Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

19 genialnych prac dla leniwych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 19 genialnych prac dla leniwych

Praca dla leniwych

Leniwi ludzie mogą się cieszyć, że jest teraz więcej zawodów niż kiedykolwiek wcześniej, które odpowiadają leniwym osobom.

Bycie leniwym niekoniecznie oznacza, że ​​chcesz być kanapowcem.

Może to po prostu oznaczać, że nie chcesz spędzać 80 godzin tygodniowo na szlifowaniu pracy, której nienawidzisz. Jasne, byłbyś bogatszy, gdybyś więcej pracował, ale traciłbyś czas na realizację swoich zainteresowań.

Zamiast tego możesz znaleźć praca dla leniwych które nie wymagają dużego wysiłku, płacą wystarczająco dużo za Twoje potrzeby i pozostawiają mnóstwo wolnego czasu na realizację tego, co kochasz.

Czym jest praca dla leniwych ludzi

Mówiąc o lenistwie, Bill Gates powiedział słynne słowa:

Wybieram leniwą osobę do ciężkiej pracy. Bo leniwy znajdzie na to łatwy sposób

Kim właściwie jest osoba leniwa?

Każdy ma swoje wyobrażenie o tym, kim jest leniwy człowiek. Pracownicy budowlani prawdopodobnie myślą, że pracownicy biurowi to leniwi ludzie. Pracownicy biurowi mogą pomyśleć, że rodzice pozostający w domu są leniwi. A superbogaci myślą, że wszyscy, którzy nie są na ich poziomie, są leniwi.

Słownikowa definicja słowa leniwy to „niechęć do pracy lub zużywania energii”.

Chociaż zdarzają się naprawdę leniwi ludzie, kiedy mówimy o pracy dla leniwych, mamy na myśli ludzi, którzy chcą pracować, ale jak najmniej.

Wczesne wstawanie, spędzanie godziny lub więcej na dojazdach do pracy i pracy 8+ godziny dziennie za 5 dni w tygodniu nie jest marzeniem większości ludzi. O ile oczywiście nie zdarzy ci się pracować w wymarzonej pracy. W przeciwnym razie godzina pracy w pracy, której nienawidzisz, wydaje się wyjątkowo długą godziną.

Czy to czyni cię leniwym?

Może. Ale istnieją miejsca pracy odpowiednie dla osób o różnych stylach życia.

Jaka jest praca dla leniwych?

Leniwa praca to taka, która wymaga minimalnego wysiłku. Być może nie będziesz musiał z nikim rozmawiać, a nawet opuszczać komfortu własnego domu. Niskostresowa praca jest czasem warta poświęcenia niższych zarobków.

Jeśli możesz zarabiać regularnie, robiąc bardzo niewiele, możesz żyć swoim wymarzonym życiem jako leniwy człowiek.

19 miejsc pracy dla leniwych

Te 19 miejsc pracy dla leniwych obejmuje pełne spektrum leniwych. Uwzględniono prace, które możesz wykonywać w domu, na urządzeniu mobilnym, a nawet prace, które pozwalają ci spać. Czas znaleźć idealną pracę dla leniwej osoby.

1. Odpowiadanie na ankiety

Odpowiadanie na ankiety musi być jednym z najbardziej leniwych zadań. Możesz wypełniać ankiety w dowolnym miejscu za pomocą urządzenia mobilnego. Chcesz leniuchować w łóżku i zarabiać pieniądze, odpowiadając na ankiety, śmiało.

Wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut, a wystarczy kliknąć przycisk, aby odpowiedzieć na niektóre pytania.

Oto kilka najlepszych witryn z ankietami na początek:

Aby zarobić więcej pieniędzy, uzupełnij swój profil, wprowadzając wszystkie wymagane pola, polecając znajomych i szukając dodatkowych sposobów na zarobienie.

Niektóre witryny oferują nawet bezpłatną gotówkę podczas rejestracji.

Aby przenieść ankiety na wyższy poziom, możesz również zostać panelistą.

Wymagają one nieco więcej wysiłku, na przykład przeprowadzania wywiadów przez Zoom. Jednak większość koncertów panelistów nadal odbywa się w domu.

Paneliści płacą więcej, ponieważ zwykle potrzebują profesjonalistów o określonych umiejętnościach.

Wymeldować się:

2. Tester łóżka

Płacenie za sen brzmi zbyt dobrze, aby było prawdziwe, prawda?

Z przyjemnością dowiesz się, że płatne testowanie łóżek to prawdziwa rzecz. Hotele, firmy produkujące materace i inni badacze płacą dobre pieniądze za wykonanie testu łóżka.

Dla każdego, kto lubi spać, jest to najlepsza praca. Aby zarobić dodatkowe pieniądze jako tester łóżek, wystarczy sprawdzić internetowe tablice ogłoszeń, aby poznać możliwości testowania łóżek w Twojej okolicy.

3. Oglądaj telewizję

Teleuzależnieni mogą się cieszyć, ponieważ mogą teraz zarabiać na oglądaniu telewizji.

Platformy lubią Netflixa zatrudniać ludzi do oglądania ich treści. Twoją rolą jest pomoc w kategoryzowaniu każdego elementu treści.

Istnieją również strony, które płacą za oglądanie filmów. Większość z nich jest krótka i możesz zostawić odtwarzanie filmów podczas robienia innych rzeczy.

Rekommenderad:  Przewodnik dla początkujących, jak zrozumieć krzywą ROC: jak znaleźć idealny próg prawdopodobieństwa

Możesz zarobić dodatkowe pieniądze za oglądanie filmów na następujących platformach:

4. Wprowadzanie danych

Zadania związane z wprowadzaniem danych są idealne dla leniwych. To dlatego, że praca jest często powtarzalna i wymaga minimalnego wysiłku.

Będziesz musiał zachować dokładność przez długi czas. Jeśli twoje umiejętności koncentracji są nie z tego świata, wprowadzanie danych może być dla ciebie prostą pracą.

Wiele niezależnych platform oferuje prace związane z wprowadzaniem danych, w tym:

Dane pokazują, że średnia pensja w USA za pracę związaną z wprowadzaniem danych wynosi około 32 000 $. Nieźle jak na leniwą robotę.

5. Opiekun domu

Opieka nad domem to bardzo łatwa praca dla leniwych. Wszystko, co musisz zrobić, to pozostać w czyimś domu podczas jego nieobecności. Czasami opiekunka domowa może potrzebować podlewać rośliny lub opiekować się domowymi zwierzętami domowymi.

Poza upewnieniem się, że dom jest uporządkowany na powrót właściciela, nie ma nic innego do roboty.

Aby zaoszczędzić Ci wysiłku związanego z szukaniem pracy jako opiekunka do domu, oto kilka platform do obsługi domu na początek:

6. Influencer

Influencerzy budują społeczność online, regularnie publikując treści i angażując obserwujących. InstagramTikTok i Pinterest to pierwsze platformy wybierane przez większość wpływowych osób na początek.

Po zdobyciu obserwujących możesz zarabiać na swoim koncie w mediach społecznościowych. Płatne reklamy, posty sponsorowane i sprzedaż gadżetów to kilka sposobów zarabiania pieniędzy jako influencer.

Możesz myśleć, że potrzebujesz milionów fanów, aby odnieść sukces jako influencer.

To już nie jest prawda. Mikroinfluencerzy czasami zarabiają pieniądze od zaledwie kilku tysięcy obserwujących. Kluczem jest stać się ekspertem w temacie. W ten sposób obserwujący niszowy temat będą podążać za tobą, a firmy związane z tą dziedziną zapłacą ci za kontakt z tymi potencjalnymi klientami.

Mikroinfluencerzy mogą zarobić do 100 000 $ na rok. To z liczbą obserwujących do 50 000.

7. Wzorowy cudzoziemiec

Czy lubisz podróżować? Jeśli tak, możesz otrzymać za to zapłatę.

Wiele firm płaci za wakacje i pobyt w ich hotelach. Masz darmowe wakacje i zarabiasz.

Dlaczego nie połączyć tego z wywieraniem wpływu i zbudować dwa dochody?

Leniwi ludzie uwielbiają zarabiać na podróżach. Możesz wylegiwać się na plaży lub w eleganckim hotelu, a jedyną pracą, którą wykonujesz, jest robienie mnóstwa zdjęć.

Dla każdego, kto wybiera się do Chin, zwróć uwagę na te możliwości. To dlatego, że wynajęcie obcokrajowca do pojawienia się na imprezach jest ogromny biznes w Chinach. Możesz dostać ponad 100 $ za samo pójście na wydarzenie.

8. Tajemniczy klient

Aby zostać tajemniczym klientem, wystarczy pójść na zakupy i zgłosić swoje wrażenia.

Otrzymujesz zapłatę, niektóre programy tajemniczych zakupów płacą za twoje rzeczy i jest to łatwy sposób na zarabianie gotówki.

Oto kilka świetnych stron, na których możesz zacząć jako tajemniczy klient:

9. Tester Produktów

Firmy różnej wielkości testują swoje produkty na prawdziwych ludziach. Informacje zwrotne od użytkowników takich jak Ty mogą pomóc udoskonalić produkt lub usługę.

Testowanie produktów pozwala wpłynąć na produkt, zanim inni będą mieli szansę go zobaczyć. Otrzymujesz zapłatę i zwykle możesz zatrzymać produkt. Poza tym wcale nie jest to ciężka praca.

Aby rozpocząć testowanie produktów zarejestruj się:

10. Profesjonalny przytulacz

Badania pokazują, że kontakt z człowiekiem, taki jak przytulanie, jest ważny dla dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego.

We współczesnym świecie są ludzie, którzy walczą o te bardzo potrzebne uściski.

Jeśli lubisz się przytulać i chętnie przytulasz każdego, możesz zostać profesjonalnym przytulaczem. To niesamowity sposób na zarabianie pieniędzy jako leniwa osoba. Wszystko, co musisz zrobić, to przytulić.

Profesjonalne oferty pracy w zakresie przytulania można znaleźć na stronie:

11. Płatny żałobnik

Zawodowi żałobnicy nie są niczym nowym. Żyjący krewni mogą chcieć, aby ich zmarli bliscy mieli jak najlepszy pogrzeb. Czasami oznacza to płacenie żałobnikom, aby pogrzeb miał większą frekwencję.

Jeśli szukasz leniwej pracy dla leniwych ludzi, to jest dobra. Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć udział w pogrzebie i odpowiednio postępować. Otóż ​​to.

Aby znaleźć płatne występy żałobników, wyszukaj online w swojej okolicy.

Rekommenderad:  14 najlepszych produktów cyfrowych do sprzedaży online dla pasywnego dochodu

12. Wynajmij przyjaciela

Ludzie prowadzą intensywne życie, co często oznacza, że ​​zaniedbują życie towarzyskie. Dla leniwych oznacza to, że możesz zarobić do 50 $ na godzinę jako przyjaciel do wynajęcia.

Możesz spotykać ludzi tylko online lub w prawdziwym życiu. Pod warunkiem, że możesz prowadzić rozmowę i zainteresować się zajęciami, które lubi najemca, może to być łatwy sposób na zarobienie dodatkowej gotówki. Oto kilka platform do wypożyczania znajomych na początek:

Jeśli czujesz się komfortowo flirtując z nieznajomymi online, to Rekrutacja na czacie pozwala zrobić dokładnie to i otrzymać zapłatę.

Zarabianie na flirtowaniu online jest świetne dla leniwych, ponieważ nie musisz się przebierać ani martwić o to, jak wyglądasz. Rozmowy będą miały charakter dla dorosłych, więc nie aplikuj o to, chyba że czujesz się komfortowo z potencjalnie wulgarnymi rozmowami.

13. Kierowca do wspólnego przejazdu

Prowadzenie samochodu to zawód dla leniwych. Wszystko, co musisz zrobić, to siedzieć i jeździć przez cały dzień. Nie musisz nawet rozmawiać z pasażerami, jeśli nie chcesz. Chociaż możesz uzyskać lepsze wskazówki, będąc przyjaznym.

Ubera I Lyft to dwie platformy do współdzielenia przejazdów, po których może jeździć każdy, kto spełnia wymagania.

Jeśli wożenie ludzi dookoła wydaje Ci się zbyt dużym wysiłkiem, dlaczego nie dostarczyć jedzenia?

DoorDash, Postmates i Instacart dają szansę zostania niezależnym kierowcą dostarczającym jedzenie!

HyreCar

Nie posiadasz pojazdu? Wynajmij kwalifikowany samochód do dowolnego przejazdu lub usługi dostawy.
✅ Codzienne wypożyczenia
✅ Bez zobowiązań
✅ Zapewnione ubezpieczenie
✅ Uber, Instacart lub Postmates

Jeśli chcesz być naprawdę leniwy, możesz wypożyczyć samochód innym osobom i nawet nie prowadzić. Sprawdź Turo, jeśli jesteś zainteresowany wynajmem samochodu.

Zalecana: Jak zarabiać na wynajmie samochodu w Turo

14. Badanie snu

Badania snu to świetna praca dla leniwych. Zapisujesz się na badanie, udajesz się do miejsca przeprowadzania testu i otrzymujesz wynagrodzenie za bycie obiektem testu.

W zależności od badania możesz zostać podłączony do urządzeń monitorujących rejestrujących wzorce pracy mózgu lub funkcje organizmu podczas snu.

Badania te są ważne dla nauki, ponieważ pomagają zrozumieć, jak i dlaczego śpimy. Wszystkie te dane mogą prowadzić do postępu naukowego.

15. Fan sportu

Fani sportu, którzy szukają leniwej pracy, będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że można zarabiać na oglądaniu sportu.

Firmy zatrudniają fanów sportu, aby zabierali klientów na mecze. To dlatego, że Twoja wiedza i pasja do gry sprawią, że doświadczenie klienta będzie znacznie lepsze.

Wymeldować się Tłumy na żądanie rozpocząć.

16. Streamer

Odnoszący sukcesy streamer regularnie publikuje treści na swoim kanale. Wspaniałą rzeczą w streamingu jest to, że może dotyczyć wszystkiego. Popularne tematy związane z transmisją strumieniową to:

 • Moda
 • Hazard
 • Gotowanie
 • Podróż
 • Poradniki

Uruchomienie kanału nic nie kosztuje na platformach takich jak Twitch Lub YouTube.

Gdy masz już zwolenników, możesz zarabiać pieniądze. Aby zarabiać jako streamer, możesz:

 • Pobieraj opłatę abonamentową
 • Poproś o datki
 • Sprzedaj towar
 • Zostań sponsorem
 • Dodaj linki partnerskie

Zalecana: Zarabianie na niezgodzie [10 Genius Ways]

Wiele gwiazd filmowych zaczynało pracę jako dodatki filmowe w tym Leonardo DiCaprio, Sylvester Stallone i Megan Fox.

Praca jako telewizyjna i dodatkowa przeprowadzka to wyjątkowo leniwa praca. Zwykle nie musisz uczyć się kwestii ani robić wielu rzeczy. Większość dodatkowej pracy wymaga stania lub siedzenia w tle i nie rozpraszania uwagi.

Jeśli aspirujesz do zostania gwiazdą, dodatkowa praca może być pierwszym krokiem na drodze do sławy.

Aby znaleźć pracę jako dodatek telewizyjny i filmowy, możesz dołączyć do agencji castingowej, udać się na lokalne castingi lub wyszukać online pracę jako dodatek.

Zalecana: 7 Niesamowite strony do zgłaszania pomysłów na programy telewizyjne

18. Tester gier wideo

Granie w gry wideo to świetna zabawa, co oznacza, że ​​praca jako tester gier wideo to idealna praca dla leniwych.

Firmy zajmujące się grami wideo często potrzebują testerów przed wydaniem gry. Możesz przetestować błędy, grywalność i działanie gry.

Rekommenderad:  5 Sposoby, w jakie uczniowie mogą korzystać z ChatGPT w szkole

Więc dla kogo możesz przetestować? Globalne marki gier potrzebujące testerów to:

 • Xbox
 • PlayStation
 • Nintendo

Sprawdzaj często online, aby zobaczyć, kiedy te możliwości są otwarte.

19. Artysta lektora

Każdy, kto ma głos, może znaleźć pracę jako lektor. YouTube filmy, audiobooki i nie tylko potrzebują lektorów.

Czy jesteś gotowy, aby zostać artystą głosowym?

The Pracuj w domu, wykonując lektora kurs nauczy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć działalność w branży lektorskiej – i możesz zacząć zarabiać trochę dodatkowej gotówki na boku lub zastąpić swoje obecne dochody.

Sprawdź te witryny, aby znaleźć pracę jako lektor:

Często zadawane pytania

Jakie są inne prace dla leniwych?

Jeśli najłatwiejszej pracy dla Ciebie nie ma na powyższej liście, możesz poszukać innych. Degustator piwa, reporter sądowy, nauczyciel angielskiego, krytyk kulinarny, bibliotekarz, zastępca w kolejce, masażysta, prywatny detektyw, ochroniarz i egzaminator to 10 najlepszych miejsc pracy dla leniwych, których możesz szukać oprócz tych wymienionych powyżej.

Czy nauczyciel angielskiego to leniwa praca?

Cytuje się, jak projektant gry Andy Lee Chaisiri powiedział: „Jeden na trzech nauczycieli języka angielskiego, których spotkałem w Pekinie, określa siebie jako inteligentnych, ale bardzo leniwych”.

Nauczanie języka angielskiego jako języka obcego w krajach takich jak Chiny może być leniwym zajęciem. To dlatego, że często jedynym wymogiem jest znajomość języka angielskiego. Nie musisz studiować, aby uzyskać stopień naukowy ani żadne inne doświadczenie.

Jaka jest najłatwiejsza praca dla leniwej osoby?

W niedawnym poście analityk biznesowy Matthew Kuzma powiedział: „Najlepszą możliwą pracą dla kogoś, kto jest inteligentny, ale leniwy, byłoby bycie profesjonalnym ekspertem w jakiejś dziedzinie”.

Zasadniczo, jeśli możesz zarabiać na robieniu czegoś, co lubisz, to jest to idealne rozwiązanie dla leniwych ludzi. Oglądanie telewizji, przesyłanie strumieniowe, granie w gry wideo lub testowanie łóżka to tylko kilka dobrych przykładów.

Czy programowanie to łatwa praca dla leniwych?

Programowanie może być łatwym zadaniem dla leniwych, ponieważ gdy już wiesz, co robisz, większość procesów można zautomatyzować.

Analityk polityki technicznej Paul Denlinger podsumował to, pisząc w powiązanym poście: „Dobrzy programiści piszą jak najmniej linijek kodu, a jest to jeden z tych zawodów, które dobrze się opłacają, a jednocześnie zachęcają do lenistwa”.

Jaka jest najłatwiejsza praca, która jest najbardziej płatna?

Prace związane z prowadzeniem domu, transmisją strumieniową i wprowadzaniem danych mają potencjał, by być najłatwiejszymi i najbardziej opłacalnymi pracami. Jednak wszystkie prace mogą zapewnić duży dochód, jeśli włożysz pracę. Chociaż być może będziesz musiał być mniej leniwy, aby to zrobić.

Jak zarabiać bez umiejętności?

Nie potrzebujesz żadnych umiejętności ani kwalifikacji, aby rozpocząć którąkolwiek z powyższych prac. To jeden z powodów, dla których są pracą dla leniwych. Ponieważ nie musisz spędzać lat na treningu, aby je wykonać.

Jeśli spełniasz odpowiednie kryteria, możesz rozpocząć te leniwe prace. W przypadku niektórych ról mogą być konieczne ograniczenia wiekowe, sprawdzenie przeszłości i wymagania językowe. Na przykład kierowcy Ubera muszą posiadać ważne prawo jazdy.

Zalecana: 22 niesamowite rzeczy do kupienia za 1000 dolarów

Praca dla leniwych