Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 Najpopularniejsze Facebook Aplikacje komputerowe

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 Najpopularniejsze Facebook Aplikacje komputerowe

Na wypadek, gdybyś chciał zabrać ze sobą Facebook na pulpicie, nie szukaj dalej. Oceniliśmy i wymieniliśmy 15 najpopularniejszych i to, co najlepsze Facebook aplikacje desktopowektóre pozwalają aktualizować swój status, śledzić aktualizacje znajomych i oglądać Facebook filmy i zdjęcia oraz prawie wszystko, co można zrobić w wersji online Facebook (a czasem nawet więcej!).

Niektóre z nich są wyrafinowane, inne są proste i jednoznaczne. Niektóre są oparte na Adobe AIR, inne są natywnie przeniesione Windows. Sprawdź więc tych fajnych klientów stacjonarnych i sam zdecyduj, który jest dla Ciebie. Nie zapomnij dać nam znać, który z nich wybierasz.

Powiązane: Jak otworzyć Facebook Witryna na komputery stacjonarne na urządzeniach mobilnych

15 Najpopularniejsze Facebook Aplikacje komputerowe

1. Akwiarium

jest zbudowany na Microsoft Silverlight 4 i oferuje przeglądanie i powiększanie zdjęć, pokazy slajdów, przesyłanie obrazów metodą „przeciągnij i upuść” oraz całkowicie pozbawiony reklam sposób przeglądania i aktualizowania kanału wiadomości. Działa na XP, Vista i Windows 7i właśnie stał się dostępny do pobrania. Tryb Mini oferuje dyskretny sposób na pozostawanie w kontakcie oraz płynny, przejrzysty interfejs użytkownika umożliwiający szybką nawigację po zdjęciach.

2. Facebook Pulpit

to mała aplikacja, która wykorzystuje minimalną ilość pamięci do dostarczania aktualizacji użytkownikowi Facebook profil, takie jak wiadomości, zaczepki, wpisy na ścianie i zaproszenia do znajomych. Ładna, mała aplikacja, która wykonuje wszystkie podstawowe czynności, na których chciałbyś robić Facebook.

3. Seesmic dla Facebook

Pierwotnie oparty na Adobe Air, wydany w wersji natywnej Windows app kilka dni temu, która bezproblemowo integruje się z Windows przynieść Facebook (I Twitter, też) na pulpicie. To używa Facebook Połącz się, aby móc aktualizować swój status i przeglądać aktualizacje statusów znajomych bez konieczności przeglądania strony Facebook strona.

4. TweetDeck

pozwala wysłać wiadomość tylko do Facebooktylko Twitterlub do obu jednocześnie. Zawiera kolumnę wyświetlającą aktualizacje statusów znajomych i oferuje możliwość czatowania z nimi Facebook porozmawiać bezpośrednio.

5. Powiadomienia 2

to bezpłatna aplikacja komputerowa, która powiadamia Cię, gdy otrzymasz nową wiadomość, zaproszenie do znajomych lub inną nową aktywność na Twoim koncie Facebook konto. Poprzez Facebook Powiadomienia 2możesz szybko uzyskać dostęp do Facebook stronę, twórz wiadomości, sprawdzaj nowo otrzymane wiadomości itp.

6. FBQuick

to szybki i łatwy sposób na zdobycie wszystkich swoich Facebook powiadomienia bezpośrednio na pulpicie, bez konieczności otwierania strony internetowej. Jest prosty i łatwy w użyciu i dość lekki w zasobach systemowych.

7. Kwiat

to wieloplatformowa aplikacja, która umożliwia przesyłanie zdjęć, pobieranie innych albumów i przeglądanie zdjęć znajomych bez konieczności surfowania Facebook strony. Umożliwia dodawanie podpisów do zdjęć, obracanie ich przed przesłaniem i oznaczanie różnych osób. Posiada prosty interfejs typu „przeciągnij i upuść”.

8. Narzędzie do przesyłania zdjęć z FB

to aplikacja komputerowa oparta na Javie, która umożliwia przesyłanie zdjęć Facebook, łącznie z oznaczaniem zdjęć przed przesłaniem. Nie jest to najlepiej wyglądająca aplikacja i ma trochę błędów, ale i tak robi wrażenie.

9. Talent

jest Facebook aplikacja powiadamiająca, która informuje Cię, gdy znajomy chce Cię dodać lub gdy zostaniesz zaczepiony, i jest niezwykle lekka. Ma też fajny design.

10. Facebook Powiadom w zasobniku

to lekka aplikacja, która czeka na pasku zadań Facebook powiadomienia. Po ich otrzymaniu pojawiają się powiadomienia informujące o aktualizacjach. Jeśli chcesz na nich działać, musisz udać się do Facebook stronę, aby to zrobić.

11. FaceDesk

to prosta aplikacja, która może działać Facebook bezpośrednio w aplikacji zamiast w przeglądarce. Tak, działa jak przeglądarka, ale tylko działa Facebookwięc nie będziesz mógł otwierać żadnych innych witryn.

12. iSeeYoo

to bezpłatna aplikacja komputerowa, która umożliwia aktualizację Facebook statusu bez konieczności logowania się do sieci. Dzięki iSeeYoo możesz także zobaczyć status swoich znajomych, nawet gdy jesteś włączony Facebook. Jeśli chcesz, możesz udawać, że jesteś offline. Pobierz aktualizację automatycznie co 10 minut.

13. Gabtastik

Gabtastik to aplikacja oparta na WebKit, która pozwala rozmawiać ze swoimi Facebook znajomych z pulpitu. Obsługuje także Google Talk.

14. Zebr

to aplikacja oparta na środowisku Adobe AIR, która umożliwia aktualizację statusu bez konieczności odwiedzania strony profilu i automatycznie śledzi status znajomych.

15. Książka biurkowa

jest Windows aplikacja, która umożliwia dostęp Facebook funkcje i informacje bez konieczności wchodzenia na stronę profilu. To jest kompletne Facebook doświadczenie na komputerze.