Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych ofert pracy w zdalnym wsparciu technicznym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych ofert pracy w zdalnym wsparciu technicznym

Czy znasz się na technologii? Czy podoba Ci się pomysł pomagania innym w rozwiązywaniu problemów technicznych? W takim razie czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych ofertach pracy zdalnej pomocy technicznej!

Jeśli należysz do osób, które rozwijają się we wszystkich sprawach związanych z technologią i lubisz pomagać innym, praca wirtualnego wsparcia technicznego może być dla Ciebie idealną karierą w domu!

Oto lista zadań zdalnego wsparcia technicznego, w których można zarabiać za pomaganie innym w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Czy kochasz Apple produkty? Ci sami ludzie, którzy przynieśli ci iPoda, iPada i iPhone’a, obecnie zatrudniają specjalistów wsparcia technicznego, zwanych także „doradcami domowymi”.

Jedna z największych zalet pracy dla Apple? Nacisk kładą na nawiązywanie relacji z ludźmi – zarówno pracownikami, jak i klientami.

Jako osoba do zdalnego wsparcia technicznego z Applepowiedziano ci od początku, że nie zajmujesz się rozwiązywaniem problemów technicznych, ale raczej pomoc ludzie.

Applekoncentruje się na nawiązywaniu relacji międzyludzkich ze swoimi klientami, więc chcą cię zatrudnić nie tylko do pomocy technicznej, ale także po to, abyś był, no cóż, tobą!

Apple ma kilka otwartych stanowisk pomocy technicznej i więcej na swojej stronie, więc sprawdź je już dziś!

Kilka kluczowych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę w związku z tym stanowiskiem:

 • Będziesz potrzebować cichej, wolnej od zakłóceń przestrzeni do domowego biura
 • Musi mieć niezawodne przewodowe szybkie łącze internetowe
 • Szkolenia online są świadczone i zazwyczaj trwają dziewięć tygodni

Apple oferuje fantastyczne korzyści, takie jak:

 • Dostajesz iMaca i zestaw słuchawkowy wyłącznie do pracy
 • Opłata za usługę internetową
 • Pracownicy zatrudnieni w niepełnym i pełnym wymiarze godzin otrzymują pakiet świadczeń, w tym zniżki na produkty i płatny urlop

Dzięki tej konfiguracji i nie tylko, praca dla Apple jako zdalny doradca techniczny lub doradca domowy to świetna okazja.

AdviseTech oferuje swoim klientom outsourcing IT oraz doradztwo strategiczne.

Obecnie zatrudniają wykwalifikowanych techników, którzy mają doświadczenie w obsłudze serwerów i co najmniej 10 lat pracy w terenie i pomocy technicznej.

Będziesz musiał przesłać swoje CV i wymagania dotyczące wynagrodzenia, aby wziąć pod uwagę zatrudnienie.

Celem Asurion jest zapewnienie klientom bezproblemowego życia, jeśli chodzi o wszystkie kwestie techniczne. Asurion pomaga swoim klientom w ochronie technicznej, podłączaniu i naprawie.

Rekommenderad:  Ponad 20 startupów D2C w Indiach, na które należy uważać w 2022 r

W Asurion znajdziesz wszystkiego po trochu. Od pomocy technicznej w domu i przedstawicieli handlowych po zdalnych techników prowadzących pomagających konsumentom w różnych naprawach elektronicznych, Asurion może pochwalić się ogromną listą ofert pracy dla techników z wieloma możliwościami.

Szczyci się tym, że jest „wiodącym miejscem kariery dla ekspertów technicznych na każdym etapie”. Ta strona jest przeznaczona zarówno dla pracodawców, jak i osób poszukujących kariery w branży technicznej, ponieważ zapewnia mnóstwo aktualnych zdalnych stanowisk technicznych, a także możliwości innych niż zdalne. Niektóre funkcje Dice obejmują:

 • Spersonalizowane powiadomienia o ofertach pracy
 • Pełna kontrola nad widocznością Twojego profilu
 • Wyszukuj oferty pracy z domu dla techników na podstawie poziomu umiejętności

Jednym z moich ulubionych miejsc do poszukiwania pracy w dziale pomocy technicznej w domu są agencje pośrednictwa pracy. Kelly Services, zwana także KellyConnect i Kelly, jest agencją pośrednictwa pracy zawierającą umowy z firmami w celu zapewnienia pracowników na ich wolne stanowiska. Kelly szczególnie poszukuje osób z doświadczeniem w IT, logistyce, HR, optymalizacji siły roboczej, kontroli jakości, analityce, szkoleniach i nie tylko. Aby znaleźć zdalne role na ich stronie internetowej, wpisz swoje stanowisko i wybierz „tak” w sekcji praca z domu. Na ich stronie internetowej można znaleźć stanowiska w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, diety i tymczasowe.

Niezależnie od tego, czy korzystałeś już z FlexJobs w przeszłości, czy nie, zajrzyj na ich stronę poświęconą stanowiskom zdalnego wsparcia technicznego.

FlexJobs to kompleksowa platforma przeznaczona do dostarczania wysokiej jakości stanowisk pracy z domu, dostosowanych do Twojej pasji i wiedzy.

Niektóre korzyści płynące z używania FlexJob obejmują:

 • Łatwy w nawigacji
 • Aplikuj na dowolną liczbę ofert pracy
 • Strona jest codziennie aktualizowana o nowe wpisy
 • Wszystkie oferty pracy są sprawdzane pod kątem legalności

NoDesk to platforma dla pracowników zdalnych, na której możesz łatwo wyszukiwać zdalne stanowiska techniczne z całego świata. Po prostu wpisz wyszukiwane hasła, a NoDesk zajmie się resztą.

Pozycje pomocy technicznej są stale aktualizowane na tej platformie, więc jeśli nie znajdziesz takiej, która idealnie pasuje, sprawdzaj ponownie!

OneSupport oferuje osobiste i biznesowe usługi wsparcia technicznego, a także obsługę klienta dla swoich klientów.

Mają zarówno stanowiska wewnętrzne, jak i zdalne oraz możliwość pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin.

W OneSupport dostępnych jest wiele stanowisk, w tym przedstawiciel ds. obsługi klienta biznesowego, przedstawiciel ds. obsługi klienta, przedstawiciel handlowy i przedstawiciel ds. pomocy technicznej.

Rekommenderad:  Oto, jaka będzie całkowita wartość netto Jeffa Bezosa po ustąpieniu ze stanowiska dyrektora generalnego

Na tych stanowiskach musisz wiedzieć, jak rozwiązywać problemy ze sprzętem i oprogramowaniem, konfigurować oprogramowanie antywirusowe i rozwiązywać problemy z łącznością internetową.

Korzyści obejmują:

 • Płatny urlop
 • Konkurencyjne płace
 • Elastyczny grafik całodobowy

Aby pracować w domu z OneSupport Tech, musisz obecnie mieszkać w jednym z następujących stanów: Alabama, Arizona, Arkansas, Kolorado, Floryda, Hawaje, Illinois, Kansas, Mississippi, Missouri, Nevada, Nowy Meksyk, Karolina Północna, Ohio , Karolina Południowa, Tennessee, Teksas, Utah, Wirginia lub Wisconsin.

SimplyHired oferuje kolejną niezawodną platformę dla osób poszukujących pracy w zakresie pomocy technicznej. Ich witryna ułatwia wyszukiwanie pracy zdalnej, a także zapewnia bezpłatne narzędzie do tworzenia CV, dzięki czemu jeszcze łatwiej możesz zaprezentować swoje umiejętności.

Firma Sitel Group, znana na całym świecie z zapewniania szerokiej gamy stanowisk pracy z domu i doskonałej obsługi klienta, jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań zdalnego stanowiska technicznego. Ich strona jest łatwa w nawigacji i oferuje wirtualne role dla każdego typu osoby obeznanej z technologią.

Pracując w Sitel Group możesz cieszyć się:

 • Elastyczne planowanie
 • Płatne szkolenie
 • Korzyści, takie jak ubezpieczenie zdrowotne, dentystyczne i okulistyczne, plan emerytalny 401 000 i premie za polecenie

Support.com to firma zajmująca się pomocą techniczną, która zatrudnia wirtualnych agentów pomocy technicznej.

Dostępność pracy jest różna, od zdalnych stanowisk kierowniczych po stanowiska oparte na wsparciu.

Jeśli nie widzisz odpowiedniego zadania pomocy technicznej, sprawdzaj od czasu do czasu aktualizacje dotyczące ich zdalnych zadań technicznych.

Podobnie jak wiele ofert pomocy technicznej, które zbadaliśmy, Support.com oferuje niesamowite korzyści z dołączenia do zespołu technicznego.

Oto niektóre korzyści płynące z pracy w zespole Support.com:

 • Płatne szkolenie
 • Niepodlegający opodatkowaniu zwrot kosztów pracy z domu dla wszystkich pracowników godzinowych
 • Program premii za wyniki
 • Ubezpieczenie medyczne, dentystyczne i okulistyczne
 • Płatne ubezpieczenie na życie
 • Program Pomocy Pracownikom
 • PTO i zmienne wynagrodzenie urlopowe

Jako pracownik Teleperformance masz pewność, że zapewniasz wyjątkowe interakcje z klientami dla każdego klienta, z którym współpracujesz.

Teleperformance oferuje wiele stanowisk zdalnych, od obsługi klienta po przedstawicieli wsparcia technicznego i wiele więcej. Ta firma zapewnia swoim pracownikom szereg korzyści, w tym:

 • Płatne szkolenie
 • Konkurencyjne płace
 • Premie miesięczne
 • Pełne świadczenia (medyczne, dentystyczne, wizyjne, 401 tys. i więcej)
 • Programy dobrego samopoczucia i zaangażowania pracowników
 • Zabawne, swobodne środowisko pracy na miejscu lub wirtualnie

Jeśli chcesz zostać pełnoprawnym pracownikiem, a nie freelancerem, Teleperformance jest dla Ciebie!

Rekommenderad:  20 najlepszych Windows Aplikacje i oprogramowanie, które powinieneś znać w 2023 roku

Ta firma brzmi jak fajne miejsce do pracy! Jako zdalny agent techniczny w Transcom będziesz mógł dzielić się swoją wiedzą i rozwijać swoją karierę, jednocześnie poprawiając równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastyczności pracy z domu!

Dzięki Transcom będziesz „głosem” klientów Transcom, którzy pomogą wspierać ich klientów. Na tych zdalnych stanowiskach technicznych będziesz:

 • Wspieraj klientów swoimi smartphonestablety i komputery
 • Odpowiadaj na pytania dotyczące produktów i usług
 • Rozwiąż problemy techniczne

Inne korzyści płynące z pracy w Transcom to:

 • Opłacone wakacje
 • Korzyści zdrowotne
 • Komputer dostarczony przez Transcom
 • Praca w 100% z domu

TTEC zapewnia firmom obsługę klienta za pośrednictwem technologii. Zazwyczaj są znani ze swoich stanowisk obsługi klienta, ale mają też kilka dostępnych stanowisk technicznych.

Będziesz musiał szukać odległych stanowisk wśród innych stanowisk technicznych, które opublikowali.

Niektóre z tych stanowisk będą wymagały dwóch lat studiów lub jednego semestru zakończonego dwoma latami doświadczenia w call center.

Niektóre korzyści wynikające z pracy w TTEC obejmują ubezpieczenie medyczne i dentystyczne oraz możliwości awansu zawodowego.

Xerox szybko staje się popularnym miejscem dla pracowników zdalnych! Oferują program „Wirtualne biuro”, w którym znajduje się wiele dostępnych stanowisk, aby Twoje poszukiwanie pracy było jeszcze łatwiejsze!

Aby znaleźć potencjalne zdalne stanowiska techniczne, możesz po prostu przewinąć w dół do sekcji „kliknij tutaj” na tej samej stronie i wypełnić kryteria wyszukiwania pracy, której szukasz.

Aby objąć stanowisko technika w firmie Xerox, musisz wiedzieć, jak naprawiać sprzęt, oprogramowanie i inne produkty sieciowe.

Oprócz doświadczenia technicznego będziesz potrzebować dyplomu ukończenia szkoły średniej (preferowane wykształcenie wyższe) i doświadczenia w obsłudze klienta.

Czasami możesz potrzebować podróżować do biur klientów w celu wykonania usługi, więc będziesz potrzebować prawa jazdy i niezawodnego transportu.

Wniosek

Wiele stanowisk technicznych ma teraz dodatkową zaletę pracy zdalnej! Od kierowania firmami w zakresie zapytań na ich stronach internetowych po rozwiązywanie problemów z zaawansowanymi pytaniami technicznymi dla klientów, jeśli kochasz pracę z ludźmi i technologią, jedna z tych zdalnych prac technicznych może być dla Ciebie właściwym wyborem!

Czy masz zdalną pracę techniczną lub właśnie jej szukasz? Chcielibyśmy poznać Twoje doświadczenia, komentarze i pytania poniżej. Napisz do nas!

Pierwotnie opublikowano 24 września 2019 r. Treść zaktualizowano 22 kwietnia 2023 r.

Table of Contents