Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych opcji czcionek znaków

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych opcji czcionek znaków

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Oznakowanie może utorować lub przerwać drogę małej firmy do sukcesu. Przyciąga uwagę, wita klientów i oznacza markę. Niemal ważne, ponieważ treść znaku to czcionka użyta do jego wyświetlenia. Czy jest to godne uwagi i widoczne? Czy wyraźnie przekazuje właściwe emocje? Jakie są najlepsze opcje czcionek znaków?Jaka czcionka jest używana w znakach?

Jaka czcionka jest używana w znakach? Do reklam displayowych dostępnych jest wiele czcionek, ale niektóre z nich są z pewnością bardziej powszechne niż inne. Niezależnie od tego, czy zlecasz wykonanie profesjonalnego projektu, czy też tworzysz znak biznesowy typu „zrób to sam”, następujące style czcionek dobrze sprawdzają się w przypadku większości znaków wielkoformatowych:

  • Helvetica
  • Futura
  • Bebas
  • Proxima Nova
  • Avenir
  • Optima
  • Miriada

Jak wybrać najlepszą czcionkę dla drukowanego znaku dla małej firmy

Jak wybrać najlepszą czcionkę dla drukowanego znaku małej firmy? Podczas gdy niektóre style czcionek prawie zawsze będą lepiej służyć oznakowaniu niż inne, właściciele małych firm wciąż mają tysiące opcji podczas projektowania swoich znaków. Na szczęście zakres można znacznie zawęzić, biorąc pod uwagę następujące czynniki:

Zrozumienie kategorii czcionek

Chociaż do wyboru są tysiące dostępnych czcionek, prawie wszystkie z nich można podzielić na kilka ogólnych kategorii, z których niektóre lepiej nadają się do oznakowania i reklam displayowych niż inne. Zrozumienie różnic między czcionkami szeryfowymi, bezszeryfowymi, skryptowymi i nowatorskimi czcionkami może pomóc w doborze liter do własnych wyświetlaczy. Czcionki bezszeryfowe są generalnie lepsze w przypadku dużych znaków, ponieważ znaki pozostają ostre i wyraźne, gdy patrzy się na nie z większej odległości.

Pamiętaj o wytycznych dotyczących marki

Podczas tworzenia szyldów, plakatów i innych reklam displayowych bardzo ważne jest przestrzeganie wytycznych dotyczących stylu marki. W końcu marka to sposób, w jaki firma jest reprezentowana w umysłach klientów, a zaprojektowanie znaku w innym stylu zniweczy marketingowe cele ekspozycji. Jeśli nie możesz wybrać czcionki, która pasuje do logo i stylu marki, spróbuj przynajmniej wybrać czcionkę z tej samej lub uzupełniającej rodziny.

Rozważ użycie znaku

Jak będzie używany znak? Właściciele małych firm wybiorą inną czcionkę do bliższej inspekcji niż tę, która będzie widoczna z daleka. Zastanów się również, gdzie znak będzie wyświetlany, ponieważ niektóre społeczności i obszary mają określone wymagania dotyczące rodzajów czcionek i rozmiaru tekstu, który można wyświetlić w określonym miejscu. Pamiętaj, Konsorcjum World Wide Web również sugeruje współczynnik kontrastu dla tekstu o dużej skali, jeśli planujesz reprezentować swoje oznakowanie na swojej stronie internetowej.

Rekommenderad:  15 bezpłatnych e-booków SEO dostępnych do natychmiastowego pobrania (PDF)

Skoncentruj się na użyciu wielkich liter

Niektóre style czcionek są silniejsze, gdy są używane z tradycyjnymi zdaniami lub tytułami, podczas gdy inne działają lepiej, gdy są wyświetlane wielkimi literami. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę pożądane użycie wielkich liter przy wyborze najlepszej czcionki dla znaku. Duże znaki zewnętrzne z krótkimi wiadomościami są często najlepiej pisane wielkimi literami, podczas gdy znaki z większą ilością tekstu lub wyświetlane w mniejszym formacie są generalnie bardziej czytelne, gdy są prezentowane z wielkimi literami w tytule lub zdaniu.

Najlepsze opcje czcionki znaku

Jak spośród tysięcy dostępnych stylów czcionek wybrać najlepszą czcionkę dla znaków? Kiedy przychodzi czas na wybór napisów do wyświetlaczy, gdzie szukać idealnych opcji czcionek? Możesz przejść do jednych z najlepszych witryn z czcionkami, takich jak Cegła suszona na słońcu I Elementy Envatoktóre zawierają mnóstwo czcionek idealnych dla każdego znaku, w tym następujące przykłady czcionek:

1. Czcionka szeryfowa alchemika

Świetna czcionka z Envato Elements i innych źródeł, Alchemik Serif zawiera elementy podobne do klasycznego Times New Roman, co zapewnia przejrzysty i wyróżniający się projekt. Czcionka szeryfowa jest dostępna w dowolnym rozmiarze i różnych opcjach odstępów.

2. Czcionka Etna Sans Serif

Envato Elements to jedno źródło, które oferuje również tę przyjemną wizualnie czcionkę, która z pewnością przyciągnie uwagę na każdym znaku. The Etna bezszeryfowa czcionka to niestandardowy krój pisma zaprojektowany z myślą o maksymalnej precyzji i estetyce na dużych znakach i wyświetlaczach.

3. Raidland – Czcionka skryptu pędzla

Chociaż czcionki skryptowe na ogół nie są najlepszymi czcionkami dla znaków, Czcionka skryptu pędzla Raidland z Envato Elements i innych źródeł stanowi wyjątek od tej reguły. Czysty styl czcionki sprawia, że ​​jest ona przydatna w przypadku logo i plakatów i pozostaje czytelna z dużej odległości.

4. Żądanie — Wyświetl czcionkę

Envato Elements to jedno źródło, które zawiera Poproś o wyświetlaną czcionkę, co stanowi odważne stwierdzenie, aby zapewnić jasny przekaz na dużych znakach. Czcionka bezszeryfowa wykorzystuje abstrakcyjne elementy, aby wyróżnić się i przyciągnąć uwagę w różnych formatach.

5. Czcionka Tahoe

Kolejna unikalna czcionka wyświetlająca z Envato Elements i innych źródeł, Czcionka Tahoe zawiera bezszeryfowe litery, idealne do dużych tekstów, takich jak logo, nagłówki i duże znaki. Dostępna w różnych opcjach odstępów, czcionka najlepiej nadaje się do dużych prezentacji, a także w Internecie.

6. Czcionka Futura PT

Firma Adobe oferuje wszelkiego rodzaju czcionki idealne do znaków wielkoformatowych, w tym popularne Czcionka Futura PT. Geometryczny, bezszeryfowy krój pisma jest używany od prawie wieku i pozostaje powszechnym wyborem dla znaków ze względu na jego przejrzystość i czytelność.

Rekommenderad:  15 najlepszych sposobów zarabiania na chodzeniu

7. Klasyczna czcionka Comic Sans Serif

Chociaż niektóre źródła twierdzą, że komiksowe czcionki nie są idealne do znaków, my uważamy Klasyczny komiks firmy Adobe Czcionka bezszeryfowa stanowi mocną alternatywę dla bardziej tradycyjnych czcionek znakowych. Dzięki ciemniejszym literom niż inne współczesne czcionki komiksowe, Classic Comic obiecuje wyróżnić się na oczach widzów z dużej odległości.

8. Czcionka Visia Pro

Szukasz czcionki znaku, która wyróżnia się na jasnym tle? Zrozumienie całego składu wyświetlacza może z pewnością wpłynąć na wybór czcionki do projektów oznakowań. Envato Elements i inne źródła zawierają Czcionka Visia Proktóry zapewnia wyraźne i wyraźne litery, które przekażą właściwy przekaz.

9. Czcionka Bebas Neue Pro

Czcionki z rodziny czcionek Bebas nadal są popularnym wyborem dla znaków dzięki ich prostej przejrzystości. Wraz z wydaniem ww Czcionki Bebas Neue Profirma Adobe oferuje teraz tę poszukiwaną czcionkę małymi literami, kursywą i cyrylicą.

10. Czcionka awangardowa

Odważne i zapadające w pamięć Czcionka awangardy, dostępne w Envato Elements i innych źródłach, obiecuje mocne oświadczenie na każdym wielkoformatowym znaku. Jako dekoracyjna czcionka bezszeryfowa, Vanguard jest świetną czcionką do wyświetlania krótkich, bezpośrednich komunikatów, jednocześnie dodając odrobinę klasycznego modernizmu do projektu znaku.

11. Czcionka miejska San Marino

Kolejna z wielu pogrubionych czcionek oferowanych przez Envato Elements zawiera wersję popularnej San Marino czcionka należąca do rodziny miejskich krojów pisma. Jeśli chodzi o czcionki znaków, trafia to we wszystkie niezbędne punkty. Czcionka San Marino jest odważna, wyraźna i nowoczesna, zapewniająca dobrą czytelność z dowolnej odległości.

12. Czcionka LTC Bodoni 175

Czcionka Bodoni jest popularna zarówno w przypadku znaków dużego, jak i małego formatu dzięki płynnym obrysom i częściowym szeryfom, które podkreślają wyrazistość przy zachowaniu przejrzystości. Adobe oferuje Czcionka LTC Bodoni 175 jako nowoczesną wersję tych popularnych czcionek znakowych.

13. Czcionka Proxima Nova

Czcionka Proxima Nova, klasyczna czcionka bezszeryfowa, jest uważana za jedną z najlepszych dostępnych czcionek internetowych, co oznacza, że ​​jest doskonałym wyborem dla właścicieli małych firm, którzy chcą, aby ich strona internetowa i oznakowanie pasowały do ​​siebie. Firma Adobe oferuje wersję Czcionka Proxima Nova w różnych wagach.

14. Czcionka ATF Garamond

Co sprawia, że ​​Garamond jest jedną z najlepszych czcionek znaków, mimo że zawiera szeryf? Czcionka Garamond jest popularnym wyborem do podkreślania mniejszych cech znaków, takich jak opisy i etykiety. The Czcionka ATF Garamondoferowane przez źródła, w tym Adobe, dobrze sprawdza się w przypadku drobnych szczegółów, ale wybierz inną czcionkę dla tytułów i nagłówków.

Rekommenderad:  6 najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu na Androida

15. Niezliczona ilość czcionek Pro

Własność firmy Adobe Czcionka Myriad Pro jest ulubioną czcionką wyświetlaczy i jedną z najlepszych czcionek do znaków. Jak bardzo jest to popularne? Myriad to wybór czcionek Apple dla wielu jego wyświetlaczy, w tym wielu popularnych logo, i dobrze sprawdza się zarówno w przypadku nagłówków, jak i mniejszych czcionek.

Jaka jest najlepsza czcionka do oznakowania?

Wiele czcionek, w tym popularne czcionki, takie jak Helvetica i Bodoni, doskonale nadają się do znaków, ale najlepszą czcionką do oznakowania jest prawdopodobnie Futura. Krój pisma o geometrycznym kształcie jest wyraźny i łatwy do odczytania zarówno w dużym, jak i małym formacie, co czyni go jednym z najpopularniejszych wyborów w przypadku dużych wyświetlaczy z wieloma rozmiarami tekstu.

Jakie są najlepsze profesjonalne czcionki znaków?

Dostępnych jest wiele profesjonalnych czcionek znaków, a niektórzy przedsiębiorcy mogą nawet chcieć stworzyć własne. Jednak niektóre profesjonalne czcionki lepiej nadają się do oznakowania niż inne. Niektóre z najlepszych profesjonalnych czcionek znaków to:

Jakie są najlepsze czcionki bezszeryfowe dla znaków?

Bezszeryfowa jest jedną z najlepszych kategorii czcionek do oznakowania z różnych powodów, w tym z powodu ogólnej przejrzystości i czytelności. Wśród czcionek bezszeryfowych kilka lepiej nadaje się do dużych wyświetlaczy niż inne. Niektóre z najlepszych czcionek bezszeryfowych dla znaków to:

Jaka jest najlepsza czcionka dla dużego znaku?

Jaka jest najlepsza czcionka znaków? W przypadku dużych znaków odpowiednia jest dowolna liczba czcionek bezszeryfowych, ale najpopularniejszy wybór dotyczy opcji Arial, Helvetica i Bebas dzięki ich przejrzystości i czytelności w dużym druku iz dużej odległości. Profesjonaliści zalecają drukowanie dużego, pogrubionego i ciemnego tekstu, umieszczając go na jaśniejszym tle.

Czytaj więcej: najlepsze strony z czcionkami