Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

17 najlepszych aplikacji, takich jak Mistplay dla użytkowników iPhone’a i Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 17 najlepszych aplikacji, takich jak Mistplay dla użytkowników iPhone’a i Androida

Mistplay to jedna z najpopularniejszych aplikacji do nagradzania gier na Androida, z której wielu zwykłych graczy korzysta, aby zdobyć darmowe pieniądze i karty podarunkowe. Istnieją jednak inne aplikacje, takie jak Mistplay, do wygrywania pieniędzy i nagród, i możesz być zaskoczony wrażeniami z gry, które na Ciebie czekają.

Jeśli lubisz grać w zwykłe gry, możesz zamienić gry w zabawne zajęcia dodatkowe. W tym artykule przyjrzymy się siedemnastu doświadczeniom w grach, które oferują nagrody.

Najlepsze aplikacje, takie jak Mistplay, do grania w gry i zdobywania nagród

Mistplay to doskonała aplikacja dla tych, którzy lubią gry mobilne, ale niestety jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników Androida. Niezależnie od tego, czy masz telefon z Androidem, czy iPhone’a, na tej liście znajdziesz wiele opcji. Możesz też zobaczyć naszą listę gier, które płacą prawdziwymi pieniędzmi za więcej pomysłów.

Poniżej przyjrzymy się szczegółom każdej aplikacji, ale jeśli się spieszysz, oto najlepsze rekomendacje:

1. Gamehag

Dostępne dla: iOS i Androida

Jeśli lubisz grać w różnorodne gry komputerowe i mobilne, może się okazać, że Gamehag jest świetną alternatywą dla Mistplay. Na tej platformie zarabiasz „Kamienie Dusz”, grając w różne gry. Jest kilka świetnych gier, takich jak Raid Shadow Legends, World of Warships, War Thunder i wiele innych.

Wybór gier mobilnych stale się powiększa, a poziomy nagród są ciekawsze niż Mistplay. Kamienie Dusz można wymienić na kody Steam, skórki w grze, darmowe karty podarunkowe i nie tylko.

Gamehag jest dostępny na iOS i Androida, co jest świetne dla Apple użytkowników, którzy nie mogą grać w Mistplay na swoich urządzeniach. Jedynym minusem jest to, że Gamehag nie oferuje obecnie opcji wypłaty PayPal.

2. Swagbucks

Dostępne dla: komputerów stacjonarnych, iOS i Androida

Swagbucks to popularna witryna GPT (zarabiaj), z której wiele osób korzysta, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Jest bardziej wszechstronna niż Mistplay, ponieważ ta platforma ma szeroką gamę dostępnych zadań, w tym gry.

Istnieje wiele sposobów zarabiania Swagbucks (lub SB), takich jak przeszukiwanie sieci, wypełnianie ankiet, zakupy online, granie w gry ciekawostki, oglądanie reklam i granie w gry mobilne. Ankiety to najczęstszy sposób na zdobycie nagród Swagbucks, ale opcje zakupów mogą być również lukratywne. W porównaniu do Mistplay jest mniej gier do rozegrania. Ale jeśli chcesz wziąć udział w kilku ankietach i zdobyć nagrody podczas zakupów, jest to świetna platforma.

Jeśli chcesz grać w Mistplay, ale używasz urządzenia z systemem iOS, jest to realna alternatywa, ponieważ możesz używać Swagbucks na iPhonie. Kiedy będziesz gotowy do wykorzystania swoich zarobków Swagbucks, masz do wyboru dwie opcje nagrody: pieniądze PayPal i karty podarunkowe. są $3 karty podarunkowe, dzięki czemu możesz szybko wypłacić pieniądze, jeśli chcesz szybko otrzymać nagrody.

3. MojePunkty

Dostępne dla: komputerów stacjonarnych, iOS i Androida

MyPoints to popularna i wszechstronna platforma GPT, na której możesz wypełniać ankiety, oglądać filmy, robić zakupy online i grać w gry mobilne, aby zdobywać nagrody.

Podobnie jak wiele innych platform, główne sposoby zdobywania nagród to wypełnianie ankiet i zakupy. Ale możesz też zarabiać na ograniczonym wyborze gier. Twoje punkty można wymienić na nagrodę pieniężną lub karty podarunkowe. Jako dodatkowy bonus, nowi użytkownicy otrzymują 10 $ Amazon kartę podarunkową lub przedpłaconą kartę Visa, gdy zrealizują kwalifikującą się ofertę zakupów o wartości 20 USD. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najlepszych aplikacji, które płacą za małe zadania.

Rekommenderad:  Przestań używać narzędzi generatywnej sztucznej inteligencji, takich jak ChatGPT, personel zamówień firmy Samsung

4. żyrafa gotówkowa

Dostępne dla: Androida

Cash Giraffe to aplikacja GPT na Androida, która oferuje nagrody graczom gier mobilnych. Aplikacja została opracowana przez justDice, wybitnego twórcę aplikacji do gier na Androida. Aby rozpocząć, pobierz darmową aplikację, zaloguj się na swoje konto, wyszukaj interesujące Cię gry i zainstaluj je na swoim urządzeniu. Następnie możesz przejść do gier w sekcji „Moje aplikacje” w aplikacji i grać w nie, aby zdobyć „klejnoty”, które są walutą na platformie.

Minimalna wypłata będzie się różnić w zależności od Twojej lokalizacji, ale zazwyczaj wynosi $00,20-$00,50 zakres. To dość mało i nie będziesz czekać zbyt długo, aby odebrać nagrodę.

5. Nagrodzona gra

Dostępne dla: Androida

Reward Play to popularna alternatywa Mistplay dostępna tylko na Androida, której możesz używać do zdobywania darmowych kart podarunkowych podczas grania w gry. Zdobywasz punkty, gdy pobierasz grę mobilną i grasz w nią. Dostępnych jest wiele gier w wielu różnych kategoriach, w tym karty, łamigłówki, strategie, gry planszowe i inne.

Wybór gier jest imponujący i przez większość czasu jest lepszy niż Mistplay. Gra z nagrodami nie oferuje opcji wypłaty PayPal, ale dostępnych jest wiele bezpłatnych kart podarunkowych, w tym Amazon, Best Buy, Target, eBay, Walmart i nie tylko. Minimalny próg wypłaty wynosi $5 co jest dość niskie jak na aplikację do gier GPT.

6. Cash’em All

Dostępne dla: Androida

Cash’em All to bezpłatna aplikacja do gier na Androida, która jest bardzo podobna do Mistplay. Po prostu wybierz grę, która Cię interesuje z listy, a otrzymasz nagrodę za każdą minutę gry. Otrzymujesz więcej pieniędzy za przedłużoną grę, a zarobione pieniądze można wymienić za pomocą płatności PayPal. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do gier, takich jak Mistplay, do zarabiania dodatkowych pieniędzy.

7. Pieniądze RAWR

Dostępne dla: Androida

Money RAWR to aplikacja na Androida, która oferuje nagrody podczas grania w darmowe gry. Aplikacja posiada również system polecania, który zwiększa Twoje zarobki, gdy wprowadzasz nowych graczy na platformę. Ta aplikacja jest obsługiwana przez AppLike Gmgh, a gracze są nagradzani płatnością PayPal lub bezpłatnymi kartami podarunkowymi. Minimalny próg wypłaty jest ustalony na £00,50, co odpowiada 6399 monet, które są walutą Money RAWR w grze.

8. Zwycięzca Świata

Dostępne dla: iOS

WorldWinner to gra oparta na umiejętnościach, dostępna wyłącznie na iOS, w której gracze mogą rywalizować z innymi online, aby wygrać pieniądze. Jako gracz możesz wziąć udział w pojedynku head-up z innym graczem lub wziąć udział w większym turnieju, aby wygrać prawdziwe nagrody pieniężne. WorldWinner oferuje szeroką gamę gatunków gier, w tym gry zręcznościowe, karciane, sportowe, strategiczne, słowne i układanki. Niektóre z najbardziej znanych gier w aplikacji to Tetris, Spades, Scrabble, Jeopardy, Bejeweled 2i Koło Fortuny. Aby grać w WorldWinner, gracz musi wpłacić $5, 10 $ lub 20 $ z własnych pieniędzy. Tak więc, jeśli jesteś przygotowany do gry z pewnym poziomem ryzyka, jest to realna alternatywa dla Mistplay, ale jest dostępna tylko w Apple Sklep z aplikacjami.

9. Bąbelkowa gotówka

Dostępne dla: iOS i Samsunga

Bubble Cash to zabawna strzelanka zręcznościowa, w którą można grać na iPadzie, iPhonie lub urządzeniu Samsung. Nowi gracze mogą ćwiczyć grę za darmo, a kiedy są wystarczająco dobrzy, mogą rzucić wyzwanie przeciwnikom, aby gra była swobodna.

Jeśli masz mniej rozwinięte umiejętności gry, możesz wpłacić trochę gotówki, aby grać i stawiać pieniądze w rundach na żywo przeciwko innym graczom. Jeśli wygrasz rundę Bubble Cash, zarobisz gotówkę ze stawką 50/50, która podwoi Twoje pieniądze.

Rekommenderad:  Komunikacja korporacyjna, public relations, marketing — jaka jest różnica i jak się pokrywają?

Bubble Cash został opracowany przez firmę Papaya, która ma doskonałą reputację w tworzeniu zabawnych gier i szybkich wypłat. Jeśli masz ochotę na prawdziwe wyzwanie i lubisz zręcznościowe strzelanki, warto spróbować Bubble Cash.

10. Płomień aplikacji

Dostępne dla: Androida

App Flame to popularna aplikacja na urządzenia z systemem Android, która oferuje szeroką gamę gier mobilnych, w które można grać i zarabiać prawdziwe pieniądze lub karty podarunkowe. To prawie klon Mistplay dostępny w sklepie Google Play. Pobierasz bezpłatną aplikację, a następnie pobierasz aplikacje, które Cię interesują. Gry pokazują liczbę punktów, które otrzymasz za każdą minutę gry. Różni się to nieco od systemu Mistplay, który jest oparty na osiągnięciach.

Kiedy będziesz gotowy wypłacić swoje zarobki, możesz wybrać płatność PayPal lub dostępne są bezpłatne karty podarunkowe od firm, takich jak AmazonStarbucks, Best Buy i inne.

Dla porównania, Mistplay jest lepszy niż App Flame, ponieważ ma szerszą gamę gier i płaci więcej. Ale jeśli znudzi Ci się Mistplay, App Flame może być realną alternatywą.

11. Skrzynka odbiorczaDolary

Dostępne dla: komputerów stacjonarnych, iOS i Androida

InboxDollars to witryna GPT, w której możesz zdobywać nagrody za każdym razem, gdy wypełniasz ankiety, bierzesz udział w ankietach, oglądasz reklamy i grasz w gry na swoim komputerze lub preferowanym urządzeniu mobilnym. Ta platforma działa na urządzeniach z Androidem i iOS, a ankiety to podstawowy sposób na zdobywanie nagród w witrynie. Istnieje jednak kilka interesujących klasycznych gier zręcznościowych, w które można grać, aby zdobyć mniejsze nagrody. Minimalny próg wypłaty został ostatnio obniżony do zaledwie 10 $, co zostało przyjęte z zadowoleniem przez osoby regularnie korzystające z InboxDollars. Ta platforma płaci również $5 bonus za rejestrację dla każdego nowego użytkownika.

12. KashKick

Dostępne dla: Komputer stacjonarny

Głównym sposobem zdobywania nagród w KashKick jest wypełnianie ankiet online i wypełnianie ofert zakupowych. Możesz także pobrać gry mobilne, takie jak Coin Master, Mafia City, Scrabble Go, Harvest Land, Kings Throne i inne.

Aby zdobyć nagrody, musisz osiągnąć określone kamienie milowe lub poziomy w grach, w które grasz. Niektóre oferty płacą $5 a inne mogą kosztować 10 USD lub więcej po zakończeniu gier. KashKick ma minimalny próg wypłaty w wysokości 10 $ i możesz wymienić swoje nagrody za pomocą płatności PayPal, co nie jest możliwe w przypadku Mistplay. W tej chwili dostępna jest tylko wersja komputerowa KashKick, ale firma pracuje nad aplikacją mobilną, która powinna być dostępna w najbliższej przyszłości.

13. Zwrot pieniędzy

Dostępne dla: Androida

MoneyTurn to ekskluzywna aplikacja na Androida, w której możesz grać w gry mobilne, aby zarabiać „Monety”. Zainstaluj aplikację na swoim telefonie z Androidem i wybierz sposób logowania się do aplikacji oraz zezwól MoneyTurn na wykrywanie czasu gry w celu zarabiania monet.

Zarabiasz monety, grając w gry sponsorskie i otrzymujesz ustaloną liczbę za każdą minutę gry. Będzie się to różnić w zależności od tego, gdzie grasz, a pełne instrukcje są wyraźnie wyświetlane w aplikacji.

MoneyTurn oferuje również badania rynku, ale aby wziąć w nich udział, potrzebujesz kompletnego profilu. Dzięki temu Twoje dane demograficzne będą dobrze pasować do możliwości wzięcia udziału w ankiecie. Na koniec możesz zainwestować zarobione monety MoneyTurn na pulpicie nawigacyjnym, aby otrzymać 3% zwrotu z inwestycji, co jest miłym akcentem.

14. AppStation

Dostępne dla: Androida

AppStation to bezpłatna aplikacja przeznaczona tylko dla systemu Android, w której można pobierać różne gry i grać w nie, aby zarabiać monety. Tę walutę w grze można wymienić na płatności gotówkowe PayPal lub bezpłatne karty podarunkowe. Niektóre z popularnych gier AppStation to Candy Crush, Coin Master, Star Trek Timeline, Wildscapes, Angry Birds 2Dragon City, Words with Friends i nie tylko.

Rekommenderad:  7 Najlepsze zabezpieczone karty kredytowe w Kanadzie w maju 2023 r

Użytkownicy AppStation potrzebują $5 w monetach do wypłaty, a aplikacja wypłaca mniej niż Mistplay. Zarobki zwykle spadają szybciej niż w grze Mistplay, a po kilku godzinach gry nie zarobisz dużo. Tak więc Mistplay jest lepszą opcją, ale jeśli masz dość gier, warto wypróbować AppStation, jeśli często przenosisz gry.

15. Skillz

Dostępne dla: iOS i Samsunga

Skillz jest realną alternatywą dla Mistplay, ponieważ jest platformą do promocji i rozwoju gier. Twórcy gier hostują swoje gry na Skillz, aby dać swobodną grę szansę na wygranie prawdziwych pieniędzy. Niektóre z popularnych gier obejmują konkursy karciane, oparte na umiejętnościach i zakłady, w których rywalizujesz z innymi graczami online.

Model biznesowy jest interesujący, ale w niektórych grach stawiasz własne pieniądze, co jest ryzykowne. Ale jeśli szukasz szerszej gamy gier opartych na rywalizacji, niż możesz znaleźć w Mistplay, możesz docenić model Skillz.

16. Szczęściarz

Dostępne dla: Androida

Lucktastic to bezpłatna aplikacja przeznaczona tylko dla systemu Android, za pomocą której gracze mogą zdobywać gotówkę i inne nagrody, grając w wybrane gry Scratch. Maksymalnie $1 milion dolarów to główna nagroda, ale w określonych godzinach dostępne są inne oferty pieniężne. W chwili pisania tego artykułu jest ponad 220 000 zdobywców nagród Lucktastic.

Zarobki można wypłacić za pomocą fizycznych czeków, przedpłaconych kart Visa i kart podarunkowych. Chociaż szanse na wygranie dużej nagrody są dość niewielkie, są to zabawne gry i więcej niż $3 Do tej pory wypłacono miliony dolarów nagród. W tej chwili Lucktastic jest dostępny tylko dla graczy w Stanach Zjednoczonych.

17. Wyskakująca moneta

Dostępne dla: Androida

Coin Pop to ekskluzywna platforma Android do pobierania gier mobilnych, w które można grać, aby zdobywać punkty. Istnieje kilka świetnych gier, takich jak puzzle, strategie, karty, gry planszowe i gry wieloosobowe.

Coin Pop ma mniejszy potencjał zarobku w bezpośrednim porównaniu z Mistplay. Ale jest to przyzwoity zamiennik, jeśli szukasz nowego wyboru gier do grania.

Gracze Coin Pop mogą wypłacić swoje zarobki za pomocą płatności PayPal lub bezpłatnej karty podarunkowej z $00,50 do $2Wartość 0,50.

Ostatnie przemyślenia na temat najlepszych alternatyw Mistplay

Jak widać, istnieje wiele aplikacji, takich jak Mistplay, które zapewniają zabawne wrażenia z gry i płacą za grę. Oczywiście jest mało prawdopodobne, że zamienisz to w karierę, a zarobki są zwykle dość niskie. Wszelkie platformy GPR lub aplikacje do gier mają zwykle ograniczony potencjał zarobkowy do $5 do 50 $ miesięcznie, jeśli jesteś oddanym graczem. Ale jeśli szukasz zabawy, która nie wymaga zbytniego wysiłku, te aplikacje są realną opcją dla zwykłych graczy, w tym użytkowników Androida i iPhone’a.

Table of Contents