Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 porad dotyczących podróży służbowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 porad dotyczących podróży służbowych

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Podróże służbowe mogą być zabawne i ekscytujące, ale jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby uczynić je lepszymi i zapewnić udaną podróż służbową. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w międzynarodową podróż służbową, czy krajową, istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zoptymalizować podróże służbowe, w tym bezpieczeństwo podróży służbowych. Oto kilka kluczowych wskazówek dotyczących podróży służbowych, o których warto pamiętać podczas następnej podróży.Jak korzystać z tych wskazówek podczas podróży służbowych

Te wskazówki będą prawdopodobnie najbardziej korzystne dla osób podróżujących służbowo po raz pierwszy, ale nawet doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie podróży służbowych uznają je za cenne przypomnienia. Te wspaniałe wskazówki można uwzględnić w planach podróży służbowych przed wyjazdem do miejsca docelowego, a także po dotarciu na miejsce.

Najlepsze wskazówki dotyczące podróży na następną podróż służbową

W tym artykule zebraliśmy kilka podstawowych wskazówek dotyczących podróży służbowych, które ułatwią podróże służbowe i pomogą Ci zyskać więcej z każdej podróży, a także dodatkowe wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podróży dla kobiet. Nie jest to bynajmniej wyczerpująca lista, więc nie krępuj się podzielić w komentarzach więcej wskazówek dotyczących podróży służbowych, ponieważ pomoże to innym!

1. Poszukaj przestrzeni coworkingowych podczas następnej podróży służbowej

Podczas gdy pobyt w pokoju hotelowym może kusić przez całą podróż, dlaczego nie przełamać trochę monotonii? Przestrzeń coworkingowa to świetny sposób na poznawanie ludzi podczas podróży służbowych i ułatwia pracę. Możesz tam zorganizować spotkanie biznesowe lub wynająć biurko, aby popracować i pozostać w kontakcie bez konieczności siedzenia w pokoju hotelowym przez cały dzień. Alternatywnie możesz również udać się do lokalnej kawiarni, aby popracować, jeśli przestrzeń coworkingowa nie działa.

2. Zbieraj mile lotnicze

Jeśli wylatujesz na wycieczki, powinieneś wykupić mile lotnicze w dowolnej linii lotniczej obsługującej podróże służbowe i/lub preferowanej linii lotniczej. Mile sumują się, gdy podróżujesz tą samą linią lotniczą, i możesz korzystać z przywilejów, takich jak tańszy lot, nagrody i korzyści, z korzyścią dla osobistych i zawodowych podróży.

3. Dołącz do programu nagród hotelowych

Oprócz programu mil lotniczych, jeśli często podróżujesz służbowo, powinieneś również wziąć udział w programie nagród hotelowych. Podobnie jak mile lotnicze, programy premiowe w hotelach zapewnią Ci wiele korzyści w miarę gromadzenia punktów za pokoje hotelowe zarezerwowane w ramach podróży służbowych. Może to okazać się przydatne zarówno prywatnie, jak i zawodowo, więc upewnij się, że wszystkie Twoje punkty zostały zarejestrowane.

Rekommenderad:  Zdobądź wiadro pełne Facebook Polubienia strony: 15 porad i wskazówek

4. Poszukaj dostępu do poczekalni na lotnisku

Długie przesiadki, opóźnienia lotów, długi lot lub połączenie tego wszystkiego może często oznaczać, że utkniesz na lotniskach na długi czas i ogólnie czujesz się dość wyczerpany. Poczekalnie lotniskowe są zdecydowanie czymś do rozważenia, ponieważ oferują wiele korzyści, w tym przekąski lotniskowe, jedzenie, prysznice, miejsce do odpoczynku z dala od tłumów i nie tylko. Dostęp do poczekalni na lotniskach można uzyskać na kilka różnych sposobów: Jeśli zarezerwowałeś pierwszą klasę lub klasę biznes, większość linii lotniczych zazwyczaj ma swoje poczekalnie. Możesz również uzyskać dostęp za mile lotnicze, podróżną kartę kredytową i nie tylko, więc upewnij się, że wcześniej sprawdziłeś.

Czytaj więcej: Międzynarodowe podróże służbowe

5. Utrzymuj zdrowe nawyki

Nawet jeśli często podróżujesz służbowo, ważne jest, aby dbać o siebie i zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Jet lag i dostosowanie się do czasu lokalnego to często problemy podczas międzynarodowych podróży służbowych. Jednak łatwo jest wyrzucić nawyki podczas podróży, nawet w przypadku podróży krajowych. W miarę możliwości wybieraj zdrowe przekąski i korzystaj z hotelowej siłowni, gdzie możesz zadbać o zdrowie układu krążenia i odpocząć od pracy. Możesz także zaplanować z wyprzedzeniem i spakować kostium kąpielowy, aby móc skorzystać z hotelowego basenu, jeśli siłownia wydaje się mniej atrakcyjna, ale celem jest upewnienie się, że twoje zdrowie fizyczne pozostanie priorytetem, nawet podczas podróży w innej strefie czasowej.

6. Szukaj ofert wynajmu samochodów

Jeśli musisz dużo jeździć podczas podróży służbowych, zawsze powinieneś zwracać uwagę na oferty wynajmu samochodów. Wiele hoteli i lotów bez przesiadek z niektórymi liniami lotniczymi oferuje pakiety z wynajmem samochodów, które mogą zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć wydajność. Możesz także skonfigurować go tak, abyś mógł odebrać wypożyczony samochód z lotniska i pojechać prosto do hotelu, zamiast szukać taksówki dla dodatkowej wygody.

7. Zapakuj światło

Najlepsze wskazówki dotyczące pakowania dla osób podróżujących służbowo zwykle zaczynają się od tego samego: Zapakuj lekko. Lekkie pakowanie ułatwia poruszanie się po lotniskach i oznacza mniej czasu spędzonego na próbach upchania wszystkiego do walizki w ostatniej chwili. Jeśli chcesz łatwo zapakować niezbędne rzeczy, takie jak kosmetyki podróżne, zestaw podróżny, ubrania codzienne i ubrania biznesowe, ale nie masz miejsca, są opcje. Na przykład możesz inwestować w przedmioty takie jak pakowanie kostek aby pomóc Ci zachować porządek podczas pakowania większej ilości rzeczy. Jeśli pakujesz garnitur, możesz również zaopatrzyć się w torbę na marynarkę, aby uniknąć zagnieceń.

Rekommenderad:  Co to jest testowanie podziału witryny? Wprowadzenie do testów dzielonych

8. Znajdź idealną kontynuację

Torby podręczne to niezbędne torby podróżne, które zapewniają podróżującym wiele korzyści. Zazwyczaj są to ładne pokoje, a posiadanie bagażu podręcznego oznacza, że ​​możesz zabrać swoją torbę ze sobą w samolocie. Ponadto znacznie przyspiesza podróż, ponieważ nie musisz czekać przy odbiorze bagażu. Bagaż podręczny jest zwykle mniejszy dla osoby podróżującej w interesach i powinien zmieścić się w schowku nad głową samolotu. Różne linie lotnicze mają wymagania dotyczące wymiarów, więc przed zakupem sprawdź politykę linii lotniczej – zwłaszcza jeśli podróżujesz za granicę.

9. Rozważ zakup ubezpieczenia podróżnego

Ubezpieczenie podróżne może być przydatne w przypadku podróży służbowych, ponieważ zapewnia ochronę w różnych sytuacjach. W zależności od tego, dokąd się wybierasz i od innych czynników, warto poszukać opcji ubezpieczenia na potrzeby podróży służbowych w sytuacjach awaryjnych.

10. Odpraw się na swój lot online

Odprawa i otrzymanie karty pokładowej to zazwyczaj jedna z najbardziej czasochłonnych części podróży, ale na szczęście linie lotnicze wymyśliły sposoby, aby to ułatwić. Na przykład możesz teraz odprawić się online na loty i dodać kartę pokładową do swojego telefonu. W ten sposób możesz iść prosto do bramki, gdy jesteś na lotnisku i wejść na pokład, zamiast czekać w kolejce do odprawy i otrzymania fizycznej przepustki.

11. Zainwestuj w słuchawki z redukcją szumów

Dobre słuchawki są ważne dla osób podróżujących służbowo i mogą być niezwykle przydatne zarówno podczas długich, jak i krótkich podróży służbowych. Ładne, wysokiej jakości słuchawki, które eliminują hałas, mogą sprawić, że hałaśliwe loty będą bardziej relaksujące, oglądać filmy i telewizję podczas podróży, a nawet pomóc ci złapać przymrużenie oka. W zależności od preferencji możesz uzyskać słuchawki nauszne Lub słuchawki douszne z redukcją szumów.

Czytaj więcej: Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podróży służbowych

12. Sporządzaj często zestawienia wydatków

Raportowanie wydatków nie zawsze jest najfajniejszym zadaniem, ale ma kluczowe znaczenie. Jedna z najpopularniejszych wskazówek dotyczących podróży służbowych dotyczy pilnowania wydatków podczas podróży. Zamiast próbować przechowywać wszystkie paragony i cofać się do wypełniania raportów, spróbuj zrobić to w drodze. Możesz robić zdjęcia paragonów i rejestrować wydatki w porcjach podczas całej podróży, aby ułatwić ten proces.

13. Kup mocną torbę na laptopa

Na kolejny wyjazd służbowy zdecydowanie warto zainwestować w torbę na laptopa. Przydaje się zarówno podczas podróży międzynarodowych, jak i krajowych, chroniąc laptopa w pracy przed nieprzyjemnymi upadkami lub uszkodzeniami. Do laptopów dostępnych jest kilka świetnych toreb, w tym elegancka kompaktowa torba na laptopa lub listonoszka w stylu listonoszki.

Rekommenderad:  Jak korzystać z WhatsApp bez numeru telefonu

14. Zoptymalizuj proces lotniskowy

Jeśli planujesz dużo latać, znalezienie sposobów na skrócenie czasu może znacznie ułatwić podróżowanie. Na przykład odprawa online to jedna z metod, ale osoby często podróżujące mają również inne sposoby na szybsze przejście przez proces na lotnisku. Osoby podróżujące w interesach mogą zarejestrować się w programach kontroli wstępnej Global Entry i TSA, które zapewniają ogromne korzyści osobom często podróżującym. Programy te zostały opracowane przez rząd, aby pomóc Ci szybciej przechodzić przez linie bezpieczeństwa i skrócić czas oczekiwania w kolejkach. Możesz zarejestrować się w tych programach online i są one zasadniczo sposobem na przyspieszenie procesu bezpieczeństwa na lotniskach.

15. Często podróżujący w interesach mogą nadal zwiedzać

Powszechnym błędnym przekonaniem jest to, że podczas podróży służbowych nie można zwiedzać, ale zazwyczaj istnieją sposoby, aby się wydostać i zobaczyć przynajmniej niektóre części miasta. Zajrzyj wcześniej do lokalnych przewodników turystycznych i blogów podróżniczych, aby dowiedzieć się, co znajduje się w pobliżu Twojego hotelu i co możesz zobaczyć. Na przykład możesz spróbować popularnej lokalnej restauracji podczas przerwy na lunch lub zjeść wczesną kolację i obejrzeć kilka programów w ciągu tygodnia po pracy. Jeśli musisz odbyć podróż zagraniczną lub krajową w związku z imprezą firmową, spróbuj przedłużyć swój pobyt o kilka dni przed lub po imprezie i poświęcić trochę czasu na zwiedzanie miasta i miejsc.

Czytaj więcej: wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w podróży dla kobiet

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.