15 najlepszych darmowych aplikacji na Androida dostępnych już teraz!

To jest wyróżniony obraz najlepszej listy darmowych aplikacji na Androida w Android Authority. Największą siłą Androida jest ekosystem aplikacji. Istnieje mnóstwo cyfrowych aplikacji na Androida. Ludzie pobrali je miliardy razy. Niektóre z nich kosztują pieniądze, a niektóre nie. Zwykle najlepsze aplikacje kosztują kilka dolców. Istnieje jednak wiele niesamowitych opcji, które nic Cię nie kosztują. Usługi te są zwykle wspierane przez reklamę, pewnego rodzaju sponsoring lub inny rodzaj porozumienia finansowego. Oto Twoja szansa na zaopatrzenie się w naprawdę doskonałe rzeczy. To najlepsze darmowe aplikacje na Androida na Androida! To najlepsza lista wszechczasów, więc nie oczekuj zbyt wielu wielkich niespodzianek.

1 Pogoda

Darmowy / $1.99

1 Pogoda jest tak kompletna jak aplikacja pogodowa, jaką możesz znaleźć. Zawiera różne rzeczy, w tym aktualne warunki, prognozy, radary, prognozy, zabawne fakty dotyczące meteorologii, wykresy, a nawet śledzenie słońca i księżyca. Projekt jest również wspaniały, a aplikacja zawiera dość przyzwoite i nieco konfigurowalne widżety. Jest darmowy i $1Opłata .99 to po prostu usunięcie reklamy. Dopóki nie przeszkadza ci okazjonalne dodawanie banerów, masz wszystkie funkcje w darmowej wersji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Menedżer haseł Bitwarden

Darmowe

Bitwarden Password Manager to jedna z niewielu dobrych aplikacji do zarządzania hasłami. Działa jak większość menedżerów haseł. Otrzymasz skarbiec ze wszystkimi swoimi nazwami użytkowników i hasłami. Możesz przechowywać tyle, ile chcesz bez obaw i odzyskać je w razie potrzeby. Ponadto aplikacja ma 256-bitowe szyfrowanie AES i jest całkowicie open source. Uderza we wszystkie pola wyboru dobrego, bezpłatnego menedżera haseł. KeePassDroid to kolejna doskonała opcja w tej przestrzeni, ale podoba nam się interfejs Bitwarden nieco więcej.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

BItwarden - najlepsze darmowe aplikacje na Androida

Niebieska poczta

Darmowe

Blue Mail to jedna z najlepszych darmowych aplikacji na Androida do obsługi poczty e-mail. Ma prostą konstrukcję, która pomaga utrzymać e-maile online. Ponadto oferuje obsługę wielu dostawców usług e-mail, kodowanie kolorami organizacji, motywy aplikacji, wsparcie Android Wear i widżety. Dostępnych jest również wiele inteligentnych funkcji, takich jak blokowanie powiadomień w określonych godzinach (dla poszczególnych kont), aby pomóc Ci dostosować swoje wrażenia. Naprawdę, nie ma wielu aplikacji e-mailowych bardziej dostosowywalnych niż ta. Robi wiele rzeczy dobrze i bardzo mało rzeczy źle. Jest to tak dobre, jak to możliwe bez ceny. Istnieją jednak pytania dotyczące jej polityki prywatności. Zalecamy sprawdzenie, czy takie rzeczy są dla Ciebie ważne.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Blue Mail - najlepsze darmowe aplikacje na Androida

Karma kredytowa

Darmowe

Credit Karma to zabawna, niewielka aplikacja finansowa. Umożliwia to sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej za darmo. Ponadto aplikacja powiadomi Cię o poważnych zmianach w zdolności kredytowej. Aplikacja oferuje także inne rzeczy, takie jak potencjalne karty kredytowe, do których możesz się kwalifikować na podstawie wyniku kredytowego. Nie musisz ich akceptować, jeśli nie chcesz. Jest to prosty i łatwy sposób na sprawdzenie swojego kredytu i rozpoczęcie naprawy w razie potrzeby. Jest to jedna z bardziej niedocenianych bezpłatnych aplikacji na Androida. Credit Karma nie jest w 100% dokładna, ale daje ci dobry obraz tego, co się dzieje. Powiadomienia informują również, czy nowe konto zostało otwarte na Twoje imię i nazwisko. Mint by Inuit (twórcy TurboTax) i NerdWallet są również świetnymi alternatywami.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Credit Karma screenshot 2019 - najlepsze darmowe aplikacje na Androida

Feedly

Darmowy / $9.99 na miesiąc

Feedly to jedna z najlepszych dostępnych aplikacji informacyjnych i zdecydowanie powinieneś wypróbować. Jest to czytnik RSS, co oznacza, że ​​możesz subskrybować mnóstwo różnych stron internetowych i otrzymywać wiadomości ze wszystkich jednocześnie. Obsługuje także podcasty, YouTube kanały i nie tylko. Główną zaletą korzystania z aplikacji takich jak Feedly jest możliwość zebrania wszystkich zainteresowań w jednym miejscu i zapoznania się z najnowszymi wiadomościami. Po skonfigurowaniu jest całkowicie darmowy i bardzo łatwy w użyciu. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych darmowych aplikacji na Androida. Sama aplikacja jest obecnie w trakcie dużych zmian. Ci, którzy chcą skorzystać ze starej szkoły Feedly, mogą wypróbować Feedly Classic w Google Play Store. Istnieje opcjonalny $9Subskrypcja 0,99 miesięcznie, ale jest całkowicie opcjonalna.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Gboard lub SwiftKey

Darmowe

Gboard to oficjalna aplikacja klawiatury Google. To prosta klawiatura, która nie ma zbyt wielu ozdobników. Obsługuje pisanie gestami (przeciąganie), lekkie pisanie, pisanie głosowe, wyszukiwanie emoji, obsługę GIF i wiele innych. Jego najbardziej unikalną funkcją jest wbudowana wyszukiwarka Google, która umożliwia wyszukiwanie w Internecie bez opuszczania używanej klawiatury lub aplikacji. Może także synchronizować między urządzeniami, aby zapisane słowa były z Tobą. Jest skuteczny, prosty i w 100% darmowy. Musisz wypróbować tę opcję, jeśli klawiatura telefonu pasuje. To na pewno jedna z najlepszych darmowych aplikacji na Androida. SwiftKey jest również świetny w inny sposób i zalecamy go, jeśli Gboard nie działa dla Ciebie.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Dysk Google

Darmowy / $10,99- 299,99 USD miesięcznie

Pakiet Google Drive to grupa aplikacji, które wszystkie są bezpośrednio zintegrowane z Google Drive. Aplikacje obejmują Dokumenty Google, Prezentacje Google, Arkusze Google, Zdjęcia Google i Google Keep wraz z samą bieżącą aplikacją Dysk Google. Te aplikacje koncentrują się przede wszystkim na pracy biurowej w przypadku dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i pokazów slajdów, ale także pracują przy robieniu notatek, tworzeniu kopii zapasowych zdjęć i przechowywaniu dowolnego pliku, jaki możesz wymyślić. Najlepsze jest to, że wszystkie są bezpłatne, chyba że potrzebujesz więcej niż 15 GB miejsca na Dysku Google. Większość ludzi nie. To są świetne bezpłatne aplikacje na Androida.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Dysk Google - najlepsze bezpłatne aplikacje do nauki na Androida

Nagrody Google Opinion

Darmowe

Google Opinion Rewards to jedna z najlepszych darmowych aplikacji na Androida w Google Play Store. Aby korzystać z tej aplikacji, wystarczy ją pobrać i zainstalować, a następnie otworzyć raz. Następnie aplikacja będzie okresowo powiadamiać o zadawaniu pytań. Otrzymasz środki do wykorzystania w Google Play Store za każdym razem, gdy odpowiadasz na ankietę. Środki te mogą zostać przeznaczone na zakup aplikacji lub gier w Google Play. To świetny sposób na rozszerzenie swojej kolekcji bez wydawania prawdziwych pieniędzy. W najgorszym przypadku wszyscy powinni mieć zainstalowaną tę aplikację.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zdjęcie Google Rewards, jednej z najlepszych darmowych aplikacji na Androida

Mapy Google i Waze

Darmowe

Google Maps i Waze to dwie aplikacje do nawigacji. Mapy Google podają szczegółowe wskazówki, umożliwiają przeglądanie firm (i ich opinii) oraz wszelkiego rodzaju innych rzeczy. Waze to kolejna aplikacja do nawigacji. Pozwala sprawdzić ruch na trasie. Mapy Google to zdecydowanie najmocniejszy z nich. Waze jest jednak nieco przyjemniejszy w użyciu. To sprawia, że ​​jest to dobra opcja, jeśli szukasz czegoś prostego. Obie aplikacje cały czas otrzymują mnóstwo nowych aktualizacji i funkcji. Nie możesz się pomylić.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Mapy Google - najlepsze darmowe aplikacje na Androida

Imgur i Giphy

Darmowe

Imgur i Giphy to dwie bazy danych obrazów. Są świetnymi miejscami do znalezienia zabawnych GIF-ów, zabawnych zdjęć, drobnych faktów i wszelkiego rodzaju innych celów rozrywkowych. Większość tych niesamowitych zdjęć, które widzisz Facebook, Twitteritd. pochodzą stąd. Imgur to także usługa przesyłania obrazów, z której korzysta większość użytkowników Reddit. Zarówno Giphy, jak i Imgur można pobrać i używać całkowicie za darmo. Mają twoje plecy, niezależnie od tego, czy chcesz zabić kilka minut zwlekania, czy też szukasz idealnej reakcji GIF na to Twitter lub post z Google+. To dwie bezpłatne aplikacje na Androida, które warto mieć. Ponadto możesz przesyłać zdjęcia do Imgur bez ograniczeń udostępniania w różnych miejscach.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Imgur - najlepsze darmowe aplikacje na Androida

Musicolet

Darmowe

Musicolet to intrygująca opcja lokalnego odtwarzania muzyki. Wykonuje wszystkie podstawowe czynności, w tym listy odtwarzania, edycję tagów, funkcje organizacyjne, przeglądanie plików i obsługę wbudowanych funkcji LR (LR). Dostajesz także korektor, wyłącznik czasowy, widżety, elementy sterujące ekranu blokady, wsparcie Android Auto i wiele innych. Obejmuje zasadniczo wszystkie standardowe przypadki użycia i wciąż nakłada więcej na wierzch. Ponadto jest całkowicie bezpłatny, bez zakupów w aplikacji i bez reklam. Podoba nam się również prosty, skuteczny interfejs użytkownika.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

ProtonVPN

Darmowy / Darmowy / $4- 24 USD miesięcznie

ProtonVPN jest jedną z niewielu sieci VPN z całkowicie bezpłatną opcją, która również nie ma ograniczeń przepustowości. Posiada szyfrowanie, bazę domową w Szwajcarii i surową politykę braku logowania. To wszystko są świetne rzeczy dla VPN. Ponadto darmowa wersja ma serwery w trzech krajach. Z darmową wersją nie osiągasz pełnej prędkości, ale nadrabia to nieograniczona przepustowość. Zalecamy to podczas wizyt na lotnisku, sprawdzania poczty e-mail w Starbucks lub w każdej innej sytuacji, w której dobra prywatność jest dobra. Istnieją płatne opcje, które poprawiają szybkość, liczbę serwerów i liczbę funkcji. Jednak rzadko można zobaczyć darmową sieć VPN bez reklam i nieograniczoną przepustowość. Witryna czasami zamyka rejestracje, więc jeśli nie możesz dostać się w ciągu jednego dnia, spróbuj ponownie w przyszłym tygodniu.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

ProtonVPN - najlepsze darmowe aplikacje na Androida

Resilio Sync

Darmowe / Różne

Resilio Sync to rozwiązanie do przechowywania w chmurze dla osób, które nie ufają przechowywaniu w chmurze. Tworzy serwer pamięci w chmurze na komputerze osobistym. Aplikacja umożliwia synchronizację plików, zdjęć, filmów, dźwięku itp. Z komputera na telefon iz powrotem. W ten sposób zyskujesz możliwość przechowywania danych w chmurze bez konieczności ufania swoim osobom trzecim. Aplikacje komputerowe i mobilne są łatwe do skonfigurowania, a interfejs użytkownika działa. Dostępna jest wersja pro z kilkoma dodatkowymi funkcjami, ale wersja bezpłatna ma podstawy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Resilio Sync to jedna z najlepszych darmowych aplikacji na Androida

Ticktick

Bezpłatnie / 27,99 USD rocznie

TickTick jest jedną z najlepszych aplikacji list na Androida. W rzeczywistości działa bardzo podobnie do Wunderlist. Możesz tworzyć listy, udostępniać zadania innym osobom, organizować swoje zadania na różne sposoby, otrzymywać przypomnienia, ustawiać powtarzające się zadania i wiele więcej. Jest również bardzo modułowy. To pomaga w organizacji. Widżety też nie są w połowie złe. Istnieje wersja pro, ale dodaje takie rzeczy, jak obsługa kalendarza i inne dodatkowe funkcje. Darmowa wersja tego znacznie wykracza poza to, co oferuje większość aplikacji do listy. Jest również czysty, łatwy w użyciu i doskonale nadaje się do małych zespołów lub do użytku rodzinnego. Technicznie nie jest to darmowa aplikacja. Jednak darmowa wersja działa lepiej niż większość darmowych aplikacji do zrobienia. Nie martw się, nie będziesz potrzebować wersji premium, z wyjątkiem ekstremalnych przypadków.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

TickTick - najlepsze darmowe aplikacje na Androida

Zedge

Bezpłatnie z zakupami w aplikacji

Zedge to miejsce, w którym można znaleźć wszystko, co potrzebne, takie jak tapety, dzwonki, dźwięki powiadomień i alarmy. Istnieje bardzo duży wybór wszystkich tych rzeczy dostępnych w różnych gatunkach, w tym fantasy, głównego nurtu, zabawny i prawie wszystko, co możesz wymyślić. Użytkownicy Zedge sami dodają większość treści. Dzięki temu istnieje dość duża różnorodność. Istnieje również opcja premium dla tapet, które są całkiem przyzwoite. Abstruct, Walli i Tapet są lepszymi opcjami dla tapet, ale zawartość premium w Zedge jest zdecydowanie wyższy od darmowych. Możesz uzyskać treści premium, płacąc za nie lub wypełniając różne ankiety dotyczące kredytów Zedge.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zedge to jedna z najlepszych darmowych aplikacji na Androida

Jeśli przegapiliśmy jedną z najlepszych darmowych aplikacji na Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach! Aby zobaczyć naszą pełną listę najlepszych list aplikacji, kliknij tutaj.