Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

17 legalnych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych i kodów Xbox

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 17 legalnych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych i kodów Xbox

Granie na Xboksie to ulubiona rozrywka w moim domu. Niezależnie od tego, czy moje dzieci budują coś szalonego w Minecrafcie, ja gram w Forza Horizon, czy cała rodzina rywalizuje w grze wieloosobowej, Xbox zapewnia mnóstwo rozrywki.

Będąc oszczędnym blogerem zajmującym się finansami osobistymi, próbowałem znaleźć dobre sposoby na zdobycie tanich lub darmowych gier. W tym artykule podzielę się najlepszymi sposobami na zdobycie darmowych kart upominkowych Xbox i kodów, dzięki którym możesz bezpłatnie kupować gry cyfrowe.

Jak zdobyć bezpłatne karty podarunkowe Xbox

Istnieje więcej sposobów na uzyskanie bezpłatnych kodów Xbox, niż można by się spodziewać. Poniżej omówię wszystkie opcje, ale jeśli się spieszysz, oto moje najlepsze rekomendacje, dzięki którym możesz szybko zacząć zarabiać:

1. Swagbucks

Swagbucks to popularna strona typu get-paid (GPT), idealna do zdobywania darmowych kart podarunkowych. Możesz zrobić kilka rzeczy, aby zdobyć punkty zwane Swagbucks (lub SB). Możesz wypełniać ankiety, grać w gry, pobierać aplikacje, oglądać filmy lub wypełniać oferty specjalne. Swagbucks ma również składnik cashback, który jest podobny do Rakuten. Otrzymasz zwrot gotówki za zakupy w tysiącach witryn uczestniczących w programie.

Wypełnianie ofert specjalnych to najlepszy sposób na szybkie zdobycie SB. Może to obejmować skorzystanie z bezpłatnego okresu próbnego, utworzenie konta, zainstalowanie aplikacji, zapisanie się na listę e-mailową lub wykonanie innych czynności. Większość z tych ofert kosztuje od $1 do 50 USD, a niektóre najlepsze oferty przekraczają 100 USD.

Kiedy masz co najmniej 300 SB, co jest równe $3, możesz wymienić je na wybrane przez siebie nagrody. Swagbucks oferuje duży wybór kart podarunkowych, w tym Xbox Live.

2. Markowe ankiety

Podczas gdy Swagbucks oferuje ankiety online jako jeden z kilku sposobów zarabiania, Branded Surveys koncentruje się wyłącznie na ankietach. Oznacza to, że Twój potencjał zarobkowy jest niższy niż w przypadku Swagbucks. Jeśli jednak lubisz wypełniać ankiety, pokochasz ankiety dotyczące marki.

Chociaż istnieje wiele różnych witryn i aplikacji z ankietami, Branded Surveys wyróżnia się jako jedna z najlepszych. Mają doskonały wybór ankiet, a stawki wynagrodzeń są lepsze niż u większości konkurentów.

Podobnie jak Swagbucks, Branded Surveys wykorzystuje bardzo prosty system punktowy. Kurs wymiany wynosi 100 punktów na $1. W rezultacie łatwo jest dokładnie wiedzieć, ile zarobisz na ankiecie. Zanim zaczniesz, możesz zobaczyć, jak długo potrwa ankieta i ile punktów zdobędziesz.

Minimalna wypłata z markowymi ankietami to tylko $5, więc nie będziesz musiał długo czekać na swoje nagrody. Oferują doskonały wybór kart podarunkowych, w tym Walmart, Target, Home Depot i wiele innych.


3. Nagrody Microsoftu

Microsoft Rewards to darmowy program, który umożliwia zdobywanie punktów za pomocą wyszukiwarki Bing, wypełnianie prostych ankiet i kilka innych rzeczy. Liczba punktów, które możesz zdobyć każdego dnia, jest ograniczona, więc Twój potencjał zarobkowy jest ograniczony, ale jest to prawie łatwe.

Będziesz zdobywać punkty każdego dnia za przeszukiwanie Bing na laptopie lub komputerze stacjonarnym, przeszukiwanie Bing na urządzeniu mobilnym oraz wyszukiwanie w przeglądarce Microsoft Edge na dowolnym urządzeniu. Możesz używać Bing przez cały dzień jako podstawowej wyszukiwarki lub szybko wykorzystać wszystkie wyszukiwania w krótkim czasie, aby zdobyć punkty.

Zdobyte punkty można wymienić na karty upominkowe Microsoft do wykorzystania w cyfrowym sklepie Xbox. Oprócz gier na konsolę Xbox możesz używać kart podarunkowych na inne produkty firmy Microsoft. Możesz także wykorzystać punkty na kody cyfrowe Roblox lub wykorzystać swoje punkty, aby wziąć udział w loteriach z różnymi nagrodami.

Rekommenderad:  11 sposobów na zarobienie $5000 Szybko (kiedy jesteś zdesperowany)

Korzystam z programu Microsoft Rewards od kilku miesięcy iz mojego doświadczenia wynika, że ​​potencjalne zarobki wynoszą około 12-15 USD miesięcznie. To nie są duże pieniądze, ale jest to bardzo łatwe. Otwieram aplikację Bing i wykonuję zadania w dowolnym momencie każdego dnia, zwykle podczas wieczornego oglądania telewizji.


4. pomyłka

Mistplay to bezpłatna aplikacja na Androida, która pozwala zdobywać nagrody, grając w gry na urządzeniu mobilnym. To jedna z najlepszych gier, w których można płacić prawdziwymi pieniędzmi, ale niestety jest niedostępna na iPhone’a. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, masz szczęście.

Nie musisz wydawać pieniędzy ani dokonywać wpłat, aby zarabiać z Mistplay. Możesz zdobywać punkty (nazywają je „jednostkami”), grając w gry przez określony czas lub osiągając określone poziomy w grze. Aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy, będziesz chciał od czasu do czasu przejść do nowych gier.

Po zdobyciu kilku jednostek można ich użyć w sklepie. Mistplay oferuje karty podarunkowe Xbox, karty podarunkowe Nintendo eShop, karty podarunkowe PlayStation Store, kredyty Google Play, Amazon karty podarunkowe i nie tylko.

Nie będziesz w stanie zdobyć ogromnych nagród z Mistplay. Ale jeśli lubisz grać w gry na swoim telefonie, oferuje on łatwy sposób na zdobycie nagród. A ponieważ możesz to robić w wolnym czasie, nie ma powodu, aby tego nie spróbować.


5. Wolna gotówka

Freecash oferuje kilka sposobów na zdobywanie punktów, które można wymienić na wybrane nagrody. Będziesz zdobywać punkty, wypełniając ankiety, grając w gry i wypełniając oferty specjalne.

Po zalogowaniu możesz przeglądać oferty według kategorii, aby łatwo znaleźć te, które Cię interesują. Na przykład możesz kliknąć „bezpłatny okres próbny”, aby zobaczyć oferty, które stanowią rekompensatę za udział w bezpłatnym okresie próbnym.

We Freecash dostępnych jest wiele ofert, więc nie zabraknie Ci możliwości. Kiedy piszę ten artykuł, są 1,154 ofert wymienionych w moim panelu użytkownika.

Twoje punkty można wymienić na karty upominkowe Xbox Live i inne nagrody. Jedną z ekscytujących funkcji Freecash jest to, że możesz wypłacić swoje punkty za kryptowalutę, która zostanie przeniesiona do Twojego cyfrowego portfela. Dostępne są Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin i kilka innych.


6. żyrafa gotówkowa

Cash Giraffe to kolejna aplikacja do gier na Androida. Podobnie jak Mistplay, jest to bezpłatna aplikacja, która nagradza Cię za granie w różne gry na telefonie lub tablecie.

Utworzysz konto w Cash Giraffe, a następnie zobaczysz dostępne gry do pobrania i grania. Aplikacja śledzi Twoją aktywność i nagradza Cię punktami („klejnotami”) na podstawie Twojej aktywności.

Zdobyte klejnoty można wymienić na karty podarunkowe Xbox, karty podarunkowe Nike, pieniądze PayPal i nie tylko. Najmniejsze kody Xbox to 15 USD.


7. Zwrot pieniędzy

Money Turn jest podobny do Mistplay i Cash Giraffe. Jest to bezpłatna aplikacja na Androida, która pozwala zdobywać nagrody, grając w różne gry. Po zainstalowaniu Money Turn i utworzeniu konta zobaczysz gry, w które możesz grać. Musisz pobrać aplikację dowolnej gry, która Cię interesuje, a następnie możesz zacząć grać i zarabiać monety.

Będziesz zarabiać monety za aktywny czas grania w gry i osiąganie określonych poziomów w grach. Podobnie jak w przypadku niektórych innych aplikacji do gier, granie w kilka różnych gier zamiast w tę samą grę pomoże Ci zmaksymalizować nagrody.

Twoje monety można wymienić na wybrane nagrody, w tym kod karty podarunkowej Xbox.


8. Cash’em All

Cash’em All to kolejna popularna aplikacja do gier dla użytkowników Androida. Podobnie jak Mistplay, Cash Giraffe i Money Turn, możesz grać w gry mobilne, aby zdobywać nagrody. Będziesz pobierać wybrane przez siebie aplikacje do gier i zarabiać monety na podstawie czasu spędzonego w grze, konkretnych gier, w które grasz, oraz osiągniętych poziomów.

Rekommenderad:  Sztuczna inteligencja to globalna siła, która zmieni indyjską siłę roboczą i stworzy miejsca pracy

Możesz spieniężyć swoje monety na niesamowite nagrody, takie jak karty podarunkowe Xbox, Starbucks i BJ lub pieniądze PayPal.


9. AplikacjaFlame

Do tej pory przyjrzeliśmy się kilku aplikacjom na Androida, które umożliwiają granie w wiele różnych gier w celu zdobycia nagród, ale to jeszcze nie wszystko. AppFlame jest podobny do Mistplay i innych wymienionych powyżej.

Po zainstalowaniu aplikacji i utworzeniu bezpłatnego konta możesz przeglądać gry dostępne do grania z nagrodami. Po prostu zainstaluj gry, które Cię interesują, a AppFlame będzie monitorować czas spędzony na grze i Twoje postępy. Będziesz zarabiać monety na podstawie swojej aktywności. Te monety można wymienić na wybrane karty podarunkowe, w tym Xbox.


10. AppStation

AppStation to bardzo popularna aplikacja na Androida, którą pobrano ponad 10 milionów razy, w większości z pozytywnymi recenzjami użytkowników. Możesz wybrać gry, w które chcesz grać za darmo, a AppStation wynagrodzi Cię monetami. Działa prawie tak samo, jak kilka ostatnich wspomnianych aplikacji.

Po zdobyciu kilku monet możesz użyć ich do zakupu kodów cyfrowych kart upominkowych dla różnych witryn internetowych i sprzedawców detalicznych, w tym bezpłatnych kodów kart upominkowych Xbox.


11. Pieniądze RAWR

Money RAWR to kolejna bezpłatna aplikacja na Androida, która nagradza Cię za granie w gry. Jest całkowicie darmowy, a znajdziesz tam doskonały wybór gier, które prawdopodobnie Cię zainteresują.

Aplikacja śledzi Twoją aktywność podczas grania w gry i nagradza Cię monetami. Nowe gry są często dodawane i możesz zarobić więcej monet, grając w wiele różnych gier. Nagrody obejmują kody podarunkowe na Xbox, pieniądze PayPal i nie tylko.


12. Qmee

Qmee to strona z ankietami, która oferuje również inne sposoby zarabiania. Zapłacili użytkownikom ponad 45 milionów dolarów, więc jest to platforma o ugruntowanej pozycji. Możesz zalogować się i korzystać z serwisu w przeglądarce na komputerze lub korzystać z aplikacji na Androida i iOS.

Chociaż ankiety są głównym sposobem zarabiania dzięki Qmee, możesz także grać w gry lub otrzymywać zwrot gotówki za zakupy na wielu stronach internetowych. Znajdziesz również oferty z dużymi oszczędnościami, chociaż te oferty pojawiają się i znikają.

Qmee oferuje płatności przez PayPal lub Venmo, możesz też wybierać spośród wielu kart podarunkowych, w tym Xbox, Starbucks, DoorDash i innych.


13. Bezczynne imperium

Idle Empire to strona z ankietami, do której codziennie dodawane są nowe ankiety. Po utworzeniu konta na pulpicie nawigacyjnym znajduje się sekcja profilu. Możesz odpowiedzieć na tyle pytań o sobie, ile chcesz. Jednak im więcej informacji o sobie podasz, tym lepiej będą mogli dopasować Cię do odpowiednich ankiet. Jest to pomocne, ponieważ zmniejsza szanse, że dostaniesz kilka pytań w ankiecie, zanim zostaniesz zdyskwalifikowany.

Dostępne nagrody w Idle Empire są bardziej skoncentrowane na technologii niż te, które znajdziesz na wielu innych stronach GPT. Możesz wymienić swoje punkty na kryptowalutę, kredyty Steam, walutę do gier takich jak Roblox i Fortnitelub karty podarunkowe na konsole Xbox, Nintendo, PlayStation i nie tylko.


14. NagrodaBuntownik

PrizeRebel to strona GPT, która nagradza Cię za wypełnianie ankiet i wypełnianie ofert specjalnych. Niektóre oferty są podobne do tych, które można znaleźć na innych stronach, takich jak Swagbucks lub InboxDollars, ale wybór jest nieco lepszy u tych liderów branży niż w PrizeRebel.

Możesz także brać udział w loteriach i konkursach lub grać w gry ze szczęśliwymi liczbami. Jeśli wybierzesz te opcje, możesz stracić swoje punkty i nic z tego nie zyskać, ale decyzja należy do Ciebie.

Rekommenderad:  16 sposobów na uzyskanie bezpłatnych czasopism online (lub pocztą)

Jednym z najlepszych aspektów PrizeRebel jest to, że oferuje doskonały wybór nagród. Możesz dostać Apple karty podarunkowe, karty podarunkowe Dunkin Donuts i wiele innych (oczywiście w tym Xbox). Wartości kart podarunkowych zaczynają się już od $3dzięki czemu możesz szybko odebrać swoje zarobki.


15. InstaGC

instaGC to strona GPT, która nagradza cię kartami podarunkowymi za wykonywanie mikrozadań, takich jak wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, a nawet surfowanie po Internecie. Chociaż nie jest tak dobrze znany jak niektórzy liderzy branży, tacy jak Swagbucks, instaGC jest platformą o ugruntowanej pozycji. Wypłacili dobrze 1.4 milionów kart podarunkowych dla użytkowników.

Moim ulubionym aspektem instaGC jest wybór nagród. Możesz wybierać spośród ponad 300 kart podarunkowych, które mogą być najlepszym wyborem w branży. Odbierzesz upragnioną nagrodę i natychmiast otrzymasz cyfrową kartę podarunkową (jak sugeruje nazwa „instaGC”).


16. Chwytanie punktów

Dzięki GrabPoints możesz zdobywać nagrody za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów i wypełnianie ofert specjalnych. Interfejs jest przejrzysty i dobrze zaprojektowany, zapewniając pozytywne wrażenia użytkownika.

Oferty są podobne do tych, które znajdziesz w Swagbucks. Jest mały crossover, ale wiele ofert jest unikalnych, więc warto korzystać z obu stron.

GrabPoints oferuje duży wybór kart podarunkowych. Większość zaczyna się od $5ale niektóre można wymienić za jedyne $3.


17. Punkty charakterystyczne

FeaturePoints umożliwiają zdobywanie nagród poprzez wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, pobieranie aplikacji lub wygrywanie konkursów. Ankiety i oferty można przeglądać w przeglądarce na komputerze, ale do zbierania punktów za pobieranie i instalowanie innych aplikacji potrzebna jest aplikacja mobilna FeaturePoints.

Możesz wykorzystać swoje punkty na gotówkę (przez PayPal), Bitcoin (przez Coinbase) lub wybraną kartę podarunkową. Obecnie dostępnych jest ponad 30 kart upominkowych, w tym Domino’s, eBay i inne. Kwoty w dolarach różnią się w zależności od wybranej karty podarunkowej. Minimalna wartość karty podarunkowej Xbox to 15 USD.


Karta podarunkowa Xbox Store a karta podarunkowa Xbox Live

Możesz natknąć się na kilka różnych odmian. Karty upominkowe Xbox Live można wykorzystać do zakupu subskrypcji Xbox Live lub Xbox Live Gold, która umożliwia grę online. Zwykłe karty upominkowe Xbox można wykorzystać na wszystko w sklepie Microsoft Xbox (gry, konsole, Xbox Game Pass, dodatki, subskrypcje itp.). O ile nie zaznaczono inaczej, karty i kody, o których mowa w tym artykule, to zwykłe karty upominkowe Xbox.

Ostatnie przemyślenia na temat bezpłatnych kart podarunkowych Xbox

Jak widać, istnieje wiele sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych Xbox i kodów kart podarunkowych. Sugeruję wypróbowanie kilku witryn i aplikacji z tej listy, aby zobaczyć, które najbardziej Ci się podobają. Następnie wykorzystaj je w wolnym czasie, aby zdobyć nagrodę. To świetny sposób na bezpłatne pobieranie gier na konsolę Xbox Series X|S, Xbox One lub Xbox 360 w sklepie Microsoft Store.