Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych miejsc do sprzedaży używanych płyt DVD za gotówkę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych miejsc do sprzedaży używanych płyt DVD za gotówkę

Szukasz najlepszych najlepszych miejsc do sprzedaży płyt DVD? Nie szukaj dalej.

Sprzedaż używanych płyt DVD to świetny sposób na łatwe zarobienie pieniędzy przy jednoczesnym zminimalizowaniu bałaganu w domu.

Istnieje wiele miejsc, w których można sprzedawać przedmioty, takie jak stare płyty DVD, więc przeprowadziliśmy badania, aby znaleźć najlepsze opcje.

Gdzie sprzedawać DVD

Niezależnie od tego, czy Twoja kolekcja DVD zawiera nowe wydania, czy ponadczasowe klasyki, możesz zarabiać pieniądze, nie zajmując zbyt wiele czasu.

1. Decluttr

Decluttr umożliwia sprzedaż używanych filmów DVD i Blu-Ray za gotówkę. Kupią nawet twoje stare telefony komórkowe, tablety, konsole do gier wideoI podręczniki.

Aby rozpocząć sprzedaż swoich płyt DVD, wprowadź kod kreskowy przedmiotów, które chcesz sprzedać, i wyślij je za darmo. Dostarczą Ci etykietę wysyłkową bez żadnych kosztów.

Jeśli wybierzesz płatność przez PayPal lub przelew bezpośredni, możesz otrzymać płatność następnego dnia. W przeciwnym razie Decluttr prześle Ci czek w formie papierowej.

Jeśli chcesz sprzedawać w drodze, możesz również sprzedawać swoje filmy za pomocą aplikacji mobilnej Decluttr. Wszystko, co musisz zrobić, to zeskanować kod kreskowy, aby rozpocząć proces wystawiania.

Kompatybilny z: Androida i IOSa

Ucz się więcej: Recenzja Decluttr: Uprość swoje życie i zarabiaj pieniądze

2. Orzeł wybawca

Możesz sprzedawać nowe lub prawie nowe płyty DVD i Blu-Ray pod adresem Orzeł wybawca. Wystarczy wpisać 12-cyfrowy kod kreskowy wymieniony pod kodem kreskowym UPC, aby otrzymać natychmiastową wycenę każdego filmu, który chcesz sprzedać.

Za pomocą Eagle Saver można nawet sprzedawać filmy lub seriale.

Wysyłka płyt DVD jest bezpłatna ponieważ Eagle Saver akceptuje przesyłki USPS i FedEx. Po otrzymaniu tytułów otrzymasz płatność następnego dnia za pośrednictwem systemu PayPal lub czeku papierowego.

Kolejną zaletą sprzedaży z Eagle Saver jest to, że mają bezpłatną wysyłkę zwrotną dla wszystkich filmów, których zdecydują się nie kupować od Ciebie, jeśli nie spełniają ich standardów jakości.

Kompatybilny z: Androida i IOSa

3. Sprzedawaj DVD online

Sprzedawaj DVD online kupi Twoje płyty DVD, Blu-Ray, CD, gry i konsole do gier wideo. Otrzymasz wycenę po wprowadzeniu kodu kreskowego UPC w polu strony internetowej.

Płyty DVD muszą być w dobrym stanie, a ani opakowanie, ani płyta nie mogą mieć rys, odprysków ani brakujących elementów. Wysyłka jest bezpłatna, a płatność zostanie zainicjowana w ciągu trzech dni od otrzymania paczki.

Możesz otrzymać zapłatę przez PayPal lub czekiem papierowym.

Chociaż inni dostawcy mają podobne zasady, nie będą akceptować zupełnie nowych filmów, które są nadal w oryginalnym opakowaniu.

Nie mogą zweryfikować, czy nowy film nie został skradziony, a potencjalny sprzedawca próbuje szybko zarobić.

4. Bonawendi

Bonawendi ma nieco inne podejście do procesu sprzedaży, ponieważ zapewnia porównanie cen z 20 różnych dostawców wykupu. Ta wyszukiwarka cen może być najszybszym sposobem na znalezienie najlepszej ceny za Twoją kolekcję.

Możesz zacząć porównywać ceny, wprowadzając każdy numer kodu kreskowego z osobna lub skanując kody kreskowe za pomocą aplikacji mobilnej. Po otrzymaniu wyceny dla każdej płyty DVD wybierasz dostawców, z których chcesz skorzystać.

Indywidualny sprzedawca zapłaci Ci zgodnie ze swoją polityką po otrzymaniu filmów.

5. Amazon

Masz kilka różnych opcji sprzedaży z Amazon. Najbardziej lukratywną opcją jest wystawienie swoich płyt DVD na liście osób trzecich. W przeciwieństwie do usług wykupu DVD, nie otrzymujesz zapłaty, dopóki film nie zostanie zakupiony i wysłany pocztą do kupującego.

Rekommenderad:  Jak przeprowadzić audyt treści

Chociaż Amazon zatrzyma część ceny sprzedaży jako prowizję, możesz zarobić więcej pieniędzy na płytach DVD, które nie spełniają wytycznych jakościowych dostawców wykupu, lub możesz je sprzedać za cenę wyższą niż wartość handlowa.

Najwięcej pieniędzy dostaniesz za rzeczy, które są w naprawdę dobrym stanie.

Drugą opcją jest wymiana DVD lub Blu-Ray na Amazon.

Płatność jest natychmiastowa, co oznacza, że ​​otrzymasz gotówkę tak szybko, jak to możliwe Amazon odbiera Twoje płyty DVD i nie musisz zajmować się wystawianiem na aukcję i czekaniem na pojawienie się nabywcy. Ponadto możesz zarabiać za pomocą Amazon karta podarunkowa jeśli wolisz otrzymać kredyt zamiast gotówki.

6. eBay

Jeśli chcesz sprzedać swoje płyty DVD temu, kto zaoferuje najwyższą cenę, jedno z najlepszych miejsc do sprzedaży płyt DVD jest włączone eBay. Będziesz musiał podać zdjęcia produktów i opisy przedmiotów, ale może to być doskonały sposób na sprzedaż produktów pojedynczo lub w pakiecie.

I możesz wybrać cenę początkową i opłaty za wysyłkę. Oprócz ofert aukcyjnych możesz również oferować ceny „Kup teraz”.

Fajną rzeczą w serwisie eBay jest to, że możesz sprzedawać hurtowo swoją kolekcję DVD. Na przykład, jeśli chcesz sprzedać 100 płyt DVD, możesz utworzyć jedną aukcję zamiast 100 oddzielnych aukcji. Prawdopodobnie nie zarobisz najwięcej pieniędzy na tej trasie; będzie to jednak o wiele mniej kłopotliwe.

Note: Sprzedając przedmioty w serwisie eBay, chcesz uwzględnić w cenie potencjalne koszty wysyłki.

Na przykład, jeśli sprzedajesz jedną płytę DVD za $30,00 i wysyłka jest $30,00 to może nie być tego warte. W takim przypadku poczekaj na wyprzedaż garażową i zamiast tego sprzedaj ją tam.

Na koniec warto powiedzieć, że eBay jest jednym z niewielu miejsc, w których można to zrobić sprzedaj swoje stare kasety VHS. Więc jeśli wybierzesz tę opcję, możesz chcieć je również sprzedać.

7. Facebook Rynek

Jeśli nie chcesz zajmować się kłopotami związanymi z wysyłką płyt DVD i czekaniem na zapłatę, możesz je również sprzedawać lokalnie za pomocą Facebook grupa kupna i sprzedaży.

Wystawianie jest bezpłatne, a zapłatę otrzymujesz po osobistym spotkaniu z kupującym. Przeczytaj tylko wytyczne grupy, aby mieć pewność, że możesz sprzedawać wszystkie swoje płyty DVD.

Mam znajomego, który sprzedał mnóstwo rzeczy Facebook Rynek, i robi to, co nazywa się Porch Pickup. W tym miejscu po prostu zostawia przedmiot na werandzie, a kupujący zostawia gotówkę pod wycieraczką.

Nie zrobiłbym tego dla przedmiotu o wysokiej wartości, ale jeśli jest to $5 DVD, to ryzyko jest warte nie czekania.

Kupujący mogą również płacić kartą debetową Facebook jeśli wolisz płatności cyfrowe. Nie ma żadnych opłat za płatności kartą debetową i możesz mieć szybszy dostęp do swoich środków.

8. Craigslist

Inną sprawdzoną metodą sprzedaży używanych płyt DVD jest Craigslist.

Niezależnie od tego, czy masz pojedynczy film, jeden sezon programu telewizyjnego, czy całą serię filmu lub serii telewizyjnej, będzie sprzedawać na Craigslist lub Alternatywa Craigslist takich jak OfferUp.

Jak z Facebook, wyświetlanie każdego filmu jest bezpłatne, a Ty możesz zatrzymać cały zysk. Wystarczy, że spotkasz się z kupującym w wyznaczonym miejscu spotkania, a on zapłaci Ci gotówką na miejscu.

9. lombardy

Innym jednym z najlepszych miejsc do lokalnej sprzedaży płyt DVD jest odwiedzenie pobliskiego lombardu. Aby sprzedać swoje płyty DVD w lombardzie, po prostu zanieś je na miejsce, a ich personel przejrzy Twoją kolekcję i zaproponuje cenę.

Jeśli zaakceptujesz cenę, dadzą ci gotówkę lub kredyt w sklepie i będą sprzedawać DVD w swoim sklepie. Znajomość wartości wymiany online może pomóc w wynegocjowaniu najlepszej ceny.

Rekommenderad:  20 najlepszych aplikacji na Androida, które powinieneś znać w 2023 roku

Jeśli nie podoba ci się ich oferta, możesz sam je sprzedać, aby zarobić więcej pieniędzy.

10. Antykwariaty

Inną opcją jest odwiedzenie lokalnych używanych księgarni. Oprócz kupowania używanych książek, wielu akceptuje także filmy i gry wideo.

Kwota, którą otrzymasz, zależy od lokalnego popytu na płyty DVD, które chcesz sprzedać.

Aby zmaksymalizować zysk, możesz rozważyć sprzedaż swoich płyt DVD za kredyt sklepowy, ponieważ większość księgarni oferuje lepszą stawkę, gdy sprzedawcy nie chcą gotówki.

Ucz się więcej: 18 najlepszych miejsc do sprzedaży używanej elektroniki

11. Zorganizuj wyprzedaż

Jeśli chcesz sprzedawać swoje płyty DVD bez wychodzenia z domu, inną opcją jest zorganizowanie wyprzedaży na podwórku lub ustawienie stołu na lokalnych pchlich targach.

Reklamuj swoją sprzedaż na a lokalna aplikacja do sprzedaży stoczni zwiększy ekspozycję na zagorzałych nabywców, którzy planują trasę weekendową.

Jeśli masz kilka cennych płyt DVD do sprzedania, pamiętaj, aby wspomnieć o nich na liście, aby zwiększyć zainteresowanie sprzedażą.

Wyprzedaż może być również najbardziej uciążliwą opcją sprzedaży używanych płyt DVD, ponieważ będziesz musiał być na miejscu, aby sfinalizować sprzedaż, prawdopodobnie targując się z potencjalnymi nabywcami, którzy chcą zapłacić mniej niż cena wywoławcza, i nie ma gwarancji, że Twoje filmy będą sprzedać.

Jeśli masz czas i nieruchomość, może to być bardziej opłacalne niż spalanie gazu, aby przejechać przez miasto, aby spotkać się z kupującym z Craigslist lub zobaczyć, co zaoferuje lokalny lombard.

12. Sellbackyourbook.com

Sellbackyourbook.com to strona, która nie tylko kupuje książki. Zapłacili sprzedawcom ponad 10 milionów dolarów.

Sellbackyourbook twierdzi, że kupuje płyty DVD (używane i nowe) z cenami, które są stale aktualizowane, aby zachować konkurencyjność, a wypłaty są szybkie, w ciągu 3 dni od otrzymania używanej płyty DVD lub płyt DVD. Oferują bezpłatną wysyłkę; wystarczy wydrukować etykietę.

Ich proces działa podobnie do innych. Znajdź kod UPC swojego filmu na odwrocie płyty DVD obok kodu kreskowego, a sellbackyourbook.com natychmiast poda Ci cenę.

13. TAK

TAK to sprzedawca detaliczny specjalizujący się we wszystkim, co dotyczy popkultury i rozrywki, w tym filmów. Chociaż FYE obecnie nie kupuje płyt DVD na sprzedaż online, robi to wiele ich fizycznych sklepów. Odwiedź lokalny sklep, aby uzyskać osobistą wycenę!

14. OfertaW górę

OfertaUp jest jednym z najlepszych miejsc do sprzedaży płyt DVD. Jest to bezpłatna aplikacja, która specjalizuje się w sprzedaży używanych przedmiotów wszystkich kategorii. Zwykle kupowanie i sprzedawanie płyt DVD jest bezpłatne, z wyjątkiem niektórych wysyłanych przedmiotów i transakcji.

Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić zdjęcie swojego filmu i opublikować je na stronie lub w aplikacji. Kupujący będą wyszukiwać przedmioty według kategorii i wysyłać Ci wiadomości, jeśli są zainteresowani!

15. Podręcznikowy pośpiech

Z Podręcznikowy pośpiechpo prostu odwiedź stronę „Sprzedaj filmy” i dodaj tytuł swojego filmu lub podaj 12-cyfrowy kod UPC, aby otrzymać wycenę.

Będziesz musiał utworzyć konto przed zakończeniem sprzedaży, jeśli jeszcze go nie masz. Wybierz metodę płatności, którą chcesz otrzymać, i wybierz „prześlij wykup”.

Textbook Rush pokryje koszty wysyłki, zapewniając tyle bezpłatnych etykiet wysyłkowych, ile potrzeba do wysłania płyt DVD.

Porady i wskazówki dotyczące używanych płyt DVD na sprzedaż

Istnieje wiele opcji uzyskania rekompensaty za używane płyty DVD, więc znalezienie najlepszej oferty może być trudne. Skorzystaj z tych kilku wskazówek i sztuczek, aby mieć pewność, że będziesz w stanie szybko sprzedać swoje przedmioty za cenę, z której jesteś zadowolony.

  • Zachowaj oryginalne opakowanie – Oryginalne opakowanie jest bardziej atrakcyjne dla prywatnych nabywców i pomaga sklepom detalicznym online czuć się pewniej co do stanu DVD. Kupując filmy, zachowaj oryginalne pudełko DVD, aby zwiększyć wartość filmu w przypadku odsprzedaży.
  • Przezroczystość – Upiększanie stanu przedmiotu, który sprzedajesz, jest zawsze nierozsądne. Jest to mylące i prawie zawsze skutkuje niezadowoleniem klienta, zwrotem lub dyskwalifikacją. Bądź uczciwy w kwestii stanu swojej płyty DVD, aby kupujący dokładnie wiedział, co otrzymuje.
  • Skorzystaj z darmowej wysyłki – Nikt nie chce zmniejszać swoich zarobków, płacąc za wysyłkę, a większość sprzedawców pokryje koszty wysyłki. Jeśli jest to transakcja prywatna, współpracuj z kupującym w sprawie publicznego miejsca spotkania.
  • Porównanie cen – Jak widać z powyższej listy, masz wiele możliwości sprzedaży używanych płyt DVD. Nie bój się otrzymywać wycen od wielu sprzedawców, aby mieć pewność, że uzyskasz najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.
Rekommenderad:  10 najlepszych narzędzi do badania słów kluczowych do wykorzystania w 2023 r

Często Zadawane Pytania

Gdzie mogę sprzedać używane DVD?

Możesz sprzedawać używane płyty DVD w lokalnych sklepach z wykupem, takich jak używane księgarnie lub za pomocą aplikacji lokalnego rynku, takiej jak OfferUp lub Facebook Rynek. Sprzedaż płyt DVD przez Internet jest możliwa, ponieważ można wysyłać przedmioty do sprzedawców oferujących odkup lub spróbować uzyskać więcej gotówki, znajdując nabywcę w serwisie eBay lub Amazon.

Jak mogę sprzedać DVD za gotówkę?

Jeśli sprzedajesz online, możesz zeskanować kody kreskowe DVD, aby uzyskać cenę odkupu, zanim wyślesz swoje DVD z etykietą bezpłatnej wysyłki. Sprzedaż lokalna może być lepsza, jeśli unikniesz opłat za wysyłkę, sprzedając swoje produkty w lokalnym sklepie lub wystawiając je w aplikacji Marketplace, gdzie ustalasz czas odbioru z kupującym.

Gdzie mogę sprzedawać płyty Blu-ray DVD?

Większość lokalnych sklepów i sprzedawców internetowych, którzy akceptują standardowe dyski DVD, prawdopodobnie akceptuje również dyski Blu-ray DVD. Jeśli nie możesz znaleźć dostawcy odkupu, możesz go sprzedać samodzielnie, korzystając z aplikacji takich jak eBay, OfferUp, Facebooki Craigslist.

Za ile można sprzedać używane DVD?

Większość płyt DVD z jednym filmem w używanym stanie kosztuje od $1 i 10 $. Nieotwarte płyty DVD mogą kosztować nawet 20 USD, jeśli są to najnowsze wydania lub edycje kolekcjonerskie. Kompletne seriale telewizyjne lub filmowe można sprzedać za więcej, nawet do 100 USD.

Czy są jakieś opłaty za sprzedaż używanych płyt DVD?

Jeśli będziesz sprzedawać swoje płyty DVD w serwisie eBay lub w serwisie eBay, zapłacisz opłaty Amazon. Opłaty sprzedającego w serwisie eBay wynoszą około 13% ostatecznej ceny sprzedaży plus koszty wysyłki. Nie ma żadnych opłat, jeśli korzystasz z usług dostawcy wykupu, takiego jak Decluttr, lub sprzedajesz lokalnie.

Streszczenie

Możesz sprzedawać używane płyty DVD online lub lokalnie. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż online, większość sprzedawców zaoferuje bezpłatną wysyłkę i szybką wypłatę gotówki po otrzymaniu przesyłki.

Inną opcją jest sprzedaż lokalna poprzez reklamę w lokalnej aplikacji lub odwiedzenie sklepu, który kupuje używane płyty DVD.

Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, pamiętaj, aby porównać ceny, aby otrzymać najwyższą zapłatę.