urządzenie
 • Przejdź do „ustawień” aplikacji, aby skonfigurować konkretną lokalizację w telefonie

Zawsze możesz ustawić pamięć podręczną i pamięć aplikacji. Możesz także przywrócić usunięte utwory. Istnieje również kilka wad tej aplikacji. Nie można słuchać ani subskrybować treści niemuzycznych w tej aplikacji. Podobnie jak wielu innych konkurentów, nie ma bezpłatnej wersji tej aplikacji, tylko 30-dniowa wersja próbna. Ta aplikacja nie pozwala również na przesyłanie własnej biblioteki muzycznej w aplikacji.

Pobierz na iOS

Apple Muzyka

To aplikacja premium giganta technologicznego, Apple. Użytkownicy wybierają muzykę do strumieniowego przesyłania na swoje urządzenie na żądanie lub mogą słuchać istniejących, wybranych list odtwarzania. Można słuchać milionów piosenek Apple Muzyka. Przed rozpoczęciem płatnej subskrypcji tej aplikacji możesz wypróbować trzy miesiące muzyki za darmo. AppleAplikacja nie ogranicza się tylko do dźwięku, ale także obsługuje wideo.

Apple aplikacja muzyczna pozwala słuchać bez ograniczeń z chmury. Możesz także słuchać muzyki na żywo ze słynnych muzyków, takich jak DJ Khaled i inni. Muzyka bez Internetu jest również obsługiwana przez Apple Muzyka i znacznie łatwiejsza niż inne aplikacje. Nie musisz walczyć podobnie jak inne aplikacje muzyczne, aby przygotować urządzenie do słuchania muzyki za darmo w Internecie.

Aby to zrobić, wykonaj poniższe kroki.

 • Pobierz Apple Muzyka w urządzeniu, jeśli nie jesteś użytkownikiem systemu iOS
 • Subskrybuj bezpłatny trzymiesięczny okres próbny, jeśli jesteś nowym użytkownikiem
 • Przejdź do ulubionych piosenek lub listy odtwarzania
 • Kliknij Three Dots przed nazwą utworu lub listy odtwarzania, aby pobrać offline

Jedną z rzeczy, o których warto wspomnieć dla użytkowników Androida, jest to, że ta aplikacja nie jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników iPhone'a lub Maca. Możesz również pobrać to w swoim smartphones i ciesz się muzyką bez zużycia danych. Musisz także wiedzieć, że ta muzyka nie działa w Google ani Amazon Echo. To urządzenie obsługuje tylko Apple HomePod. Ale inteligentne głośniki Google pozwalają korzystać z tej aplikacji, podobnie jak inne głośniki Bluetooth.

Pobierz na iOS

Gaana

Aplikacja Gaana z około 7 miliard użytkowników to najwyżej oceniana aplikacja muzyczna Bollywood. Obsługuje również język angielski, ale przede wszystkim zapewnia muzykę indyjską. W tej aplikacji można słuchać najnowszej muzyki ze wszystkich miażdżących filmów Bollywood. Ich zawartość nie ogranicza się tylko do utworów muzycznych. W tej aplikacji możesz także słuchać opowiadań, podcastów i innych treści audio. Zgodnie z życzeniem możesz tworzyć listy odtwarzania lub słuchać gotowych list odtwarzania przez nich i innych użytkowników.

Ta aplikacja do pobierania muzyki jest początkowo bezpłatna, ale z reklamami i bez pobierania. Aby uzyskać dźwięk w wysokiej rozdzielczości, bez reklam i nieograniczoną liczbę bezpłatnych pobrań muzyki do słuchania muzyki bez Wi-Fi, musisz subskrybować subskrypcję Gaana Plus. Wykonaj poniższe kroki i ciesz się nieograniczoną muzyką bez martwienia się o Internet.

 • Pobierz i zaloguj aplikację w swoim smartfonie
 • Wyszukaj utwór lub listę odtwarzania, którą chcesz pobrać
 • Kliknij przycisk „Pobierz” na ekranie głównym

Możesz także zmienić ustawienia pobierania w aplikacji. Przejdź do ustawień swojej aplikacji i skonfiguruj, Automatyczną synchronizację, jakość pobierania i sieć do pobrania. Zdecydowanie zaleca się korzystanie z połączenia Wi-Fi do pobierania muzyki, aby uniknąć opłat za przesyłanie danych. Teraz możesz cieszyć się ulubioną muzyką Bollywood również offline.

Pobierz na iOS

Musify

Jest to bezpłatna legalna aplikacja, która pozwala słuchać nieograniczonej liczby utworów i jednej z najlepszych aplikacji muzycznych, które nie wymagają Wi-Fi w trybie offline. To bardziej przypomina społeczność muzyczną, w której można odkrywać nowe utwory muzyczne i komunikować się z innymi miłośnikami muzyki. W oparciu o twoje słuchanie i tym podobne, dostajesz również rekomendacje dla innych podobnych utworów muzycznych. Ta aplikacja importuje utwory muzyczne z SoundCloud i innych witryn do udostępniania muzyki.

Biblioteka muzyczna tej aplikacji nie ogranicza się do wcześniej nagranych utworów. Możesz także przesyłać strumieniowo na koncerty, remiksy, sety DJ i inne. Ta aplikacja obsługuje także odtwarzacze muzyki w tle i listy odtwarzania podobne do iPoda. Ta aplikacja umożliwia pobieranie nieograniczonej ilości muzyki. Możesz także słuchać muzyki przed pobraniem. Pobieranie muzyki do słuchania offline jest również bardzo proste, jak następuje:

 • Pobierz aplikację z App Store lub Google Play
 • Wyszukaj swoją ulubioną listę odtwarzania lub utwór muzyczny
 • Kliknij przycisk Pobierz

Jeśli jesteś programistą, najważniejszą rzeczą jest to, że ta aplikacja jest projektem typu open source. Jego źródłem jest dostępna witryna Github do hostingu kodów. Możesz pobrać i grać z kodem tak, jak lubisz. Ta aplikacja, uruchomiona jako bezpłatna aplikacja dzwonków, jest obecnie używana przez miliony użytkowników Androida i iPhone'a na całym świecie. Bądź jednym z nich.

Pobierz na iOS

PŁYWOWY

TIDAL to wysokiej jakości aplikacja do wierności, która pozwala słuchać milionów utworów muzycznych, tworzyć listy odtwarzania i dzielić się z przyjaciółmi. Ta aplikacja umożliwia strumieniowe przesyłanie koncertów na żywo i niektórych z wyłącznymi prawami. Możesz tworzyć niestandardowe listy odtwarzania i udostępniać je znajomym również za pośrednictwem mediów społecznościowych. TIDAL to miłość dla tych melomanów, którzy szukają jakości swoich ulubionych utworów muzycznych w jakości CD.

Doskonała jakość dźwięku i wyjątkowa funkcja dostępu sprawiają, że jest to jedna z wiodących aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki. TIDAL był startupem nabytym przez Jaya Z w celu konkurowania z Spotify i Deezer. TIDAL oferuje dwa poziomy subskrypcji premium. Jeden z wysokiej jakości dźwiękiem muzycznym, a drugi z normalną jakością. Możesz cieszyć się muzyką offline, pobierając swoje ulubione utwory muzyczne. W tym celu wykonaj poniższe kroki,

 • Pobierz TIDAL ze sklepu
 • Wyszukaj swoje ulubione utwory muzyczne
 • Kliknij przycisk Pobierz obok nazwy utworu lub listy odtwarzania
 • Możesz skonfigurować preferencje pobierania ze strony ustawień

Muzyka bez danych to miła funkcja tej aplikacji, ale istnieje kilka wad, które musisz znać przed podjęciem decyzji. Nie znajdziesz tekstu swoich ulubionych utworów muzycznych. Ta aplikacja również nie ma różnorodności w porównaniu do innych konkurencyjnych aplikacji. Nie ma wersji bezpłatnej ani próbnej, aby przetestować aplikację przed zakupem płatnej subskrypcji. Ogólna ocena aplikacji plasuje ją wśród najlepszych aplikacji do odtwarzania muzyki dostępnych szczególnie w przypadku muzyki offline.

Pobierz na iOS

Slacker Radio

Slacker Radio to internetowa usługa strumieniowego przesyłania muzyki, która pozwala tworzyć własne stacje radiowe. Możesz tworzyć własne listy odtwarzania na podstawie ulubionych artystów i gatunków muzycznych. Znakomita jest również jakość dźwięku tej aplikacji. Korzystając z tej aplikacji Radio, możesz z łatwością ustawić ulubioną stację, odtwarzając muzykę na swój podobieństwo. Ta aplikacja ma również funkcję „lub nie lubię”, która pozwala Slacker Radio zrozumieć muzykę, którą kochasz słuchać.

Slacker Radio jest bezpłatną aplikacją. Możesz pobrać go z odpowiedniego sklepu z aplikacjami na swoim smartfonie. Darmowa wersja tej aplikacji nie zawiera reklam i ma ograniczoną liczbę przeskoków. Wersja premium pozwala cieszyć się muzyką bez reklam, nieograniczoną liczbą przeskoków, a także słuchaniem muzyki offline. Możesz pobrać utwory muzyczne lub listy odtwarzania, które kochasz do słuchania offline. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki,

 • Pobierz Slacker Radio z Google Play, App Store lub Amazon Sklep
 • Zapisz się do tego planu premium
 • Wyszukaj ulubione listy odtwarzania i utwory muzyczne
 • Pobierz utwory muzyczne do słuchania offline za pomocą przycisku pobierania
 • Skonfiguruj preferencje pobierania na stronie ustawień tej aplikacji

Możesz cieszyć się darmową muzyką w Internecie, korzystając z tej aplikacji nie tylko na smartfonie, ale także na innych urządzeniach IoT (Internet przedmiotów), takich jak samochody i sprzęt AGD. Zawsze możesz udostępniać ulubioną muzykę i stacje znajomym w mediach społecznościowych. Ta aplikacja to także wspaniałe źródło wiadomości i nagłówków związanych z branżą muzyczną i rozrywkową.

Pobierz na iOS

Saavn

Saavn to darmowa aplikacja muzyczna zawierająca przede wszystkim muzykę Bollywood, którą możesz odtwarzać według własnego nastroju lub ulubionego artysty / gatunku. Podobnie jak wielu innych konkurentów, szybkość transmisji tej aplikacji wynosi również 320 KB. Możesz organizować i selekcjonować swoje ulubione utwory muzyczne i wykonawców na listach odtwarzania. Najbardziej niezwykłą cechą tej aplikacji jest sposób, w jaki opiekują się muzyką. Nigdy nie muszę sam robić kuracji, ponieważ oferowane przez nich playlisty są tak wspaniałe.

Możesz cieszyć się muzyką dzięki podstawowym funkcjom bezpłatnie w tej aplikacji. Obejmuje to reklamy podczas utworów, ograniczone pomijanie i brak dostępu do ekskluzywnych treści. Subskrypcja premium tej aplikacji nie jest zbyt droga i obejmuje pobieranie muzyki offline, a także inne wspaniałe funkcje. Aby cieszyć się muzyką bez zużycia danych w tej aplikacji, wykonaj poniższe czynności.

 • Pobierz aplikację z odpowiedniego App Store
 • Kup subskrypcję Saavn Go
 • Słuchaj ulubionych utworów muzycznych
 • Pobierz muzykę obok słuchania

Dzięki materiałowemu interfejsowi użytkownika i innym ciekawym funkcjom jest nadal krytykowany przez znawców technologii za słaby rozwój. Na różnych forach ludzie twierdzą, że czasami kupon nie działa lub aplikacja ulega awarii automatycznie. Wadą tej aplikacji jest także zła jakość dźwięku. Ale nadal możesz cieszyć się ulubioną muzyką Bollywood offline w tej aplikacji bez zużycia danych.

Pobierz na iOS

Shazam

Shazam to kolejna popularna darmowa aplikacja muzyczna, która działa również bez WiFi dla melomanów. Ta aplikacja pozwala odkrywać świat muzyki. Ta bezpłatna aplikacja pozwala zidentyfikować dowolną muzykę odtwarzaną wokół ciebie. Podczas zakupów, jazdy samochodem lub pociągu, jeśli słuchasz muzyki, nie musisz zapisywać tekstów. Po prostu Shazam to, a zrobi resztę.

Shazam jest darmowy i działa na wyświetlanych reklamach. Rok temu Shazam wprowadził tryb offline dla słuchaczy muzyki. Umożliwia to podstawową funkcjonalność aplikacji, nawet jeśli jesteś online lub offline. Aby tego użyć,

 1. Uruchom Shazam z ekranu głównego.
 2. Naciśnij przycisk Shazam.
 3. Poczekaj, aż Shazam zidentyfikuje piosenkę.

Shazam czasami przekierowuje Cię do innych usług przesyłania strumieniowego muzyki, takich jak Deezer, Muzyka Google Play lub Apple Muzyka tego utworu jest premium.

Pobierz na iOS

Ostatnie słowa

Warto wspomnieć, że powyższa lista aplikacji muzycznych offline nie jest oparta na ich funkcjach, bazie użytkowników, liczbie ścieżek dźwiękowych lub innych. Niektóre z tych aplikacji są specyficzne, podczas gdy zawierają muzykę specyficzną dla branży filmowej. Plany płatności są również różne, a niektóre z nich oferują nawet bezpłatne słuchanie muzyki bez danych.

Każda aplikacja jest dokładnie sprawdzana pod kątem zalet i wad. Wybierz aplikację, która odpowiada Twojemu budżetowi, a także odpowiedni rodzaj muzyki. Poinformuj, której aplikacji muzycznej używasz do słuchania muzyki bez połączenia Wi-Fi.