Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych CVS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych CVS

Czy jesteś doświadczonym klientem i szukasz darmowej karty podarunkowej CVS? Nie szukaj dalej! Dzięki tym wskazówkom możesz jeszcze bardziej rozłożyć swoje pieniądze i zaoszczędzić na produktach, których używasz na co dzień.

Wiemy, że utrzymanie wszystkich Twoich potrzeb w ramach budżetu może być trudne, dlatego przygotowaliśmy 15 różnych opcji, które pomogą Ci otrzymać darmowe karty upominkowe CVS do apteki. Dzięki tym zasobom zakupy w jednym z ulubionych sklepów w Ameryce mogą nie obciążać portfela.

Jak zdobyć bezpłatne karty podarunkowe CVS

Istnieje wiele stron internetowych i aplikacji, które ułatwiają zdobywanie nagród. Tutaj znajdziesz listę tych, które oferują karty upominkowe CVS. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz poniżej, ale jeśli się spieszysz, oto moje najlepsze rekomendacje:

1. Swagbucks

Swagbucks to jedna z najpopularniejszych witryn typu „get-paid-to” (GPT), która wypłaciła użytkownikom ponad 800 milionów dolarów. Dzięki bezpłatnemu kontu Swagbucks możesz zdobywać nagrody w wolnym czasie, wypełniając ankiety, wypełniając oferty, grając w gry, oglądając filmy i nie tylko.

Za każdą wykonaną czynność będziesz zdobywać punkty zwane Swagbucks lub SB. Wartość każdego zadania jest jasno wymieniona, więc możesz skupić się na tych, które przynoszą najlepsze wypłaty. Generalnie oferty przedstawiają najlepsze możliwości zarobienia jak najwięcej. Może być konieczne zainstalowanie aplikacji, zarejestrowanie się na liście e-mailowej, skorzystanie z bezpłatnej wersji próbnej lub otwarcie konta, aby skorzystać z oferty. Niektóre oferty wymagają zakupu, ale wiele z nich nie.

Swagbucks ma prosty kurs wymiany 100 SB na $1. Więc jeśli zarobiłeś 1,000 SB, możesz wymienić je na 10 USD w gotówce przez PayPal lub kartę podarunkową o wartości 10 USD.

Minimalne wykup to tylko $3, więc nie będziesz musiał długo czekać, zanim zdobędziesz swoją pierwszą nagrodę. Swagbucks oferuje również doskonały wybór bezpłatnych kart podarunkowych, w tym CVS.


2. MojePunkty

MyPoints to kolejna popularna witryna GPT, która oferuje kilka sposobów zarabiania pieniędzy. Mają doskonały program zwrotu gotówki, który pozwala zaoszczędzić pieniądze na wielu już dokonanych zakupach. Możesz także wypełniać ankiety, grać w gry i nie tylko.

Po zalogowaniu się do pulpitu nawigacyjnego MyPoints zobaczysz codzienną listę rzeczy do zrobienia. Chociaż nie musisz wykonywać tych zadań, lista rzeczy do zrobienia może pomóc, ułatwiając znajdowanie sposobów na zdobywanie punktów. Możesz nawet zdobyć dodatkowe punkty za ukończenie pozycji z listy rzeczy do zrobienia.

Po zdobyciu punktów możesz wymienić je na wybrane przez siebie nagrody. MyPoints oferuje wirtualną przedpłaconą kartę Mastercard, karty podarunkowe Walmart, karty podarunkowe eBay i wiele innych. Wiele kart podarunkowych zaczyna się od 15 USD, ale najtańsza karta podarunkowa CVS kosztuje 50 USD.


3. Markowe ankiety

Jeśli chcesz zdobywać nagrody za wypełnianie ankiet, ankiety markowe to jedna z najlepszych opcji. W przeciwieństwie do Swagbucks i MyPoints, nie znajdziesz tutaj wielu różnych sposobów zarabiania, ponieważ Ankiety markowe skupiają się wyłącznie na ankietach. Jednak wybór ankiet i wynagrodzenia są doskonałe.

Podobnie jak większość witryn z ankietami, Ankiety markowe pokazują dokładnie, ile punktów zdobędziesz za każdą ankietę i w przybliżeniu, ile czasu to zajmie. System punktowy jest bardzo prosty (100 punktów = $1).

Rekommenderad:  15 najlepszych sposobów na zarobienie 20 000 miesięcznie (przewodnik Ultimate 2023)

Będziesz potrzebował co najmniej 500 punktów, zanim będziesz mógł wypłacić $5 karta podarunkowa. To jeden z najniższych progów wypłat w branży, co jest kolejnym powodem, dla którego warto pokochać markowe ankiety.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy kart podarunkowych, w tym CVS, Dunkin’ Donuts, Nike i wielu innych.


4. Skrzynka odbiorczaDolary

InboxDollars to witryna GPT, która ma wiele wspólnego ze Swagbucks i MyPoints. Jedną z różnic jest to, że InboxDollars nie stosuje systemu punktowego. Zamiast tego każde zadanie ma wartość w dolarach i centach. Ułatwia to sprawdzenie, ile zarabiasz i ile potrzebujesz, aby otrzymać wybraną przez siebie nagrodę.

Z bezpłatnym kontem InboxDollars możesz zarabiać pieniądze i nagrody, wypełniając oferty, wypełniając ankiety, grając w gry, robiąc zakupy i nie tylko. Chociaż w ofertach Swagbucks, MyPoints i InboxDollars jest trochę crossover, znajdziesz wiele odmian i ofert, które są dostępne wyłącznie dla określonej platformy. Warto dołączyć do wszystkich trzech, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

InboxDollars oferuje ponad 30 różnych nagród do wyboru. Jeśli chcesz gotówki, możesz wybrać pieniądze PayPal, z minimalnym wykupem 15 USD. Niektóre karty podarunkowe zaczynają się od 15 USD, a inne od 30 USD. Minimalna wartość karty podarunkowej CVS wynosi 30 USD.


5. Ibotta

Ibotta to jedna z najpopularniejszych aplikacji cashback. Nawiązali współpracę z tysiącami sprzedawców detalicznych i możesz zarobić nawet 30% zwrotu gotówki.

Najlepsze w Ibotta jest to, że możesz zaoszczędzić na wielu rzeczach, które już kupiłeś. Na przykład Ibotta ma doskonały wybór ofert spożywczych. Niektóre oferty przedstawiają również znaczne oszczędności.

Minusem Ibotta jest to, że wymaga niewielkiego wysiłku. Musisz otworzyć aplikację i sprawdzić dostępne oferty przed zakupami (online lub w sklepie). Jednak potencjalne oszczędności więcej niż usprawiedliwiają kilka minut, które to zajmuje.

Cashback, który zarobisz, zostanie dodany do Twojego salda Ibotta. Możesz wypłacić saldo na swoje konto bankowe za pośrednictwem ACH, co jest wygodną funkcją. Alternatywnie możesz wybierać z bardzo dużego wyboru kart podarunkowych, w tym CVS, Starbucks, Home Depot i innych.


6. Aportować

Fetch to kolejna aplikacja cashback, ale znacznie różni się od Ibotta. Po pierwsze, Fetch jest przeznaczony specjalnie do robienia zakupów spożywczych. Chociaż Ibotta ma wiele doskonałych ofert spożywczych, nie jest przeznaczona wyłącznie do zakupów spożywczych.

Poza tym Fetch wymaga mniej czasu. Nie musisz sprawdzać aplikacji pod kątem konkretnych ofert przed zakupami. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć aplikacji do zeskanowania paragonów, a będziesz zdobywać punkty na podstawie swoich zakupów.

Wadą Fetch jest to, że Twój potencjał zarobkowy/oszczędzania jest niższy niż w przypadku Ibotta. Aportowanie nie wymaga dużo czasu ani wysiłku, ale nagrody są prawdopodobnie niższe.

Po zdobyciu punktów możesz wymienić je na wybrane przez siebie nagrody. Fetch oferuje obecnie około dziesięciu kart podarunkowych, w tym CVS.


7. YouGov

YouGov to witryna z ankietami, która różni się od wielu innych w branży. Wiele ankiet koncentruje się na bieżących wydarzeniach, polityce, sporcie i rozrywce. Niektóre osoby uznają te ankiety za bardziej interesujące i wciągające niż inne rodzaje ankiet.

Rekommenderad:  15 najlepszych darmowych czcionek kaligraficznych

Punkty zdobyte w YouGov można wymienić na karty podarunkowe, przy czym minimalna wartość wymiany wynosi 15 USD (możesz też wybrać gotówkę, ale minimalna kwota to 50 USD).


8. Punkty Życia

LifePoints to kolejna popularna witryna z ankietami. Podobnie jak Branded Surveys i YouGov, LifePoints koncentruje się na ankietach, a nie oferuje wiele różnych sposobów zdobywania nagród. Jest to dobrze ugruntowana platforma z ponad 5 milionów użytkowników na całym świecie.

Jeśli chcesz zarabiać na ankietach, najlepiej jest dołączyć do co najmniej kilku różnych witryn. Liczba ankiet dostępnych w każdej witrynie będzie ograniczona i może się zdarzyć, że ankiety nie będą dostępne. Będziesz mieć więcej możliwości, korzystając z kilku witryn zamiast tylko jednej.

LifePoints oferuje wybór kart podarunkowych już od $5. Oprócz CVS możesz wybrać Amazon karty podarunkowe, karty podarunkowe Domino i nie tylko. Minimalna wartość karty podarunkowej apteki CVS wynosi 10 USD.


9. Placówka opinii

Opinion Outpost to kolejna witryna z ankietami, którą warto rozważyć. Ta platforma koncentruje się wyłącznie na ankietach i ogólnie ma doskonały wybór dostępnych ankiet. Mają ponad dwa miliony użytkowników, więc jest to zaufana i ugruntowana platforma.

Wybór nagród nie jest największy, ponieważ oferuje około dziesięciu różnych kart podarunkowych do wyboru. Oprócz CVS oferują również Apple karty upominkowe, karty upominkowe GameStop i nie tylko (oraz gotówkę PayPal).


10. Ipsos iSay

Ipsos iSay jest oddziałem Ipsos, jednej z wiodących firm zajmujących się badaniem rynku na świecie. Ta platforma ma miliony użytkowników na całym świecie, którzy otrzymują wynagrodzenie za wypełnianie ankiet i udział w grupach fokusowych.

Z darmowym kontem będziesz zdobywać punkty za wypełnianie ankiet i dzielenie się opiniami. Możesz wymienić swoje punkty na karty podarunkowe lub gotówkę PayPal. Ceny wielu kart podarunkowych, w tym CVS, zaczynają się już od $5.


11. Gra z nagrodami

Rewarded Play to popularna aplikacja do gier na Androida. Możesz zdobywać punkty, grając w różne gry na swoim telefonie komórkowym. Zdobędziesz więcej punktów, wypróbowując kilka różnych gier (zamiast grać cały czas w tę samą), grając dłużej i osiągając określone poziomy w grach.

Prawdopodobnie grasz już w gry na swoim telefonie w wolnym czasie, więc jest to prosty sposób na zdobycie nagród za to, co już robisz. A co najważniejsze, możesz grać w gry, kiedy tylko masz wolny czas.

Rewarded Play wypłaciło już użytkownikom ponad 15 milionów dolarów. Możesz otrzymać darmową kartę podarunkową CVS lub wybrać spośród innych nagród.


12. NagrodaBuntownik

PrizeRebel to witryna GPT podobna do Swagbucks, MyPoints i InboxDollars. Oceniłem go niżej na tej liście, ponieważ PrizeRebel oferuje mniejszy wybór ankiet i ofert, ale warto poświęcić czas, jeśli chcesz zmaksymalizować to, co możesz zarobić.

Pomimo mniejszego wyboru ofert, nadal możesz zarobić przyzwoitą kwotę z PrizeRebel. A kiedy nadejdzie czas na wymianę punktów, nagrody zaczynają się już od $3 (jedno z najniższych minimów wykupu w branży). Kody kart podarunkowych CVS są dostępne za $510 USD i 25 USD.

Rekommenderad:  Top 13 witryn do pobrania całkowicie darmowych efektów dźwiękowych

13. Qmee

Qmee to aplikacja do przeprowadzania ankiet, która oferuje również dodatkowe sposoby zarabiania. Możesz grać w gry, otrzymywać zwrot gotówki za wybrane zakupy oraz przeglądać oferty specjalne i okazje.

Prawdopodobnie najlepszą częścią Qmee jest to, że nie ma minimalnej kwoty wypłaty. Możesz otrzymywać płatności za pośrednictwem PayPal lub Venmo lub wybierać spośród wielu cyfrowych kart podarunkowych.


14. Upuść

Drop to aplikacja cashback, która ułatwia oszczędzanie i zdobywanie nagród. Podczas tworzenia bezpłatnego konta połączysz swoje karty debetowe i kredytowe z kontem Drop. Za każdym razem, gdy dokonasz zakupu u uczestniczącego sprzedawcy lub sprzedawcy (za pomocą jednej z połączonych kart), automatycznie uzyskasz zwrot gotówki.

Korzystam z Drop od kilku lat i wiele razy zupełnie zapomniałem o możliwości zarobienia cashbacku, dopóki nie dostałem powiadomienia od Dropa, że ​​punkty zostały dodane do mojego konta.

Po zdobyciu punktów możesz wymienić je na ulubione nagrody. Jednak wadą Drop jest to, że będziesz potrzebować wielu punktów, zanim będziesz mógł wymienić niektóre nagrody. Na przykład karty podarunkowe CVS zaczynają się od 75 USD, więc zdobycie wystarczającej liczby punktów może zająć trochę czasu.


15. InstaGC

instaGC to strona, na której można zarabiać, która wyróżnia się, oferując ogromny wybór kart podarunkowych, które można natychmiast zrealizować. Możesz wypełniać ankiety, oglądać filmy lub robić zakupy online, aby zdobywać punkty.

Po zdobyciu punktów możesz wybierać spośród ponad 300 kart podarunkowych, w tym CVS. Minimalne kwoty są bardzo niskie w przypadku większości kart podarunkowych (niektóre kosztują nawet $1). To świetnie, ponieważ możesz bardzo szybko odebrać swoją pierwszą nagrodę. Karty podarunkowe CVS zaczynają się od $5.

Po zrealizowaniu za pomocą instaGC natychmiast otrzymasz kod cyfrowej karty podarunkowej. Nie trzeba czekać.


CVS ExtraCare

ExtraCare to program lojalnościowy i nagrody CVS. Dołączenie jest bezpłatne, a członkowie otrzymują 2% zwrotu w nagrodach ExtraBucks za każdy zakup. Otrzymasz również spersonalizowane oferty, promocje urodzinowe i rabaty CVS. Oferują nawet nagrody za realizację recept, szczepienia przeciw grypie i nie tylko.

Zdecydowanie warto dołączyć do ExtraCare, aby otrzymać te cenne nagrody CVS.

Ostatnie przemyślenia na temat bezpłatnych kart upominkowych CVS Pharmacy

Jeśli często robisz zakupy w CVS, jestem pewien, że docenisz możliwość zdobycia i odebrania darmowych kart podarunkowych CVS. Dzięki witrynom i aplikacjom wymienionym w tym artykule jest to łatwiejsze niż myślisz. Przy niewielkim wysiłku w wolnym czasie możesz zacząć zdobywać nagrody niemal natychmiast.