Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 projektów szafek na akta z recyklingu do wykonania i sprzedaży

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 projektów szafek na akta z recyklingu do wykonania i sprzedaży

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Zawsze istniał rynek szafek na akta, ponieważ ludzie starają się zorganizować swoje biura i domy, chroniąc cenne dokumenty. Zapotrzebowanie na wyjątkowe szafy na dokumenty gwałtownie wzrosło w ciągu ostatnich dwóch lat, ponieważ biuro domowe stało się ostoją nowoczesnego miejsca pracy. Szafki na dokumenty nie są już czysto funkcjonalne, ale stanowią kreatywny przykład osobistego stylu w domu.

Stare, zardzewiałe szafki na akta to dziesiątki groszy, ponieważ konstrukcje są zbudowane tak, aby przetrwać, często znacznie dłużej niż ich funkcja. Recykling starych szafek na akta nadal pojawia się jako trend na rynku majsterkowania, a przebiegli twórcy rozszerzyli swoje hobby związane ze zmianą przeznaczenia na dobrze prosperujące małe firmy.

Ponieważ konsumenci szukają funkcjonalnego miejsca do przechowywania, które będzie pasować do ich projektów domowych, szafy na akta z recyklingu nadal wypełniają niszę na rynku. Zmiana przeznaczenia szafek na akta również nie kończy się na ich przeróbce, ponieważ struktury można przekształcić w różne inne funkcje i projekty.Co można zrobić ze starej szafki na akta?

Czy jesteś gotowy, aby założyć małą firmę sprzedającą szafki na akta z recyklingu? Możesz znaleźć zabytkową szafkę na akta praktycznie bez inwestycji na pchlich targach i wyprzedażach garażowych, lub możesz kupić nowe szafki na akta za niewielkie pieniądze w wielu dużych detalistach sprzedających meble biurowe.

Po zdobyciu materiałów rzemieślniczych, takich jak farba i klej, możesz zacząć zmieniać przeznaczenie i upcyklingować zapasy szafek na dokumenty. Następnie możesz sprzedawać swoje ukończone projekty w lokalnych centrach handlowych i na internetowych targowiskach, gdy nauczysz się, jak założyć małą firmę na Etsy i jak sprzedawać na Amazon Wykonany ręcznie.

Szukasz inspiracji do projektów upcycled szafek na akta? Możesz tchnąć nowe życie w starą metalową szafkę na akta o jedynym w swoim rodzaju projekcie lub możesz przekształcić stare meble biurowe w nowe konstrukcje, takie jak stoły, biurka i alternatywne rozwiązania do przechowywania, idealne do każdej przestrzeni biurowej.

Pomysły na metalowe szafki na akta z recyklingu

Gotowy do sprzedaży odnowionych mebli biurowych? Używane metalowe szafki na akta są trwałe i obfite, i można je przekształcić w wiele kreatywnych projektów. Poniższe pomysły na metalowe szafki na akta z recyklingu pomogą Ci zacząć:

1. Upcyklingowa szafka na akta do stołu końcowego ze schowkiem

Stara metalowa szafka potrafi o wiele więcej niż przechowywanie i porządkowanie dokumentów. W tym przykładzie House Beautiful pokazuje, jak przekształcić metalową szafkę na akta w stylowy stolik z miejscem do przechowywania. Projekty upcyklingu, takie jak ten, są łatwe do wykonania nawet dla rzemieślników-amatorów, a meble biurowe o innym przeznaczeniu można sprzedawać ze zdrowym zyskiem, zwłaszcza jeśli wiesz, gdzie lokalnie sprzedawać ręcznie robione przedmioty.

2. Zmień przeznaczenie starej szafki na akta na stolik kawowy

Stare metalowe szafki na akta można wykorzystać na wiele różnych sposobów, po prostu odwracając konstrukcję na bok. W powyższym przykładzie z Oh Louise Designs, a metalowa szafka na akta został przekształcony w stolik kawowy przy niewielkim wysiłku. Jeśli stara metalowa szafka wymaga odnowienia, aby przygotować ją do nowego życia, np mebleświeża warstwa farby może zdziałać cuda.

Rekommenderad:  Czy Testerup jest legalny? (Czy to naprawdę się opłaca)

3. Zmień przeznaczenie szafek na akta na domek zabaw dla dzieci

Chcesz stworzyć zabawną przestrzeń do zabawy dla dzieci, podczas gdy mama lub tata pracują w swoim domowym biurze? Dzięki kilku metalowym szafkom na akta i zasłonie rodzice mogą jeszcze stworzyć sejf wyjątkowy domek dla dzieci. Struktura służy również jako funkcjonalne miejsce do przechowywania w pokoju zabaw. Prosta warstwa farby sprawi, że odnowione szafki na akta będą pasować do każdego schematu dekoracyjnego.

4. Zmień przeznaczenie szafki na akta jako kosz na pranie

Stare metalowe szafki na akta można zmienić, aby służyły różnym alternatywnym funkcjom, usuwając ich szuflady. W tym przykładzie z Prodigal Pieces szuflady metalowej szafy na akta zostały zastąpione koszami na pranie, a atrakcyjny wzór został wymodelowany i pomalowany z boku. Efektem końcowym jest wyjątkowy pojemnik do przechowywania w łazience doskonały prezent na parapetówkę.

5. Przerób metalową szafkę na akta za pomocą nowego malowania

Upcykling metalowej szafy na dokumenty nie musi oznaczać zmiany jej przeznaczenia. Na rynku jest mnóstwo prostych szafek na akta, udekorowanych tak, by pasowały do ​​domu i wystrój biura. Możesz nadać starej metalowej szafce na akta nowe życie, nadając jej świeżą warstwę farby i sprzedając swoją stylową metamorfozę szafce na akta konsumentom poszukującym wyjątkowych mebli do przechowywania w biurze.

6. Zmień przeznaczenie metalowej szafki na akta do przechowywania w kuchni

Możesz być zaskoczony, co można stworzyć z rozmontowanych szafek na akta. W powyższym przykładzie z A Few Pennies artysta wykorzystuje części metalowej szafki na akta do stworzenia designerskiego miejsca do przechowywania w kuchni. Mała spiżarnia kuchenna została ozdobiona szablonem i pomalowana tak, aby pasowała do każdego stylu kuchni.

7. Zmień przeznaczenie szafki na akta jako stylowy schowek na bar

Szafy na akta mogą pomieścić o wiele więcej niż papierkową robotę. Aby uzyskać kreatywne podejście do przerobionej metalowej szafki na akta, spróbuj przerobić jej strukturę na inne artykuły gospodarstwa domowego. W powyższym przykładzie Home Talk opisuje, jak przekształcić metalową szafkę na akta w wygodny i stylowy schowek barowy.

8. Upcykling metalowej szafki na akta jako ławki do przechowywania

Jak przechowywać więcej przedmiotów w szafkach na akta o zmienionym przeznaczeniu? Połącz ze sobą wiele metalowych szafek na akta, aby stworzyć poręczną ławkę do przechowywania do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Usuwając szuflady i mocując pojedynczą pokrywę na szafkach na akta, firma Confluence Architecture zmieniła przeznaczenie starych, zardzewiałych szafek na akta w sposób, który z pewnością będzie sprzedawany na Etsy lub w lokalnym sklepie z artykułami rzemieślniczymi.

9. Zmień przeznaczenie szafki na akta w donicę

Rekommenderad:  Jak recenzje produktów mogą prowadzić do większej sprzedaży w Twoim sklepie internetowym

Praktycznie każdy pojemnik można wykorzystać jako doniczkę, w tym starą szafkę na dokumenty. Po wyjęciu szuflad i wypełnieniu szafki brudem, szafka na akta może być idealnym miejscem na rośliny ogrodowe i kwiaty. Odmień szafkę na akta za pomocą świeżej warstwy farby, a odnowiona doniczka będzie pasować do każdego wystroju wnętrza lub na zewnątrz.

10. Przerób szafkę na akta za pomocą papieru do pakowania

Możesz upcyklingować szafkę na akta za pomocą czegoś więcej niż tylko świeżej warstwy farby. Dodaj piękne projekty do przeróbki starej szafki na akta, zakrywając szuflady kolorowym papierem do pakowania. Dzięki odpowiednim materiałom do rękodzieła papier zmieni wygląd szafki na dokumenty, tworząc niepowtarzalny projekt, który z pewnością będzie bestsellerem.

Upcyklingowe produkty do szafek na akta wykonane z drewna

Jednym z bardziej popularnych sposobów przeróbki szafki na akta jest dodanie drewnianych elementów i akcentów, aby nadać starej szafce nowy wygląd lub zupełnie nowy cel. Przekształć metalowe narzędzie w stylowe drewniane meble za pomocą desek i ram lub dodaj drewnianą deskę do wielu szafek na akta, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju stół. Meble z przeznaczeniem do ponownego użytku nadal cieszą się popularnością na rynku meblarskim i na pewno będziesz sprzedawać swoje projekty w lokalnych sklepach lub na platformach internetowych.

11. Przetwarzaj metalową szafkę na akta jako magazyn ze sztucznego drewna

Mocując drewniane ramki na zdjęcia do frontowych drzwi metalowych szafek na akta, możesz nie tylko przerobić szafkę na akta, ale także przekształcić ją w stylowe drewniane meble z wbudowanym schowkiem. Nikt nigdy nie zgadnie, że twoje piękne dzieło zaczęło swoje życie jako kupa metalu.

12. Zmień przeznaczenie szafek na akta jako licznik rękodzieła

Całe meble można zrobić z szafek na akta, takich jak w tym przykładzie z Little Grey Table. Rzemieślnicy ustawili kilka szafek na akta, pomalowali je na nowo i przymocowali do blatu pojedynczą dużą deskę, tworząc użyteczny i atrakcyjny stół do rękodzieła.

13. Upcyklingowa metalowa szafka na akta z szablonami i drewnem

Zardzewiała stara szafka na akta może przeżyć nowe życie jako atrakcyjne meble biurowe, dodając drewniane akcenty i stylowe wzory. W powyższym przykładzie z H2O Bungalow zwykła metalowa szafka na akta została odpowiednio odnowiona z podstawowymi materiałami eksploatacyjnymi.

14. Przekształć szafkę na akta za pomocą drewna

Kto by pomyślał, że atrakcyjna drewniana szafka z powyższego przykładu rozpoczęła swoje życie jako stara metalowa szafka na akta? Zespół Brepurposed zmienił szafkę na akta, pokrywając ją małymi kawałkami drewna, całkowicie przekształcając przeprojektowane dzieło.

15. Nadaj szafce na akta antyczny wygląd

Chcesz sprzedać odnowione meble, które wyglądają jak klasyczne antyki? Nawet starą szafkę na akta można przekształcić w arcydzieło w szachownicę, dodając odpowiednie drewniane akcenty. W powyższym przykładzie ze Scavenger Chic twórca przerobił starą szafkę na akta w stylowe meble, które pasowałyby do każdego domu.

Jak rozpocząć metamorfozę szafki na dokumenty dla zysku

Upcyklingowane i przerabiane meble są tak popularne, że nie ma co marzyć o ich sprzedaży z zyskiem. Projekty przeróbek szafek na akta są ograniczone tylko wyobraźnią, ale aby zacząć, potrzebujesz zapasów. Zacznij zbierać stare szafki na dokumenty z lokalnych pchlich targów, sklepów z używanymi rzeczami i wyprzedaży garażowych. Będziesz także chciał zainwestować w materiały eksploatacyjne, takie jak podstawowe narzędzia, klej rzemieślniczy i farby.

Rekommenderad:  Google Pixel 6a wreszcie w sprzedaży! Oto cena

Kiedy zaczniesz sprzedawać przeróbki szafek na dokumenty dla zysku, możesz wesprzeć swoją firmę wczesną sprzedażą, kupując więcej zapasów z zyskami z pierwszej sprzedaży. Gdy założysz swoją małą firmę, możesz rozszerzyć swoje zapasy i zwiększyć swoje zyski.

Gdzie sprzedawać upcyklingowane szafki na akta

Przeróbka szafek na akta i przekształcenie ich w stylowe meble to jedno, ale to nie prowadzi do ich sprzedaży. Gdzie będziesz sprzedawać swoje przerobione szafy na akta? Czy będziesz je sprzedawać lokalnie, czy będziesz szukać kupców online i wysyłać towary? Jasne, możesz otworzyć własny sklep z showroomem pełnym recyklingowanych szafek na akta, ale większość ludzi zaczyna od mniejszej skali, w tym:

  • Rynki internetowe, takie jak Etsypopularna platforma e-commerce, na której ludzie kupują i sprzedają wyroby rękodzielnicze i ręcznie robione.
  • Amazon Wykonany ręczniespołeczność na platformie giganta handlu elektronicznego, w której artyści i rzemieślnicy sprzedają swoje unikalne i jedyne w swoim rodzaju kreacje.
  • Lokalnie na pchlich targach, sklepach z używanymi meblami i komisach, a także na targach i festiwalach rękodzieła.
  • Inne rynki internetowe, takie jak eBay I Facebook Rynek.

Czytaj więcej: jak założyć firmę zajmującą się upcyklingiem

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.