16 najlepszych aplikacji termometrów na Androida i iOS

Szukasz najlepszych aplikacji z termometrem na Androida lub iOS? Jeśli tak, wyszukiwanie kończy się tutaj. W tym artykule zajmiemy się najlepszymi aplikacjami termometrów, które można wykorzystać do prawidłowego rejestrowania temperatury lub użyć jako dowcipu.

Dostępne są dwa rodzaje aplikacji termometru – służące do ściągania psikusów znajomym i rodzinie, a drugie służą do dokładnego rejestrowania temperatury. Chociaż te aplikacje są dokładne, sugerujemy, abyś używał prawdziwego termometru, jeśli jest poważny.

Więc bez zbędnych ceregieli, oto najlepsze aplikacje termometrów obecne zarówno w sklepie Play, jak i iOS. Zaczynajmy…

Najlepsze aplikacje termometrów | Android i iOS

Najlepsze aplikacje termometrów

iThermonitor

Stronie internetowej: iThermonitor

iThermometer jest dość prostą i łatwą w użyciu aplikacją termometru. Jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS, całkowicie za darmo. I chociaż ta aplikacja jest darmowa, nie wyświetla żadnych reklam. To sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych aplikacji do termometrów. Możesz użyć tej aplikacji, aby łatwo ustawić temperaturę bezpośrednio na smartfonie. Oferuje pełny wykres ze szczegółowymi informacjami o temperaturze ciała.

iCelsius

Stronie internetowej: iCelcius

iCelcius to kolejna świetna opcja, jeśli szukasz aplikacji na termometry. Ta aplikacja działa zarówno na Androidzie, jak i iOS smartphones. Najlepszą częścią tej aplikacji jest to, że musisz kupić dodatkowe czujniki termometru, aby korzystać z tej aplikacji. Zamiast tego ta aplikacja pozwala sprawdzić temperaturę ciała bez dodatkowego wyposażenia. Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji jest to, że masz w niej informacje o temperaturze ciała na żywo. Następnie możesz użyć tych informacji, aby zobaczyć wykres temperatury ciała. Ten wykres można również wykorzystać do tworzenia notatek i udostępniania ich jako dokumentu innym osobom. Taka funkcja może być przydatna do udostępniania informacji lekarzowi.

Inteligentny termometr

Stronie internetowej: Inteligentny termometr

Inteligentny termometr to jedna z najbardziej unikalnych dostępnych aplikacji termometrów. Oferuje bardzo dokładne i precyzyjne czujniki temperatury, które są łatwe w użyciu. Może to być bardzo przydatne do sprawdzenia temperatury wokół smartfona za pomocą tej aplikacji. Musisz upewnić się, że GPS twojego smartfona jest włączony przed użyciem tej aplikacji. Wykorzystuje Twoją lokalizację, aby uzyskać dodatkowe dane pogodowe i informacje. Te dane służą do dokładniejszego wskazania temperatury. A najlepsze w inteligentnym termometrze jest to, że jest dość prosty i łatwy w użyciu. Wszystkie opcje i funkcje można znaleźć bezpośrednio na ekranie głównym tej aplikacji.

Termometr Vicks SmartTemp

Stronie internetowej: Termometr Vicks SmartTemp

Podczas gdy Vicks jest znany głównie z produkcji leków, jest także jedną z najlepszych aplikacji do termometrów. Niestety, ta aplikacja jest dostępna tylko na iOS, co może być problemem dla użytkowników Androida. Ale jeśli posiadasz Apple urządzenie, będziesz mieć wspaniałe wrażenia podczas korzystania z tej aplikacji. Można go użyć do sprawdzenia temperatury ciała bezpośrednio ze smartfona. Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji jest to, że jest całkowicie darmowa i nie wyświetla nawet żadnych reklam użytkownikowi. Możesz także dodawać notatki do poprzednich odczytów temperatury. Jest to możliwe dzięki prostemu interfejsowi użytkownika aplikacji Vicks SmartTemp Thermometer.

EasyBBQ

Stronie internetowej: EasyBBQ

EasyBBQ to jedna z niewielu aplikacji termometrów stworzona do gotowania. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja EasyBBQ może być bardzo przydatna podczas gotowania potraw na grillu. Możesz zainstalować tę aplikację zarówno na Androidzie, jak i iOS bez żadnych problemów. Jak można się spodziewać, z tej aplikacji można korzystać całkowicie bezpłatnie. Mimo że w tej aplikacji są wyświetlane reklamy, wcale nie są rozpraszające. Ta aplikacja obsługuje nawet do 6 sondy temperatury dla dalszej precyzji. Możesz użyć tych danych do odczytania temperatury jedzenia lub grilla. A wszystko to wraz z prostym i łatwym w użyciu interfejsem użytkownika.

Real Thermometer

Stronie internetowej: Real Thermometer

Real Thermometer to jedna z najpotężniejszych aplikacji na rynku. Wykorzystuje potężny pasywny czujnik podczerwieni. Real Thermometer może używać tego czujnika do dokładnego i precyzyjnego pomiaru temperatury. Ta aplikacja może być używana do pomiaru temperatury ciała lub dowolnego innego obiektu. Możesz pobrać tę aplikację dość łatwo na Androida lub iOS za darmo. Świetną rzeczą w tej aplikacji jest to, że może rejestrować odczyty temperatury w przeszłości, jeśli kiedykolwiek będziesz ich potrzebować. Te rekordy temperatury mogą być również synchronizowane między wszystkimi urządzeniami, jeśli chcesz.

Temperatura ciała palca

Stronie internetowej: Temperatura ciała palca

W przeciwieństwie do wszystkich innych aplikacji z termometrem przedstawionych w tym artykule, temperatura ciała palca jest aplikacją wybryk. Ta aplikacja może być świetnym wyborem, jeśli chcesz się dobrze bawić z rodziną i przyjaciółmi. Możesz użyć tej aplikacji, aby pokazać innym, że masz gorączkę, ponieważ pokazuje ona fałszywy odczyt temperatury. Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji jest to, że można ją pobrać i używać całkowicie za darmo. Możesz pobrać tę aplikację na Androida i iOS z odpowiednich sklepów z aplikacjami bez wyświetlania reklam. Interfejs użytkownika tej aplikacji jest również dość prosty i łatwy w użyciu. To sprawia, że ​​jest to świetna aplikacja do robienia psikusów z przyjaciółmi i rodziną.

Termometr cyfrowy

Stronie internetowej: Termometr cyfrowy

Zgodnie z nazwą, cyfrowy termometr jest jedną z najprostszych dostępnych aplikacji termometrów. Możesz pobrać tę aplikację na system Android i iOS bez żadnych problemów. A kiedy to zostanie zrobione, jest w stanie dość dokładnie podać temperaturę. Ta aplikacja wykorzystuje Twoją lokalizację przez GPS do sprawdzania lokalnych danych pogodowych. Następnie łączy te dane z danymi temperatury z czujników smartfona. A następnie daje dokładny odczyt temperatury. Za pomocą tej aplikacji można uzyskać temperaturę w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.

Termometr

Stronie internetowej: Termometr

Jak sama nazwa wskazuje, termometr to prosta aplikacja na smartfona, która działa jak termometr. I to jest wśród tych aplikacji termometrów, które są dostępne zarówno na Androidzie, jak i iOS. Nie tylko to, ale ta aplikacja jest całkowicie bezpłatna do pobrania i używania na smartfonie. Chociaż w tej aplikacji są wyświetlane reklamy, reklamy te nie przeszkadzają w korzystaniu z tej aplikacji do sprawdzania temperatury. Aplikacja Termometr wykorzystuje wiele źródeł danych w smartfonie. W rezultacie jest w stanie powiedzieć bardzo dokładny odczyt temperatury przy użyciu tych źródeł danych.

Thermo

Stronie internetowej: Thermo

W przeciwieństwie do większości innych aplikacji z termometrem przedstawionych w tym artykule, Thermo jest dostępne tylko na iOS. Chociaż może to być problem dla użytkowników Androida, jest to świetna rzecz, jeśli posiadasz Apple smartfon. Ponieważ ta aplikacja jest dostępna tylko na iOS, jest do tego wysoce zoptymalizowana. Podczas korzystania z tej aplikacji możesz oczekiwać bardzo dokładnych danych dotyczących temperatury. Jest to jedna z najłatwiejszych w użyciu aplikacji termometrów dostępnych na rynku. Ta aplikacja może być również używana do sprawdzania temperatury zewnętrznej i warunków pogodowych. W rezultacie jest to jedna z niewielu aplikacji temperatury w tym artykule.

Inteligentny termometr Kinsa

Stronie internetowej: Inteligentny termometr Kinsa

Jeśli masz gorączkę, inteligentny termometr Kinsa może być bardzo przydatny. Inteligentny termometr Kinsa to jedna z najpopularniejszych aplikacji do termometrów. Możesz pobrać i zainstalować tę aplikację zarówno na Androidzie, jak i iOS. Po zainstalowaniu możesz używać tej aplikacji do rejestrowania gorączki, leków i innych informacji. Możesz to zrobić dla wszystkich członków rodziny, korzystając z aplikacji Inteligentny termometr Kinsa.

Elektroniczny termometr HD

Stronie internetowej: Elektroniczny termometr HD

Elektroniczny termometr HD oferuje doskonały interfejs użytkownika. A w porównaniu do innych aplikacji z termometrem ten wygląda najlepiej. Za pomocą tej aplikacji termometru możesz sprawdzić temperaturę w stopniach Celsjusza lub Farehnheita. Ta aplikacja korzysta z wewnętrznych czujników smartphones za jego funkcjonowanie. W rezultacie odczyt temperatury pokazany przez tę aplikację jest dość dokładny. Za pomocą tej aplikacji na smartfony możesz sprawdzić temperaturę powietrza lub temperaturę ciała. Niestety elektroniczny termometr HD jest dostępny tylko dla Androida smartphones.

Fever Tracker

Stronie internetowej: Fever Tracker

Fever Tracker to kolejna aplikacja termometru, która jest dostępna tylko na urządzenia z systemem Android. Ale w przeciwieństwie do wszystkich innych aplikacji z termometrem w tym artykule, jest to aplikacja wybryk. Innymi słowy, możesz użyć Fever Tracker, aby pokazać, że masz gorączkę. Możesz użyć tej aplikacji, aby uzyskać fałszywy raport gorączki bezpośrednio na smartfonie. A najlepsze jest to, że Fever Tracker jest całkowicie darmowy. Nawet nie wyświetlasz żadnych reklam podczas korzystania z tej aplikacji na smartfonie. Aby korzystać z tej aplikacji, wystarczy położyć palec na ekranie. A następnie pokazuje twoją fałszywą temperaturę wraz z raportem gorączki od razu.

Termometr HD

Stronie internetowej: Termometr HD

Termometr HD może być świetną aplikacją, jeśli szukasz aplikacji termometrów, które działają zarówno na Androidzie, jak i iOS. Ta aplikacja może być używana do łatwego sprawdzania temperatury bieżącej lokalizacji. Jest w stanie to zrobić za pomocą GPS w smartfonie i uzyskać informacje o pogodzie dla bieżącej lokalizacji. Za pomocą tej aplikacji można sprawdzić temperaturę w pomieszczeniu oraz na zewnątrz. W tej aplikacji możesz łatwo przełączać się między stopniami Celsjusza i Fahrenheita.

Termometr i higrometr

Stronie internetowej: Termometr i higrometr

Termometr i higrometr różni się od wszystkich innych aplikacji termometrów przedstawionych w tym artykule. Zgodnie z nazwą, ta aplikacja pozwala sprawdzić temperaturę, a także wilgotność powietrza. Dlatego ta aplikacja może być bardzo przydatna dla wielu użytkowników, ponieważ można jej używać do wielu aplikacji. Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji na smartfony jest to, że jest całkowicie bezpłatna. Nawet nie widzisz żadnych reklam podczas korzystania z tej aplikacji na smartfonie. Możesz pobrać i zainstalować aplikację Termometr i higrometr zarówno na Androida, jak i na iOS.

Termometr ++

Stronie internetowej: Termometr ++

Wreszcie, mamy kolejną świetną opcję, jeśli szukasz aplikacji na termometry. Termometr ++ oferuje różne przydatne funkcje, które mogą być przydatne do sprawdzania temperatury. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że oferuje bardzo prosty i prosty interfejs użytkownika. Nawet jeśli dopiero zaczynasz korzystać z takich aplikacji termometrów, możesz od razu zacząć korzystać z Thermometer ++ bez żadnych problemów. Ta aplikacja wykorzystuje Twoją lokalizację, aby zaoferować dokładniejszy odczyt temperatury. I możesz przełączać się między stopniami Celsjusza i Fahrenheita bez żadnych problemów w tej aplikacji.

Końcowe przemyślenia…

Istnieją setki lub tysiące aplikacji z termometrem obecnych w sklepie Play i iOS. Tutaj wymieniliśmy najważniejsze z nich i mamy nadzieję, że spodobała Ci się nasza lista.

Pamiętaj, używaj tych aplikacji dla zabawy. Jeśli używasz tych aplikacji dla osoby chorej, przestań! W nagłych przypadkach zawsze używaj prawdziwego termometru i skonsultuj się z lekarzem.

Która z tych aplikacji do termometrów jest twoją ulubioną? Czy zauważyłeś, że te aplikacje termometrów prawidłowo rejestrują temperaturę? Czy korzystasz z nich? Daj nam znać w komentarzach poniżej…