Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

16 najlepszych witryn do oglądania telewizji na komputerze przez Internet

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 16 najlepszych witryn do oglądania telewizji na komputerze przez Internet

Wraz z rozwojem usług przesyłania strumieniowego istnieje teraz więcej sposobów niż kiedykolwiek na oglądanie telewizji online, niezależnie od tego, czy oglądasz seriale, oglądasz bezpłatną telewizję na żywo, czy siedzisz przed niekończącymi się filmami.

Oto najlepsze strony do oglądania telewizji na komputerze lub laptopie przez Internet.

Jeśli chcesz oglądać seriale online, Netflix jest niekwestionowanym królem.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Możesz znaleźć wszystko, od najlepszych dramatów historycznych po niesamowite oryginały Netflix, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś. Dostępna jest też obszerna biblioteka filmów, filmów dokumentalnych, programów dla dzieci i nie tylko.

Przez długi czas Hulu było popularnym miejscem dla osób, które chciały przesyłać strumieniowo bezpłatną telewizję. Możesz znaleźć stare odcinki programów, których nie widziałeś od lat. Jeśli chcesz zapłacić, możesz znaleźć rosnącą bibliotekę filmów i nowszych odcinków telewizyjnych.

Dziś nie ma darmowego poziomu. Jeśli chcesz oglądać aktualne sezony popularnych programów telewizyjnych, będziesz musiał zapłacić za abonament. Hulu to także dobre miejsce do znalezienia najnowszych filmów, a nawet oryginalnych seriali.

Amazon oferuje dwa różne rozwiązania do oglądania seriali i filmów.

Po pierwsze, istnieje Amazon Najlepsze wideo. Usługa jest konkurentem dla Netflix, a dostęp otrzymujesz w ramach swojego Amazon Pierwsza subskrypcja. Po drugie, możesz wypożyczać lub kupować cyfrowe kopie programów telewizyjnych i filmów, które możesz oglądać na różnych urządzeniach.

Vudu zaczęło oferować własne urządzenia za pośrednictwem zastrzeżonej technologii peer-to-peer. W marcu 2010 roku Walmart przejął firmę i zaczął udostępniać bibliotekę tysięcy filmów i seriali przesyłanych strumieniowo. Walmart sprzedany NBC i Warner w 2020 roku.

Ceny Vudu za indywidualne wypożyczenia wideo są konkurencyjne Amazonstruktura cenowa, z dodatkową przewagą konkurencyjną polegającą na tym, że nie ma absolutnie żadnej opłaty członkowskiej za rejestrację w Vudu. Płacisz za wszystko, co oglądasz.

Aplikacja ma również bezpłatną sekcję. Każdy może oglądać programy telewizyjne za darmo bez ich pobierania; możesz wybierać z biblioteki setek bezpłatnych filmów lub programów telewizyjnych. Wszystkie bezpłatne programy telewizyjne i filmy są obsługiwane przez reklamy.

Rekommenderad:  26 najlepszych gier zręcznościowych wszechczasów

Comcast rozszerzył swoją ofertę rozrywkową za pośrednictwem swojej marki Xfinity o internetowe usługi strumieniowego przesyłania multimediów. Usługa oferowana wszystkim klientom nazywa się Xfinity Stream.

Ta usługa pozwala klientom wybierać z kolekcji popularnych (i najnowszych) seriali telewizyjnych i filmów.

Apple dostarcza treści cyfrowe za pośrednictwem iTunes. W iTunes zauważysz trzy kategorie: Muzyka, Programy telewizyjne i Filmy.

Ceny zarówno filmów, jak i odcinków telewizyjnych są porównywalne z innymi usługami, takimi jak Amazon i Vudu, ale zyskujesz dodatkową korzyść w postaci szybkiego dostępu do iTunes ze wszystkich swoich Apple urządzenia.

Google udostępnia treści cyfrowe za pośrednictwem Google Play. W Google Play znajdziesz sekcję Filmy i TV, w której możesz kupować i przesyłać strumieniowo zarówno filmy, jak i odcinki programów telewizyjnych na urządzenia z Androidem (i inne urządzenia Google).

Ceny są na ogół równoważne z cenami iTunes, ale ponownie zaletą korzystania z tej usługi jest to, jak szybki i łatwy jest dostęp do wszystkich ulubionych rozrywek bezpośrednio z urządzeń z Androidem. Szybko, łatwo i bez subskrypcji.

Własna platforma HBO, HBO Max, zyskuje coraz większą popularność od czasu jej uruchomienia w 2020 roku. Platforma oferuje zarówno nowe filmy, jak i klasyczne programy telewizyjne wszechczasów. Znajdziesz tu także oryginalne tytuły, które zdobyły serca wielu użytkowników i wydłużyły czas oglądania.

Niestety platforma nie jest darmowa, jak inne opcje na liście, ale oferuje dwa różne plany. Plan z reklamami za 10 USD miesięcznie i plan bez reklam za 15 USD miesięcznie.

Wiele usług, które omówiliśmy do tej pory, nadaje się do przesyłania strumieniowego programów telewizyjnych na żądanie, a nie do przesyłania strumieniowego telewizji na żywo. Sling jest jednak inny, ponieważ umożliwia przesyłanie strumieniowe wielu głównych amerykańskich sieci telewizyjnych w czasie rzeczywistym.

Dostępne są dwa pakiety: pomarańczowy i niebieski. Orange zapewnia dostęp do AMC, CNN, ESPN, Food Network, TBS i kilku innych głównych kanałów, a Blue dodaje kanały z FOX i NBC. Możesz oglądać na jednym urządzeniu jednocześnie z Orange i maksymalnie trzech urządzeniach z Blue.

Rekommenderad:  6 Niesamowite strony z darmowymi teksturami Blendera

Sling TV jest tańszy niż konkurencja, ponieważ nie przenosi programów lokalnych. Pokazaliśmy jednak, jak oglądać lokalną telewizję przy użyciu innych metod.

Usługa jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chcesz oglądać telewizję na żywo przez Internet, sprawdź YouTube TELEWIZJA. Prowadzi programy na żywo z ponad 60 amerykańskich sieci telewizyjnych. Uwzględniono wszystkie największe sieci w kraju — takie jak ABC, CBS, NBC, CNN, TBS i ESPN. Możesz także oglądać międzynarodowe kanały, takie jak BBC World News.

YouTube Telewizja jest również niezbędna, jeśli jesteś fanem baseballu lub piłki nożnej. Ma podpisaną umowę z MLB.tv i regionalne umowy nadawcze z zespołami MLS na niektórych rynkach.

Po początkowym uruchomieniu w Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago, Filadelfii i San Francisco, YouTube Telewizja jest obecnie dostępna w 98% amerykańskich domów.

Jeśli potrzebujesz niedrogiej usługi przesyłania strumieniowego telewizji na żywo na komputer lub urządzenie mobilne, sprawdź Philo. Dostęp kosztuje 20 USD, chociaż brakuje sieci premium.

Philo jest nadal jedną z usług przesyłania strumieniowego, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, więc warto ją sprawdzić.

DirecTV Now nie pozwoli ci przesyłać strumieniowo programów telewizyjnych za darmo, ale za niewielką miesięczną opłatą możesz uzyskać dostęp do wielu programów telewizyjnych na żywo. Usługa oferuje również programy telewizyjne i filmy na żądanie.

Podstawowy pakiet zawiera kanały z wielu wiodących amerykańskich sieci telewizyjnych, w tym A&E, AMC, CBS, Discovery, NBC i Univision. Jeśli zapłacisz dodatkową opłatę, uzyskasz również dostęp do Showtime on Demand, Starz on Demand i Max GO.

Po raz kolejny aplikacja jest dostępna tylko dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chcesz oglądać bezpłatne programy telewizyjne, masz bardziej ograniczone możliwości. Jasne, istnieje wiele nielegalnych opcji, ale jeśli chcesz pozostać w granicach prawa (a powinieneś), dostępnych jest mniej usług.

Jeśli jesteś Amerykaninem, zawsze warto sprawdzić USTVNow. Dostępny jest bezpłatny plan, który zapewnia dostęp do pięciu kanałów. Są to ABC, CBS, The CW, PBS i My9.

Za 19 USD miesięcznie możesz uaktualnić do 24 kanałów. Kanały obejmują AMC, Animal Planet, BBC America, Bravo, CNBC, Comedy Central, Discovery Channel, ESPN, ESPN2, MSNBC, National Geographic, NBC Sports, Nickelodeon, Syfy i TLC.

Rekommenderad:  Jak cofnąć usunięcie na Snapchacie

Aby korzystać z USTVNow, musisz być obywatelem amerykańskim lub rezydentem amerykańskim.

Pluto TV to kolejny sposób na oglądanie darmowej telewizji i filmów online.

Oferta treści różni się nieco od aplikacji i usług, które omówiliśmy do tej pory. Chociaż dostępnych jest kilka głównych sieci telewizyjnych – w tym Bloomberg, Sky News i CNBC – wiele kanałów to sieci tylko online, takie jak Cheddar i Newsy.

Pluto oferuje również kilka specjalistycznych kanałów filmowych, które koncentrują się na określonym gatunku. Na przykład są westerny Pluto TV, Pluto TV Romance, Pluto TV Family, Pluto TV Horror i wiele innych.

W sumie jest ponad 100 bezpłatnych kanałów telewizyjnych do przeglądania.

Każdy, kto kocha sport, powinien poważnie rozważyć FuboTV. Usługa jest jedną z najlepszych witryn do transmisji sportowych na żywo do oglądania na komputerze i specjalizuje się w transmisjach NFL, MLB, NBA i piłki nożnej z całego świata. Aplikacja ma wyłączne prawa w języku angielskim do piątkowych meczów w meksykańskiej Liga MX; to najpopularniejsza liga piłkarska w USA. Ponadto FuboTV oferuje również treści na żądanie niezwiązane ze sportem.

Plex jest najlepiej znany jako aplikacja do zarządzania lokalnie zapisanymi filmami i programami telewizyjnymi, ale ma też ponad 200 kanałów telewizyjnych na żywo, do których można się dostroić.

Usługa kosztuje $5/miesiąc, a także zawiera funkcję DVR, pauzę i przewijanie do tyłu, przewodnik elektroniczny i obsługę obrazu w obrazie.

Nie zapomnij o witrynach sieci telewizyjnych!

Na koniec zawsze warto sprawdzić strony internetowe głównych sieci telewizyjnych. Większość wielkich nazwisk ma jakiś sposób na oglądanie swoich najnowszych programów telewizyjnych dzień lub dwa po ich emisji.

Niektóre wymagają posiadania istniejącego połączenia kablowego (więc mogą nie być rozwiązaniem dla przecinaków do kabli). Jednak inni udostępniają swoje programy wszystkim.