Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 relaksujących stron internetowych, które pomogą, gdy poczujesz się przytłoczony

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 relaksujących stron internetowych, które pomogą, gdy poczujesz się przytłoczony

Życie nas wszystkich przytłacza. Nawet przeglądanie Internetu może być wyczerpujące, z witriolem mediów społecznościowych lub przygnębiającymi wiadomościami. Od czasu do czasu potrzebujemy po prostu cofnąć się, wziąć głęboki oddech i zrelaksować się. Jak najlepiej to zrobić?

Jednym ze sposobów, aby sobie pomóc, jest korzystanie z relaksujących stron internetowych. Zebraliśmy niektóre z najbardziej relaksujących zakątków sieci; witryny zaprojektowane wyłącznie po to, by oczyścić umysł i być obecnym.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Udowodniono, że głębokie, powolne oddychanie pomaga uziemić cię i zachować spokój. Ta strona internetowa prowadzi Cię do wydechu i wdechu na zawołanie, reagując na relaksujące ruchy animacji. Możesz dostosować interwały czasowe, schemat kolorów i czy odtwarzać dźwięk.

Słuchanie deszczu za oknem jest niesamowicie relaksujące. Problem w tym, co jeśli mieszkasz w słonecznym klimacie lub nie masz mocy kontrolowania pogody? Wejdź do Rainy Mood, strony internetowej, która zapewnia niekończące się dźwięki deszczu. Dostępna jest również aplikacja na Androida i iOS, która stanowi doskonałą aplikację dźwiękową, która pomoże Ci zasnąć.

Podczas gdy jedni lubią relaksować się lub pracować w ciszy, inni wolą gwar kawiarniany. Jeśli to ty, to Coffitivity cię obejmuje. Wybieraj spośród różnych utworów w tle, takich jak Lunchtime Lounge i University Undertones. Jeśli podoba Ci się usługa i chcesz uzyskać dostęp do większej liczby dźwięków, możesz zapłacić $9/rok (tańsze niż 365 kaw!), ale na pewno nie ma obowiązku.

Jedwab to interaktywna sztuka generatywna. Przytrzymaj lewy przycisk myszy i poruszaj myszą, aby tworzyć kolorowe i symetryczne obrazy. Użyj narzędzi w lewym górnym rogu, aby zmienić kolory (spróbuj też zmieszać je ze sobą) i ile jest fałd symetrii.

Rekommenderad:  Uwaga programistów: zarejestruj się na warsztaty inżynierii danych przez Google Cloud, Qubole i AIM

Wszyscy znamy to uczucie, gdy otrzymujemy coś cennego pocztą i koncentrujemy się bardziej na folii bąbelkowej niż na prezencie. Jest coś dziwnie satysfakcjonującego w pękaniu tych wszystkich bąbelków. Ta strona internetowa odtwarza tę radość; pop do syta i zwiększ głośność.

Chociaż Into Time nie zaoferuje ci mocy DeLoreana, pozwoli ci stworzyć interesującą grafikę gradientową za pomocą kliknięcia przycisku. Aby rozpocząć, naciśnij dowolne miejsce na stronie; ekran się rozdziela, kolory przesuwają się tam iz powrotem. Jest w tym coś dziwnie medytacyjnego.

Jak często naprawdę się relaksujesz? Usiąść i zupełnie nic nie robić? Ta strona internetowa, stworzona przez firmę stojącą za aplikacją do medytacji Calm, stanowi dla Ciebie wyzwanie. Po prostu nic nie rób przez dwie minuty. Nie dotykaj myszy ani nie naciskaj klawiszy. Jeśli to zrobisz, odliczanie rozpocznie się ponownie.

Miękki pomruk pozwala zbudować własny pejzaż dźwiękowy otoczenia, aby zmyć wszystkie rozproszenia. Wybierz dokładny poziom elementów dźwiękowych, takich jak deszcz, wiatr, ogień i ptaki. Jeśli chcesz, włącz tryb meander, który losowo zmienia głośność aktywnych dźwięków. Możesz także ustawić timery i zapisać własne miksy.

Jeśli jest myśl lub uczucie, które chcesz wyrzucić z głowy, odwiedź Pokój myśli. Wpisujesz, co chcesz, i patrzysz, jak znika w gwiazdach, stając się odległym wspomnieniem. Nikt nie widzi, co piszesz. Przekonasz się, jak transformujące może być pisanie twoich myśli.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, więc oczywiście istnieje cała strona internetowa pełna psich GIF-ów. Podczas przewijania i przeglądania stron te animowane psiaki z pewnością Cię zrelaksują i wywołają uśmiech na Twojej twarzy. Twoje zmartwienia ze światem? Przeminęło, dzięki psom.

Jeśli jesteś typem osoby, która lubi oglądać świat w samochodzie, przejdź do Drive & Listen. Ta strona przesyła strumieniowo filmy nagrane w samochodach z miast na całym świecie. Ty wybierasz, dokąd chcesz zostać przetransportowany. Możesz także przełączać się między różnymi stacjami radiowymi i włączać hałas uliczny.

Rekommenderad:  Dlaczego Google boi się, że użytkownicy Androida odejdą na iOS - -

Dzięki potędze internetu nie musisz wstawać z krzesła, aby być świadkiem niesamowitych krajobrazów i egzotycznych zwierząt. Eksploruj to strona internetowa z transmisją na żywo, która transmituje na cały świat. Oceany, afrykańska przyroda, niedźwiedzie, maskonury, plaże i wiele więcej. Jest nawet sekcja poświęcona kamerom zen.

This Is Sand pozwala zbudować własne arcydzieło artystyczne z wirtualnego piasku. Przytrzymaj lewy przycisk myszy, a piasek zacznie z niego płynąć, opadając na dół ekranu i powoli wznosząc się. Jeśli chcesz zmienić kolor piasku, kliknij kółko w prawym górnym rogu. Cierpliwość jest tu kluczowa; przejrzyj stronę główną, aby znaleźć inspirację na temat tego, co możesz zrobić.

Gdyby tylko istniał magiczny przycisk, który sprawi, że wszystko będzie dobrze. Cóż, twoje życzenie zostało spełnione. Wejdź na tę stronę, naciśnij przycisk i poczekaj, aż wszystkie Twoje zmartwienia zostaną rozwiązane. Dobra, to nie robi nic więcej, ale jest zabawną rozrywką, która na chwilę oderwie cię od zmartwień.

Wyobraźnia pozostawia wiele do twojej… zgadłeś, wyobraźni. A może jest to przedstawienie tego, jak wyglądają nasze wyobrażenia. Niezależnie od tego, po prostu przesuń mysz po ekranie, a promienie kolorów wylatują, wirując w ciemności w neonowej chwale. Nie możesz kontrolować niczego więcej niż to. Switch oderwij się od umysłu, zrelaksuj się i pozwól kolorowym obrazom obmyć cię.

Gry mobilne mogą pomóc Ci zachować spokój

Te strony internetowe to jedne z najbardziej relaksujących zakątków w Internecie. Kiedy czujesz się bardzo pobudzony i potrzebujesz przerwy na ochłonięcie, załaduj jedną z tych stron, a na pewno cię uspokoją. Dodaj je do zakładek, aby mieć do nich łatwy dostęp.

Istnieje również wiele gier mobilnych, które możesz pobrać, aby pomóc Ci się zrelaksować w podróży — na przykład w zatłoczonym pociągu lub podczas przerwy w pracy.

Rekommenderad:  Wykorzystaj je do sukcesu w marketingu cyfrowym