15 solverów anagramowych dla Androida, iOS i sieci, które faktycznie działają!

WordFinder najlepsze rozwiązania anagramowe Istnieje wiele zastosowań solvera anagramowego. Jest przydatny do takich rzeczy, jak mieszanie słów, ale najczęściej używa się go jako pomocnej dłoni w grach takich jak Scrabble lub Słowa z przyjaciółmi. Poza tym fajnie jest się wygłupiać. Na przykład wyrażenie „karta debetowa” jest również anagramem „złego kredytu”. Teraz to już wiesz. W każdym razie w Internecie jest mnóstwo rozwiązań anagramowych dla praktycznie każdej platformy, którą możesz posiadać. Przyjrzymy się 15 z nich, które faktycznie działają bez żadnych problemów i problemów.

Co sprawia, że ​​jest to dobry solver do anagramów?

Dobry solver anagramowy powinien dać ci wszystkie opcje dla określonego zestawu liter. W większości przypadków mogą to zrobić nawet te o niższej jakości. Dlatego szukaliśmy również produktów z dodatkowymi funkcjami. Każda aplikacja i witryna mogą rozpoznawać puste lub nieznane litery za pomocą znaku zapytania. Ponadto wszystkie witryny i aplikacje pobrane prawidłowo, szybko się załadowały i dały spójne wyniki. Każda witryna i aplikacja jest bezpłatna, bezpłatna z reklamami lub ma jedną wersję pro płatności z wyjątkiem jednej z subskrypcją. Na koniec wymieniliśmy słowniki obsługiwane przez każdą aplikację i witrynę, kiedy możemy je znaleźć.

Pójdziemy w kolejności alfabetycznej, więc najpierw wymienimy Androida, potem iOS, a potem witryny. Wszystkie aplikacje na iOS działają zarówno na iPhone'a, jak i iPada i powinny działać dobrze w najnowszej wersji iOS.

Rozwiązania anagramowe dla Androida

Anagram Solver

Bezpłatnie (z reklamami)

anagram Solver to doskonała aplikacja do tego typu rzeczy. Jest również dostępny na iOS i znajduje się również na dalszej liście. To bezpłatne narzędzie z obsługą reklam. Zawiera bibliotekę ponad 310 000 słów z przejrzystym, łatwym w użyciu interfejsem użytkownika. Ponadto obsługuje anagramy składające się z wielu słów, różne filtry, puste litery do gier planszowych oraz definicje słów. Naprawdę nie ma w tym nic więcej. Aplikacja jest prosta, działa dobrze i jest łatwa w użyciu.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu Anagram Sovler dla Androida

Scrabble Expert

Darmowy / $2.20

Scrabble Expert to solver do anagramów specjalnie dla graczy Scrabble. Ma wiele funkcji, w tym krótsze słowa, słowa Q bez litery U, brak samogłosek, obsługę pustych kafelków, obsługę offline i wiele innych. Obsługuje słowniki TWL / OWL, SOWPODS / CSW, ENABLE, YAWL i OSPD. Wersja premium pozwala wyszukiwać słowa o długości do 15 liter i usuwa reklamy. Interfejs użytkownika jest nieco starszy, ale jest funkcjonalny i wystarczająco łatwy w użyciu.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Scrabble Expert zrzut ekranu dla najlepszych solverów anagramowych

Łamacz wyrazów

Darmowy / $1.99

Word Breaker to starszy pomocnik w grze słownej, ale jest jednym z najlepszych. Zawiera trzy motywy, w tym tryb ciemny do gry w nocy. Dodatkowo aplikacja pozwala robić zrzuty ekranu i importować je. Następnie zaleca słowa oparte na słowach znajdujących się już na planszy. Jest to szczególnie przydatne w przypadku Words With Friends lub Scrabble. Niektóre inne funkcje obejmują obsługę pustych kafelków, obsługę ponad pół tuzina języków, a nawet śledzenie pozostałych kafelków w Scrabble i niektórych innych grach. Wersja pro jest również stosunkowo tania.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

WordFinder od YourDictionary

Darmowy / $10,99 miesięcznie / 17,99 USD rocznie

WordFinder jest jednym z mniej popularnych programów do rozwiązywania anagramów, ale nadal jest całkiem niezły. Obsługuje kilkanaście gier słownych, w tym duże, takie jak Scrabble i Words With Friends. Aplikacja jest dość prosta w użyciu. Po prostu wpisujesz litery, a ono wyszukuje słowa. Obsługuje pusty kafelek, a interfejs użytkownika jest dość prosty. Chcielibyśmy zobaczyć lepszą obsługę offline i nie jesteśmy fanami kosztów subskrypcji. Ponadto chcielibyśmy używać naszej własnej klawiatury, a nie tej z aplikacji. Jeśli jednak nie przeszkadza Ci to reklama, działa dobrze.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu WordFinder od YourDictionary dla najlepszych solverów anagramowych

Słowa Oszukiwać

Darmowe

Words Cheat to prostszy solver do anagramów z kilkoma zaawansowanymi funkcjami. Bierze pod uwagę litery już na tablicy na różne sposoby, jeśli jest to potrzebne. Działa również w trybie offline, można go nakładać na mobilne gry słowne, a także próbuje obliczyć wyniki dla każdego słowa. Jest kilka błędów, szczególnie z urządzeniami Samsung. Jednak ten jest całkowicie darmowy z reklamami, więc ciężko jest go uderzyć zbyt mocno.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Rozwiązania anagramowe dla iOS (iPhone i iPad)

Anagram Solver

Darmowy / $2.99

Anagram Solver to aplikacja na iPhone'a i iPada. Zawiera bibliotekę zawierającą ponad 280 000 słów, wielowątkowe anagramy, puste litery dla Scrabble i podobnych gier oraz różne filtry do usuwania niepotrzebnych słów. Istnieje również narzędzie do rozwiązywania krzyżówek, jeśli potrzebujesz jednego z nich. Interfejs użytkownika jest szybki i czysty do tego stopnia, że ​​wydaje się sterylny, ale poprawia skuteczność aplikacji. Wersja pro działa za $2.99 i uważamy, że to wystarczająco uczciwa cena.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Zrzut ekranowy Anagram Solvers z iTunes

Krzyżówka i Anagram Solver

Darmowy / $1.99- $2.99

Nazwa krzyżówki i solvera Anagramów. Rozwiązuje głównie anagramy, a także krzyżówki. Krzyżówka jest jej główną funkcją i robi to doskonale. Część solvera anagramów jest dodatkową funkcją i kosztuje $1Przynajmniej 0,99. Aplikacja obsługuje puste kafelki, pokazuje definicje i obsługuje takie rzeczy, jak tryb ciemny iOS 13 oraz kilka innych rzeczy. Nie ma największego zestawu funkcji, ale jest dość niezawodny dla obu rzeczy, jeśli chcesz zabić dwa ptaki jednym kamieniem.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Zrzut ekranu z aplikacji Crossword and Anagram Solvers z iTunes

Łamacz wyrazów

Darmowy / $1.99

Word Breaker to jeden z bardziej zaawansowanych solverów anagramowych na iPhone'a i iPada. Dotyczy to głównie słów ze znajomymi, ale obsługuje także słowniki Scrabble i Wordfeud. Funkcje obejmują trzy motywy, tryb rozwiązywania planszy, który uwzględnia inne słowa na planszy, oraz funkcję importowania zrzutów ekranu. Zasadniczo działa tak samo jak powyższa wersja Androida, ale z elementami interfejsu użytkownika i elementami sterującymi, które działają lepiej na iPhone'a i iPada. Jest również dostępny w języku francuskim i holenderskim.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Word Breaker to jeden z najlepszych programów do rozwiązywania anagramów

Wyszukiwarka słów

Darmowy / $0.99

Wyszukiwarka słów jest jednym z szybszych i prostszych programów do rozwiązywania anagramów. Działa z wieloma grami planszowymi i słownymi, w tym Scrabble, WordFeud i Words With Friends. Wystarczy wpisać litery i znaleźć słowa. Obsługuje puste miejsca, do 20 liter, i jest kilka filtrów dla bardziej zaawansowanych wyszukiwań. Dzięki aktualizacjom pod koniec 2019 r. Reklamy stały się mniej inwazyjne. Wersja pro jest tania i wykonuje zadanie, jeśli potrzebujesz czegoś prostego.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Zrzut ekranu z Wyszukiwarki słów z iTunes

Słowa z kodami EZ

Darmowy / $1.99+

Słowa z EZ Cheats są nieco bardziej ekstrawaganckie niż zwykle w rozwiązaniu anagramowym. Jednak wykonuje zadanie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość automatycznego skanowania planszy w Words With Friends. Zawiera także podstawy, takie jak słownik i inne rzeczy. Naprawdę polecamy go tylko graczom Words With Friends i być może, jeśli żaden inny nie działa dla Ciebie. Największą wadą tego jest jego upodobanie do dawania ci niejasnych słów, które nie działają w programie Word With Friends.

POBIERZ W SKLEPIE APLIKACJI!

Słowa ze zrzutem ekranu aplikacji EZ Cheat App Store

Strony internetowe

Anagrammer.com

Darmowe

Anagrammer to jedna z najlepszych stron internetowych do rozwiązywania anagramów. Obsługuje puste kafelki i możesz wyszukiwać słowa, które zaczynają się lub kończą określonymi literami. Witryna jest wystarczająco łatwa w użyciu i wydaje się zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, co widać na zrzucie ekranu poniżej. Działa również z wieloma słownikami, w tym TWL3, OSPD4, OSPD5, CSW15, SOWPODS, OWL2, TWL98, TWL06, ENABLE i ENABLE2K. Możesz także ustawić dla Scrabble US, Scrabble UK i POGO.com. Są tam reklamy, ale nie jest tak źle, że nie widzieliśmy żadnych reklam pełnoekranowych ani wideo. To dobra ogólna opcja.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Anagrammer to jeden z najlepszych programów do rozwiązywania anagramów

Scrabble-solver.com

Darmowe

Scrabble Solver to kolejna doskonała strona poświęcona rozwiązaniu anagramów. Jak większość, obsługuje puste kafelki i wiele różnych gier słownych. Obsługuje litery hakowe, słowa zawierające określone litery, i możesz wybrać słowa, które zaczynają się lub kończą pewnymi literami. Słowniki obsługują Scrabble US, Scrabble UK, Wordfeud US, Wordfeud UK, Words With Friends w języku angielskim oraz ogólny słownik US / UK dla osób z fizyczną grą planszową. Witryna zawiera reklamy, ale znowu nie ma żadnych reklam wideo ani reklam pełnoekranowych, które moglibyśmy zobaczyć.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Scrabble Solver to jeden z najlepszych programów do rozwiązywania anagramów

Thewordfinder.com

Darmowe

Wyszukiwarka słów jest popularną opcją dla graczy w gry słowne. Istnieje wersja iOS połączona powyżej, jeśli masz iPhone'a lub iPada, a my zalecamy wersję aplikacji zamiast wersji strony internetowej. Wersja strony jest czysta i działa. Zaawansowane opcje obejmują możliwość uwzględnienia dodatkowych liter na tablicy. Możesz także sortować według słów ze znajomymi lub punktów Scrabble, aby uzyskać maksymalny wynik. Witryna łączy również każde słowo z jego definicją, jeśli zajdzie taka potrzeba. Reklamy nie są wcale takie złe i składają się z tych samych reklam w stylu banerów, bez żadnych nadmiernych ingerencji.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Wyszukiwarka słów jest jednym z najlepszych programów do rozwiązywania anagramów

Wordplays.com

Darmowe

Wordplays to strona, którą polecamy naszym międzynarodowym czytelnikom. Obsługuje rozwiązania anagramowe dla języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, szwedzkiego, portugalskiego i holenderskiego. Brakuje wielu funkcji gier słownych innych stron internetowych, ale rekompensuje to, że jest bardzo czysty i łatwy w użyciu. W razie potrzeby możesz blokować lub wyświetlać obraźliwe słowa i sortować na kilka różnych sposobów. Obsługuje słowa o długości do 14 znaków i obsługuje pusty kafelek ze znakiem zapytania, jak większość innych. Reklamy są takie same jak inne bez większego ingerencji.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Wordplays to jeden z najlepszych programów do rozwiązywania anagramów dla Androida

Wordunscrambler.net

Darmowe

Słowo Unscrambler to trochę dziwna strona internetowa. Ma mnóstwo funkcji, ale nie są one dostępne na tym samym ekranie, co funkcja solvera anagramów. Solver anagramowy jest bardzo prosty, ale skuteczny i obsługuje puste lub nieznane litery. Jeśli przeglądasz witrynę, możesz znaleźć sekcję oszukiwać w Scrabble i Words With Friends, która zawiera każde słowo do określonej liczby liter. Odsyłamy do tej konkretnej strony w witrynie, ale możesz wrócić do strony głównej, aby wyświetlić pozostałe. Działa również w języku hiszpańskim, francuskim i niemieckim.

SPRAWDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Program Word Unscrambler jest jednym z najlepszych internetowych programów do rozwiązywania anagramów

Jeśli przegapiliśmy jakieś świetne rozwiązania anagramowe, powiedz nam o tym w komentarzach! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić wszystkie nasze listy aplikacji i gier!