Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych prac z witryn domowych, aby znaleźć pracę zdalną

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych prac z witryn domowych, aby znaleźć pracę zdalną

Praca w domu może brzmieć jak spełnienie marzeń. Może wyobrażasz sobie, jak wspaniale byłoby uniknąć długich i kosztownych porannych dojazdów i pozostać w najwygodniejszych ubraniach przez cały dzień.

Możesz zaoszczędzić pieniądze na benzynie, zużyciu pojazdu, ubraniach zawodowych, a może nawet na lunchach.

Ponadto, jeśli jesteś świetnym wielozadaniowcem, możesz jednocześnie zająć się rodziną.

Oczywiście praca zdalna to nadal praca, a każda praca ma plusy i minusy. Tak jak zwykły 9 Do 5praca zdalna będzie wymagała od Ciebie wysiłku i poświęcenia.

Jeśli jednak wiesz, że praca zdalna jest właśnie dla Ciebie, sprawdź te strony internetowe, aby znaleźć wymarzoną pracę.

Najlepsza praca z witryn domowych

1. Rzeczywiście

Jeśli kiedykolwiek szukałeś jakiejkolwiek pracy, prawdopodobnie natknąłeś się na nią Rzeczywiście. Jest to jedno z największych miejsc pracy na świecie. Oprócz tradycyjnych ofert pracy strona zawiera również oferty zdalne.

Pracodawcy mogą publikować bezpośrednio na stronie. Jednak Indeed pobiera również oferty pracy z tysięcy innych witryn, aby stworzyć kompleksowy obraz rynku pracy. Witryna zawiera miliony postów, a wiele z nich dotyczy możliwości pracy z domu.

Aby wyszukać, wpisz słowo kluczowe lub nazwę stanowiska, którego szukasz. W polu „Gdzie” wpisz „zdalnie”. To powinno dać wiele okazji. Możesz je zawęzić, patrząc na lewy pasek boczny, aby znaleźć sposoby filtrowania.

Na przykład możesz filtrować według zakresu wynagrodzenia, rodzaju pracy (pełny etat, kontrakt, część etatu, tymczasowa) i firmy.

Możesz także rzucić okiem na wpisy znajdujące się w „Remote, OR”. Czasami zadania związane z pracą z domu są przypadkowo umieszczane w tej lokalizacji. Warto zajrzeć!

2. Szklane drzwi

jak rzeczywiście, Szklane drzwi to strona z milionami ofert pracy. Aby wyszukać oferty pracy, po prostu wpisz „Zdalnie (praca z domu)” w polu lokalizacji.

Wspaniałą rzeczą w Glassdoor jest to, że oprócz ofert pracy strona zawiera również ważne informacje o firmach.

Poprzez Glassdoor można znaleźć informacje o wynagrodzeniach, procesie rekrutacji, benefitach oraz opinie osób, które tam pracowały.

3. FlexJobs

Przeglądanie możliwości pracy z domu i uświadamianie sobie liczby oszustw może być frustrujące. Możesz nawet obawiać się ubiegania się o jakąkolwiek pracę z domu, ponieważ może to nie być legalne.

FlexJobs rozwiązuje te problemy.

Każda oferta pracy opublikowana na FlexJobs została sprawdzona przez ich zespół. Zanim oferta pracy zostanie opublikowana na tablicy FlexJobs, firma jest dokładnie sprawdzana, aby upewnić się, że jest to legalna okazja.

To świetna wiadomość dla każdego, kto szuka pracy z domu. Zamiast spędzać czas na sprawdzaniu ofert pracy, możesz po prostu poświęcić czas na aplikowanie do pracy.

Po prostu wybierz opcję „Można to zrobić z dowolnego miejsca” na tablicy ogłoszeń i zacznij aplikować!

Niestety, FlexJobs nie jest darmową tablicą ogłoszeń. Usługa zaczyna się od 14,95 USD miesięcznie.

Jednak witryna oferuje wiele sprzedaży każdego roku, więc możesz uzyskać usługę za mniej, jeśli dobrze to wykorzystasz.

Osobiście kupiłem FlexJobs z 50% rabatem na jeden rok. Pomyślałem, że warto mieć dostęp do tak wielu legalnych możliwości.

4. Lista aniołów

Lista aniołów to dobre miejsce, jeśli chcesz pracować w branży startupów technologicznych. Firmy pojawiają się regularnie i potrzebują dobrych ludzi do obsadzenia swoich stanowisk.

Rekommenderad:  Co to jest, jak z niego korzystać i jak zwiększać przychody

Wiele startupów koncentruje się na technologii i wydaje się być bardzo otwartych na pracowników z domu. Charakter gry startowej nadaje się do środowisk pracy zdalnej.

Witryna ma ponad 20 000 startupów podłączonych do jej platformy. Po zarejestrowaniu się konieczne będzie utworzenie profilu ze swoim CV i innymi istotnymi informacjami.

Po skonfigurowaniu profilu po prostu zacznij szukać pracy. Jeśli zobaczysz coś, co Ci się spodoba, możesz to oznaczyć gwiazdką

Firmy będą również mogły „oznaczyć” Twój profil gwiazdką podczas wyszukiwania ofert pracy. W przypadku dopasowania zostaniesz zaproszony do kontynuowania procesu aplikacyjnego.

To świetna funkcja, ponieważ nie musisz wysyłać listów motywacyjnych do firm, które nie są zainteresowane współpracą z Tobą. To może zaoszczędzić czas podczas poszukiwania pracy.

5. Sprawdź tablicę ogłoszeń Penny Hoarder

Podobnie jak inne tablice ogłoszeń, tzw Portal pracy Penny Hoarder Praca z domu ma wiele możliwości. Podobnie jak w przypadku FlexJobs, personel sprawdza każdą wymienioną ofertę. Oznacza to, że na portalu pracy nie powinno czekać na Ciebie żadne oszustwo.

Wystarczy podejść do tablicy i rozpocząć poszukiwania. Ogłoszenie zawiera pomocne informacje o potencjalnym pracodawcy. Co najważniejsze, korzystanie z portalu jest bezpłatne.

6. Zdalne OK

Zdalne OK koncentruje się na poszukiwaniu pracy dla cyfrowych nomadów. Chociaż cyfrowi koczownicy mogą żyć w podróży, ich praca może być również wykonywana przez pracowników domowych.

Większość z tych miejsc pracy koncentruje się wokół technologii. Chociaż istnieje opcja „nietechniczna”, najlepsze oferty pracy na tej stronie są przeznaczone dla osób obeznanych z technologią.

7. Jobspresso

Tak, możesz napić się espresso i poznać opcje pracy zdalnej Jobspresso.
Strona z ofertami pracy zawiera tylko oferty pracy zdalnej. Nie będziesz musiał przeglądać tradycyjnych ofert pracy, ponieważ wszystko jest zdalne.

Możesz przeglądać wszystkie ogłoszenia o pracę lub zawęzić wyszukiwanie według kategorii kariery. Ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest strefa czasowa lub wymóg stanu.

Niektóre prace z domu nadal wymagają lokalizacji, nawet jeśli miałbyś pracować z domu.

Tablica ogłoszeń jest tutaj bardzo zróżnicowana. Jeśli nie masz pewności, co robić w domu, może to być dobre miejsce, aby zobaczyć listę dostępnych opcji.

8. Pomiń dysk

Jak sama nazwa wskazuje, Pomiń dysk chce pomóc Ci znaleźć możliwość pracy z domu. Witryna zawiera zabawny kalkulator, który pomoże Ci określić, ile zaoszczędzisz, pracując z domu.

Ta liczba może być tylko motywacją, której potrzebujesz, aby zacząć aplikować na zdalne możliwości.

Oferty pracy w tej witrynie zazwyczaj odsyłają do ogłoszeń firmy Indeed. Możesz jednak znaleźć tutaj oferty pracy, których nie ma w serwisie Indeed.

9. PowerToFly

PowerToFly koncentruje się w szczególności na znajdowaniu elastycznych możliwości pracy dla kobiet w branży technologicznej, głównie matek, które chcą zbudować lepszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Aby rozpocząć, musisz wypełnić profil. Następnie zacznij przeglądać kategorię „Praca zdalna”.

Oprócz ukierunkowanej tablicy ogłoszeń, PowerToFly ma zasoby, które mają pomóc kobietom w osiągnięciu ich celów. Platforma oferuje seminaria internetowe, mentoring i wydarzenia, które koncentrują się na znalezieniu idealnej pracy.

Jeśli masz trudności ze znalezieniem zdalnej możliwości, skorzystanie z tych zasobów może być pomocne.

Rekommenderad:  Wiedzieć o narzędziach do tworzenia witryn — jakie są zalety?

Jeśli pomysł Cię zaintrygował, ale niekoniecznie szukasz nowej pracy od razu, możesz wybrać opcję „szczęśliwie zatrudniony”. Platforma jest podobna do LinkedIn, ponieważ zawiera w jednym miejscu osoby poszukujące pracy i szczęśliwie zatrudnionych profesjonalistów.

10. Przepełnienie stosu

Przepełnienie stosu koncentruje się na pracy deweloperskiej. Jeśli masz odpowiednie umiejętności, dostępnych jest wiele zdalnych możliwości.

Jest to dobra opcja tylko wtedy, gdy masz umiejętności potrzebne do zdobycia pracy jako programista.

11. Pracujący koczownicy

Pracujący Nomadzi to kolejna tablica ogłoszeń, która koncentruje się wyłącznie na możliwościach zdalnych. Zarząd koncentruje się na technologii. Istnieje jednak kilka innych opcji.

Prawdopodobnie będziesz potrzebować silnych umiejętności programistycznych, aby znaleźć większość zadań na tej tablicy.

12. Wirtualne powołania

W celu wykorzystania Wirtualne powołania, konieczne będzie utworzenie konta. Chociaż jest to nieco czasochłonny proces, jakość tej tablicy ogłoszeń sprawia, że ​​jest tego wart.

Istnieje wiele filtrów, których możesz użyć, aby skutecznie zawęzić wyszukiwanie. Pasek narzędzi zawiera filtry kategorii, typu, tygodniowych godzin pracy, poziomu kariery, wymagań dotyczących podróży, daty opublikowania, opisu geograficznego i poziomu wykształcenia.

Po prostu przefiltruj wyniki do idealnego wyszukiwania. Dzięki krótkiej liście wybranych opcji powinieneś być w stanie łatwo znaleźć pracę wirtualnego asystenta, która odpowiada Twoim zainteresowaniom i potrzebom.

Używanie tablicy ogłoszeń do filtrów wydaje się zbyt proste, by miało znaczenie. Jednak szybko zdasz sobie sprawę z przytłaczającej liczby dostępnych możliwości, gdy zaczniesz szukać pracy zdalnej.

Przeglądanie ofert pracy może być zniechęcające, ale ta filtrowana tablica zrobi to za Ciebie!

13. Zatrudnij moją mamę

Zatrudnij moją mamę to tablica ogłoszeń przeznaczona tylko dla mam szukających pracy w małych firmach. Ukierunkowana tablica ogłoszeń wymaga, aby osoby poszukujące pracy miały co najmniej jeden do dwóch lat doświadczenia w dziedzinie, w której chcą pracować.

Niestety nie jest to darmowa tablica ogłoszeń. Opłata członkowska wynosi 29,95 USD za kwartał. Jeśli poważnie myślisz o znalezieniu pracy, może to być warte kosztów.

14. Praca nadrzędna

Upwork to miejsce, w którym można znaleźć pracę zdalną, niezależną. Chociaż nie będziesz w stanie znaleźć pracy na pełny etat na tej stronie, może to być dobre miejsce do znalezienia pracy podczas poszukiwania pracy.

Czasami znalezienie pełnoetatowej możliwości zajmuje trochę czasu, ale życie nie czeka, gdy szukasz pracy. Jeśli chcesz zarabiać, freelancing może być na razie odpowiednią możliwością zdalną.

Tablica ofert pracy oferuje wiele możliwości dla freelancerów z różnych dziedzin. Rejestracja jest bezpłatna.

Jeśli jednak znajdziesz pracę za pośrednictwem Upwork, będziesz musiał uiścić opłatę za usługę w wysokości 80,75% wyceny. Jest to wysoka opłata, ale jeśli chcesz szybko znaleźć pracę, jest to opcja.

15. ProBlogger

Jeśli szukasz możliwości zdalnego pisania, sprawdź ProBlogger. Większość możliwości na tej stronie to zdalne możliwości dla freelancerów. Jednak dostępne są role w niepełnym i pełnym wymiarze godzin.

Na tej stronie znajdziesz tylko oferty pracy związane z pisaniem. Warto się temu przyjrzeć, jeśli masz przyzwoite umiejętności pisania i potrzebę pracy.

Wskazówki dotyczące znalezienia idealnej pracy

Jeśli szukasz pracy z domu, zapoznaj się z tymi wskazówkami, aby znaleźć legalne możliwości.

Rekommenderad:  Co MUSISZ wiedzieć, aby złożyć formularze podatkowe 1099 w 2021 r

1. Uważaj na oszustwa

Niektóre ogłoszenia o pracę brzmią zbyt dobrze, aby mogły być prawdziwe, i tak właśnie jest. Szukając pracy z domu, musisz być ostrożny. Niestety, są ludzie, którzy chcą cię wykorzystać.

Najlepiej jest kierować się własnym osądem i przeprowadzić własne badania dotyczące stanowiska pracy, jeśli wydaje się ono zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe.

2. Zdecyduj, w jakiej dziedzinie chcesz pracować

Na szczęście dostępnych jest niezliczona ilość zdalnych możliwości. Samo szukanie jakiejkolwiek pracy z domu może być przytłaczające. Musisz zawęzić wyszukiwanie. Dzięki bardziej zdefiniowanemu wyszukiwaniu prawdopodobnie będziesz mieć większą szansę na znalezienie pracy.

3. Wykorzystaj swoje umiejętności

Wiele twoich umiejętności w obecnej pracy można przenieść do pracy online. Pomyśl o umiejętnościach, które już posiadasz i o tym, jak można je wykorzystać w środowisku zdalnym.

4. Znajdź realistyczny harmonogram

Możesz mieć nadzieję na obserwowanie swoich dzieci, podróżowanie lub wykonywanie wielu zadań jednocześnie podczas pracy w domu. Musisz realistycznie podchodzić do czasu, jaki masz do dyspozycji w pracy.

Niektóre prace zdalne mają elastyczne harmonogramy, ale inne mają ustalone godziny, w których będziesz musiał pracować. Zastanów się, co możesz dodać do swojego życia, zanim podejmiesz się pracy zdalnej, na którą tak naprawdę nie masz czasu.

5. Zapytaj swojego obecnego pracodawcę o pracę z domu

Wiele osób pracujących w domu było w stanie wynegocjować tę elastyczność ze swoim pracodawcą. Możesz omówić tę możliwość ze swoim szefem.

Jeśli czujesz, że swoją pracę można wykonywać z domu, po prostu zapytaj. Najgorsze, co mogą zrobić, to odmówić!

6. Zachowaj elastyczność

Aby pracować z domu, być może będziesz musiał rozważyć nietradycyjne możliwości. Na przykład konieczne może być połączenie wielu umów o pracę w niepełnym wymiarze godzin z mniej regularną pracą na zlecenie.

Ważne jest, aby pozostać otwartym na możliwości. Wykorzystaj te prace, aby rozwinąć swoje umiejętności na następną dużą szansę.

Streszczenie

Znalezienie możliwości pracy z domu może być ciężką pracą. Mając do wyboru kilka ogłoszeń o pracę, wyszukiwanie może szybko stać się przytłaczające.

Po prostu skup się na tablicach ogłoszeń, które ogólnie dobrze odpowiadają Twoim zainteresowaniom. Nie ma sensu patrzeć na tablicę ogłoszeń, które nie będą miały dla ciebie odpowiednich ofert pracy.

Rywalizacja o zdalne możliwości może być zacięta. Aplikując, postaraj się wyróżnić swoją aplikację. Weź pod uwagę umiejętności zdobyte nie tylko w pracy, ale także w ramach wolontariatu lub hobby.

W takim razie próbuj dalej. Warto szukać odpowiedniej okazji!