Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych miejsc, w których można sprawdzić przeszłość najemcy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych miejsc, w których można sprawdzić przeszłość najemcy

Jeśli jesteś właścicielem, ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest najemca, który nie płaci czynszu. Jednak najemca, który w przeszłości wyrządzał szkody majątkowe lub był notowany jako przestępca seksualny, jest również niepożądany.

Musisz dokładnie sprawdzić każdego potencjalnego najemcę. Ale kto ma taki czas?

Usługi sprawdzania przeszłości najemców są szybkie i niedrogie. Co więcej, serwisy posiadają historię sprawdzania historii najemcy! Usługa sprawdzania najemców ma już proces sprawdzania przeszłości i raportu kredytowego.

Czytaj dalej: Biznesowe biura kredytowe

Firmy specjalizujące się w sprawdzaniu przeszłości najemców nie są takie same. Będziesz mile zaskoczony przystępnością cenową tych usług. Warto poświęcić czas na wynajęcie usług przesiewowych.Najlepsze usługi sprawdzania przeszłości najemców

Jako minimum, raport kredytowy jest koniecznością. Ale to wszystko. Raport kredytowy nie poinformuje Cię, czy wnioskodawca ma historię kryminalną. Raport kredytowy nie powie ci o czasie, w którym wnioskodawca spowodował uszkodzenie wynajmowanej nieruchomości.

Większość usług sprawdzających oferuje menu raportów, o które możesz poprosić potencjalnego najemcę. Możesz również rozszerzyć sprawdzanie przeszłości, aby uwzględnić informacje z krajowych baz danych.

Wykonaliśmy pracę, aby zidentyfikować najlepsze usługi sprawdzania przeszłości odpowiednie dla właścicieli małych firm lub niezależnych. Oto 15 usług w tle dzierżawy:

1. Przygotowanie do wynajmu

Podstawowy pakiet dla Przygotowanie do wynajmu obejmuje raport kredytowy i numer ubezpieczenia społecznego na 18,95 USD. Możesz również uzyskać ogólnokrajową kontrolę obejmującą raporty o eksmisji, wyroki, zastawy i bankructwa oraz informacje o przestępstwach i przestępcach seksualnych.

RentPrep ma również Facebook strona grupy związana z badaniem najemców, z dyskusjami w formie pytań i odpowiedzi. Klienci RentPrep mogą również korzystać z podcastów i innych biznesowych dyskusji Q & A za pośrednictwem RentPrep Facebook strona.

2. Mądry ruch

Mądry ruch ma podstawowy pakiet za 25 USD, który obejmuje ocenę kredytową najemcy i wyszukiwanie w krajowym rejestrze karnym. Dodatkowe kontrole potencjalnych najemców obejmują raporty o eksmisji, a także raport kredytowy i sprawdzenie przeszłości.

SmartMove korzysta z TransUnion, agencji sporządzającej raporty kredytowe, do swoich kontroli kredytowych. Jego usługi mogą obejmować „ocenę rezydenta”.

„Wynik rezydenta” to narzędzie pomiaru zdolności kredytowej, które firma wykorzystuje w ramach sprawdzania potencjalnych najemców. SmartMove przeprowadza kontrolę kredytową, przeszukuje historię kryminalną i sprawdza akta eksmisji. Po zebraniu tych danych kandydat na najemcę otrzymuje „wynik rezydenta”. Ten wynik służy do pomiaru ryzyka.

3. e-najemca

e-najemca oferuje pakiety standardowe i niestandardowe. Podstawowy pakiet sprawdzania przeszłości najemcy kosztuje 19,95 USD i obejmuje sprawdzanie przeszłości oraz weryfikację tożsamości. Czek kredytowy najemcy wynosi 29,95 USD.

E-renter może przeprowadzać wyszukiwania krajowe i może to robić szybko. Wyszukiwania można zakończyć w ciągu godziny (lub tego samego dnia po normalnych godzinach pracy i/lub w weekendy).

4. StarPoint

StarPoint robi podstawowy raport kredytowy za jedyne 10,95 USD. Właściciel może następnie wybrać z określonego menu raportów. Zamiast paczek, StarPoint pozwala właścicielowi wybrać, który raport z kontroli najemców dotyczy tego, co jest potrzebne.

Rekommenderad:  Amazon Planowanie zmian w limitach uzupełniania zapasów i magazynowania na początku 2022 r

Na przykład właściciel może dodać stanowy raport z rejestrów karnych za $80,95. Jeśli właściciel woli, krajowy raport z rejestru karnego kosztuje 14,95 USD. Menu opcji raportu jest obszerne i szczegółowe.

5. Mój wynajem

Mój wynajem oferuje podstawowy pakiet referencyjny najemcy za 24,99 USD. Ten podstawowy pakiet obejmuje historię eksmisji wnioskodawcy, historię kryminalną i/lub przestępców seksualnych oraz alarm terrorystyczny. Właściciel może otrzymać ten podstawowy pakiet plus raport kredytowy za 34,99 USD.

MyRental oferuje również dodatkowe pojedyncze raporty.

6. Eksperyment

Eksperyment oferuje kompleksową usługę, która obejmuje więcej niż sprawdzenie przeszłości potencjalnego najemcy. Dzięki kontu Experian firma może przeprowadzać kontrolę najemców oraz klientów, dostawców i wykonawców.

Bez konta firmowego podstawowy raport kredytowy kosztuje 14,95 USD. Opłatę tę uiszczają potencjalni najemcy. Właściciel zapłaciłby za wszelkie dodatkowe wymagane raporty.

Koszt konta firmowego różni się w zależności od rodzaju raportów historii kontroli, których właściciel najczęściej wymaga.

7. Przytulny

Przytulny może ukończyć sprawdzanie przeszłości najemcy. Firma oferuje również usługi zarządzania, w tym oferty wynajmu, wbudowaną aplikację dla potencjalnych najemców oraz pobieranie czynszów on-line. Cosy oferuje również ubezpieczenie najemców.

Sprawdzenie przeszłości lub raport kredytowy kosztuje 24,99 USD za sztukę lub 39,99 USD za oba.

Koszty dodatkowych raportów z kontroli najemców są różne, podobnie jak koszty usług zarządzania. Na przykład usługa pobierania czynszu on-line kosztuje $20,99. Standardowa polisa ubezpieczeniowa najemcy kosztuje 20 USD miesięcznie.

8. Buildium

Buildium oferuje usługi sprawdzania najemców wraz z usługami zarządzania. Sprawdzenie przeszłości najemcy może być częścią kompleksowego pakietu zarządzania.

Buildium przeprowadza kontrolę przeszłości najemcy, która obejmuje pełny raport kredytowy, raport z rejestru karnego i historię eksmisji. Korzystając z tych informacji, Buildium opracowuje niestandardową ocenę kredytową dla wnioskodawcy. Dla wnioskodawców obowiązuje minimalny niestandardowy wymóg oceny zdolności kredytowej.

Pakiet zarządzania może obejmować badanie najemcy w celu uzyskania niestandardowej oceny kredytowej, a także inspekcje i zarządzanie najmem. Opłaty za usługi są zróżnicowane.

9. Centrum kontroli najemców Inc. (TSCI)

TSCI obsługuje referencje najemców od 1985 roku. Jej usługi obejmują internetową aplikację do wynajmu, która zdejmuje tę czynność z harmonogramu wynajmującego.

Pakiet TSCI Rental Connect kosztuje 29,95 USD i obejmuje wniosek o wynajem, raport kredytowy i przeszukiwanie rejestru eksmisji. Za 49,95 USD właściciel może dodać raport z historii kryminalnej i różne inne kontrole kredytowe.

10. LeaseRunner

LeaseRunner oferuje pełne menu raportów dla potencjalnego najemcy. Często używaną ofertą jest natychmiastowy raport historii eksmisji LeaseRunner za 12 USD.

Dodatkowe usługi obejmują raport kredytowy (20 USD), raport kryminalny (15 USD) i referencje najemcy finansowego (10 USD).

LeaseRunner oferuje również bezpłatną reklamę „do wynajęcia”.

11. TurboTenant

Podstawy TurboTenant raport kosztuje 35 USD i zawiera raport kredytowy i sprawdzenie historii kryminalnej. TurboTenant jest skonfigurowany tak, aby wnioskodawca płacił za te raporty.

Za 45 USD właściciel może zażądać usługi TurboTenant Pro, która obejmuje kontrolę raportu o eksmisji krajowej. Wnioskodawca płaci również za ten raport.

Rekommenderad:  10 najlepszych aplikacji do odzyskiwania systemu Android 2020 (zdjęcia / wideo)

12. Krajowa sieć najemców

The Krajowa sieć najemców ma opłatę członkowską w wysokości 19,97 USD. Członkowie płacą wtedy mniej za wyszukiwania. Na przykład raport kryminalny kosztuje $80,25, a raport o przestępcy seksualnym kosztuje $60,50.

National Tenant Network oferuje również usługę o nazwie NTN Decision Point (18,50 USD). Wyszukiwanie w tle obejmuje eksmisje i naruszenia najmu, sprawdzenie numeru ubezpieczenia społecznego, poszukiwanie terrorystów i identyfikację poprzednich właścicieli. Punkt decyzyjny NTN obejmuje punktację kredytową oraz rekomendację (na podstawie wyszukiwania w tle).

13. Dostępność

Wykorzystać jest często używany przez właścicieli firm, którzy posiadają wiele mieszkań. Potencjalni najemcy płacą po 30 USD za raport kredytowy i sprawdzenie rejestrów karnych lub 55 USD za oba.

W przypadku skierowania najemców mieszkań właściciel może również wybrać opłatę „za jednostkę”, zaczynającą się od $5. Plan ten obejmuje sprawdzanie historii kredytowej i rejestrów karnych, a także płatności czynszu on-line.

14. Ostrzeżenie najemcy

Podstawy Alert najemcy pakiet kosztuje 24,95 USD i zawiera raport kredytowy, a także listę poprzednich adresów.

Raport Pro kosztuje 39,95 USD i obejmuje stanowe akta eksmisji, historię kryminalną, kontrolę przestępców seksualnych i kontrolę przestępstw federalnych.

Raport Pro plus kosztuje 49,95 USD i obejmuje krajowe wyszukiwania informacji poszukiwanych w raporcie Pro oraz wyszukiwanie oszustw związanych z numerami ubezpieczenia społecznego.

15. Wyszukiwanie najemców w tle

The Wyszukiwanie w tle najemcy standardowa usługa kosztuje 19,95 USD i obejmuje ogólnokrajowe wyszukiwanie historii kryminalnej wnioskodawcy i statusu przestępcy seksualnego.

Za 22,95 USD usługa dodaje raport kredytowy z wynikiem, listę poprzednich adresów oraz wszelkie zapisy dotyczące egzekucji i kolekcji medycznych.

Za 29,95 USD usługa dodaje krajowy czek na eksmisję.

Często zadawane pytania dotyczące kontroli w tle

Poniższe często zadawane pytania (FAQ) dotyczą typowych obaw niezależnych właścicieli dotyczących najmu i najemców.

Czy potrzebuję pisemnego wniosku o wynajem?

Tak, najlepiej jest otrzymać wypełniony i podpisany przez najemcę pisemny wniosek o wynajem. Skontaktuj się ze swoim prawnikiem, aby uzyskać formularz wniosku, który spełnia wymagania Twojego stanu. Formularze zgłoszeniowe można również znaleźć na stronie internetowej miejsca takie jak e-renter.

Niektóre usługi sprawdzania najemców obejmują pobieranie aplikacji online. Usługa może obejmować to jako część ogólnego pakietu kontroli lub zarządzania. Jeśli tak, właściciel powinien zawsze mieć podpisaną wersję papierową wniosku online.

Co obejmuje sprawdzenie przeszłości najemcy?

Standardowe sprawdzenie przeszłości obejmuje raport kredytowy i raport o historii kryminalnej.

To typowe informacje zawarte w sprawdzeniu przeszłości. Wynajmujący może wymagać pewnych innych szczegółowych kontroli, takich jak poprzednie adresy lub rejestry eksmisji.

Sprawdzenie przeszłości najemcy (czasami nazywane również sprawdzaniem najemców) różni się od sprawdzenia zdolności kredytowej. Zawiera więcej informacji, które pomogą właścicielowi w podjęciu bardziej świadomej decyzji przed wynajęciem lokalu najemcy.

Raport kredytowy a sprawdzenie przeszłości – jaka jest różnica?

Raport kredytowy to same liczby. Raport kredytowy zawiera różne informacje finansowe zebrane w celu opracowania raportu kredytowego.

Oto kilka przykładów informacji zawartych w raporcie kredytowym: Twoje imię i nazwisko (w tym wszelkie wcześniejsze nazwiska lub pseudonimy); aktualne i poprzednie adresy; Twoi przeszli i obecni pracodawcy; konta obrotowe; pożyczki ratalne i status pożyczki; otwarte i zamknięte rachunki bankowe; historia płatności rachunku, w tym media; ostatnie wnioski kredytowe i pożyczkowe; konta windykacyjne (wszelkie konta obsługiwane przez agencję windykacyjną).

Rekommenderad:  10+ najlepszych aplikacji do połączeń wideo na PC / laptop, wybierz który?

Sprawdzenie przeszłości obejmuje raport kredytowy oraz inne informacje, takie jak historia kryminalna. Może zawierać inne informacje wymagane przez wynajmującego, takie jak wszelkie zapisy poprzednich eksmisji lub naruszeń najmu. Sprawdzenie przeszłości można ograniczyć do informacji w państwowej bazie danych lub rozszerzyć raport o wyszukiwania krajowe, a nawet międzynarodowe.

Jak sprawdzić przeszłość najemcy?

Jasne, możesz samodzielnie sprawdzić przeszłość, o ile spełniasz następujące kwalifikacje:

  1. Masz dużo wolnego czasu.
  2. Nie masz nic przeciwko obwinianiu tylko siebie, jeśli coś przegapisz.
  3. Jesteś utalentowanym wykonawcą, który z łatwością może naprawić płyty gipsowo-kartonowe, hydraulikę, windows i drzwi.

Dobra, żartuję. Ale na każdą pochlebną opinię o świetnym najemcy, właściciel ma historie o koszmarnych lokatorach. Niewiele jest rzeczy bardziej zniechęcających do przełknięcia niż lokator, który nie płaci lub lokator, który uszkodził Twój budynek.

Ile jest wart Twój czas? Usługi badawcze w tle są niedrogie, dokładne i szybkie.

Kto płaci za sprawdzenie przeszłości — najemca czy właściciel?

To może pójść w obie strony. Właściciel może zapłacić lub najemca może zapłacić. Niektóre usługi w tle najemcy są skonfigurowane tak, że wnioskodawca płaci.

Kłócilibyśmy się – jeśli potencjalny najemca nie chce zapłacić 20-40 USD za raport kredytowy i badania w tle, najemca może nie być dla ciebie odpowiedni.

Ile kosztuje sprawdzenie przeszłości najemcy?

Koszt sprawdzenia przeszłości najemcy waha się od 20 do 40 USD. Jeśli dodasz czek kredytowy, możesz zapłacić dodatkowe 10-20 USD.

Wiele usług w menu dodatkowych opcji wyszukiwania z dodatkowymi kosztami. Niektóre usługi oferują pakiety all-inclusive.

Co jeszcze muszę wiedzieć jako właściciel?

Musisz znać przepisy federalne, stanowe i lokalne. Na przykład możesz zostać poproszony o uzyskanie umowy najmu na piśmie. Możesz być ograniczony w tym, o co możesz zapytać potencjalnego najemcę. Skontaktuj się ze swoim prawnikiem, aby uzyskać szczegółowe porady. W celu szybkiego odniesienia, Avail.co ma dobra lista i mapa stanowych praw najemcy-właściciela.