Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

18 gier w zarządzanie zasobami dla właścicieli małych firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 18 gier w zarządzanie zasobami dla właścicieli małych firm

Gry mogą pomóc przedsiębiorcom doskonalić różne umiejętności. Na przykład niektóre gry zapewniają dostęp do zasobów, z których należy mądrze korzystać — podobnie jak w przypadku zarządzania zasobami w biznesie. Jeśli szukasz gry w zarządzanie zasobami, która pozwoli ci udoskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie, zapoznaj się z przewodnikiem.Czym jest gra w zarządzanie zasobami?

Gra polegająca na zarządzaniu zasobami to taka, w której gracz otrzymuje określoną liczbę niezbędnych przedmiotów, które musi mądrze rozdysponować. Na przykład,

Jak gry w zarządzanie zasobami mogą pomóc w biznesie

Gry w zarządzanie zasobami to nie tylko zabawa. Oto kilka sposobów, w jakie mogą wspierać Twoją firmę:

  • Wyostrz umiejętności zarządzania: Właściciele firm muszą wykazać się kreatywnością, zarządzając ograniczonymi zasobami. Gry pomagają myśleć inaczej i zamieniają to w zabawny proces.
  • Pomoc przy budżetowaniu: Wszyscy właściciele firm muszą zmieścić się w budżecie. Obejmuje to wiele takich samych umiejętności, jak w grach z zarządzaniem zasobami.
  • Wspieraj współpracę: Gry wieloosobowe mogą służyć jako ćwiczenie integrujące zespół.
  • Ćwicz mózg: Właściciele firm mogą łatwo wypalić się od ciągłego podejmowania decyzji. Te gry nadal wymagają siły umysłowej, zapewniając jednocześnie przerwę od faktycznego prowadzenia firmy.

Najlepsze gry w zarządzanie zasobami

Gry z zasobami mogą wyostrzyć twoje umiejętności zarządzania, wesprzeć zespół i zapewnić zabawne hobby. Oto niektóre z najlepszych gier menedżerskich dla właścicieli firm.

1. Architekt więzienny

Architekt więzienny wymaga budowy i utrzymania więzienia o zaostrzonym rygorze. Oprócz przetrzymywania więźniów, ta gra w zarządzanie wymaga zarządzania pieniędzmi federalnymi i ubiegania się o dotacje w celu maksymalizacji zasobów i zysków. Na każdym poziomie mogą pojawić się różne wyzwania. Trzeba więc stale się dostosowywać. Prison Architect jest dostępny na Steam, Gog, Epic Games, Nintendo SwitchXbox i PlayStation.

2. Przetrwanie Marsa

W Przetrwanie Marsa, jesteś odpowiedzialny za zbudowanie kolonii i przetrwanie na Marsie przy ograniczonych zasobach. Wymaga to nie tylko zarządzania tym, co masz, ale także gromadzenia zasobów w nieznanym środowisku. Ta gra może być szczególnie atrakcyjna dla entuzjastów kosmosu. Ale koncepcje używane do gry mają zastosowanie w kilku obszarach biznesu i życia. Graj na Steam, Epic Games, Gog, Xbox i PlayStation.

3. Megapolis

Megapolis to symulator, w którym budujesz własne miasto. Opracowujesz własną strategię dotyczącą wszystkiego, od budynków i słynnych zabytków po dostarczanie energii mieszkańcom. Ponieważ budowanie miasta jest tak wielopłaszczyznowe, istnieje kilka obszarów, które mogą wymagać natychmiastowej uwagi — tak jak prowadzenie firmy. Gra polegająca na budowaniu miasta jest dostępna na iOS, Androida i Steam.

Rekommenderad:  TaiG wydaje nowy Windows narzędzie jailbreak dla iOS 8.2 beta 1 oraz 2

Czytaj więcej: strategiczne gry biznesowe

4. Ewolucja świata jurajskiego

Ewolucja świata jurajskiego to gra wideo, w której zarządzasz wszystkimi aspektami parku rozrywki Jurassic World. Nie tylko planujesz atrakcję, ale musisz także radzić sobie z wyzwaniami w miarę ich pojawiania się. Ponieważ jest to część rozpoznawalnej marki, grafika i wykończenia w tej grze są bardziej dopracowane niż w wielu innych strategicznych grach zarządzania. Gra Jurassic World Evolution jest obecnie dostępna dla Nintendo SwitchXbox, PlayStation i Steam.

5. Szpital Dwupunktowy

Szpital Dwupunktowy to gra strategiczna, w której gracze budują i zarządzają własnym szpitalem. Projektujesz przestrzeń, próbujesz leczyć choroby oraz zarządzasz personelem i zasobami. Jest dostępny na PlayStation, Xbox, Nintendo Switchi Steam.

6. Dolina Gwiezdnej Rosy

Dolina Gwiezdnej Rosy to gra, w której zarządzasz własną farmą i uczysz się żyć z ziemi. Możesz dostosować prawie wszystkie aspekty swojego otoczenia, a nawet wchodzić w interakcje z innymi rolnikami, aby dzielić się zasobami lub wskazówkami. Jest dostępny na Steam, Gog, Humble Games, Xbox, PlayStation, Nintendo SwitchiOS i Android.

7. Dolina Kolejowa

Dolina Kolejowa to strategiczna gra logiczna, w której zarządzasz budową linii kolejowych i innych zasobów lokomotyw. Dostępne są różne lokalizacje i typy pociągów. Ta gra może więc spodobać się miłośnikom pociągów i miłośnikom historii. Możesz grać na Steamie, Humble Games i iOS.

Czytaj więcej: biznesowe gry symulacyjne

8. Fundacja

Fundacja to gra polegająca na budowaniu średniowiecznych miast. Tworzysz własne pomniki, a nawet możesz wchodzić w interakcje i dzielić się zasobami z innymi graczami. To całkowicie otwarty świat, więc jest dużo miejsca na kreatywność i personalizację. Ale nadal musisz zarządzać ograniczonymi zasobami podczas tworzenia swojego świata. Foundation jest dostępna do grania na Steamie.

9. Planeta Coaster

Planeta Coaster daje możliwość tworzenia i kontrolowania własnego parku rozrywki z kolejką górską. Możesz rozwijać się w czasie i obsługiwać klientów podczas zwiedzania Twojego parku. Wersja PC jest dostępna na platformach Steam i Frontier. A wersja konsolowa jest dostępna na Xbox i PlayStation. Istnieją więc różne opcje w zależności od preferowanego stylu gry.

10. Opiekun Lochów

Dungeon Keeper to gra strategiczna, w której najeżdżasz lochy podziemia, aby znaleźć więcej zasobów, których możesz użyć do ochrony własnej fortecy. Strategia w tej grze może pomóc przedsiębiorcom w kreatywnym myśleniu o gromadzeniu zasobów, do których nie mają jeszcze dostępu. Jest dostępny na iOS, Androida, Amazoni PC.

Rekommenderad:  Nauka stojąca za pojedynczą stroną internetową

Czytaj więcej: najlepsze biznesowe gry planszowe

11. Dzień Siana

Dzień siana to gra mobilna, w której budujesz i zarządzasz własną farmą. Jako jedna z najlepszych dostępnych gier rolniczych uprawiasz rośliny, zarządzasz zwierzętami i jeździsz do miasta, aby kupować zapasy i rozmawiać z mieszkańcami. Celem jest zbudowanie zrównoważonej działalności i utrzymanie gospodarstwa w dobrej kondycji dzięki różnym wyzwaniom. Możesz nawet łączyć się z innymi graczami na urządzeniach z systemem iOS i Android.

12. Symulator ucieczki

Symulator ucieczki to wirtualna gra integracyjna typu escape room. Graj sam lub z innymi, używając tylko zasobów w pokoju, aby znaleźć sposób na ucieczkę. Istnieją różne poziomy, które zapewniają ciągłe wyzwania i pozwalają dostosować się do różnych środowisk. Ten rodzaj gry jest szczególnie przydatny, jeśli chcesz rozwijać umiejętności zarządzania zasobami i rozwiązywania problemów w całym zespole. Escape Simulator jest obecnie dostępny na platformie Steam.

13. Biznesowa gra planszowa

Biznesowa gra planszowa to mobilna gra strategiczna. To jedna z najlepszych biznesowych gier planszowych, w które możesz grać na swoim telefonie, zwłaszcza jeśli chcesz łączyć się z innymi w wirtualnym środowisku rywalizacji. Celem jest zebranie jak największej ilości pieniędzy i mienia od innych graczy. Gra mobilna jest dostępna na iOS i Androida.

14. Wielki wódz

Wielki szef oferuje beztroskie spojrzenie na biznesowe gry strategiczne. Budujesz firmę, zarabiasz pieniądze i zarządzasz własnym zespołem. Jest dużo zatrudniania i zwalniania. A nawet sam możesz zostać zwolniony. Zasadniczo oferuje prawie parodię życia korporacyjnego, ale taką, w której nadal starasz się zarządzać zasobami najlepiej jak potrafisz. To jest coś, co możesz wypróbować, jeśli szukasz łatwego sposobu na spędzenie wolnego czasu po pracy. Obecnie jest dostępny tylko na iOS.

15. Niebo niczyje

Niebo niczyje to piękna gra, w której odkrywasz obcą planetę i różne miejsca w kosmosie. Celem jest współpraca z zespołem przy budowaniu baz w całym wszechświecie. Dzięki godzinom historii, którą możesz przepracować we własnym tempie, jest to jedna z najbardziej relaksujących gier na liście. Graj na Steam, Microsoft, Xbox i PlayStation.

Czytaj więcej: gry tycoon

16. Football Manager Mobile

Dla fanów sportu, Football Manager Mobile pozwala prowadzić własną drużynę piłkarską. Znajdź najlepszy sposób na przydzielenie ograniczonych zasobów graczom i innym ważnym czynnikom w grze. Możesz nawet grać przeciwko innym, aby zobaczyć, jak układa się Twoja drużyna. Wersja mobilna jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. Dostępna jest również wersja na PC i konsole na Steamie, Epic Games, Windows, Nintendo Switchi Xboksa.

Rekommenderad:  Czy DoorDash jest tego wart? 10 zalet i wad dla kierowców (2023)

17. Transportowy potentat

potentat transportowy to seria gier wideo, w których tworzysz infrastrukturę transportową wokół własnego miasta. Te gry typu potentat uczą kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem transportem. Ale wiele koncepcji może być również istotnych dla zarządzania firmami lub innymi organizacjami. Istnieją różne poziomy z różnymi problemami do rozwiązania. Jest więc idealny, jeśli chcesz być ciągle wyzywany.

Czytaj więcej: gry rolnicze

18. Fiz – Gra Zarządzanie Browarem

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu browaru, Fiz – gra w zarządzanie browarem powinien znajdować się na szczycie Twojej listy. Podobnie jak w innych biznesowych grach symulacyjnych, jesteś odpowiedzialny za stworzenie marki i produktu oraz zarządzanie budżetem. Ale to wszystko ma związek z piwem. Ta gra w zarządzanie zasobami jest dostępna na urządzenia z Androidem.

Jaka jest najlepsza gra w zarządzanie zasobami?

Najlepsze gry do zarządzania zasobami mogą się różnić w zależności od twoich preferencji i poziomu wyzwania, którego szukasz. Jednak niektóre najlepsze opcje to Megapolis, Stardew Valley i Jurrasic World Evolution. Aby znaleźć najlepsze gry menedżerskie odpowiadające Twoim preferencjom, przejrzyj całą powyższą listę i wypróbuj te, które Ci się podobają, lub obejrzyj rozgrywki i przejrzyj filmy na YouTube dla bliższego przyjrzenia się.

Czytaj więcej: relaksujące gry