Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 najlepszych witryn z recenzjami biznesowymi i dlaczego ich potrzebujesz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych witryn z recenzjami biznesowymi i dlaczego ich potrzebujesz

Wraz z przejęciem Internetu zmienił się świat biznesu.

Teraz ludzie badają wszystko, w tym firmy i produkty.

Kiedy więc potencjalni klienci słyszą o Twojej firmie po raz pierwszy, idą do wyszukiwarek, aby Cię znaleźć.

Dlatego potrzebujesz solidnej reputacji online.

Kiedy nowi klienci odwiedzają strony z opiniami biznesowymi, aby dowiedzieć się o Twojej firmie, chcą zobaczyć pozytywne recenzje i pozytywne opinie klientów.

W tym artykule omówimy witryny z recenzjami klientów, ich zalety oraz najlepsze witryny z recenzjami w Internecie.

Co to jest witryna z recenzjami biznesowymi?

Witryna z recenzjami biznesowymi to platforma internetowa, która zbiera recenzje klientów na temat firm, które się w niej zarejestrowały. Zapewnia miejsce na opinie klientów, umożliwiając faktycznym klientom opowiedzenie innym o swoich doświadczeniach z firmą.

Ponieważ te recenzje pochodzą od prawdziwych ludzi, zadowolenie klienta jest Twoim najwyższym priorytetem, ponieważ zadowoleni klienci zostawiają pozytywne recenzje, a niezadowoleni zostawiają negatywne.

Korzyści z korzystania z witryn Business Review

Chociaż pomysł recenzji klientów może być przerażający dla firm, ponieważ negatywne recenzje mogą je łatwo obniżyć, opinie klientów są zbyt potężnym narzędziem, aby je zignorować.

Korzystanie z witryn z recenzjami biznesowymi ma wiele zalet, a niektóre z nich są następujące:

Nowi klienci mogą Cię znaleźć

Jako firma lokalna, recenzje firm online są bardzo ważnym narzędziem przyciągania nowych klientów.

Gdy ludzie, którzy są nowi w danym miejscu lub go odwiedzają, muszą znaleźć usługę, szukają lokalnych firm oferujących tę usługę.

Po pierwsze, rankingi w wyszukiwarkach zależą od ocen recenzji firm w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Więc jeśli Twoja firma ma wiele pozytywnych recenzji online, masz większe szanse na to, że znajdziesz się na szczycie wyników wyszukiwania.

Gdy potencjalni klienci znajdą Twoją firmę w wynikach wyszukiwania lokalnego, będą chcieli wiedzieć, co mają do powiedzenia na jej temat inni klienci.

To skłoni ich do wyszukania Twojej firmy i zobaczenia, co pojawia się na stronach z recenzjami. Jeśli spodoba im się to, co zobaczą, będą cię traktować protekcjonalnie.

Twoja obecność w sieci jest lepsza

Jeśli nie jesteś typem, który chce napisać jeden lub dwa posty na blogu, aby Twoja firma była istotna w Internecie, skorzystanie z witryny z recenzjami może rozwiązać ten problem.

Ponieważ klienci będą nadal rozmawiać o Twojej firmie online podczas publikowania recenzji, zachowają Twoją obecność online.

W ten sposób nie spadniesz w rankingach wyszukiwarek z powodu nietrafności.

Recenzje zapewnią również, że informacje o Twojej firmie nie staną się nieaktualne.

Ponieważ coraz więcej klientów pisze recenzje, informacje o Twojej firmie są aktualizowane, dzięki czemu są aktualne dla potencjalnych klientów.

Twoja firma zyskuje wiarygodność

Studia wykazały, że 88% konsumentów ufa recenzjom internetowym w takim samym stopniu, jak osobistym rekomendacjom.

Dzieje się tak dlatego, że osoby, które zostawiają recenzje, zwykle nie mają nic do zyskania ani stracenia i po prostu chcą podzielić się swoimi doświadczeniami. W związku z tym oczekuje się, że takie recenzje będą uczciwe.

Ludzie są bardziej niechętni do robienia zakupów w firmach, które mają negatywne recenzje lub mają ich zbyt mało.

Nic lepiej nie świadczy o wiarygodności Twojej firmy niż świadectwa tych, którzy jej doświadczyli.

Udowadniasz, że dbasz o swoją firmę (odpowiadając na recenzje konsumentów)

Ludzie wolą angażować się w firmy, którym zależy. Nikt nie chce wydawać pieniędzy w miejscu, które nie dba o to, czego chce, ani nie stara się go zaspokoić.

Kiedy potencjalni klienci widzą, że odpowiadasz na recenzje, mówi im to, że Twoja firma jest aktywna i że Twoi klienci są dla Ciebie ważni.

Wielu chce patronować takim firmom, a kiedy zobaczą, że Twoja jest jedną z nich, zorientujesz się, że gromadzisz lojalność klientów.

Otrzymujesz szczegółowe informacje zwrotne

Kiedy klienci piszą recenzje, robią to online i bez patrzenia na Ciebie.

Inaczej jest na przykład wejść do sklepu i zapytać klientów, jak podobają im się twoje usługi. Aby być uprzejmym, większość się uśmiechnie i powie, że wszystko w porządku.

Jednak dzięki internetowym opiniom klientów zobaczysz ich prawdziwe myśli i uczucia.

Potrzebujesz odpowiedniej informacji zwrotnej, aby wiedzieć, co robisz dobrze, aby móc to robić dalej i wiedzieć, co robisz źle, aby móc przestać.

Kiedy możesz umocnić swoje mocne strony i złagodzić swoje słabości, Twoja firma z pewnością się rozwinie.

15 najlepszych witryn z recenzjami biznesowymi w 2023 r

Po obszernych badaniach, nasze najlepsze typy 15 najlepszych witryn z recenzjami to:

1. Profil Firmy w Google

Dlaczego to sugerujemy

Profil Firmy w Google to platforma Google, która umożliwia wyświetlanie informacji o Twojej firmie w wyszukiwarce Google i Mapach Google.

Profil firmy w Google (znany jako Google Moja Firma) to platforma Google, która umożliwia wyświetlanie informacji o firmie w wyszukiwarce Google i Mapach Google.

Ten proces jest bezpłatny i możesz dodać swoją lokalizację, godziny otwarcia i numer telefonu kontaktowego.

W ten sposób, gdy ktoś szuka usługi w okolicy, Twoja firma pojawi się na mapie.

Rekommenderad:  Jak rozpocząć własną działalność związaną z opieką nad psem z Rover

Twoi klienci mogą również zostawiać opinie w Google po odwiedzeniu Twojej firmy.

W rzeczywistości Google zwykle monituje o ten proces, pytając użytkownika, jakie były jego wrażenia. Aby rozpocząć, skonfiguruj profil swojej firmy w Google.

2. Facebook Recenzje stron

Dlaczego to sugerujemy

Facebook ma możliwość utworzenia strony dla Twojej firmy, a nawet wyświetlania reklam w celu promowania jej na osi czasu Facebook użytkownicy.

Chociaż Facebook zaczął jako serwis społecznościowy, z biegiem lat rozrósł się do czegoś znacznie większego.

Masz teraz możliwość utworzenia strony dla swojej firmy, a nawet wyświetlania reklam w celu promowania jej na osi czasu Facebook użytkownicy.

Jeśli masz włączony profil biznesowy Facebookmożesz zezwolić innym na dodawanie recenzji w Ustawieniach, a następnie zapraszać tam swoich klientów do dzielenia się opiniami.

3. Skowyt

Dlaczego to sugerujemy

Yelp to świetny wybór, ponieważ organizuje szkolenia dla małych firm. Uczy ich, jak właściwie odpowiadać na recenzje, i dostarcza danych, takich jak wyniki inspekcji sanitarnej w firmie.

Yelp to jedna z najpopularniejszych witryn z recenzjami biznesowymi w sieci.

Chwali się ponad sto milionów recenzji na różnych typach biznesów.

Yelp organizuje szkolenia dla małych firm, ucząc je, jak właściwie odpowiadać na recenzje, i dostarcza dane, takie jak wyniki inspekcji sanitarnej w firmie.

Jest szeroko stosowany i cieszy się zaufaniem opinii publicznej, ponieważ Yelp i jego Yelperzy są znani z udzielania pomocnych recenzji firm dla nowicjuszy.

Jako takie, recenzje Yelp mają duże znaczenie w biznesie.

4. Strona głównaDoradca

Dlaczego to sugerujemy

HomeAdvisor to zaufana witryna z recenzjami online, której celem jest pomoc klientom w znalezieniu profesjonalistów, którzy pomogą im w projektach majsterkowania.

HomeAdvisor to zaufana witryna z recenzjami online, której celem jest pomoc klientom w znalezieniu profesjonalistów, którzy pomogą im w projektach majsterkowania.

Po wypróbowaniu swojego wyboru klient może zostawić opinię o tym, jak bardzo był zadowolony z usługi.

Ludzie wiedzą, że mogą ufać recenzjom w HomeAdvisor, ponieważ wszystkie recenzje przed wyświetleniem przechodzą szeroko zakrojony proces weryfikacji.

5. Szklane drzwi

Dlaczego to sugerujemy

Glassdoor umożliwia pracownikom wystawianie opinii na temat ich miejsc pracy. Jest używany przez potencjalnych pracowników, inwestorów i potencjalnych klientów, którym zależy na wewnętrznym funkcjonowaniu firmy.

Glassdoor różni się nieco od innych witryn z recenzjami online, ponieważ zamiast umożliwiać zbieranie recenzji klientów; pozwala pracownikom wystawiać opinie na temat swoich miejsc pracy.

Jest używany przez potencjalnych pracowników, inwestorów i potencjalnych klientów, którym zależy na wewnętrznym funkcjonowaniu firmy.

Będzie można zobaczyć, jak to naprawdę wygląda z perspektywy osób, które tam pracują.

Pracownicy dzielą się swoimi doświadczeniami z rozmów kwalifikacyjnych i tym, jak wygląda praca w Twojej firmie.

Dzięki temu możesz zobaczyć, co musisz poprawić, a także jak zadowoleni są Twoi pracownicy.

6. Recenzje Foursquare Business

Dlaczego to sugerujemy

Gdy zarejestrujesz się w Foursquare jako właściciel firmy, możesz dodawać własne wskazówki, uzyskiwać dostęp do analiz użytkowników i oferować ekscytujące nagrody dla klientów.

  • Najlepszy dla: Właściciele przedsiębiorstw

Foursquare to aplikacja do wyszukiwania i odkrywania, która umożliwia użytkownikom odkrywanie nowych miejsc lub firm poprzez wyszukiwanie i rekomendacje online od znajomych.

Dzięki Foursquare możesz udostępniać znajomym swoje ulubione miejsca, a także sprawdzać miejsca odwiedzane przez znajomych.

Pozwala użytkownikom zostawiać recenzje miejsc, które odwiedzają, aby inni mogli zobaczyć, jak im się podobało.

Gdy zarejestrujesz się w Foursquare jako właściciel firmy, możesz dodawać własne wskazówki, uzyskiwać dostęp do analiz użytkowników i oferować ekscytujące nagrody dla klientów.

7. Angi (wcześniej Lista Angie)

Dlaczego to sugerujemy

Angi jest znana z dokładnych informacji o lokalnych firmach, ponieważ sprawdza swoich użytkowników, aby upewnić się, że wszystkie recenzje są zgodne z prawem.

  • Najlepszy dla: Firmy, które są skłonne zapłacić za usługi umieszczania ogłoszeń

Angi to popularna witryna z recenzjami biznesowymi skupiająca się na firmach związanych z usługami.

Jest znany z dokładnych informacji o lokalnych firmach, ponieważ sprawdza swoich użytkowników, aby upewnić się, że wszystkie recenzje są zgodne z prawem.

Chociaż możesz zarejestrować swoją firmę, aby była notowana na Angi i przeglądać oferty lokalnych firm za darmo, Angi jest w większości płatną platformą.

Oznacza to, że musisz zapłacić, aby zobaczyć informacje i oceny firmy, a także samodzielnie napisać recenzje.

Fakt, że Angi jest płatną platformą, pomaga również upewnić się, że w sekcjach recenzji nie ma dużo spamu, ponieważ niewielu jest skłonnych zapłacić za wygłupy.

8. Manta

Dlaczego to sugerujemy

Manta ma na celu pomóc małym firmom w łączeniu i rozwijaniu ich społeczności. Oznacza to, że łączy firmy między sobą w celu partnerstwa oraz z klientami w celu sprzedaży.

  • Najlepszy dla: Małe i średnie firmy

Manta to strona z recenzjami klientów, która koncentruje się na małych i średnich firmach.

Jego celem jest pomoc małym firmom w łączeniu i rozwijaniu ich społeczności.

Oznacza to, że łączy firmy między sobą w celu partnerstwa oraz z klientami w celu sprzedaży.

Chociaż recenzje klientów nie są podstawową funkcją witryny, są jedną z jej funkcji.

W związku z tym wyszukiwarka połączona z tą witryną nie wykorzystuje recenzji w swoim rankingu, ale raczej zgodność ze słowami kluczowymi.

Rekommenderad:  Lokalne strategie SEO: 10 najlepszych sposobów na pokonanie konkurencji

9. Biuro lepszego Biznesu

Dlaczego to sugerujemy

Recenzje Better Business Bureau mogą stworzyć lub zniszczyć firmę, dlatego obejmuje proces akredytacji, aby zapewnić firmie szansę na rozpatrzenie skarg klientów i udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania.

  • Najlepszy dla: Firmy, które chcą wzmocnić swoje profile firmowe

Better Business Bureau to internetowa witryna z recenzjami, której celem jest pomaganie ludziom w znajdowaniu firm i polecaniu ich innym.

Opiera się na zaufaniu i jako taka jest jedną z najbardziej zaufanych nazw w branży recenzji online.

Recenzje Better Business Bureau mogą stworzyć lub zniszczyć firmę, dlatego obejmuje proces akredytacji, aby zapewnić firmie szansę na rozpatrzenie skarg klientów i udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania.

Profil firmy będzie składał się z krótkiej biografii, podanych recenzji i oceny AF firmy.

10. Sprawy konsumenckie

Dlaczego to sugerujemy

Consumer Affairs wyróżnia się na tle innych, ponieważ umożliwia użytkownikom zrobienie dwuminutowej recenzji wideo, opowiadającej o swoich doświadczeniach z marką.

Consumer Affairs to jedna z najlepszych witryn z recenzjami biznesowymi, dająca klientom możliwość oceny ich ogólnego zadowolenia w skali od jednego do pięciu.

Średnia ocena dla tej skali jest aktualizowana za każdym razem, gdy dodawana jest nowa recenzja.

Strona firmy będzie zawierała listę wszystkich jej recenzji i ocen klientów w postaci gwiazdek wraz z krótkimi wyjaśnieniami ocen.

Consumer Affairs wyróżnia się tym, że umożliwia użytkownikom zrobienie dwuminutowej recenzji wideo, opowiadającej o swoich doświadczeniach z marką.

Jest to bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów, ponieważ widzą osobę mówiącą i wyrażającą swoje prawdziwe uczucia na temat firmy za pomocą wyrazu twarzy i mowy ciała, a nie tylko słów na stronie.

11. Żółte strony

Dlaczego to sugerujemy

Yellow Pages to duży internetowy katalog biznesowy o dużym natężeniu ruchu, który umożliwia użytkownikom łatwe wyszukiwanie firm i wystawianie opinii na ich temat.

Yellow Pages to duży internetowy katalog biznesowy o dużym natężeniu ruchu ze względu na swoją popularność.

Jest własnością YP Holdings, która jest lokalnym menedżerem ds. rozwiązań marketingowych, koncentrującym się na pomaganiu lokalnym firmom i społecznościom, w których działają.

Yellow Pages pozwala użytkownikom łatwo wyszukiwać firmy i zostawiać o nich recenzje.

Dodanie swojej firmy do The Yellow Pages jest bezpłatne, ale możesz zapłacić, aby uzyskać lepsze miejsca w rankingach wyszukiwania i zarządzać otrzymywanymi recenzjami.

12. Amazon

Dlaczego to sugerujemy

Do tej pory pozostaje jednym z najpopularniejszych sklepów internetowych, a jego recenzje są powszechnie wykorzystywane jako punkt odniesienia dla tego, które produkty są lepsze w kilku obszarach produktów.

Amazon na nowo zdefiniował kupowanie i sprzedawanie, jakie znaliśmy w 1994 roku, a także był jednym z pierwszych sklepów internetowych, który umożliwiał klientom publikowanie recenzji produktów kupionych w 1995 roku.

Do tej pory pozostaje jednym z najpopularniejszych sklepów internetowych, a jego recenzje są powszechnie wykorzystywane jako punkt odniesienia dla tego, które produkty są lepsze w kilku obszarach produktów.

Jeśli chcesz uzyskać więcej recenzji swojego produktu, czy to książki, czy torby, rozważ umieszczenie go na liście Amazon.

13. Tłum G2

Dlaczego to sugerujemy

Nie chcesz przegapić listy swojego oprogramowania na tej stronie, jak już wspomniano 5 miliony ludzi używa go, aby znaleźć oprogramowanie, które zaspokoi ich potrzeby, co czyni go idealnym miejscem do znalezienia ekspozycji.

  • Najlepszy dla: Firmy w dziedzinie oprogramowania i technologii

Jeśli Twoja firma działa w dziedzinie oprogramowania i technologii, to G2 Crowd jest dla Ciebie internetową witryną z recenzjami.

Nie chcesz przegapić listy swojego oprogramowania na tej stronie, jak już wspomniano 5 miliony ludzi używa go, aby znaleźć oprogramowanie, które zaspokoi ich potrzeby, co czyni go idealnym miejscem do znalezienia ekspozycji.

G2 Crowd jest podobny do Yelp, ale zajmuje się tylko oprogramowaniem.

Użytkownicy wystawiają recenzje w pięciogwiazdkowym systemie ocen, obejmującym wszystko, od łatwości użytkowania po interfejs użytkownika i systemy wsparcia.

Kiedy ludzie wypróbują Twoją aplikację, zostawią recenzje, które pomogą innym zdecydować, czy Twoja aplikacja jest warta zakupu.

14. Wyszukiwanie miasta

Dlaczego to sugerujemy

City Search wyróżnia się spośród innych witryn z recenzjami biznesowymi dzięki swojej kategorii „najlepsze z” dla każdego miasta. Jest popularny ze względu na swoją prostotę i funkcjonalność.

City Search wyróżnia się spośród innych witryn z recenzjami biznesowymi dzięki swojej kategorii „najlepsze z” dla każdego miasta.

Wszystko, co musisz zrobić, to dodać słowo kluczowe i wyszukać „najlepsze” to słowo kluczowe w preferowanym mieście, a City Search dostarczy Ci listę firm oferujących to, co najlepsze.

System oceniania, z którego korzysta City Search, jest bardzo prosty i umożliwia użytkownikom wystawianie kciuków w górę lub w dół w przypadku firm.

Chociaż w rankingach nie ma złotego środka między dobrym a złym, City Search jest nadal popularny ze względu na swoją prostotę i funkcjonalność.

15. TripAdvisor

Dlaczego to sugerujemy

Serwis TripAdvisor oferuje przydatne treści dotyczące najlepszych cen biletów, przewodników turystycznych i ofert wynajmu, a także forum z poradami dla niemal każdego miejsca na świecie.

  • Najlepszy dla: Hotele, linie lotnicze i restauracje
Rekommenderad:  Pavel Durov powiedział, dlaczego musisz przejść z iOS na Androida - -

TripAdvisor to witryna pomocy dla podróżujących, która pełni również funkcję witryny z recenzjami hoteli, linii lotniczych i restauracji z branży turystycznej.

Jest to największa strona turystyczna na świecie, z ponad 225 milionami recenzji opublikowanych przez podróżników.

Oferuje przydatne treści na temat najlepszych cen biletów, przewodników turystycznych i ofert wynajmu, a także forum z poradami dla prawie każdego miejsca na świecie.

Dla wielu podróżnych jest to miejsce, w którym można uzyskać informacje podczas planowania podróży.

Już dziś umieść ogłoszenie swojej firmy na TripAdvisor i uzyskaj recenzje od podróżnych, które nie tylko zwiększą widoczność Twojej firmy, ale także zwiększą liczbę klientów.

Jak wybrać najlepszą witrynę z recenzjami online dla swojej firmy

Internet jest pełen witryn z recenzjami biznesowymi, dlatego musisz podejmować rozważne decyzje, umieszczając swoją firmę na którejkolwiek z nich. Na szczęście istnieją pewne czynniki, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze witryn. Oni są:

Koncentracja konkurencji

Twoi konkurenci są szablonem, z którego możesz się uczyć.

Zanim wybierzesz witrynę z recenzjami, wyszukaj swoich konkurentów i zobacz, w których witrynach zamieszczają własne recenzje.

Miejsca, w których koncentrują swoje wysiłki, powinny być Twoimi pierwszymi wyborami.

Następnie możesz zajrzeć do innych witryn, które odpowiadają Twoim potrzebom i mają mniejszy ruch konkurencji.

Ruch w witrynie

Jednym z najważniejszych aspektów recenzji jest bezpłatna reklama, którą otrzymujesz z recenzji. Aby zmaksymalizować efekt tej bezpłatnej reklamy, będziesz musiał popracować nad witryną o dużym natężeniu ruchu.

Przed podjęciem decyzji sprawdź liczbę osób korzystających z witryny z recenzjami, ponieważ im większy ruch w witrynie, tym więcej osób zobaczy Twoją firmę.

Recenzje witryn

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze witryny dla swoich recenzji online, jest ogólna liczba recenzji klientów w witrynie.

Witryna może mieć funkcję recenzji, ale skupiać się na czymś innym, przy czym aspekt recenzji obejmuje tylko niewielką część jej wykorzystania.

Potrzebujesz witryny, w której recenzje są powszechnie publikowane, ponieważ oznacza to, że ludzie będą używać tej witryny specjalnie do wyszukiwania recenzji, a dzięki niej uzyskasz o wiele więcej recenzji swojej firmy.

optymalizacja wyszukiwarki

Zanim wybierzesz witrynę z recenzjami, musisz sprawdzić, które witryny pojawiają się jako pierwsze podczas wyszukiwania Twojej firmy, produktów lub usług.

Na przykład w wyszukiwarce Google dla restauracji, Yelp i Facebook wyniki mogą pojawić się jako pierwsze.

Będzie to oznaczać, że Yelp i Facebook są bardziej popularne i lepiej reagują na wyszukiwania słów kluczowych. W związku z tym są to witryny, które powinieneś wybrać.

Należy również zwrócić uwagę na wyszukiwarki samych witryn.

Zwykle w witrynach z recenzjami użytkownicy mogą wyszukiwać określoną usługę lub konkretną firmę.

Wyszukaj słowa kluczowe związane z Twoją firmą i zobacz wartości użyte w wynikach rankingu w tej witrynie.

Sprawdź, czy jest to liczba dobrych recenzji lub trafność słów kluczowych, i odpowiednio zoptymalizuj swój wpis.

Solidność

Wybierając witryny z recenzjami biznesowymi, należy zwrócić uwagę na wiarygodność tych witryn.

Jeśli witryna jest podejrzana, umieszczenie tam Twojej firmy przyniesie więcej szkody niż pożytku.

Jeśli ktoś natknie się na podejrzaną stronę internetową i zobaczy wpis, zwykle zdrowym rozsądkiem jest unikanie takiego wpisu, ponieważ najprawdopodobniej jest to oszustwo.

Dlatego wybieraj tylko witryny z recenzjami, które są godne zaufania, aby Twoja firma nie znalazła się na czarnej liście.

Kolejną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest wiarygodność publikowanych recenzji.

Ponieważ recenzje są tak delikatne i mogą zrujnować lub zrujnować firmę, nie chcesz dołączać do witryny pełnej trolli, którzy zostawiają złe recenzje na temat Twojej firmy tylko dla zabawy, niezależnie od tego, czy Cię protekcjonują, czy nie .

Powinieneś starać się trzymać się witryn z recenzjami, które sprawdzają swoich użytkowników i upewnić się, że każda recenzja jest uczciwa.

W ten sposób Twoja firma otrzyma pozytywne recenzje za Twoją ciężką pracę.

Podsumowanie

Odkąd internet pojawił się w świecie biznesu, recenzje stały się jednym z filarów sprzedaży i marketingu.

Nie przegap wszystkich korzyści, jakie recenzje mogą przynieść Twojej firmie. Skorzystaj z naszych wskazówek i już dziś stwórz profil swojej firmy w serwisie z recenzjami.

Table of Contents