Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych stron internetowych, takich jak UserTesting, aby zarabiać pieniądze w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych stron internetowych, takich jak UserTesting, aby zarabiać pieniądze w 2023 r

Jeśli szukasz sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy, możesz rozważyć testowanie witryn.

Firmy zawsze szukają ludzi do testowania swoich witryn, aby upewnić się, że są przyjazne dla użytkownika i łatwe w nawigacji, a co najważniejsze, zarabiają za to.

W tym przewodniku omówimy koncepcję testowania stron internetowych, w szczególności UserTesting, oraz to, co oferuje. Odkryjesz także alternatywne strony oferujące podobne usługi.

Jeśli więc jesteś zainteresowany zarobieniem dodatkowej gotówki na testowaniu stron internetowych, czytaj dalej.

Zarabiaj na testowaniu witryn internetowych

Testowanie stron internetowych to dość prosta koncepcja. Firmy chcą mieć pewność, że ich strony internetowe są przyjazne dla użytkownika i łatwe w nawigacji, dlatego zatrudniają ludzi (takich jak Ty), aby przetestowali witrynę i przekazali im opinie.

UserTesting to strona internetowa, która pozwala zarabiać na testowaniu stron internetowych. Zanim przystąpisz do płatnych testów, musisz najpierw ukończyć test praktyczny. Po zatwierdzeniu testu praktycznego zaczniesz otrzymywać płatne testy na swoim koncie.

Każdy płatny test wymaga wypełnienia krótkiego testu przesiewowego w celu określenia uprawnień, ponieważ klienci chcą, aby tylko określone osoby przystąpiły do ​​​​testów.

Większość testów UserTesting kosztuje średnio 10 USD, trwa około 20 minut i obejmuje cztery pisemne pytania uzupełniające.

Jeśli chodzi o płatności, UserTesting dokonuje płatności szybko; ukończony test zostanie opłacony w ciągu zaledwie siedmiu dni.

15 najlepszych witryn, takich jak UserTesting

UserTesting nie jest jedyną witryną oferującą prace związane z testowaniem witryn. Wiele alternatyw UserTesting pozwala również zarabiać na testowaniu stron internetowych i aplikacji. Witryny takie jak UserTesting obejmują:

1. WypróbujMyUI

WypróbujMyUI to strona internetowa oferująca zlecenia testowania użyteczności stron internetowych. Biorąc pod uwagę zdolność narzędzia do obserwowania, gdzie ludzie utknęli lub zdezorientowali się podczas poruszania się po stronach internetowych, programiści i projektanci mogą łatwiej rozwiązywać problemy związane z użytecznością.

Testerzy są zobowiązani do przeprowadzenia krótkiej ankiety podsumowującej po teście. Klienci TryMyUI wykorzystują te opinie, aby poprawić użyteczność swojej witryny dla wszystkich użytkowników.

Każdy, kto ma co najmniej osiemnaście lat, biegle włada językiem angielskim i ma dostęp do systemu PayPal, może się zarejestrować. TryMyUI płaci 10 USD za test lub około 10 do 30 USD za godzinę.

2. statystyki użytkowników

Strona internetowa, aplikacja mobilna i testowanie prototypów to wszystkie usługi świadczone przez statystyki użytkowników. Tester nie musi przeprowadzać określonej liczby testów dziennie.

Userlytics wysyła zaproszenia do wybranej grupy testerów. Dobór testerów jest losowy i pochodzi z bazy testerów prowadzonej przez firmę.

W każdy piątek płatności są dokonywane przez PayPal, a każdy test ma nagrodę w wysokości dziesięciu dolarów.

3. Wrażenia użytkownika

Odczucie użytkownika to platforma do testowania aplikacji i użytkowników stron internetowych. Aby zostać testerem Userfeel, musisz zdać wstępny test próbny.

Oczekuje się, że testerzy wyjaśnią swoje działania i rozumowanie, gdy będą przechodzić test. Po zakończeniu testu muszą napisać odpowiedzi na pytania.

Wypłata za każdy test, który wykonasz w UserFeel, wynosi 10 USD i potrwa od dziesięciu do dwudziestu minut.

4. uTest

Jedną z najbardziej znanych witryn, która płaci użytkownikom za testowanie witryn, jest uTest. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, aby zostać testerem na tej platformie, możesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy pojawi się możliwość testowania.

Formularz wymaga podania danych osobowych, wcześniejszego doświadczenia w zakresie obsługi, preferencji testowych, umiejętności i innych szczegółów, a średni koszt testu wynosi od 10 do 50 USD.

Rekommenderad:  Pomocnicza definicja strony & Oznaczający

Wypłaty są realizowane dwukrotnie, piętnastego i ostatniego dnia każdego miesiąca.

5. czas testowania

czas testowania wykonuje dłuższe testy przez Skype które nagrywają twoją twarz i głos. Upewnij się, że jest to coś, z czym czujesz się komfortowo przed złożeniem wniosku.

Zwykła długość sesji testowej wynosi od 30 do 90 minut, a maksymalna opłata wynosi 50 USD. Otrzymasz płatność przez PayPal w ciągu 5 do 10 dni po zdaniu testu.

6. Potwierdź

Zarówno testy otwarte, jak i moderowane testy na żywo są dostępne za pośrednictwem Potwierdź. Testy na głos trwają około pięciu minut i płacą od pięciu do dziesięciu dolarów, co jest fantastyczne tylko za pięć minut pracy.

Do moderowanych testów na żywo potrzebujesz kamery internetowej, a testy trwają około trzydziestu minut i płacą co najmniej dwadzieścia pięć dolarów.

7. Zapisać

Testy w Enroll wymagają wykonania prostych zadań, takich jak porównanie dwóch witryn lub kliknięcie określonej lokalizacji na stronie. Testy te można również wykonać na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym, w tym na tabletach.

Testy są prostsze, ale płacą też mniej, od $00,10 i $10,50 za test.

8. mózg użytkownika

Podczas wykonywania testów na Mózg użytkownikaaplikacja nagrywa Twój mikrofon i ekran za pomocą aplikacji do testowania użytkowników iOS lub rozszerzenia Chrome.

Otrzymasz płatne testy po zdaniu krótkiego testu próbnego i uzyskaniu akceptacji. Ponieważ testy UserBrain są krótsze, płacą $5 za każdy test, czyli mniej niż niektóre inne strony internetowe.

Możesz użyć PayPal, aby wypłacić pieniądze, gdy zgromadzisz wypłaty o wartości co najmniej dziesięciu dolarów.

9. PlaytestCloud

PlaytestCloud to wyjątkowa płatna platforma testowa, ponieważ płaci tylko za testowanie gier mobilnych na urządzeniach z Androidem i iOS. Nie ma tutaj możliwości testowania stron internetowych.

Każdy, kto ukończył 18 lat, dobrze mówi po angielsku, ma konto PayPal i smartfon z systemem Android lub iOS, może dołączyć.

Ukończenie testu gry kosztuje $7 do 15 USD, a testy trwają zwykle 10-15 minut.

10. Pozwany

Pozwany płaci za udział w studiach. W porównaniu z większością aplikacji i witryn do ankiet online, ich struktura jest bardzo charakterystyczna.

Respondent prowadzi grupy fokusowe i indywidualne ankiety konsumenckie online i osobiście. Na tej platformie możesz zarobić do 100 $ za godzinę.

11. Test we/wy

Test we/wy to platforma do testów społecznościowych, w której możesz zarabiać na testowaniu aplikacji, gier i stron internetowych.

Za każdy pełny test możesz zarobić do 50 $, a płatności są dokonywane za pośrednictwem Skrill, PayPal i przelewów bankowych raz w miesiącu.

12. Ptaki doświadczalne

Witryna testująca oprogramowanie Ptaki Testowe jest nieco porównywalny z UTest. Jednym z wyróżniających się aspektów TestBirds jest wynagrodzenie.

W przypadku typowego testu użyteczności możesz spodziewać się zarobku 20 euro (prawie 25 USD), ale to dopiero początek.

Możesz zarobić dodatkowe pieniądze za każdy znaleziony błąd. Aby pomóc Ci stać się lepszym testerem i zwiększyć Twoje dochody, TestBirds oferuje również bezpłatne szkolenia.

13. Wywiady z użytkownikami

Chociaż Wywiady z użytkownikami nie tylko zapewnia płatne pozycje do testowania stron internetowych, ale ma ich szeroki zakres. Za 60-minutowy test możesz zarobić do 125 $.

Najlepsze jest to, że przyjmują uczestników z RPA, Francji, Niemiec, Australii, Kanady i Stanów Zjednoczonych.

14. Tłum użytkowników

Tłum użytkowników testy są proste, trwają mniej niż minutę i kosztują 10 centów za każdy.

Rekommenderad:  25 pomysłów biznesowych dla ekstrawertyków

Zadania testowe będą obejmować kliknięcie menu nawigacyjnego strony internetowej i udzielenie odpowiedzi na pytanie. Będziesz potrzebować co najmniej 100 kredytów (10 USD), aby wypłacić pieniądze za pomocą PayPal.

15. IntelliZoom

Średni IntelliZoom ukończenie testu może zająć do 20 minut i zarobić do 10 USD. Za krótką ankietę spodziewaj się około $2.

Aby zostać zaakceptowanym jako tester, musisz zdać test kwalifikacyjny IntelliZoom, a gdy już nim zostaniesz, będziesz otrzymywać powiadomienia e-mail za każdym razem, gdy test będzie dostępny.

Podczas testu rejestrują Twój głos i ruchy ekranu. Każdy ukończony test zostanie opłacony przez PayPal w ciągu 21 dni.

Jak zarabiać jako tester strony internetowej lub użytkownika

Istnieje kilka różnych sposobów zarabiania pieniędzy jako tester strony internetowej lub tester użytkownika. Najczęstszym sposobem jest zarejestrowanie się w firmie testującej użytkowników. Te firmy zapłacą ci za testowanie stron internetowych i przekazywanie opinii na temat twoich doświadczeń.

Firmy testujące użytkowników zazwyczaj mają proces aplikacji i nie każdy, kto się zgłosi, jest akceptowany. Po zaakceptowaniu otrzymasz listę stron internetowych do przetestowania oraz instrukcje, co robić.

Zazwyczaj będziesz mieć kilka dni na ukończenie testu, a otrzymasz zapłatę w wysokości $00,50-15 USD za każdy test, w zależności od długości i złożoności zadania.

Kilka firm będzie również płacić za ciągłe testowanie stron internetowych i zwykle będzie szukać osób, którym płaci się za godziny, aby testować nowe funkcje lub produkty.

Aby znaleźć te możliwości, możesz wyszukać „testowanie strony internetowej” lub „testowanie użytkownika” na tablicach ogłoszeń, takich jak Upwork, Freelancer lub Remote.co.

Plusy i minusy witryn testujących użytkowników

Zanim zaczniesz przeglądać najlepsze strony internetowe do testowania użytkowników, które płacą, jest kilka rzeczy do rozważenia. Spójrzmy na zalety i wady:

Zalety

 • To świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy: Jeśli nie masz nic przeciwko spędzeniu kilku godzin na testowaniu stron internetowych, możesz z łatwością zarobić dodatkowe 100 USD miesięcznie. Możesz zarobić więcej, jeśli chcesz wykonać dodatkową pracę.
 • To świetny sposób, aby dowiedzieć się o nowych produktach i usługach: jako tester będziesz jednym z pierwszych, którzy wypróbują nowe witryny i przekażą opinię na temat tego, co działa, a co nie.
 • Zarabiaj, aby wyrazić swoją opinię: Jako tester możesz przekazać opinię, która może ukształtować przyszłość witryny lub produktu. Jeśli pasjonujesz się ulepszaniem sieci, testowanie użytkowników to świetny sposób, aby to zrobić.
 • Harmonogram jest elastyczny: Możesz przeprowadzać testy użytkowników we własnym czasie, co jest idealne, jeśli masz pracę na pełny etat lub inne zobowiązania, a także oznacza, że ​​możesz przeprowadzać tyle testów użytkowników, ile chcesz.
 • Możesz to zrobić z dowolnego miejsca na świecie: Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer i połączenie z Internetem, aby pracować jako tester użytkowników, co jest doskonałe, jeśli chcesz pracować z domu lub podróżować.

Cons

 • Testy użytkowników mogą być powtarzalne: Możesz wielokrotnie wykonywać te same zadania, co może być nużące.
 • Rozpoczęcie może być trudne: Istnieje duża konkurencja w zakresie zadań testowania użytkowników, więc wejście w drzwi może być trudne. Musisz także ukończyć testy próbne, zanim zostaniesz zatwierdzony. Jednak gdy już zaczniesz, zwykle łatwo jest znaleźć więcej pracy.

Wymagania dotyczące testowania witryny

Większość firm testujących użytkowników ma podobne wymagania wobec testerów stron internetowych.

 • Musisz mieć co najmniej 18 lat.
 • Musisz mieć szybkie łącze internetowe.
 • Musisz być w stanie zarówno rozumieć, jak i mówić płynnie po angielsku.
 • Niezbędny jest komputer z głośnikami i mikrofonem.
 • Niektóre firmy mogą również wymagać posiadania kamery internetowej.
Rekommenderad:  Jak otworzyć folder aplikacji na komputerze Mac

Jeśli spełniasz wszystkie te wymagania, powinieneś być w stanie zarejestrować się na najlepszych platformach do testowania użytkowników, aby zarabiać pieniądze.

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy UserTesting to legalna strona?

Tak, UserTesting to legalna strona. Jest to firma, która płaci ludziom za testowanie stron internetowych i wyrażanie opinii na temat ich doświadczeń.

UserTesting to świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w wolnym czasie. Witryna nie wymaga dokonywania żadnych płatności, aby rozpocząć, a po osiągnięciu minimalnej kwoty wypłaty możesz wypłacić swoje zarobki za pośrednictwem PayPal.

Co to jest testowanie użytkowników witryny?

Testowanie użytkowników witryny polega na testowaniu witryny i przekazywaniu informacji zwrotnych na temat swoich doświadczeń. Testerzy użytkowników są zwykle opłacani przez firmę, która jest właścicielem witryny, i mogą zostać poproszeni o przetestowanie nowych funkcji lub produktów.

Testy użytkowników to świetny sposób na dodatkowy zarobek w wolnym czasie i można to zrobić w dowolnym miejscu na świecie.

Ile możesz zarobić na testach użytkowników?

Zwykle zarabiasz dziesięć dolarów za ukończenie testu, podczas gdy dwadzieścia minut to standardowa długość testu, za który płaci się około dwudziestu dolarów za ten czas.

Istnieje możliwość zakończenia testu w 5 do 10 minut i nadal otrzymasz 10 USD. Im więcej testów możesz ukończyć, tym więcej zarobisz na platformie.

Jak rozpocząć testowanie użytkowników?

Aby rozpocząć testy użytkownika, utwórz konto na stronie UserTesting i przejdź przez proces zatwierdzania. Po zatwierdzeniu i wybraniu otrzymasz listę stron internetowych do przetestowania oraz instrukcje, co robić.

Zazwyczaj będziesz mieć kilka dni na ukończenie testu, a otrzymasz zapłatę w wysokości $00,50-15 USD za każdy test, w zależności od długości i złożoności zadania.

Jakie strony są podobne do UserTesting.com?

Sporo firm oferuje usługi podobne do UserTesting, w tym TryMyUI, Userlytics, Userfeel, uTest, TestingTime, Validately, Enroll, Userbrain, PlaytestCrowd, Respondent, TestIO, Testbirds, User Interviews, User Crowd i Intellizoom.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, testy użytkowników to świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. To także świetny sposób, aby dowiedzieć się o nowych produktach i usługach oraz wyrazić swoją opinię w sieci.

Jak omówiliśmy w tym artykule, wiele firm płaci ci za testowanie stron internetowych i wyrażanie opinii na temat twoich doświadczeń.

Chociaż rozpoczęcie może być powtarzalne i trudne, po znalezieniu kilku dobrych okazji łatwo jest zarobić 100 USD lub więcej miesięcznie na testowaniu witryn internetowych. Jeśli jesteś chętny do pracy, może to być świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Powiązany: