Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

16 zabawnych wpadek paznokci, które utrzymują salony w biznesie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 16 zabawnych wpadek paznokci, które utrzymują salony w biznesie

Profesjonalne salony stylizacji paznokci zarabiają przyzwoite pieniądze, naprawiając błędy popełniane przez klientów przy wykonywaniu własnych paznokci. Jest to tak powszechne, że nie ma powodu, aby ktokolwiek czuł się źle z powodu własnej nijakiej techniki zdobienia paznokci. Dobrą wiadomością jest to, że wszystkie te monumentalne wpadki gwoździ tworzą zabawne wirusowe obrazy, które społeczność internetowa może udostępniać.

Te zabawne wpadki paznokci mogą również służyć jako przestroga dla czytelników rozważających własną przygodę z samopolerowaniem paznokci, a także dla tych, którzy szukają sposobu na rozpoczęcie działalności w salonie paznokci z dowolną franczyzą salonu paznokci, którą możesz otworzyć.Co powoduje niepowodzenie wirusowego lakieru do paznokci?

Samo przejrzenie śmieszności niektórych z poniższych wpadek gwoździ wystarczy, aby każdy zaczął się zastanawiać: „Jak to się stało?” Co dokładnie powoduje niepowodzenie wirusowego lakieru do paznokci? Czy wystarczy zły projekt lakieru do paznokci, czy też potrzeba czegoś znacznie bardziej skandalicznego? Prawdziwy wirusowy lakier do paznokci, który zawiedzie, będzie miał następujące cechy:

  • Niechlujny polski – Co może być gorszego niż pójście na ważne spotkanie biznesowe, ubrany w ultra-profesjonalny strój i popisujący się mniej niż gwiazdorskim manicure?
  • Brak pielęgnacji – Po co płacić za drogie zdobienia paznokci, jeśli eksponujesz je na owłosionych palcach?
  • Niewłaściwe przygotowanie paznokci – Zbyt wielu amatorów próbuje pomalować nowy lakier do paznokci na starą, wyblakłą lub odpryskującą emalię, podczas gdy profesjonalna manikiurzystka wie, że paznokcie powinny być czyste, wolne od oleju i martwego naskórka.
  • Brak klipu – Długie paznokcie mogą być ładne, ale mogą doprowadzić do punktu, w którym czynnik atrakcyjny przekształci się w sękatą deformację, więc przycinanie paznokci ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia niepowodzenia paznokci.
  • Kruche paznokcie – Nic tak nie krzyczy „brak paznokci” jak zestaw połamanych, łuszczących się paznokci. Unikaj suchych i łamliwych paznokci, nie obgryzając ich i stosując dietę bogatą w żelazo.

Najlepsze nieudane paznokcie

Szukasz najlepszych w historii paznokci, które się nie powiodły? Nie dowiesz się, czy są bardziej zabawne, czy przerażające, gdy zobaczysz te okropne projekty manicure i pedicure, ale przynajmniej wywołasz uśmiech.

Rekommenderad:  Jaki jest odpowiednik 6900 XT?

1. Bałwan

To był piękny pomysł, ale wykonanie Ten zdobienia paznokci nie były na poziomie. Przynajmniej manikiurzystka dobrze dobrała kolor, a ty nadal możesz rozszyfrować bałwana, jeśli obrócisz głowę we właściwą stronę.

2. Zmywacz do paznokci nie pomoże

Czasami wada paznokci jest tak przerażająca, że ​​jedynym rozwiązaniem jest użycie dużej ilości zmywacza do paznokci i rozpoczęcie od zera. Z pewnością mamy nadzieję Ten niezbyt subtelny wzór marmuru nie był dziełem profesjonalnej stylistki paznokci.

3. Gradient

Ten klientka do manicure udała się do salonu paznokci z wizją odważnego i modnego gradientowego zdobienia paznokci. Nie wiedziały, że ich stylista paznokci nie miał tej samej inspiracji.

4. Kawior

Koraliki kawiorowe są popularną ozdobą nowoczesnego zdobienia paznokci, ale zastosowanie ich w profesjonalnym projekcie jest łatwiejsze niż powiedziane niż zrobione. Oczywiście, Ten amatorska manikiurzystka odkryła to wyzwanie trochę za późno…

5. Czarny polski (lub biały polski)

Nałożenie czarnego lakieru na biały lakier tworzy efektowne zdobienie paznokci, które zostanie zauważone. Jednak podobnie jak w przypadku wielu innych przedsięwzięć, diabeł tkwi w szczegółach. Bez najpewniejszych rąk twoja inspiracja może stać się kolejnym niepowodzeniem, na przykład ten przykład.

6. Paznokcie akrylowe zawodzą

Proszę, powiedz nam, że te nieudane paznokcie akrylowe nie zostały wykonane przez profesjonalną stylistkę paznokci! Aby uniknąć poważnych awarii paznokci, upewnij się, że odrobiłeś pracę domową przed nałożeniem własnych paznokci akrylowych.

7. Groszki

Artysta paznokci, który polerował te słodkie koniuszki palców świetnie poradziły sobie z warstwą bazową i brokatem, ale kropki rozmazały się w burzę jasnozielonej i niebieskiej. Unikaj podobnych niepowodzeń zdobienia paznokci, upewniając się, że polerowanie jest odpowiednio utwardzone.

8. Lakier do paznokci na skórki

Jeśli masz niepewne ręce, możesz spodziewać się strasznej awarii paznokci, jeśli spróbujesz polerować własne paznokcie. Ten amatorska stylistka paznokci przekonała się o tym na własnej skórze, gdy rozsmarowała lakier do paznokci na opuszkach palców.

Rekommenderad:  15 rzeczy, które musisz zrobić przed sprzedażą, rozdaniem lub wymianą swojego iPhone'a lub iPada

Nieudane zdobienia paznokci

Wzory zdobienia paznokci mogą być kuszące dla fashionistek, które chcą się wyróżnić, ale generalnie nie są czymś, co powinno się wypróbować w domu. Aby uniknąć wstydliwego niepowodzenia zdobienia paznokci, znajdź zaufanego fachowca i nie wahaj się obejrzeć próbek prac artystki.

9. Żelowy lakier do paznokci zawodzi

Lakier hybrydowy może pomóc w stworzeniu pięknego manicure, ale ważne jest, aby pozwolić mu całkowicie wyschnąć i nie nakładać go zbyt grubo. Zbyt często ludzie robią sobie domowy manicure żelowym lakierem do paznokci i efekt wygląda mniej więcej tak Ten paznokieć nieudany.

10. Elementy układanki

Projekty zdobień paznokci z kawałków puzzli były modne w ostatnich latach, ale skomplikowane szczegóły prezentacji mogą stanowić poważne wyzwanie dla samopolerujących. To zdobienie paznokci może być lepiej zarezerwowane dla profesjonalisty.

11. Paznokcie akcentujące

Kto nie lubi wyróżniających się paznokci akcentujących, aby podkreślić swój manicure? Ten brak paznokci jest zły z wielu powodów, nie wyłączając niechlujnego akcentu, który wygląda, jakby wylano na niego butelkę lakieru.

12. Pepitka

Wymaga umiejętności i doświadczenia, aby odpowiednio zastosować wzór głowy psa za pomocą lakieru do paznokci. koncepcja Ten projekt zdobienia paznokci był wystarczająco zabawny, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

13. Nadmierne malowanie paznokci

Ta panna młoda najwyraźniej kocha swoje akryle, ale ktoś powinien jej powiedzieć, że ma za dużo dobrych rzeczy. Ten projekt zdobienia paznokci wyglądałby o wiele lepiej, gdyby odcięła trochę tego nadmiaru paznokcia.

14. Owłosione palce

Jeśli zamierzasz poświęcić trochę czasu na skrupulatne pomalowanie paznokci u nóg, możesz rozważyć zgolenie włosów z palców u nóg. Jasnoniebieski lakier do paznokci w Ten brak paznokci tworzy ładny obraz, ale ogólny efekt jest nieco rozpraszający.

15. Bardzo długie paznokcie

Tak! Czy to Halloween, czy nie Ten kobieta naprawdę musi obcinać paznokcie? Jeśli nie chcesz wyglądać jak Freddy Krueger, upewnij się, że masz odpowiednie narzędzia i zadbaj o swoje paznokcie.

16. Przerażające zdobienia paznokci

Rekommenderad:  Australijskie statystyki SEO dla rozwoju biznesu w 2023 r

Przypuszczamy, że taki był cel, ale Ten Nail fail wygląda tak, jakby ktoś spotkał obgryzacza paznokci o imieniu Szczęki. Na pierwszy rzut oka stylistka paznokci umiejętnie wypielęgnowała paznokcie, aby przypominały szwajcarski scyzoryk, ale z pewnością zajmuje to sekundę, aby to rozgryźć w tym zabawnym projekcie!

Wskazówki dotyczące sukcesu „Przybijania”.

To były przerażające wpadki! Z drugiej strony, bez względu na to, czy polerujesz paznokcie w domu, czy korzystasz z usług profesjonalnego salonu paznokci, kilka prostych wskazówek pomoże Ci zapewnić profesjonalną prezentację paznokci:

  • Zachowaj naturalność – Pamiętaj, podobnie jak Twoje wybory dotyczące makijażu, Twoje projekty lakierów do paznokci powinny być proste, eleganckie i nieco naturalne dla profesjonalnego otoczenia.
  • Używaj wysokiej jakości pędzli – Aby osiągnąć wyniki godne salonu podczas polerowania paznokci, zainwestuj w wysokiej jakości pędzle do paznokci. Wypróbuj lepsze pędzle i obserwuj, jak poprawia się Twoje zdobienie paznokci.
  • Nawilż swoje paznokcie – Mocząc i nawilżając paznokcie i łożysko paznokcia, zapobiegasz łamaniu paznokci i poprawiasz wygląd skórek.
  • Unikaj szorstkich płyt pilśniowych – Staromodne pilniki ścierne mogą być szorstkie dla paznokci, powodując uszkodzenia, które mogą skutkować podartymi i złamanymi paznokciami. Spróbuj użyć pilników do paznokci o gładkiej, delikatnej teksturze, a następnie powoli i równomiernie spiłuj w jednym kierunku, aby zmniejszyć łamanie.
  • Nie obgryzaj paznokci – Prawdopodobnie słyszałeś to już wcześniej, ale zrywanie i obgryzanie paznokci i skórek może prowadzić do uszkodzenia, a nawet infekcji łożyska paznokcia, co prowadzi do groteskowego przykładu uszkodzenia paznokcia.

Table of Contents