Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 pomysłów na szuflady z recyklingu do zrobienia i sprzedaży

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 pomysłów na szuflady z recyklingu do zrobienia i sprzedaży

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Projekty mebli z recyklingu nadal cieszą się popularnością wśród nowych właścicieli małych firm. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na zrównoważone dekoracje o zmienionym przeznaczeniu wzrastają możliwości dla artystów i rzemieślników, aby tworzyć i sprzedawać swoje dzieła.

Praktycznie wszystko można ponownie wykorzystać, w tym szuflady z recyklingu starych mebli, takich jak komody, biurka, stoły, stara komoda i inne wyrzucone przedmioty. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć sprzedawać swoje projekty, to kilka pomysłów na szuflady z recyklingu i kilka podstawowych materiałów.Co można zrobić ze starymi szufladami?

Co można zrobić ze starych szuflad? Bardziej odpowiednim pytaniem może być: co robisz ze starymi szufladami? Możliwości upcyklingu szuflad są ograniczone jedynie wyobraźnią i inspiracją. Stare szuflady można przerobić na inne stylowe rozwiązania do przechowywania lub zmienić ich przeznaczenie i pełnić zupełnie nową funkcję. W przypadku odnoszącej sukcesy małej firmy możesz specjalizować się w jednym stylu upcyklingowanych szuflad lub stworzyć obszerną inwentaryzację pełną kreatywnych pomysłów na stare szuflady.

15 upcyklingowanych projektów szuflad do wykonania i sprzedaży

Gotowy do rozpoczęcia upcyklingu szuflad do sprzedaży? Na początek będziesz potrzebować kilku zmienionych pomysłów na szuflady. Rozważ stworzenie upcyklingowanych szuflad podobnych do poniższych:

1. Rozwiązania do przechowywania pod łóżkiem

Szuflady z recyklingu można wykorzystać do stworzenia dużej ilości miejsca do przechowywania, przekształcając je w rozwiązania pod łóżko. W powyższym przykładzie Deavita pokazuje nam, jak przymocować kółka do dna szeregu szuflad, aby łatwo wsuwały się i wysuwały spod łóżka.

2. Pływające półki

Pływające półki to świetny pomysł na prezenty i łatwo można je stworzyć, poddając stare szuflady recyklingowi. Po prostu odwróć szufladę na bok i udekoruj wnętrze, aby pasowało do dowolnego schematu dekoracyjnego, a następnie powieś zmienioną szufladę na ścianie jako uroczą pływającą półkę, ozdobioną pamiątkami i bibelotami.

3. Szuflada Regał

Grupa starych szuflady drewniane można wykorzystać w pięknych meblach do każdego domu lub biura. W powyższym przykładzie firma Recreated Designs wyjaśnia, jak poddawać recyklingowi stare szuflady za pomocą podstawowych narzędzi i świeżej warstwy farby. Nikt nigdy nie zgadnie, że to wyjątkowe dzieło powstało jako zestaw szuflad.

4. wózek barowy

Dostępnych jest wiele kreatywnych pomysłów na upcykling szuflad. Czy pomyślałbyś o zmianie przeznaczenia starych szuflad na stylowe? wózek barowy? Anika’s DIY Life zawiera instrukcje dotyczące tworzenia wózka barowego o innym przeznaczeniu z przetworzonych szuflad, jak w powyższym przykładzie. Projekt nie tylko tworzy atrakcyjny mebel, ale jednocześnie oferuje więcej miejsca do przechowywania.

5. Tablica

Z odrobiną podstawowe materiały rzemieślnicze, starą szufladę można zamienić w wygodną tablicę kredową, idealną do powieszenia na ścianie biura, kuchni czy pokoju zabaw. Po prostu opróżnij starą szufladę, pomaluj wnętrze farba tablicowai powieś swoje dzieło, aby uzyskać styl i funkcjonalność.

6. Cubby Organizator

O ile więcej miejsca do przechowywania można stworzyć dzięki starym drewnianym szufladom? Za pomocą kilku małych desek, świeżej farby i podstawowych narzędzi możesz przekształcić starą szufladę w szafkę wypełnioną schowkami, tak jak w powyższym przykładzie z My Repurposed Life.

7. Stojak na rośliny

Sadzarki to popularny sposób na upcykling szuflad ze starej komody. Niezależnie od tego, czy są przeznaczone do użytku na zewnątrz, czy w pomieszczeniach, świeża warstwa farby i niektóre podstawowe materiały mogą zdziałać cuda w zmianie przeznaczenia starych szuflad na stojaki na rośliny. W powyższym przykładzie Happy Together by Jess zawiera instrukcje dotyczące upcyklingu szuflady jako stylowej, ale praktycznej doniczki z drewna.

8. Stacja kanapkowa

Szukasz dodatkowych kreatywnych sposobów na zmianę przeznaczenia starych szuflad? Dlaczego nie przekształcić szuflady komody w wiszącą stację do kanapek, jak w powyższym przykładzie z Curbly. Będziesz potrzebował kilku podstawowych materiałów eksploatacyjnych i narzędzi, ale Twoje unikalne dzieło będzie pewną sprzedażą dla Twojej nowej małej firmy.

9. Łóżko dla psa

W zależności od rozmiaru stara szuflada może idealnie pasować do stworzenia funkcjonalnego legowiska dla psa. Będziesz potrzebował niewiele więcej niż świeżej warstwy farby, a następnie wypełnij szufladę materacem dla psa lub pościelą. W powyższym przykładzie DIY Showoff pokazuje, jak przekształcić szufladę komody w wysokiej klasy legowisko dla psa, jednocześnie dobrze się bawiąc.

10. Organizator biżuterii

Starą szufladę można wykorzystać jako proste i stylowe miejsce do przechowywania biżuterii, odwracając ją na bok. Zbierz kilka podstawowych materiałów, aby stworzyć kołki i schowki, takie jak w powyższym przykładzie z A Time for Everything. Odrobina świeżej farby tchnie nowe życie w upcyklingowaną szufladę, którą można powiesić na ścianie sypialni lub łazienki.

11. Osmański

Sposoby ponownego wykorzystania starych szuflad komody są naprawdę ograniczone tylko twoją inspiracją. W tym przykładzie z Diary of a Crafty Lady artysta przerobił starą szufladę na pufę, idealną do relaksu, stylu i przechowywania. Zapoznaj się z prostymi krokami, aby dowiedzieć się, jak przetworzyć stare szuflady jako funkcjonalne meble.

12. Przechowywanie farb rzemieślniczych

Artyści i rzemieślnicy zawsze szukają nowych sposobów przechowywania swoich zapasów. Starą szufladę kredensu można przerobić na przydatne i wygodne miejsce do przechowywania farb i innych materiałów do rękodzieła. Wystarczy dodać kilka małych pasków drewna na półki i świeżą warstwę farby. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi towarów sezonowych Sadie powyżej.

13. Stół końcowy

Stare szuflady można przekształcić w różnorodne projekty mebli z recyklingu i pełnić różne funkcje. W powyższym przykładzie z My Ideal Home projektant przedstawia kroki, aby zmienić przeznaczenie starej szuflady na stolik na kółkach wraz z rozwiązaniami do przechowywania.

14. Bajkowy ogród

Wróżkowe ogrody są modne zarówno wśród entuzjastów outdooru, ogrodników, jak i hobbystów, a zmiana przeznaczenia starych szuflad w ten sposób jest kreatywnym sposobem na rozpoczęcie odnoszącego sukcesy małego biznesu. Zapoznaj się z instrukcjami z The Homespun Hortense, jak przerobić szuflady kredensu na bajkowe ogrody, takie jak kreacja przedstawiona powyżej.

15. Świąteczny wystrój

Wielu artystów i rzemieślników założyło odnoszące sukcesy małe firmy specjalizujące się w dekoracjach świątecznych, a przetworzone szuflady przekształcają się w piękne i jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Dostępne są nieskończone możliwości dekorowania przetworzonych szuflad komód, komód, a nawet szuflad szafek świątecznymi wzorami świątecznymi, takimi jak w powyższym przykładzie z Doodlebugs.

Jak rozpocząć upcykling szuflad

Stare szuflady można znaleźć w różnych miejscach. Ludzie zawsze wyrzucają stare kredensy, biurka i stoły na wyprzedażach, w sklepach z używanymi rzeczami, a nawet na krawężnikach, a szuflady są często w dobrym stanie w porównaniu z innymi częściami konstrukcji. Czasami sklep odsprzedaży sprzedaje nawet pojedyncze szuflady ze starych zepsutych mebli za dolara lub dwa za sztukę.

Oczywiście nie potrzebujesz ogromnego inwentarza, aby uruchomić małą firmę. Zacznij od niewielkiej inwestycji w kilka szuflad i materiałów potrzebnych do ich przetworzenia. Następnie, gdy sprzedajesz swoje dzieło, reinwestuj zyski, aby powiększyć swój ekwipunek. Zanim się zorientujesz, odniesiesz znaczny zysk z pomysłów na zmienione przeznaczenie szuflad. Możesz nawet mieć trochę zabawy w tym procesie.

Gdzie sprzedawać szuflady z recyklingu

Po ustaleniu spisu upcyklingowanych kreacji z szufladami nadszedł czas, aby sprzedać swoje projekty. Gdzie będziesz sprzedawać swoje przerobione szuflady? Możesz dowiedzieć się, gdzie lokalnie sprzedawać ręcznie robione przedmioty, lub dowiedzieć się, jak założyć małą firmę na Etsy i jak sprzedawać na Amazon Wykonany ręcznie.

Oczywiście zawsze możesz otworzyć własny sklep z całym showroomem pełnym mebli pochodzących z recyklingu i przerobionych szuflad, ale większość nowych właścicieli małych firm zaczyna na mniejszą skalę, w tym:

  • Rynki internetowe, takie jak Etsypopularna platforma e-commerce, na której ludzie kupują i sprzedają wyroby rękodzielnicze i ręcznie robione.
  • Amazon Wykonany ręczniespołeczność na platformie giganta handlu elektronicznego, w której artyści i rzemieślnicy sprzedają swoje unikalne i jedyne w swoim rodzaju kreacje.
  • Lokalnie na pchlich targach, sklepach z używanymi meblami i komisach, a także na targach i festiwalach rękodzieła.
  • Inne rynki internetowe, takie jak eBay I Facebook Rynek.

Czytaj więcej: jak założyć firmę zajmującą się upcyklingiem

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.