Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

19 najlepszych mobilnych serwerów proxy w 2024 r. (3G/4G/5G/LTE: tanio i szybko)

19 najlepszych mobilnych serwerów proxy w 2024 r. (3G/4G/5G/LTE: tanio i szybko)

Najlepsze mobilne serwery proxy

Szukasz tanich mobilnych serwerów proxy?

Niezależnie od tego, czy starasz się być na bieżąco z tym, co dzieje się na profilach Twoich znajomych na Facebooku, czy też szukasz pobliskiego miejsca, w którym można zjeść kolację, istnieje duża szansa, że ​​będziesz spędzać większość czasu na urządzeniu mobilnym. online.

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, ponieważ komputery stacjonarne są nadal dość popularne, ale oczywiste jest, że coraz więcej osób wykorzystuje telefony do łączenia się z Internetem, a nie komputery.

Możliwość korzystania z Internetu, gdziekolwiek się znajdujesz, jest powodem, dla którego jest to tak atrakcyjne, ale być może nie pomyślałeś, że ma to swoje wady.

Na przykład prawdopodobnie od czasu do czasu napotykasz ekran kontroli bezpieczeństwa, gdy próbujesz uzyskać dostęp do określonej witryny internetowej z telefonu komórkowego.

Jeśli korzystasz z komputera, możesz po prostu w pełni wykorzystać możliwości Incognito lub po prostu wypróbować inną przeglądarkę.

Jednak w przypadku urządzeń mobilnych poruszanie się w takich sytuacjach jest nieco trudniejsze ze względu na sposób działania adresów IP.

Można jednak obejść te problemy, korzystając z mobilnego serwera proxy.

Przyjrzyjmy się naszym zdaniem najlepszym mobilnym serwerom proxy w branży, dzięki którym możesz zapewnić sobie bezpieczeństwo w Internecie i uzyskać dostęp do dowolnej witryny internetowej, gdziekolwiek się znajdujesz.

Najlepsze mobilne serwery proxy w 2024 r

1. Oxylab

Mobilne serwery proxy Oxylabs

Oxylabs jest z pewnością jednym z najlepszych mobilnych serwerów proxy w branży, ponieważ jest znany z posiadania unikalnego systemu rotacji adresów IP, a odbywa się to wewnętrznie, dzięki czemu nie musisz się martwić, że strony trzecie naruszą Twoje dane osobowe .

Oferują swoim klientom mobilne serwery proxy w Afryce, Pacyfiku, Europie i Ameryce i upewniają się, że nigdy nie zabraknie Ci opcji, jeśli chodzi o mobilne serwery proxy.

Możesz nawet skontaktować się z nimi bezpośrednio i poprosić o spersonalizowany pakiet. Ich zespół wsparcia jest dostępny przez całą dobę i obiecuje 99% czasu pracy.

Ich funkcje bezpieczeństwa są wbudowane w ich system i mogą z łatwością wykryć zablokowane adresy IP i umieścić je na czarnej liście.

2. Jasne dane

Jasne dane

Jasne dane była właściwie jedną z pierwszych firm w tej branży, która zaoferowała swoim klientom mobilne proxy, dzięki czemu nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych dostawców.

Dzięki swoim etykom biznesowym zdobyli doskonałą reputację wśród swoich klientów.

Obecnie mają największą sieć, jeśli chodzi o mobilne serwery proxy, z ponad 75 milionami adresów IP rozmieszczonych na całym świecie.

Uzyskaj DARMOWE konto

Z tymi chłopakami nie będziesz miał do czynienia z żadnymi blokami czy zespołami, bo mają rozbudowaną sieć kontaktów.

Możesz także wybierać pomiędzy współdzielonym adresem IP lub wyłącznym adresem IP, a ten dostawca proxy dla urządzeń mobilnych pozwala użytkownikom wybierać pomiędzy niemal nieograniczoną liczbą geolokalizacji, a także jednoczesnymi żądaniami.

Praca z nim jest również bardzo wygodna, ponieważ możesz podłączyć swój adres IP do telefonu komórkowego za pośrednictwem interfejsu menedżera proxy lub nawet rozszerzenia Chrome.

Jedną rzecz, którą musimy powiedzieć o tych facetach, jest to, że są trochę za drogie, ale znowu uważamy, że mają świetny stosunek jakości do ceny, jeśli możesz je oszczędzić.

Ich pakiet podstawowy pozwoli Ci zwrócić 30 USD za GB i nie mają polityki zwrotów, ale oferują bezpłatny okres próbny.

3. Imperium zastępcze

Proxy Empire – czy to oszustwo czy legalne?

Jeśli próbujesz ominąć geoblokady na swoim telefonie komórkowym, musisz w pełni wykorzystać Proxy Empire.

Ta usługa proxy może pomóc Ci skutecznie zbierać dane i przeglądać sieć bez kłopotów, a także może pomóc nie tylko w przypadku mobilnych serwerów proxy, ale także tych domowych.

Mają proxy dostępne w ponad 150 krajach i mają ponad 3 miliony adresów IP, które możesz zdobyć.

Ich ceny są bezpośrednie i uczciwe, a ich rezydencjalni pełnomocnicy zmieniają się, co oznacza, że ​​będą automatycznie zmieniać je za Ciebie, więc wszystko, co musisz zrobić, to skupić się na tym, co próbujesz zrobić online.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszej recenzji Proxy Empire.

4. Pełnomocnik Sprzedawcy

Sprzedawca proxy

Proxy Seller to świetny wybór dla mobilnych serwerów proxy, a jednym z najważniejszych powodów jest ich naprawdę przystępna cena.

Wiemy, że prawdopodobnie nie masz zbyt dużo pieniędzy do wydania na mobilne serwery proxy, dlatego warto zdecydować się na niedrogie mobilne serwery proxy takie jak ten.

Mówią, że dbają o anonimowość swoich klientów i dzielą swoje tanie mobilne serwery proxy na kilka różnych kategorii, co oznacza, że ​​mogą pomóc swoim klientom nie tylko z mobilnymi serwerami proxy.

Chcą, aby ich klienci mieli spersonalizowaną, spersonalizowaną obsługę mobilnych serwerów proxy, dzięki czemu możesz powiedzieć, że jesteś bezpieczny w Internecie, ale jednocześnie osiągasz wszystko, co masz nadzieję osiągnąć w Internecie.

5. Froxy

Froxy

Froxy to kolejny świetny wybór jako mobilny serwer proxy, jeśli chcesz zachować całkowitą anonimowość, gdy jesteś online.

Jedną z rzeczy, która najbardziej podoba nam się w tej usłudze mobilnego proxy, jest to, że zapewnia ona czas sprawności na poziomie 99,9% i ma w swojej puli ponad 8 milionów adresów IP.

Mają także bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz je poznać, a na swojej stronie internetowej mają nawet film instruktażowy demonstracyjny, dzięki któremu możesz dowiedzieć się, jak działają ich serwery proxy, zanim zdecydujesz, czy są dla Ciebie dobrym wyborem.

Jeśli chcesz móc przeprowadzić trochę badań rynku lub przeglądać strony internetowe, jest to dobry mobilny serwer proxy.

6. Pełnomocnik społecznościowy

Pełnomocnik społecznościowy

Jeśli jesteś osobą, która ma nadzieję móc spędzać większość czasu w mediach społecznościowych za pośrednictwem telefonu komórkowego za pomocą serwera proxy, zdecydowanie chcesz w pełni wykorzystać kolejny mobilny serwer proxy.

Jak widać z nazwy, ci goście mają za zadanie pomagać swoim klientom w korzystaniu z mediów społecznościowych i mają proxy dostępne w Austrii, Wielkiej Brytanii i Izraelu.

Ten mobilny serwer proxy IP stawia na anonimowość i co ciekawe, nie oferuje swoim klientom ryczałtu.

Oferują swoim klientom elastyczne stawki, w zależności od tego, ile portów chcesz maksymalnie wykorzystać. Mają także bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz je poznać przed zatwierdzeniem.

7. Inteligentne proxy

Inteligentne proxy

Prawdopodobnie słyszałeś już o kolejnym dostawcy mobilnego proxy na naszej liście, ponieważ jest on z pewnością jednym z największych dostawców proxy, szczególnie jeśli chodzi o mobilne proxy 4G i 5G.

Mają ponad 40 milionów adresów IP w 195 krajach.

W rezultacie istnieje duża szansa, że ​​w każdym większym mieście na świecie znajdziesz mobilnego proxy i będziesz mógł korzystać z jego usług z dowolnym dostępnym oprogramowaniem.

Możesz także skorzystać z ich usług do skrobania sieci, ponieważ regularnie zmieniają swoje adresy IP, dzięki czemu możesz uniknąć wykrycia.

Korzystają z automatycznego systemu, dzięki czemu mogą obracać swoje serwery proxy w tle, nie przeszkadzając Ci.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, jest ona dostępna przez całą dobę, a zwrot pieniędzy jest możliwy przez trzy dni od momentu zarejestrowania się w subskrypcji.

8. Zmiana biegów

Zmieniacz

Jeśli chodzi o mobilny serwer proxy, Shifter ma potencjalnie najwięcej dostępnych mobilnych serwerów proxy z ponad 15 milionami w puli adresów IP.

Mają też wiele lokalizacji, ale pamiętajcie, że większość z nich znajduje się w Ameryce.

Ich przepustowość jest nieograniczona i mogą pomóc Ci rozpocząć korzystanie z mobilnego serwera proxy już od 20 USD dziennie.

Mają dostępne mobilne serwery proxy 4G i 5G i są dumni z posiadania opcji o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu nie musisz się martwić koniecznością późniejszej wymiany ich serwerów proxy na inną opcję.

Oferują również bardzo elastyczne ceny, a ich wsparcie jest dostępne codziennie.

9. Soaks

Soak

Soax to wyjątkowa usługa proxy zoptymalizowana pod kątem 5G, więc jeśli korzystasz z sieci 5G i chcesz mieć możliwość znalezienia niezawodnych dostawców proxy, ci goście są dobrym wyborem.

Mają w swojej puli ponad 3,5 miliona adresów IP, a jedną z największych zalet tego dostawcy proxy jest to, że możesz dostosować jego ustawienia, dzięki czemu możesz uzyskać ich serwery proxy z określonych miast, krajów, a nawet wybrać operatora komórkowego.

Całkowicie automatyzują rotację adresów IP, dzięki czemu możesz cieszyć się najwyższym procentem czasu sprawności, a także całkowicie usprawnionym doświadczeniem.

Bardzo ciężko pracują również, aby wyeliminować każdy zły adres IP, który pojawia się w ich puli.

10. Skarpety

Skarpety

Rsocks to kolejny naprawdę pomocny dostawca mobilnych serwerów proxy, który działa głównie w Ameryce i Europie, chociaż ma wielu serwerów proxy w niektórych krajach azjatyckich, w tym w Chinach.

Ten mobilny dostawca proxy umożliwia użytkownikom dostęp do adresów IP określonych operatorów komórkowych w krajach, w których się znajduje, a najlepsze jest to, że możesz w dowolnym momencie zmienić tego operatora, a nawet poprosić o operatora, który nie jest jeszcze obsługiwany.

Wezmą pod uwagę Twoje prośby i dołożą wszelkich starań, aby w przyszłości zapewnić wsparcie takim przewoźnikom.

Działają tylko z bardzo godnymi zaufania dynamicznymi adresami IP, które będą się zmieniać co dwie minuty.

Oferują także inne usługi dla swoich klientów, w tym VPN i serwery proxy na poziomie indywidualnym, ale naszym zdaniem ich mobilne serwery proxy są jednymi z najlepszych i jedną z ich głównych zalet.

Jest to doskonała usługa, jeśli chcesz utworzyć wiele kont w mediach społecznościowych, które mają bardzo elastyczny system płatności oparty na subskrypcji.

11. API skrobaka

API skrobaka

Następny mobilny serwer proxy na naszej liście jest świetny, jeśli chcesz w pełni wykorzystać dużą pulę adresów IP, ale chcesz także móc w pełni wykorzystać oryginalne funkcje, których nie będziesz w stanie znaleźć gdziekolwiek indziej, co pozwala dostosować subskrypcję i uzyskać dostęp do informacji w Internecie bez zakłóceń.

Najlepszą częścią ich usługi rotacji adresów IP jest to, że nie musisz się martwić, że zostaniesz zablokowany.

Możesz także dostosować rodzaj żądań, które chcesz zobaczyć, a oni ciężko pracowali, aby usunąć zablokowane adresy IP ze swojej puli.

Jeśli chodzi o ich pulę, mają do dyspozycji ponad 20 milionów i obiecują czas sprawności na poziomie 99,9%.

12. Magazyn IPv4

Magazyn IPv4

Kolejny dostawca proxy, który oferuje swoim klientom mobilne serwery proxy, ma pulę adresów IP przekraczającą 7 milionów i obsługuje wiele różnych krajów na całym świecie.

Jedyną wadą tego mobilnego serwera proxy jest to, że ma on tylko serwery proxy dla Verizon, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł z nich korzystać, jeśli nie jesteś powiązany z Verizon.

Jeśli jednak tak, będziesz w stanie w pełni wykorzystać jedne z najlepszych statycznych mobilnych serwerów proxy w branży, a my uwielbiamy to, że ich serwery proxy są dość szybkie i można ich używać do wielu różnych celów.

13. Niestandardowe rozwiązania proxy

Niestandardowe rozwiązania proxy

Niestandardowe rozwiązania proxy to dobry wybór, jeśli chcesz znaleźć mobilny serwer proxy, który pomoże Ci tylko w Ameryce, a dobrą wiadomością jest to, że oferuje swoim klientom nieograniczoną przepustowość.

Jedną z rzeczy, które uwielbiamy w tej usłudze mobilnego proxy, jest to, że jej ceny zaczynają się od 200 dolarów miesięcznie, więc choć jest to dość drogie, zdecydowanie odzwierciedla fakt, że oferują swoim klientom doskonałe funkcje.

14. IPBurger

IPBurger

IPBurger to naprawdę przydatny mobilny serwer proxy, zwłaszcza jeśli chcesz znaleźć mobilne serwery proxy, które są dostępne w wielu różnych lokalizacjach na świecie i mogą również pomóc swoim klientom w kierowaniu na operatorów komórkowych.

Są o wiele tańsi niż niektórzy inni dostawcy proxy na tej liście, zaczynając od zaledwie 76 USD miesięcznie, i uwielbiamy to, że mają dostępne nie tylko mobilne serwery proxy, ale także serwery proxy w centrach danych i serwery proxy stacjonarne.

Uważamy, że oferują swoim klientom jedne z najlepszych mobilnych serwerów proxy, a najlepsze jest to, że zawsze pracują nad rozbudową swoich lokalizacji.

15. Hydraproksy

Hydraproksy

Ten mobilny serwer proxy może pomóc w zlokalizowaniu lokalizacji w Ameryce, a także w uzyskaniu nieograniczonej przepustowości. Mówią, że ich ceny zaczynają się od 2,95 dolara za port, co jest zdecydowanie przystępne.

Jeśli jesteś osobą, która ma ograniczony budżet, jeśli chodzi o proxy, będzie to dobry wybór.

Oferują również nieograniczoną przepustowość i zmieniają swoje adresy IP co 30 minut.

16. Proxy tanie

Proxy tanie

Proxy Cheap to jeden z najlepszych serwerów proxy dla urządzeń mobilnych, jeśli chcesz znaleźć równowagę pomiędzy przystępnością cenową a jakością.

Oczywiście oferują swoim klientom naprawdę przystępne ceny, ale zdecydowanie nie rezygnują w tym celu z jakości swoich mobilnych serwerów proxy.

W rzeczywistości ich równowaga między jakością a przystępnością cenową oznacza, że ​​są obecnie jedną z najpopularniejszych mobilnych usług proxy w branży.

Współpracują wyłącznie z amerykańskimi i europejskimi serwerami proxy, co oczywiście oznacza, że ​​są nieco bardziej ograniczone w porównaniu do innych dostępnych opcji.

Jeśli jednak chcesz mieć dostęp do serwerów proxy w tych obszarach, to ci goście są jedną z najlepszych opcji.

Mają jeden z najniższych wskaźników banów w branży, a ich czas sprawności wynosi średnio około 99%. Oferują nieograniczoną przepustowość, konfigurację instancji, a także dedykowane porty dla wszystkich swoich mobilnych serwerów proxy.

Ich adresy IP pochodzą od popularnych europejskich i amerykańskich operatorów komórkowych, w tym Vodafone, Verizon i AT&T.

Zaprojektowali swoją usługę specjalnie z myślą o mediach społecznościowych, co oznacza, że ​​działa ona naprawdę dobrze na wszystkich rodzajach platform i sieci.

Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany używaniem mobilnego serwera proxy w mediach społecznościowych, możesz go również używać do badań SEO i przeglądania stron internetowych.

Nie oferują swoim klientom polityki zwrotów, ale mają bezpłatny okres próbny.

17. Skarpety powietrzne

Skarpety powietrzne

AirSocks to mobilny serwer proxy specjalizujący się wyłącznie w mobilnych serwerach proxy. W rezultacie mogą Ci pomóc w przypadku najróżniejszych sieci komórkowych, a także obsługują wiele różnych połączeń, w tym HTTPS.

Nie mają największej puli adresów IP, ale wszystkie ich adresy IP są zaufane i pochodzą od dużych operatorów komórkowych w USA i Europie.

Mają dynamiczną rotację adresów IP, która będzie następować co 40 sekund, ale możesz to również zmienić ręcznie, jeśli chcesz.

Korzystają z własnego sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu możesz mieć gwarancję wysokiej wydajności i szybkości.

Obiecują również 100% czasu sprawności, co oznacza, że ​​jeśli coś pójdzie nie tak, możesz spodziewać się bezpłatnej wymiany wszelkich zablokowanych lub zbanowanych serwerów proxy.

18. ProxyLTE

ProxyLTE

Następny mobilny serwer proxy na naszej liście to dostawca nieco bardziej wyspecjalizowany, ponieważ działa tylko z mobilnymi serwerami proxy LTE.

Jednak wszyscy oni mają siedzibę w Ameryce, więc jeśli chcesz, aby wszyscy Twoi proxy pochodzili z Ameryki, ci goście są świetną opcją.

Nie będziesz mógł kierować reklam na określone miasta, ale będziesz mógł kierować reklamy na określone stany.

Oferują swoim klientom dobry poziom dostosowania, co oznacza, że ​​możesz wybrać typ serwera proxy, a także połączenie, stan, okres czasu i liczbę serwerów proxy, które chcesz kupić.

Jedyną wadą tych gości jest to, że mają małą pulę adresów IP, ale ich serwery proxy są naprawdę czyste i stale poszerzają swoją pulę adresów IP, co oznacza, że ​​w przyszłości z pewnością będzie ich więcej.

Minimalna liczba serwerów proxy, które możesz uzyskać, to 25, a to będzie kosztować 225 USD miesięcznie.

Możesz także zdecydować się na subskrypcję tygodniową lub nawet dzienną, a oni oferują proxy społecznościowe, które będą tańsze.

19. Airproxy

Airproxy

Airproxy to kolejny naprawdę dobry wybór, jeśli szukasz mobilnego serwera proxy, który bez wysiłku zajmie się wszystkimi Twoimi potrzebami związanymi z serwerem proxy.

Biorąc pod uwagę, że większość serwerów proxy ma siedzibę we Włoszech, ci goście są nieco ograniczający, ale jeśli nie przeszkadza Ci, skąd pochodzi Twój serwer proxy, to jest to świetny wybór.

Korzystają z dedykowanego światłowodu w przeciwieństwie do VPS, co oznacza, że ​​każdy klient ma dostęp do dedykowanej karty SIM.

W rezultacie będziesz mógł w pełni wykorzystać bardzo szybki mobilny serwer proxy.

Mówią, że większość ich adresów IP jest zarejestrowana w Vodafone, ale jeśli potrzebujesz, możesz poprosić o innego operatora.

Opierając się na niektórych głównych funkcjach, które widzieliśmy na ich stronie internetowej, uważamy, że będzie to rodzaj mobilnego serwera proxy, którego będziesz chciał używać z Instagramem.

Najlepsze jest to, że możesz zmienić swój adres IP, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, a także możesz spodziewać się natychmiastowej dostawy.

Mają tylko jeden pakiet do wyboru i w porównaniu z innymi dostępnymi opcjami uważamy, że są drogie.

Uważamy jednak również, że są niezwykle wysokiej jakości, więc warto, jeśli Cię na to stać.

Czym są mobilne serwery proxy?

Chcemy, abyś dobrze rozumiał mobilne serwery proxy i właśnie o tym będziemy tutaj mówić.

Kiedy rejestrujesz się u usługodawcy internetowego lub dostawcy usług internetowych, firma przydzieli Ci konkretny adres IP. Zwykle jest to statyczny adres IP lub taki, który będzie się zmieniać po ponownym uruchomieniu komputera lub zresetowaniu routera.

Jeśli chcesz, aby Twój adres IP zmieniał się częściej, musisz w pełni wykorzystać usługę proxy na miejscu.

Ten rodzaj usługi może przekierować Twoje żądania internetowe przez wiele innych gospodarstw domowych, które często znajdują się w różnych częściach świata. Nazywa się to siecią współdzieloną.

Jeśli chodzi o mobilne serwery proxy, działają one w podobny sposób, z tym że oczywiście usługodawca będzie korzystał wyłącznie z adresów IP, które zostały przypisane do urządzeń mobilnych.

Będą to również stałe adresy IP, które uzyskasz od operatora komórkowego, a największą różnicą, o której warto pomyśleć, jest fakt, że domowe serwery proxy korzystają z Twojej domowej sieci Wi-Fi, w przeciwieństwie do mobilnych serwerów proxy, które korzystają z mobilnej transmisji danych połączenia, które pochodzą od operatorów takich jak Vodafone czy T-Mobile.

Większość telefonów komórkowych korzysta obecnie z sieci 4G lub 5G, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz.

Jak działają mobilne serwery proxy?

Mobilne serwery proxy działają poprzez połączenie z portem proxy typu backconnect. Jest to serwer korzystający z puli serwerów proxy i adresów IP oraz przekierowujący żądania poprzez urządzenia podłączone do określonej sieci.

Spowoduje to wybranie usługi proxy, która ukryje Twój oryginalny adres IP, podając nowy adres przy każdej rotacji. Dzięki temu możesz pozostać w kontakcie z Internetem i zachować całkowitą anonimowość.

Każdy, kto będzie próbował śledzić Twój adres IP, zobaczy, że żądanie zostało wysłane z adresu zamieszkania i można mu ufać.

Jeśli chodzi o częstotliwość zmiany adresów IP, użytkownikowi zazwyczaj przypisywany jest nowy adres przy każdym żądaniu internetowym wysyłanym podczas korzystania z usługi mobilnego proxy.

Oznacza to, że za każdym razem, gdy odwiedzasz nową witrynę internetową, otrzymasz nowy adres IP.

Większość dostępnych mobilnych serwerów proxy oferuje funkcję trwałego adresu IP, która pozwala zachować bieżący adres na dłużej.

Często jednak zdarza się, że nie można używać tego samego adresu IP dłużej niż kilka minut.

Mobilne serwery proxy sprawią, że będziesz wyglądać, jakbyś korzystał z Internetu z innej lokalizacji, ale mogą też sprawiać wrażenie, jakbyś logował się z zupełnie innego kraju niż ten, w którym się znajdujesz.

Dzięki temu możesz wybrać zarówno dostawcę usług internetowych, jak i kraj swojego adresu IP.

Są to niezwykle przydatne funkcje i naprawdę utrudniają wykrycie Twojej aktywności podczas przeglądania Internetu.

Często zadawane pytania

Dlaczego mobilne serwery proxy są tak wyjątkowe?

Powodem, dla którego ludzie tak bardzo lubią mobilny serwer proxy, jest wysoki poziom zaufania, co oznacza, że ​​jest mniejsze ryzyko, że znajdą się na czarnej liście lub zostaną zablokowani przez strony internetowe.

Tego rodzaju serwery proxy korzystają z adresów IP przypisanych do rzeczywistych użytkowników, w przeciwieństwie do podobnych usług korzystających z adresów IP centrów danych.

Jeśli chodzi o korzystanie z mobilnych serwerów proxy w mediach społecznościowych, zależy to od tego, z której z wielu usług proxy korzystasz najlepiej.

Niektóre są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci w mediach społecznościowych, podczas gdy inne będą lepiej dostosowane do różnych działań.

Ostatecznie fakt, że mobilne serwery proxy często się zmieniają, oznacza, że ​​nie są one idealne dla mediów społecznościowych w porównaniu z czymś w rodzaju dedykowanej usługi proxy.

Jak działają sieci komórkowe?

Jak zapewne wiesz, wielu operatorów komórkowych ma miliony klientów, ale tylko ograniczoną liczbę adresów IP, z których mogą korzystać.

W efekcie operatorzy przydzielają ten sam adres IP podsieci więcej niż jednemu użytkownikowi.

Mobilne serwery proxy mogą to w pełni wykorzystać, twierdząc, że ich adres IP nigdy nie jest blokowany, co z pewnością jest prawdą.

Większość witryn internetowych nie będzie ryzykować umieszczenia na czarnej liście całej podsieci, nawet jeśli rzeczywiście uważają, że ma miejsce podejrzana aktywność, ponieważ nie chcą blokować legalnych użytkowników.

Czy można zastąpić proxy?

Technicznie rzecz biorąc, serwery proxy można wymienić, ale tylko niektóre usługi są skłonne je zastąpić.

W większości przypadków firmy, które chcą zastąpić serwer proxy znajdujący się na czarnej lub oznaczonej liście, zrobią to za darmo.

Jak sprawdzić, czy moje serwery proxy są mobilnymi serwerami proxy?

Istnieje wiele aplikacji, które pozwalają sprawdzić, jakiego rodzaju serwer proxy posiadasz.

Jednak ustalenie, czy jest to mobilny serwer proxy, jest nieco trudniejsze.

Istnieją również firmy, które łączą fałszywe proxy z prawdziwymi, aby ich klienci myśleli, że mają większą sieć.

Dlatego tak ważne jest, aby zawsze wybierać godnego zaufania, renomowanego dostawcę usług proxy, aby być po bezpiecznej stronie.

Czy mobilne serwery proxy są warte tyle, ile za nie płacą?

Zależy to całkowicie od tego, dlaczego korzystasz z mobilnych serwerów proxy.

Większość ludzi korzysta z usług proxy, ponieważ pomaga im to zarabiać pieniądze w innej formie.

Jeśli zarabiasz sporo pieniędzy, korzystając z internetowego serwera proxy, zdecydowanie warto za to zapłacić.

Jeśli jednak tak nie jest, możesz użyć taniej wersji.

Końcowe przemyślenia

Jak widać, mobilne serwery proxy oferują swoim klientom wiele różnych zastosowań, od możliwości anonimowego korzystania z Internetu po tworzenie więcej niż jednego konta w mediach społecznościowych bez obawy, że zostaną za to zbanowani.

Niektóre inne mobilne serwery proxy, o których mówiliśmy dzisiaj na tej liście, są droższe od innych, dlatego sugerujemy zacząć od firmy, która oferuje bezpłatną wersję próbną, abyś mógł dowiedzieć się, jak działają mobilne serwery proxy i które będą działać najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Kiedy już zdobędziesz pewne doświadczenie, możesz skorzystać z szeregu świetnych usług, które zaoferują Ci dobry stosunek jakości do ceny, zwłaszcza jeśli pozostaniesz tu przez dłuższy czas.

Inną rzeczą do przemyślenia jest to, że wiele z tych firm specjalizuje się w konkretnych rzeczach.

Oznacza to, że niektórzy będą kierować reklamy tylko na określone kraje, inni optymalizują swoje funkcje pod kątem konkretnych działań, a jeszcze inni inwestują w wydajność i duże pule adresów IP, aby móc przyciągnąć nowych klientów.

Ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, czego oczekujesz od mobilnego serwera proxy i co chcesz osiągnąć, będąc w Internecie.