15 najlepszych emulatorów iOS dla Windows PC (uruchom aplikacje na iOS) 2019

Najlepszy emulator iOS dla Windows PC

Możliwość samodzielnego posiadania iPhone'a to lista rzeczy do zrobienia dla przeciętnego człowieka. Biorąc pod uwagę fakt, że ile Apple kosztuje swoich użytkowników za swoje produkty, które mogą pozostać przez długi czas jako produkty na liście życzeń. Podczas gdy smartfony są jeszcze trudniejsze, aby dostać się do jednego z tych produktów Mac, jeśli ktoś ma napięty budżet. Posiadając iPhone'a i windows PC to koszmar dla wszystkich użytkowników, jeśli o to poprosisz. Istnieje szereg procedur i instalacji, które należy wykonać, aby przesłać plik z komputera PC lub laptopa na iPhone'a lub iPada. I tutaj pojawia się emulator iOS.

Emulator jest również znaczący, aby pomóc użytkownikowi w interweniowaniu w programy z innych platform sprzętowych. Są to najlepsze emulatory iOS, które mogą wystarczyć bólem użytkownika iPhone'a windows lub inne laptopy lub komputery z systemem operacyjnym.

Najlepsze emulatory iOS dla Windows PC

#1. Emulator Nintendo 3DS

Emulator Nintendo 3DS

Dla wszystkich graczy na rynku, którzy chcą grać w gry oparte na iOS, Nintendo 3DS jest najlepszym rozwiązaniem. Nintendo to dobrze znana gra na konsole do gier z emulatorem, który działa również jako emulator iOS na PC, jest w stanie pobrać i uruchomić wszystkie gry na iOS bez żadnych opóźnień. A najlepsze jest to, że emulator iOS jest bezpłatny i może uruchamiać aplikacje do gier na wiele platform.

Ściągnij

#2. Symulator iPada

Symulator iPada

Symulator iPada to oparty na chmurze emulator iOS windows Komputer, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem Google Chrome. Pozwala to użytkownikom na samodzielne uruchamianie komputera jak iPada, więc nie jest wymagane żadne medium fizyczne. Niestety zostało to usunięte ze sklepu Chrome. Ten emulator był tak doskonały, że umożliwiał również użytkownikom wysyłanie wiadomości za pomocą wiadomości i miał funkcję interakcji z siri przy określonej konfiguracji ręcznej.

Niedostępne do pobrania w Chrome Store

#3. Xamarin Testflight

Xamarin Testflight

Xamarin Testflight jest własnością Apple, co oznacza, że ​​z łatwością obsługują wszystkie aplikacje iOS. Są uważane za jedno z najlepsze emulatory iOS dla windows ponieważ są bezpośrednio obsługiwane przez Apple. Ten emulator wydaje się łatwy do pobrania i skonfigurowania w dowolnym windows PC. Tylko aplikacja działająca na iOS 8 lub więcej może być używany przez ten emulator. Poza tym ograniczeniem jest to uważane za jeden z grzywny emulatorów iOS, które są obecnie na rynku.

Ściągnij

#4. Electric Mobile Studio

Electric Mobile Studio

Elektryczne studio mobilne jest płatnym emulatorem iOS, który zapewnia użytkownikom dobry zwrot z zainwestowanych pieniędzy w ten produkt. Zajmują one znacznie więcej pamięci RAM i zużywają dużo soku z komputera, ale efektem tego emulatora jest bardzo wysoka jakość, która pomija zużycie energii. Umożliwia to również użytkownikom tworzenie programów w różnych językach kodowania. Biorąc pod uwagę fakt, że znacznie ułatwia kodowanie, warto wydać pieniądze.

Ściągnij

#5. Marszczyć

Marszczyć

Ripple powoli, ale systematycznie zdobywa swoje miejsce na rynku emulatorów iOS. To oparte na chmurze rozszerzenie Google Chrome, które może być również używane jako emulator iOS na PC. Działa to na wszystkich komputerach i jest również w stanie uruchomić iOS 1 do iOS 11. Jest to najczęściej używane do przeprowadzania testów aplikacji, a także do opracowywania nowej aplikacji na rynek iOS. Ripple to znana nazwa rynku deweloperów iOS.

Ściągnij

#6. IPadian

IPadian

iPadian jest uważany za jeden z najlepszych emulatorów iOS na rynku. Jest to najbardziej przydatne dla programistów, którzy są bardziej zaangażowani w tworzenie aplikacji na różne platformy. Ponieważ są w stanie bezproblemowo uruchomić prawie wszystkie aplikacje i gry na iOS. Występują w dwóch wersjach: bezpłatnej i płatnej, podczas gdy darmowy emulator działa dla dowolnego użycia aplikacji dla programistów, a niektóre dodatkowe funkcje wersja płatna jest bardziej odpowiednia.

Ściągnij

#7. SmartFace

Smartface to najlepsza alternatywa, na którą możesz pójść, jeśli nie chcesz używać iPada. W niektórych przypadkach uważa się, że smartface działa lepiej niż iPadian. Ten emulator iOS jest używany głównie przez programistów do przeprowadzania testów opracowywanego produktu. Dostępna jest zarówno wersja bezpłatna, jak i płatna. Użytkownicy mogą wybierać zgodnie ze swoimi preferencjami.

Ściągnij

#8. iPhone Simulator

Jest to podobne do symulatora iPada. Symulator iPhone'a działa również jako iPhone Emulator na PC. Ma jeden z najlepszych interfejsów użytkownika oraz przyjazny interfejs użytkownika. Działa to podobnie do pracy z iPhonem. Daje to uprawnienia do korzystania z ograniczonej liczby aplikacji i gier na iOS. Za pomocą tego symulatora iPhone'a można używać nawet zaawansowanych aplikacji graficznych. Nie pozostawia to żadnych wgnieceń w portfelu, ponieważ jest bezpłatny i można go używać z prawie każdym windows komputer.

Ściągnij

#9. Zdalny symulator iOS

Zdalny symulator iOS jest także produktem Xamarin. Xamerin jest ostatecznie własnością Apple samo. Ta aplikacja jest głównie używana do debugowania aplikacji na iOS za pomocą Visual Studio Enterprise. Pod względem wykorzystania na rynku jest to jeden z najlepszych na rynku, jeśli szukasz czegoś, co może pomóc w testowaniu aplikacji na iOS na windows PC.

# 10. Appetize.io

Jest to jeden z najlepszych internetowych emulatorów iOS dostępnych na rynku. Jest to bardzo odpowiednie do testów beta, a także do testowania aplikacji na iOS i opracowywania nowych aplikacji. Z Appetize.io można bezpłatnie korzystać przez pierwsze 100 minut każdego miesiąca, po którym opłata za korzystanie jest naliczana. Jest to wykorzystywane głównie przez małe branże, które nie muszą inwestować w emulatory, które mogą kosztować fortunę.

Ściągnij

# 11. Xamarin

Xamarin jest jednym z darmowych emulatorów iOS dostępnych na rynku. Jest używany przez programistów do testowania aplikacji iOS na wielu platformach na windows komputer. Są bardzo popularne wśród programistów.

Ściągnij

# 12. Emulator Airphone

Jest to jeden z tych średnich emulatorów na rynku. Aby korzystać z tej aplikacji, należy najpierw zainstalować komputer z Adobe Air, aby aplikacja działała bez wysiłku. Ta aplikacja kopiuje interfejs iPhone'a i jest w stanie uruchomić wszystkie aplikacje na iOS, w tym gry. Jednak rzeczywisty efekt użycia urządzenia z systemem iOS nie jest osiągany za pomocą tego emulatora systemu iOS. Jest to bardziej odpowiednie dla tych, którzy muszą mieć doświadczenie w korzystaniu z iPhone'a, a nie dla programistów.

# 13. APP.io

App.io jest podobny do Appitize.io może być używany przez każdego użytkownika, ponieważ jest bardzo prosty i ma znacznie prosty i skuteczny interfejs użytkownika. Są nieco wolne w porównaniu do innych emulatorów. App.io działa, gdy plik API lub iOS.apk dla systemu iOS jest przesyłany do źródła, co umożliwia użytkownikowi pracę z aplikacją, podobnie jak korzystanie z niej na urządzeniu macierzystym. App.io jest po raz pierwszy bezpłatny 7 dni, a następnie obciąży Cię miesięcznie.

# 14. iMAME

iMAME

iMAME jest bardziej odpowiedni do gier. Pobierając i instalując iMAME, można pobrać i grać w dowolną grę dostępną na iPhone'a lub iPada. Nie są one tak wydajne i mogą powodować awarie niektórych przedmiotów podczas gry.

Ściągnij

# 15. Emulator iDOS

Emulator iDOS

Jest to jedna z tych aplikacji dla początkujących, z której może korzystać każdy dzięki interfejsowi użytkownika on point. Firma stojąca za tym nie wprowadza żadnych aktualizacji ani nie odpowiada na żadne raporty bud. Ponad wszystko jest to prosta aplikacja zapewniająca wygodę użytkowania.

Ściągnij

Wniosek

Dlatego są to jedne z najlepszych najlepszych emulatorów iOS, które pomagają uruchamiać aplikacje na iOS Windows PC. Daj mi znać, który wybrałeś z powyższego, biorąc pod uwagę najlepszy emulator iPhone'a na PC.

Mam nadzieję, że powyższa lista będzie dla Ciebie odpowiednia i ciesz się z jej zalet. Mimo to, jeśli masz jakieś pytania. Prosimy o komentarze poniżej.