Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

15 witryn i aplikacji podobnych do OfferUp: najlepiej sprzedające się witryny w 2023 r.)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 witryn i aplikacji podobnych do OfferUp: najlepiej sprzedające się witryny w 2023 r.)

Sprzedaż przedmiotów online stała się o wiele bardziej dostępna niż kiedyś, a wiele małych firm i przedsiębiorców może docierać ze swoimi produktami do zróżnicowanej grupy odbiorców.

Jedną z najlepiej sprzedających się witryn jest OfferUp, znana z przyjmowania szerokiej gamy towarów.

Z OfferUp nie ma rzeczy, których nie można sprzedać. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać bilety na swoją ulubioną grę, dzieło sztuki, czy nawet używany samochód, możesz znaleźć w swojej lokalizacji osoby chętne do zakupu.

Aplikację można łatwo pobrać, a sprzedawcy mogą łatwo założyć swoje konta i zacząć.

Chociaż OfferUp to świetna platforma, wiele innych podobnych aplikacji jest dostępnych online.

Jeśli więc szukasz czegoś innego, możesz sprawdzić nasze 15 najlepszych aplikacji i witryn, takich jak OfferUp.

Najlepsze aplikacje, takie jak OfferUp

1. eBay

eBay jest znana jako jedna z najlepszych platform, które spopularyzowały sprzedaż online, więc nic dziwnego, że jest jedną z najlepszych witryn, takich jak OfferUp.

Platforma ta, uruchomiona w 1995 roku, umożliwia użytkownikom sprzedaż nowych i używanych przedmiotów.

Serwis eBay jest dość łatwy w użyciu dla sprzedawców i pobiera symboliczną opłatę za wystawienie produktów na ich stronie internetowej.

Sprzedawcy są również objęci ubezpieczeniem przed oszustwem, aby zapobiec wszelkim oszustwom. Kupujący mogą pobrać aplikację i kupować produkty od sprzedawców.

Dostępny w ponad 30 krajach serwis eBay to fantastyczna alternatywa OfferUp dla tych, którzy chcą sprzedawać swoje towary po przystępnych cenach.

Oto kilka alternatyw eBay.

2. Facebook Rynek

The Facebook Rynek to genialna równowaga strony internetowej mediów społecznościowych i platformy sprzedaży, pozwalająca ludziom sprzedawać swoje produkty lokalnie lub wysyłać je znajomym.

Facebook uruchomiła aplikację do sprzedaży około dwa lata temu i stała się dość popularnym miejscem do sprzedawania i kupowania używanych przedmiotów.

Oferuje opcję sprzedaży lokalnej lub wysyłki przedmiotów do osób spoza Twojej okolicy.

Facebook nie pobiera żadnych opłat za wystawianie przedmiotów, a sprzedający mogą szybko zweryfikować swoich kupujących, sprawdzając ich Facebook konta.

Ma wbudowaną funkcję przesyłania wiadomości, która jest pomocna w negocjowaniu cen.

Aby rozpocząć, musisz mieć Facebook konto.

3. Zamień

Zamień to kolejna witryna odsprzedaży, taka jak OfferUp, ale bardziej koncentruje się na umożliwieniu użytkownikom kupowania urządzeń pochodzących z recyklingu.

Pojawił się dziesięć lat temu jako łatwy sposób sprzedaży urządzeń mobilnych, ale ewoluował, oferując szeroką gamę urządzeń technicznych i bezpieczeństwa dla swoich sprzedawców.

Możesz sprzedawać systemy do gier, smartphonesi laptopy, których już nie używasz w Swappa, oferują lokalne rozwiązania serwisowe i sprzedają używane produkty techniczne.

Nie ma żadnych opłat ze strony sprzedawcy i możesz natychmiast wypłacić swoją płatność, nawet zanim kupujący otrzyma produkt.

Swappa oferuje ochronę sprzedającego, ponieważ możesz wysyłać przedmioty dopiero po zapłaceniu przez kupującego.

4. Lokant

Chociaż Lokant jest jedną z najlepiej sprzedających się witryn, takich jak OfferUp, pozwala sprzedawać różne przedmioty i usługi.

Jest wybierany na podstawie Twojej lokalizacji, a sprzedawcy mogą oferować różne rzeczy lub publikować reklamy dotyczące domu, samochodu, pracy i nie tylko.

Oprócz publikowania reklam, Locanto umożliwia sprzedawcom reklamowanie swoich towarów i usług za pośrednictwem kanału na żywo na ich stronie głównej.

Rekommenderad:  Jakie są wymagania systemowe Apex Legends?

Możesz także przesyłać różne zdjęcia, aby wzbudzić zainteresowanie kupujących, a ponieważ są one dostępne na całym świecie, możesz kontynuować działalność nawet po przeprowadzce.

Możesz publikować reklamy i wystawiać produkty za darmo w Locanto, ale są też inne funkcje, z których możesz korzystać w ramach płatnego planu.

5. Mercari

Mercari jest dobrze znana jako jedna z najlepszych aplikacji do sprzedaży dosłownie wszystkiego, ponieważ jest to pchli targ online. Możesz sprzedawać wszystko, co jest legalne, od sprzętu do gier i ubrań po płyty DVD i elektronikę domową.

To świetna aplikacja do sprzedawania rzeczy po przystępnych cenach i pozwala zaspokoić potrzeby ponad 17 milionów kupujących.

Pchli targ pozwala wystawiać przedmioty za darmo, ale musisz zapłacić 10% prowizji za każdy sprzedany przedmiot.

Zapewnia również wysyłkę międzynarodową i chroni Twój produkt dzięki Mercari Now.

Możesz jednak zdecydować się na opłacenie kosztów wysyłki lub poprosić o to kupujących.

Mercari ma również funkcję czatu, która ułatwia negocjacje z kupującymi i udzielanie prywatnych rabatów.

Oto porównanie Mercari vs Poshmark.

6. Craigslist

Każdy, kto mieszka w Stanach Zjednoczonych, zna Craigslist, ogromną witrynę handlu elektronicznego, która zapewnia użytkownikom miejsce do sprzedaży tego, czego już nie chcą.

Została założona w 1995 roku i jest jedną z 12 najlepszych aplikacji sprzedających rzeczy w Stanach Zjednoczonych.

Możesz także publikować reklamy dosłownie wszystkiego na Craigslist, oprócz sprzedaży przedmiotów. Wszystkie przedmioty są opatrzone ceną, chociaż wysyłka nie jest dostępna.

Kupujący skontaktuje się ze sprzedającym, wynegocjuje i odbierze przedmiot, jeśli jest zainteresowany.

Być może będziesz musiał zapłacić za publikowanie reklam i ofert na Craigslist, a cena zależy od Twojej okolicy i tego, co publikujesz.

7. Decluttr

Jeśli szukasz najlepiej sprzedającej się witryny, takiej jak OfferUp i LetGo, która pozwala pozbyć się przedmiotów, których już nie używasz, Decluttr jest idealnym wyborem.

Główne produkty sprzedawane na platformie obejmują produkty technologiczne i medialne, umożliwiające sprzedawcom wymianę niechcianej technologii na gotówkę.

Decluttr oferuje do 33% więcej niż jakakolwiek inna witryna wykupu, a także oferuje dostawę następnego dnia, gdy tylko potwierdzą wysłanie produktu.

Użytkownicy mogą wypłacić swoją płatność za pomocą PayPal lub dokonać wpłaty bezpośredniej w ciągu trzech dni.

Możesz nawet uzyskać zniżki dla studentów i sprzedawać niechciane media i podręczniki na Decluttr.

8. Oodle

Oodle to imponujący rynek online, który pozwala sprzedawać wszystko, co chcesz, więc możesz spodziewać się wielu dziwacznych ofert.

Jest to popularna aplikacja, taka jak OfferUp, dla tych, którzy chcą robić coś niezwykłego i niezwykłego.

Na przykład możesz sprzedawać rasowe konie lub psy, chomiki, antyki, mieszkania, oferty pracy, kryształy i nie tylko, a także dołączyć metkę z ceną.

Nie ma jednak możliwości wysyłki, więc być może będziesz musiał sam to zorganizować lub poprosić kupujących o odbiór przedmiotów.

Możesz publikować reklamy za darmo w Oodle i dotrzeć do ponad 15 milionów użytkowników.

9. Recykler

Recykler jest też całkiem niezłą alternatywą OfferUp, tym bardziej, że pozwala sprzedawać produkty, których już nie potrzebujesz, choć muszą być w dobrym stanie.

Większość przedmiotów sprzedawanych na tej platformie jest najpierw odnawiana i wysyłana z ceną i danymi kontaktowymi.

Rekommenderad:  WindTre Young + 5G z nielimitowanymi minutami, SMS-ami i Giga dla wszystkich aplikacji

Aplikacja regionalna jest dość łatwa w użyciu i bezpieczna dla kupujących i sprzedających. Recykler musi zweryfikować Twój produkt, zanim trafi do sprzedaży, możesz także oferować usługi i publikować oferty pracy.

Recycler ułatwia dotarcie do wielu kupujących, sugerując przedmioty na podstawie lokalizacji. Oferuje również inne mechanizmy reklamowe.

Powiązany: Najlepsze witryny do sprzedaży kart podarunkowych.

10. Wyprzedaż Varage

Jeśli chcesz skorzystać z wyprzedaży garażowej z telefonu, możesz skorzystać z tej witryny lub aplikacji podobnej do LetGo. Stworzona mama Wyprzedaż Varagea do 2014 roku aplikacja przyciągnęła ponad milion użytkowników.

Jest znany z tego, że anonimowe kupowanie i sprzedawanie jest łatwe i bezpieczne.

Prosta strona internetowa pozwala sprzedawać wszystko, od butów i mebli po produkty dla dzieci i artykuły techniczne.

Wymaga to również procesu weryfikacji sprzedaży dla wszystkich sprzedawców, a po zatwierdzeniu możesz wystawiać przedmioty na sprzedaż.

VarageSale pokazuje kupującym przedmioty na podstawie ich lokalizacji.

11. Poszmarka

Poszmarka to jeden z największych internetowych rynków mody, co czyni go fantastyczną alternatywą OfferUp.

Na Poshmark możesz sprzedawać odzież, buty, torby, biżuterię, produkty do pielęgnacji skóry i wiele innych markowych marek w przystępnej cenie.

Ma ponad 60 milionów użytkowników iw przeciwieństwie do OfferUp nie jest to miejsce, w którym można kupić przedmioty codziennego użytku.

Sprzedawcy mogą założyć konto i publikować oferty ze swojej szafy za darmo, ale Poshmark pobiera 20% prowizji od każdej sprzedaży.

Poshmark zapewnia również ochronę i ubezpieczenie sprzedawcy, jeśli użyjesz jego etykiety wysyłkowej.

12. Etsy

Etsy to kolejna znana aplikacja zakupowa, taka jak OfferUp, skupiająca się na przedmiotach ręcznie robionych, zabytkowych i rękodzielniczych.

Został założony w 2005 roku i obecnie ma prawie 50 milionów użytkowników. Platforma w prosty sposób łączy sprzedawców z kupującymi, a założenie konta i rozpoczęcie sprzedaży jest łatwe.

Chociaż Etsy to świetne miejsce do robienia zakupów, pamiętaj, że za wystawianie ofert, sprzedaż i przetwarzanie wypłat pobierane są opłaty.

Zawiera narzędzia analityczne, które pomagają sprzedawcom sprawdzać ich skuteczność i podejmować decyzje na podstawie dostarczonych danych.

Na Etsy możesz sprzedawać produkty modowe i akcesoria, dekoracje na imprezy i domy, zabawki, dzieła sztuki, materiały do ​​rękodzieła, materiały do ​​druku, prezenty i nie tylko.

13. Listia

Listia nie jest dokładnie rynkiem internetowym służącym do nawiązywania kontaktów z kupującymi, ale umożliwia sprzedaż starych przedmiotów i wszystkiego, czego nie używasz.

Listia da ci kredyty na produkt, a ty możesz kupować nowe rzeczy na platformie za darmo.

Jego pośredni model biznesowy pozwala na wymianę przedmiotów na inne rzeczy w aplikacji, ale nie możesz wypłacić pieniędzy za to, co sprzedajesz.

Inni użytkownicy mogą w końcu kupić twoje rzeczy po sprzedaży swoich.

Listia nie żąda opłat za usługi, ale musisz zapłacić za przesyłkę i użyć swoich kredytów do zakupu przedmiotów.

14. Zarezerwuj

Zarezerwuj to kolejna imponująca witryna, taka jak OfferUp, umożliwiająca sprzedaż produktów innym osobom, tak jak na wyprzedaży.

Ta platforma ma ponad trzy miliony użytkowników i oferuje przyjazną dla sąsiedztwa koncepcję, łatwy interfejs i nieskomplikowany proces publikowania artykułów.

W Bookoo nie ma wysyłki. Zamiast tego łączy tylko sprzedających z kupującymi w ich okolicy, więc będziesz musiał spotkać się osobiście, aby dostarczyć przedmiot.

Rekommenderad:  Możesz teraz obudzić się przy swojej ulubionej stacji Pandora

Jest dostępny w wielu innych krajach, idealny do ciągłego przemieszczania się.

Powiązany: Jak zdobyć bezpłatne karty upominkowe Visa.

15. Geebo

Geebo pozwala swoim użytkownikom sprzedawać szeroką gamę towarów, od sprzętu AGD i mebli po samochody, ale możesz także zamieszczać ogłoszenia o pracę, współlokatorów lub domy.

Wszystkie oferty są bezpłatne, a rynek jest ogromny dla prawie każdego produktu, jaki możesz wymyślić.

Ogromnym plusem jest skupienie się Geebo na bezpieczeństwie, ponieważ zapewnia ochronę sprzedawcy i zapobiega oszustwom kupujących.

Musisz przestrzegać ścisłej listy wytycznych, aby publikować swoje towary w Geebo.

Chociaż możesz publikować reklamy za darmo, inne funkcje są dostępne w płatnych planach.

Jakie są najlepsze alternatywy dla OfferUp?

Najlepsza alternatywa OfferUp zależy od tego, co chcesz sprzedać.

Jeśli szukasz aplikacji bardzo podobnych do OfferUp, w których możesz sprzedawać szeroką gamę używanych i nowych przedmiotów, możesz sprawdzić aplikacje takie jak Mercari, eBay, Facebook Marketplace, Bookoo i nie tylko.

Ale jeśli chcesz publikować reklamy i oferty poza sprzedażą produktów, wybierz Craigslist, Geebo, Oodle i Locanto.

Możesz także wybrać swoją alternatywę OfferUp na podstawie tego, co chcesz sprzedać. Na przykład, jeśli sprzedajesz wszystko związane z modą, Poshmark jest dla Ciebie.

Ponadto Swappa jest idealna do artykułów technicznych, Etsy to miejsce, w którym powinieneś udać się na wszystko, co związane jest z rękodziełem i sztuką, a Oodle doskonale nadaje się do wszystkiego, co niekonwencjonalne.

Witryny takie jak OfferUp FAQ

Czy OfferUp jest lepszy od Mercari?

Zarówno OfferUp, jak i Mercari działają jako alternatywy dla siebie, dzięki czemu możesz wybierać na podstawie ich opłat i kosztów wysyłki.

Mercari jest bardziej przystępny i przyciąga niższe prowizje, chociaż OfferUp ma narzędzia sprzedawcy do dotarcia do większej liczby klientów.

Jakie są najlepsze aplikacje do sprzedaży mebli?

Jeśli chcesz sprzedawać meble, powinieneś skorzystać z eBay, Craigslist, Facebook Marketplace, Poshmark, Etsy i OfferUp.

Która aplikacja do sprzedaży jest najlepsza?

Zależy to od tego, co chcesz sprzedawać i pożądanej grupy docelowej. Możesz sprawdzić wszystkie polecane przez nas aplikacje i witryny, takie jak OfferUp, i zdecydować, która z nich jest dla Ciebie najlepsza.

Wniosek

Wszystkie polecane aplikacje z naszej listy zostały starannie wyselekcjonowane dla tych, którzy nie chcą korzystać z OfferUp, ale szukają czegoś podobnego i równie dobrego.

Istnieje aplikacja do sprzedaży dla każdego, niezależnie od tego, czy pozbywasz się przedmiotów w domu, czy rozpoczynasz działalność online.

Po prostu wybierz idealną dla siebie alternatywę OfferUp i zacznij zarabiać na swoich przedmiotach.

Powiązany: Legalne sposoby szybkiego zarabiania pieniędzy w Internecie.